Jak pozbyć się kłębie: sposoby radzenia sobie z garbu wdowy

E że nieestetyczne problem występuje najczęściej u kobiet ponad 35 lat, ale może niepokoić tych, którzy są znacznie młodszym wieku. Gdy nie nazywają to problem obszaru szyjnego z tyłu! I więdnie i tył szyi i garbu wdowy i talk. Ten tłuszcz, osady sprasowany tkanki łącznej, które występują najczęściej w regionie siódmego kręgu szyjnego. I cokolwiek nazwać ten problem, to pozostaje i przypomina sobie, jak wygląd i ciągłym bólu. Porozmawiajmy o tym, jak można pozbyć kłębie.

load...

Zawartość:

Dlaczego otrzymuję „scruff”?

Głównymi przyczynami kłębie – nadmierne napięcie mięśni, złe postawy, siedząc przy długim stole w niewygodnej pozycji (prosizhivanie komputer również). Jedno słowo na strefy kołnierz zgubny wpływ siedzący tryb życia, głównie siedzący tryb życia. I to nie tylko w tej strefie. Siedzący tryb życia ma negatywny wpływ na cały organizm.

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób pozbyć się kłębu, znajdziesz mnóstwo porad, które czasami docierają do punktu absurdu. „Scruff” oferuje masaż rolling pin, wcieraj obszarów problemowych maści do leczenia koni, tortury banków strefy kołnierz. Jeśli nie chcesz zranić, nie słuchaj, proszę, na taką poradę. Powinna ona być traktowana wyłącznie przez lekarza, lepiej zrobić zapobiegania.

load...

Jeśli okaże się, kłębie, kiedy spojrzał w lustro – to nie jest straszne, przynajmniej jeszcze nie teraz. Znacznie gorzej, gdy depozyty są ci przeszkadza. Gdy jest to konieczne w celu zapewnienia pomocy w nagłych wypadkach i pozbyć kłębie? Gdy były bóle karku i szyi, zaczął zawroty i bóle głowy, słychać nieprzyjemny chrzęst po włączeniu głowy, czujesz mrowienie, drętwienie, pieczenie, „mrowienie” w obszarze kłębie, a nawet rąk. Podobne objawy sugerują, że zaburzenia krążenia. A najgorsze jest to, że więdnie kompresuje tętnicy kręgowej, więc przepływ krwi do mózgu jest zakłócone, a nie tylko obszar szyi.

Jak walczyć z garbu wdowy?

Najpierw zobaczyć się z lekarzem, aby wykluczyć przesunięcie kręgów, przepukliny międzykręgowej, guza, węzłów w tarczycy, wysokie ciśnienie krwi i innych problemów zdrowotnych. Po tym wszystkim, istnieje wiele chorób, które zakazują korzystania z różnych masaży lub ocieplenie maści. Lekarz powie, jak się pozbyć kłębie, a nie zaszkodzić organizmowi. Jeżeli nie stwierdzono nieprawidłowości zostały zidentyfikowane, można użyć różnych metod, aby pozbyć kłębie.

Lekcje pływania – wspaniały sport dla osób mających problemy z powrotem. Ponadto najbezpieczniejsze. Pozbądź kłębie pomóc regularne lekcje pływania. Należy jednak pamiętać, że jest to długi proces. Można zauważyć zmiany nie wcześniej niż po sześciu miesiącach regularnych ćwiczeń. A jeśli pływanie zatrzymuje więdnie bezpiecznie wrócił na swoje miejsce. Tak więc, jeśli już znajdziesz się „garbu wdowy”, jesteśmy przygotowani na to, że będzie musiał walczyć nieustannie. Jeśli jeszcze go nie masz, pobierz zapobiegania.

Jak pozbyć się kłębu w domu?

Jeżeli lekarz nie zabrania wam, można wykonać masaż, łącząc ją z regularnych ćwiczeń fizycznych. Masaże są najlepiej pozostawić do profesjonalnego, ale ćwiczenia można zrobić w domu na własną rękę. Głównym warunkiem – regularnie wykonywać je. Pozbądź kłębie pomóc prostych ćwiczeń, które każda osoba.

  • Tak, tak, tak. To ćwiczenie – asertywne ruchy głowy. Wykonaj co najmniej trzydziestu tych ruchów na codzień. Trwa od jednego do trzech minut.
  • Nie, nie, nie. Negatywne ruchy głowy. Muszą także co najmniej trzydzieści dziennik.
  • Ay-ay-ay. Ruch, który przenosi niewerbalne niezadowolenie. Ruchy co najmniej trzydziestu dziennie.

Ważne jest, że amplituda tych ruchów ledwo zauważalne. Nie jest konieczne, aby ostro i śmiało huśtawka, niech gładkie ruchy głowy są bardzo subtelne spojrzenie. Stopniowo, amplituda może być zwiększona, ale nie na tyle. Wykonywanie tych ćwiczeń (cały kompleks trwa 6-7 minut) jest to niezbędne dla całego życia. I to jest najtrudniejsze w kompleksie. Po tym wszystkim, kiedyś ćwiczenie staje się łatwiejsze, pamięć jest stracone, a głową w locie, nawet pamięć o nich. Następnie Kłąb wrócił na miejsce, a wraz z nim powraca pamięć.

Jeśli nie masz ból, wykonać ćwiczenia. Nie trzeba wyważać otwartych drzwi, pasują do prostych ćwiczeń, które wszyscy pamiętamy ze szkoły. Najważniejsze, że były one na celu wzmocnienie mięśni pleców, zwłaszcza górną część. Weź udział w zapobieganiu teraz, a kłąb nie będzie wielkim problemem, i poszukiwanie pomocy medycznej nie jest konieczne.

Pobieranie opłat za szyjnego kręgosłupa

Oprócz pływania, można wykonać następujące ćwiczenia w domu.

  • Połóż ręce na ramionach i poruszać się w górę, w dół, w przód iw tył ramionami. W tym samym czasie, należy w miarę możliwości, aby rozciągnąć mięśnie.
  • Stojąc w pozycji swobodnej, jest powolne pochylenia głowy w lewo i prawo, jak i do przodu. Uwaga: nie należy wyrzucać do tyłu głowę, więc po prostu zatrzymać przepływ krwi.
  • Dołącz ręce za plecami do zamku wysokiego podnoszenia głowy. Fix pozycji przez kilka sekund. Jeśli okaże się, podnieście ręce jak najwięcej za zamkiem. Ta poza jest również bezpieczny dla kilku sekund.

Zdrowy sen i nalewania

Muszę spać na twardej powierzchni. Cóż, jeśli kupisz specjalne poduszki lub poduszki pod głowę. Jeszcze lepiej, jeśli masz materac zaprojektowany specjalnie dla osób cierpiących na osteochondroza.

Wylewanie – doskonałą profilaktykę choroby zwyrodnieniowej dysku w kręgosłupie szyjnym. Zrobisz sobie wielkie usługi, jeśli nie codziennie myć kark zimną wodą po myciu. Kończenie uzdatniania wody rano powinno być pocieranie szorstkim ręcznikiem. I tak, że skóra nie cierpi, należy użyć krem ​​odżywczy.

Wideo metody chirurgiczne usunięcie więdnie

load...