Jak pozbyć się irytacji spowodowanej depilacji?

Czy wiesz jak szybko pozbyć się podrażnienia po depilacji? Prawdopodobnie nie, w przeciwnym razie nie będzie musiał szukać odpowiedzi na to pytanie. Zasadniczo, usunąć każdą, nawet bardzo poważne podrażnienia spowodowane przez depilację, można łatwo. Jednak do tego konieczne jest, aby zapamiętać i nauczyć się kilku prostych i skutecznych metod, które pozwalają na długi czas lub pozbyć się nieprzyjemnych podrażnień, który występuje w najbardziej wrażliwych obszarach skóry za każdym razem po depilacji.

load...

W związku z tym zapotrzebowanie na usunięcie stanu zapalnego:

  • Zdezynfekować skórę, które zostały odsłonięte. Można to wykonać przy użyciu środka antyseptyczne, takie jak chloroheksydyna aktovegin, Solcoseryl, nadtlenku wodoru lub alkoholu siedemdziesięciu procent. Wszystkie te narzędzia mogą znacznie wysusza skórę, więc po użyciu na uszkodzone obszary powinny być stosowane do łagodnego nawilżającego.
  • Po depilacji nie należy czekać na pojawienie się silnego podrażnienia, lepiej od razu zastosować Panthenol. Oznacza to, zalecamy mieć żadnego apteczkę, ponieważ doskonale usuwa stany zapalne i pomaga przy oparzeniach.

Jeśli usuwanie włosów nie jest znacznie uszkodzoną skórę, możesz pomóc olejek z drzewa herbacianego, który powinien być mieszany z olejem roślinnym. W tym samym czasie na łyżce 3 łyżki oleju roślinnego jest pięć lub sześć kropli olejku z drzewa herbacianego. Po zastosowaniu mieszanki, trzeba trochę poczekać, ponieważ nie jest bardzo szybko wchłaniany.
Jeśli twoja rodzina ktoś rosną rośliny doniczkowe, prawdopodobnie można znaleźć aloes, który od dawna uważany za doskonały medycyny naturalnej. Jest w stanie dostarczyć nie tylko z podrażnienia, ale również na innych problemów skórnych. Doświadczenie cudownych właściwości aloesu może być po prostu wycięte wzdłuż przemytego liści tej rośliny, i zastosowanie go do skóry.

Jak pozbyć się irytacji spowodowanej depilacji przy użyciu narzędzi stale pod bronią?

Zazwyczaj fundusze są w stanie usunąć podrażnienia skóry najbardziej zauważalne po depilacji dostępnych w każdym domu. Te wydajne i dość powszechne narzędzia obejmują:

load...
  • Dziecko zwykły proszek;
  • Dzieci cream przeciwzapalne;
  • Nawilżający wyciąg z aloesu zwyczajnego, nagietek i rumianku;
  • Różne zioła, na przykład: nagietek, rumianek, glistnik lub serii.

Jeśli masz jakiekolwiek z tych ziół, jesteś bardzo szczęśliwy. Od ziołowy wywar z nich doskonale zmniejszają podrażnienie. Wystarczy piwny suszone zioła, otrzymany filtr bulion moczyć płatek kosmetyczny i delikatnie smarować podrażnioną skórę. W efekcie, podrażnienia i zaczerwienienia znikają.

load...