Jak pozbyć się niechcianych włosów na rękach

Jeszcze kilka lat temu, ktoś w głowie nie przyjdzie na poważnie przedyskutować kwestię, jak pozbyć się włosów na rękach. Dziewczęta i kobiety z roślinnością w rękach – wybitny i nie tak – fakt ten został uznany za całkowicie naturalny i nie wymaga żadnej korekty. Nie było nawet stary znak: jeśli dziewczyna w jego ramionach, grube włosy – wtedy poślubić bogaty. Czy można się dziwić, że zamiast kompleksów o ich „brak”, zwycięzca nadmiernej roślinności na dłoniach po cichu cieszyli się swoim szczęściem i dumny z takiej funkcji!

load...

Kolejna rzecz – nasz czas. Teraz, w dobie prosperity depilacji i woskowania, włosy w dowolnym miejscu na ciele, z wyjątkiem kobiet, które szef uważa nieprzyzwoite. Damskie forach internetowych szaleją z oburzenia na pierwszym nutą faktu, że ktoś z dziewcząt jak ich owłosione ramiona. „Co za koszmar, to potworność!” – krzyczał wściekły Curatrix absolutną gładkość. Ale to, co ludzie myślą o tej okazji? Oto kilka fragmentów z różnych forów poświęconych omówieniu tematu:

  • Jeśli dziewczyna jest blondynką, to nie ma problemu – w rękach praktycznie nic niezauważone. Ale jeśli włosy na rękach, jak jeździec, tym lepiej jest w jakiś sposób prawidłowy.
  • Wcześniej też nienawidziłam włosy w ręce dziewcząt, ale wtedy zauważyłem jedną rzecz: im więcej włosów, tym bardziej namiętny i seksowny była w łóżku, i vice versa. Teraz mogę wybrać tylko te, których ręce są pokryte włosami.
  • Jeśli światło w dół na ciele – to nie jest w ogóle martwić. Ale jeśli „dżungli”, to jest katastrofa!

Więc co możemy stwierdzić? Te dziewczęta, których włosy lekkie i subtelne, nie warto poważnie zastanawiasz się, jak pozbyć się włosów na rękach. W końcu, jeśli chodzi o to, by zadowolić mężczyznę, a następnie usunąć włosy na rękach nie trzeba – jak widać z przedstawionych powyżej uwag, gładkie bezwłose dłonie dla nich nie jest panaceum. Ale ci, którzy nie mają szczęście i w których ramiona zdobią gęste ciemne włosy, będą musieli poważnie myśleć o tym, jak szybko i łatwo zrezygnować z tej roślinności

Depilacja bez bólu

Oczywiście, najprostszym sposobem, aby pozbyć się włosów na rękach – maszynkę. Jest to najszybszy i najbardziej bezbolesne opcja, inne rodzaje depilacji nie daje najbardziej przyjemnych doznań. To tylko minusy tej metody usuwania jest znacznie więcej niż zalet. Cóż, nie jest akceptowana w dzisiejszym społeczeństwie, dziewczynka z kolczaste ramiona udał! A fakt, że uchwyt „ubite” kilka dni, bez wątpienia nie ma znaczenia. Nie tylko włosy zaczyna bardzo szybko rośnie, więc gdy zamiast miękkiej, gładkiej skórze pojawi się „papieru ściernego”. Więc jaka będzie reakcja mężczyzny na „dotknięcia” dotyk?

Niestety, jedynym sposobem, aby uniknąć takich kłopotów może być codzienne golenie. Wyobraź sobie, obraz olejny: codziennie rano pan kłóci się z chłopakiem, który jest pierwszym goleniu w lustro – jest to osoba, albo ręcznie! Br-rr … Więc lepiej umieścić brzytwa-ka dla innych, bardziej odpowiednich przypadkach i zastanowić się, jak pozbyć się niechcianych włosów na rękach inny sposób.

load...

Nawiasem mówiąc, maszynka do golenia – nie tylko bezbolesny sposób walki z włosów na rękach: jest krem ​​do depilacji. Wszystko, co musisz zrobić – położyć krem ​​na skórę, odczekać kilka minut i spłukać irytujące włoskami. Ta procedura nie wymaga jakiegokolwiek czasochłonne i bolesne doświadczenia z powodu bólu doświadczył. To właśnie taka metoda usuwania włosów działa na różnych ludzi w bardzo różny sposób. Ktoś naprawdę możliwe, aby pozbyć się włosów na rękach jest prawie zawsze po dwóch lub trzech takich procedur. I ktoś narzeka na fakt, że po depilacji kremu włosy rosną nie tylko nie ustały, ale stały się gęste, grube i czarne. Dobrze, a ponadto istnieje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej, substancje Twojego organizmu zawarte w kremie. Więc zanim cierpieć z podobnego narzędzia – upewnij się, że jest on bezpieczny dla Ciebie.

Depilacja: bolesne, ale zatrzymać się szczęśliwy

Elektryczne depilatory – doskonałym narzędziem przez długi czas zapomnieć o tym i w ich rękach są włosy. Ze względu na fakt, że włosy są wyciągane razem z cebulkami, nie masz do czynienia z ich dyspozycji zbyt często. Z każdej procedury nieprzyjemne włosy staną się mniejsze i cieńsze. A jeśli boisz się wyzwań „wrastania włosków” (Dzieje się tak po depilacji nóg), swoimi doświadczeniami na marne: w rękach włosy nie rosną po usunięciu. Oznacza to, że można uniknąć, a „czerwone plamy” na skórze, spowodowane przez swoje wysiłki w celu usunięcia tych szkodliwych włosków. Więc nie krępuj się wziąć go w ręce depilatory i użyć go do zdrowia.

Jedyną wadą tej metody pozbycia włosy – to bolesne. Każda kobieta ma próg bólu: dla kogoś, aby przetworzyć błyskawiczne włosy usuwania włosów może być nawet przyjemne łaskotanie i przypominać, ale dla większości ból jest tak silny, że wydaje się być prawdziwa tortura. Co mogę powiedzieć, piękno wymaga ofiar.

Oprócz depilatory elektrycznego, można użyć taśm woskowych – oni doskonale radzą sobie z problemem niechcianych włosów na rękach, można zapomnieć o problemie przez długi czas. Jest również opcja dość bolesny – skóra na dłoniach jest bardzo cienka i wrażliwa. Ale jeśli zdecydujesz się na tej metodzie – nie martw się: po kilku zabiegów wrażliwości skóry spadnie i będzie w stanie oderwać paski bez łez i cichymi okrzykami.

Ci, którzy nie mają zaufania do metod depilacji i depilatory, co do zasady, może być wskazane, aby rozjaśnić włosy na ramionach. W tym przypadku wszystkie grozy opowieści o tym, co podziału łupów przebarwienia chemicznego, struktury włosa, dzięki czemu są cienkie i pozbawione życia, będzie tylko skorzystać. Gdy grube czarne włosy na rękach zamieniają się w nieszkodliwy lekkim meszkiem, wszystkie kompleksy i doświadczenia o „ręce” niedoskonałości znikną same. I nawet jeśli pozbyć się włosów na rękach wszystko, czego nie uda, to jesteś przegrany nie zostanę: ze takie gładkie dłonie nie wydaje się wstydzić latem na plaży w zimie jak iw biurze. Nikt nie pomyśli o tym, co twoje ręce wyglądać „jakoś nie jako” lekkich niewidocznych włosków całkowicie dopuszczalne i w naszym ścisłym czasie gładkiej ciał bezwłosych.

load...