Jak pozbyć się nadwagi? „szkodliwy” tips

Wiele kobiet są zaniepokojeni problemem nadwagi, ale w ostatnim czasie nabrała prawdziwie masową skalę. Miliony ludzi studiuje książkę o zbilansowanej diecie, dostać się na najbardziej egzotycznych diety, kupić pigułki na odchudzanie, uczestniczyć w specjalnych sesjach hipnozy, nosić się w siłowniach … Oni dbają o tylko jedno pytanie – jak pozbyć się nadwagi? I czy można to zrobić w domu?

load...

Ale nigdy nie wiadomo, co jeszcze jest w stanie sprawić, żeby kobieta przez wzgląd na piękno! Ale oto paradoks: pomimo masy tego procesu widoczne rezultaty są osiągane tylko przez tych, którzy są po prostu inny nadludzką wytrzymałość na rozciąganie. Ale co z resztą? Nie pozbyć się nadwagi? Mylisz się, jeśli sądzisz, że po tym wstępie, będziemy Ci standardowe informacje o jaki rodzaj diety jest najbardziej skuteczny i co zrobić, jeśli siedzą na jednej z nich, a są traktowani na pączki z nadzieniem kremowym, w żaden sposób nie przyczynia się do wyzwolenia od niepożądanych komórek tłuszczu w talii i bioder.

To można przeczytać w książkach i czasopismach diety kobiet. Porozmawiajmy o tym, co zrobić, gdy zasilanie zawiedzie, a ty jesteś już w tym czasie nie mógł osiągnąć pożądany rezultat. Po tym wszystkim, nie jest to powód, aby obwiniać za brak charakteru i stają się przygnębiony. Podobnie jak Ty, miliony, a najbardziej rozwijać się, cieszyć się życiem, miłością, Okulary-popping i stroje, pamiętajcie, bo szczery podziw innych.

Więc nasza recepta jest prosta – Weź do diety jako ekscytującą grę. Po pierwsze, będzie to znacznie zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie pożądanego rezultatu, a po drugie, nie stracą poczucie porażki humor. Spróbuj spojrzeć na diecie jako rodzaj rytuału, pełnego znaczące spojrzenia koleżanek, śluby do siebie i dumy z własnej woli, która jest zastąpiona z niczym nieporównywalny przyjemności z jedzenia zakazanego ciasto pijanych wiśni (bardzo duży i bardzo czekoladowe!) Lub frytki ( późno w nocy w kuchni i prosto z patelni!). Przepisy te gry mogą być bardzo różne, i jestem pewien, że wielu z nich wydają się znajome.

Szybkie i bezpretensjonalny

  • Numer 1 gra

Czas gry – dwa dni

Gra rozpoczyna się w dniu, kiedy jego własne odbicie w lustrze nagle przestaje cię zadowolić – na biodrach „skorupy” na pasie – zagnieceń. Dojdziesz do bardzo smutnego wniosku, że przed wydaniem najbliżej, niestety, trzeba kupić nowy zamiast Swimsuit ulubionego bikini w pasie nadszedł czas, aby zrobić nowy otwór, a po następnych prania jeansów jakoś podejrzanie znacznie zmniejszone. A model „na biodrach” już nie wygląda tak imponująco, jak wcześniej … Po tych obserwacjach Ci przez cały dzień nie jeść nic, a narzekają życia wszelkie zrozumienie dziewczynę i nie rozumiem jej kochanka.

load...

Następnego dnia, zupełnie przez przypadek, patrząc w lodówce (co można zrobić – zwyczaj), zaczynasz powoli przekonać się, że w zamkniętym strój kąpielowy kobieta wygląda tajemnicze i niedostępne niż w bikini i dżinsy w biodrach jesteś chory na śmierć, i to jest czas, aby kupić kiedyś bardziej elegancki i jednocześnie bardziej wolny. Ponadto, zgodnie ze scenariuszem, należy pojawienie się kochankiem, który jest autentycznie zaskoczony, dlaczego to robisz, aby schudnąć. Po tak przekonujący przypadku naturalnie szybko i całkowicie zatrzymać walkę z własnym apetytem.

Zalety gry: 1-2 obchodzenia dnia do jogurtu – to dobrze. Dobrze, jeśli będzie ona stać się tradycją, masz realną szansę, aby schudnąć. Ta gra nie wymaga wiele wysiłku, ale dlatego, że może grać dość często.

Opadną będzie

  • Gra № 2

Czas gry – maksymalnie 10 dni

Powodem początku gry może być cokolwiek chcesz, na przykład frazy, wrzucony do sklepu kobietę stojącą za tobą w kolejce „Robiłem tu na tej pulchnej dziewczyny” Po długim doświadczeniem, zadeklarować wszystkich swoich przyjaciół i bliskich krewnych, które siedzą na diecie. Następnie, na imprezie w jej najlepszym przyjacielem ty ponuro żucia surówka, popijając wodą mineralną. Inni goście, jedzenie pyszne indyka z sosem i ciasto „Napoleon”, szczerze podziwiam Twój żelaznej woli, a kobieta, choć patrząc na siebie porozumiewawczo, ale stara się przekonać, aby spróbować przynajmniej bardzo, bardzo mały kawałek.

Ty, oczywiście, nieelastyczny i przytłoczony dumy dla ich odporności w osiągnięciu tego celu. „Tortury” kapusta, jabłka, niskotłuszczowe jogurty, soki i inne pokarmy dobrze bardzo przydatne i niskokaloryczne może trwać od 5 do 10 dni. Następnie siła woli niepewne, i zaczynasz mieć Sneak. To wszystko wokół nadal podziwiam twoją wytrwałość, ale w międzyczasie każdy wieczór, kiedy wszyscy domownicy spali, biegną do lodówki i szybko i łapczywie nadziewane w ustach mniej lub bardziej jadalne.

Nawet jeśli nocne naloty pozostać niezauważone, już wiesz doskonale, że gra jest szybko zbliża się do końca. Dla przyzwoitości masz jakiś czas narzeka koleżanki na diecie obciążeń zgodności, a następnie, pod pretekstem wysokim stresie załadować już otwarty. W toku są ciastka, czekolada, chipsy, kanapki i inne jedzenie jest zakazane, a w jeszcze większych ilościach niż wcześniej.

Godność gry: Ta gra jest bardzo opadną będzie. Jeśli w pierwszym cierpliwość może wystarczyć tylko przez 5-6 dni, a następnie kolejna próba łatwo zwiększyć do 2 tygodni, a nawet miesięcy. A więc widać, w rzeczywistości schudnąć! Nawiasem mówiąc, ta gra może być odnawiane tak szybko, jak się nudzić podczas poprzedniej diety warzyw i jogurt przestają spowodować niechęć.

Cel uświęca środki

  • Gra № 3

Czas gry – średnio 2-3 tygodni

Początek gry determinuje chęć osiągnięcia cenionych, ale praktycznie nieosiągalny cel, dla którego można wykonywać żadnych wyczynów. Na przykład, sen o zakupie Ciasne pasowanie czerwoną sukienkę i pojawienie się w niej na przyjęciu urodzinowym wysokiego zielonych oczach brunetka, którzy przez sześć miesięcy marzysz jako męża, ale w prawdziwym życiu jest tylko dobrym przyjacielem.

Według wstępnych obliczeń, pozostałe sześć tygodni przed dniem musisz schudnąć co najmniej 12 kg! Pierwszy praktyczny krok zrobić – kupić dwie skale (One – dla siebie, a drugi – dla produktów). Teraz konieczne jest przeprowadzenie badania wszystkich swoich przyjaciół i zrobić listę najskuteczniejszych diet (Hollywood, ryż, pomidor, brytyjskich dieta 20 dni, i tak dalej. N.).

Jeśli doświadczenie innych znajdziesz niezbyt przekonujące, pożądane jest, aby nabyć odpowiednie książki, w której szczególną uwagę zasługują żywności kalorii tabeli. Następnie zrobić globalny zakup niskokalorycznej żywności, zwykle w ilościach zbliżonych do dostaw żywności potrzebnych do ekspedycji 10 osób. Teraz przechodzimy do głównego – czyli do sporządzenia kalendarza. Jeśli nie bardzo rozumiem, co się dzieje, czytaj dalej dokładnie jak to możliwe. Więc załóżmy, że musisz schudnąć do 12 kg na półtora miesiąca, czyli każdy tydzień będzie musiała spaść do 2 kg. Więc trzeba obliczyć, ile powinna ważyć na tydzień, dwa, i tak dalej. Wyniki tych obliczeń, należy zwrócić uwagę na kalendarzach, lepiej kieszeń (przyczyna dowiesz się poniżej).

Teraz powinniśmy jeść ściśle zgodnie z zaleceniami czołowych hodowców (przepraszam, dietetycy) i regularnie się na wadze. Możliwe jest, że w ciągu pierwszego tygodnia będzie można stracić te same 2 kg, ale bardziej proces hudeniya zwykle spowalnia, a następnie całkowicie fizzles (wraz z entuzjazmem). Teraz bardzo ważne jest, aby ukryć, ale lepiej – stracić kalendarz ze swoimi obliczeniami. A kiedy na imprezie urodzinowej jego ciemne włosy ty zapakowane w bezwymiarowej ulubiony sweter będzie oglądać jako młodego mężczyzny swoich marzeń tańczy z drobna dziewczynka w czerwonym Slinky sukni, najważniejsze – to nie pamięta feralnego kalendarzy, ich opalizujące plany i dodatkowe 12 kg.

Bo wtedy uroczystość, a Twój nastrój będzie całkowicie zepsuty! Lepiej jest spróbować przesunąć ostrość wszystkich innych (w tym właściciela domu) do siebie. Aby to zrobić, należy zamontować zapalającą Lambada z misiem jako partnera (tańczył bez opamiętania, a najlepiej na stole), szczery wydajność romansu Alyabiev „Nightingale” (pamięta film „Courier”) lub wymyślony przez Was koktajlowych „pionierów Kiss”, za którą można wykorzystać wszystkie dostępne w obecności alkoholi i napojów bezalkoholowych. Sukces, dobry humor i dbałość o swój „Książę” są gwarantowane!

Zalety gry: z jednej strony, ta gra jest doskonałym sposobem, aby upewnić się co do powagi swoich zamiarach. Rezultatem jest dla ciebie ważniejsze, tym bardziej prawdopodobne, że uda. W trosce o coś wartościowego, nie można tylko stracić 12 kg, ale w ogóle, jeśli trzeba zmienić nie do poznania. Jeśli ponieśli porażkę, spróbuj spojrzeć na to z innej strony: Twoje marzenie może zostać spełnione doskonale i bez hudeniya. A może brakuje nie jest idealną postacią Slinky sukni, ale coś zupełnie innego?

Nawiasem mówiąc, jesteś pewien, że masz problem z nadwagą? Być może trzeba po prostu wydaje. I pytanie – jak pozbyć się nadwagi – dla ciebie nie ma znaczenia?

load...