Jak pozbyć się gotuje i nie zranić?

Zawartość:

Czyrak – zjawisko dość nieprzyjemny i, niestety, znane niemal każdej osoby, która przynajmniej raz w życiu, w obliczu go. I wiele osób stara się wyleczyć gotować samemu, zamiast pójść do lekarza. Nie ma czasu, nie ma szans lewej pięty swędzi – żadnych wymówek prostu nie usłyszy. Oczywiście winę niechęć do lekarzy.

load...

Ale gotować – nie jest to węgorz, które można wycisnąć, a po pięciu minutach z niej nie pamiętam. Czyrak – to ropień z treści ropnej, silnego procesu zapalnego. W ciężkich przypadkach, dana osoba posiada ogólne osłabienie, bóle głowy i gorączkę, czasem do bardzo znaczących cyfr. A dla pełnego leczenia w większości przypadków bez antybiotyków nie może zrobić, niestety.

Być może nie jest tajemnicą, że wszelkie środki farmakologiczne, a zwłaszcza antybiotyki, muszą wyznaczyć lekarza. Po tym wszystkim, tylko lekarz może prawidłowo ocenić przebieg choroby, ogólnego stanu organizmu, aby wziąć pod uwagę przeciwwskazania oraz możliwych skutków ubocznych. Jeśli spróbujesz zrobić to sam, to jest bardzo narażone na rozwój powikłań.

Ponadto, powikłania mogą prowadzić nie tylko do złego traktowania, ale jego całkowity brak. Oraz komplikacje mogą być bardzo różne, aż do zakażenia krwi. Więc czy warto ryzykować swoje zdrowie, a czasem życie z powodu banalnej wrzenia? Po tym wszystkim, lekarz pomoże pozbyć się go jak najszybciej i przy najmniejszych stratach.

Aha, a jeśli jesteś zdeterminowany, aby odwoływać się do tradycyjnej medycyny, to przynajmniej go używać jako improwizowanych środków, ale w każdym razie nie jako alternatywę dla tradycyjnej medycyny. W przeciwnym wypadku, odpowiedzialność za zdrowie spoczywa wyłącznie na tobie.

load...

Leczenie sprowadza z igłami

Zapach sosnowego lasu jak wszystkich ludzi bez wyjątku. Ale nie każdy wie, że igły ma wiele właściwości lecznicze, ponieważ składa się z olejków eterycznych, garbników i witamin. Nawet zwykła kąpiel z igłami jest w stanie dać ci witalności, mobilizacja zasobów wewnętrznych organizmu.

  • Pakiety iglaste

Jeśli gotować dopiero zaczynają dojrzewać, można spróbować zrobić prostą kompresję z igłami. Aby przygotować go najlepiej jest użyć świeżych igieł sosnowych, zaledwie oskubane z drzewa. Igły posiekać, umieścić trzy łyżki w termosie i wlać pół szklanki wrzącej wody. Termos, oczywiście, przykryć i pozostawić do zaparzenia na jeden dzień. Jeśli przygotowanie naparu do wykorzystania w przyszłości, wlać go do pojemnika, szkła lub tworzywa sztucznego i przechowywać w lodówce tylko.

Należy pamiętać, – okład może być wykonane tylko z chłodnym infuzji, jako że wysoka temperatura może znacznie pogorszyć sytuację. Zwilżyć niewielką iglastego gazę infuzyjną, składany w kilku warstwach, stosuje się czyraki, a górna pokrywa folią. Kompres powinien pozostać czyrak nie mniej niż pięć godzin, więc najlepiej, aby to naprawić z gipsu. Tak, i skompresować preferowanej rzeczą do zrobienia w nocy.

  • Maść z drzew iglastych

Jeżeli czyrak jest już wystarczająco duży, ale nadal boli o wiele lepiej jest użyć iglastego maść. Do jego przygotowania potrzebne są trzy łyżki posiekanych igieł sosnowych i dwie łyżki miodu. Miód topi się w łaźni wodnej i doprowadzić do wrzenia, a następnie posypać na igły. Gotować miodu, stale mieszając, przez 20 minut. Natychmiast, aż miód nie jest cool, aby przesunąć maść w szklanym słoju z szeroką szyjką i zamknąć pokrywę.

Leczenie odbywa się w następujący sposób: w temperaturze wrzenia, stosuje się grubą warstwę maści, siatka na górze, przykryć ściereczką i pozostawić na 15 minut, a następnie należy przepłukać wodą. Czy podobną procedurę co najmniej raz dziennie, przez około piątego dnia ropą maść ciągnąć.

Inne sposoby leczenia czyraki

I wreszcie, proponujemy wam kilka skutecznych sposobów, w jaki sposób pozbyć się sprowadza.

  • Ciasto medyczne

Innym dobrym lekarstwem na czyraki – specjalnie przygotowane ciasto. Dla niego, trzeba będzie żółtka jaj jeden, jedna łyżka masła, mąkę pszenną i premii butelkowana czystej zimnej wody. Wyrobić ciasto jest najczęściej, tak jak to jest możliwe, bardziej gwałtowne.

Z testu, należy utworzyć ciasto odpowiedni rozmiar – powinna obejmować cały gotować, mają zastosowanie do danego obszaru i zabezpieczyć bandażem lub za pośrednictwem lub za pomocą taśmy klejącej. Pozostałą ciasta w lodówce, jak będzie trzeba zmienić opatrunek dwa lub trzy razy dziennie. Po około trzech dniach, ropień należy łamać. Następnie raną, a następnie stosując ciasto nie jest już możliwe.

  • Szare mydło

Pobierz w sklepie najczęściej mydło Radziecki, zetrzeć go na małej tarce i zalać szkliwo w małym pojemniku. Wlać szklankę wody, doprowadzić do wrzenia i zmniejszyć wydzielanie ciepła. Gotować do mydła, aż prawie cała woda nie wygotować się – ze względu na dno naczynia powinna pozostać w lepką masę.

Gdy bulion mydło ostygnie, stosuje się go na wrzód i przykryć ściereczką z gazy, a następnie folią zabezpieczyć tynkiem. Aby zmienić opatrunek jest konieczne co cztery godziny. Wrzód łamie się po około dwóch dni – po tym, że nie można zrobić okłady mydlane.

I pamiętaj – bez względu na to, jaka metoda leczenia wybrać, dokładnie monitorować zagotować. Jeżeli w ciągu dwóch lub trzech dni nie nastąpi poprawa występuje, nie należy w dalszym ciągu grać z ogniem – niezwłocznie udać się do lekarza.

load...