Jak pozbyć się cellulitu – kompleksowe podejście do walki ze skórką pomarańczową

„Skórki pomarańczowej” – zdanie lub skórę wada przejściowy? Zarodniki są przeprowadzone do tej pory. Ale ciekawe jest to prawda, ale fakt, że wielu zwolenników wersji, że cellulit – nieodłącznym towarzyszem każdej kobiety, po prostu nie chce pracować na siebie, a zatem nie zdają sobie sprawy, że to nieszczęście można przezwyciężyć. Druga grupa – aktywne kobiety szukające zawsze wyglądać dobrze, wie, jak pozbyć się cellulitu, ponieważ nie oszczędza ani siły, ani czasu, ani środków do walki z ciałem, w imię piękna. O nich i porozmawiać.

load...

Zawartość:

Skórka pomarańczowa: zidentyfikować i wycelować na wrogiem

Czy zauważyliście, że wielu z obecnych piękności zbyt wybredny o swój wygląd? Doskonały wygląd w dzisiejszych czasach – to trudne zadanie, ponieważ standardy piękna poprawiają się cały czas, w związku z tym, że „wczoraj” została uznana za normę, „dzisiaj” – niewybaczalnym błędem. Jednakże, nie jest konieczne wykonywanie doskonałych form popadać w skrajności. Jak pokazuje praktyka, niektóre panie zaczynają dręczyć skórę niepotrzebnie, widząc na powierzchni kilku drobnymi wstrząsami. Inne sama osoba, z drugiej strony, pomijając początkowe stadia cellulitu, wywołać chorobę skrajnym stopniu, gdy zamienia się w walkę „manewry wojskowe”.

W celu uniknięcia takich sytuacji, trzeba nauczyć się zidentyfikować „skórki pomarańczowej”. Jak to zrobić? To proste: przejdź do światła, chwycić kciukiem i palcem wskazującym skóry i wycisnąć trochę krotnie. Teraz zastanów powierzchnię. Istnieją pewne zmiany, nieprawidłowości, stłuczki lub depresje? Więc „zajęty” cellulitu. W tym samym czasie, ważne jest, aby nie tylko wykrywać ataku, a także w celu określenia głębokości uszkodzenia tkanek.

load...

Tak więc 4 etapy cellulitu:

 1. Wygląd pagórki oznacza pierwszy etap rozwoju „skórki pomarańczowej”. Kosmetologów powiedzieć, że aktualne działania podejmowane na tym etapie może być w krótkim czasie w celu usunięcia stwierdzonych wad skóry.
 2. Palców wyraźnie wyczuć guzki wewnętrzne pod skórą? Obrzęk tkanek jest zauważalne gołym okiem? Wtedy masz drugi etap cellulitu, ale również poradzić sobie z tym – nie ma problemu.
 3. „skórki pomarańczowej” pojawia się przy najmniejszym nacisku na powierzchni skóry, a nawet w ogóle bez niej? Wrażliwość tkanki przerwane? Niestety, byłeś trzeci etap przeciwności.
 4. Skóra wygląda okropnie, nawet bez kompresji? Widać na powierzchni, nierówności, i wgnieceń, aw niektórych miejscach skóra była twarda jak skała? Często dotyka ciała powodować ból? Musimy alarm, ponieważ zmiany te świadczą o – czwartym stadium choroby.

To ważne, aby wiedzieć! Argumentował on, że „skórka pomarańczowa” występuje u otyłych kobiet. To nie jest tak: cellulit chude piękności – nie mniej rzadkim gościem, bo Matka Natura przyznało każda z pań pewna ilość tłuszczu, który jest swego rodzaju „ubezpieczenia” w nagłych przypadkach. Tak się złożyło, że od czasów starożytnych, kiedy kobieta nosi okruchy, wędrówki, czasem nie kończąc, często w tym samym czasie edukowanie innych spadkobierców. Jak mówią, nie można dyskutować z natury!

Historia dziewczynki o udanej walki z cellulitem

Jak walczyć z cellulitem

Moc – rozwiązać problem od wewnątrz

Zdziwiłbyś się, ale w dawnych czasach kobiety jedli dużo bardziej poprawne niż jest dzisiaj. Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach tak szeroka gama produktów i mnóstwo przepisów na potrawy. Jednak, jak słusznie zauważyli dietetycy, takie bogactwo w diecie jest plus i minus w utrzymaniu idealnych formach. W dawnych produktów naturalnych, nie były szkodliwe metody praktykowane ich leczenia, wakacje nie były związane z obfitej uczcie, a kobiety nie są „zajęte” osobiste problemy słodycze. Być może dlatego problem cellulitu wcześniej tak ostro nie stać, ale dziś można oglądać „skórki pomarańczowej”, nawet tych dorastających dziewcząt, które lubią fast food, chipsy, cola i trampki.

Lekarze nakłonić ludzkość pod względem mocy, by biorą przykład ze swoich przodków: być umiarkowany w jedzeniu, z naciskiem na naturalne produkty, przygotowane najbardziej skuteczny sposób – w wodzie lub w ogniu. Zapomnij o posiłki z nudów, albo „dla firmy”, frytkownice, półproduktów, konserwy, alkoholu i niezdrowych słodyczy, aw ciągu miesiąca może pochwalić się jej przyjaciół receptury, jak pozbyć się cellulitu za pomocą prostego posiłku.

Jakie pokarmy dietetyków zaleca się skupić?

 • chude mięso / ryby;
 • Warzywa

 • I ziół; owoce
 • (najlepiej świeże, ale można i suszone owoce); Chleb
 • (czarny lub otrębów); rośliny strączkowe
 • Lli_1; ziaren mineralnych

 • (płatki owsiane, kasza gryczana, ryż matowy); Nakrętki
 • Lli_1;

  Wodorosty lli_1; Produkty

 • Mleczne o niskiej zawartości tłuszczu;
 • pokarmy zawierające błonnik.

Jak widać, moc do czynienia z „skórki pomarańczowej” jest zróżnicowana, więc nie trzeba głodować. Jednak uważaj na posiłkami jako nadwyżki nawet zdrowej żywności prowadzi do przybierania na wadze, ponieważ nadmiar złogów tłuszczu pod skórą bardziej widoczne guzki.

To ważne, aby wiedzieć! Prawidłowe reżimu picia w walce z cellulitem nie jest tak ważne, jak zdrowej diety. Pić 2 litry napojów mineralnych, wśród których wejdzie w wodę, herbatki ziołowe, soki, a skóra odzyskuje swoją elastyczność w ciągu kilku tygodni.

Urody i masażu – bronią wpływów zewnętrznych

Co jeśli „skórka pomarańczowa” rozprzestrzenił się w całym organizmie? Wtedy zmiana władzy – tylko jeden z elementów składających się na walce z cellulitem. Konieczne jest, aby szukać pomocy u specjalistów lub przez tych, którzy próbują stać.

Pani, mają znakomitą budżet, wiedzieć, jak pozbyć się cellulitu szybko i łatwo. W tym celu wystarczy zastosować się do biegłego salonie kosmetycznym i powierzyć swoje kosmetyczki ciała. A oni będą wezwani do pomocy wszystkich zaawansowanej technologii kontroli ze znienawidzonym guzków.

Więc, co salon zabieg zalecany do zwalczania „pomarańczowej skórki”?

 1. Masaż antycellulitowy. Lekarze powiedzieć, że cięższe postacie choroby mogą być leczone jedynie poprzez działanie mechaniczne. Bardziej aktywny będzie wpływ na skórę, im szybciej rozpuszczają się grudek. Jak mówią specjaliści, „skórka pomarańczowa” wystarczy „przerwa”. Rodzaje masaż antycellulitowy, istnieje wiele, wybierając lepiej zaufać lekarzowi. Tymczasem, być przygotowane do bolesnych doznań. Jednak po kilku sesjach ustępują bóle.
 2. SPA-procedury. W każdej kabinie znajduje się kalejdoskop takich programów. Można dokonać wyboru sposobu ich „smaku” albo polegać na opinii wydanej przez kosmetologa. Dobrze sprawdziły się w walce ze „skórką pomarańczową” peelingi, peelingi, okłady na ciało na bazie błota morskiego, wodorostów, kawa, glina, mumii, czekolada, miód, sól morska, cynamon.
 3. Mezoterapia i terapia ozonowa. Procedury te są nazywane „Zastrzyki kosmetyczne”. Dlaczego? Fakt, że w wyniku wstrzyknięcia podskórnego zawierającego tlen lub witaminę proste „koktajl” guzki tłuszczowe rozdzielone tak, jakby za sprawą magii i bezbolesne i „chemii”.
 4. Miostymulacja. Procedura ta – know-how w świecie kosmetologii. Podsumowując elektrod skórnych, które powodują zmniejszenie głębokich mięśni, więc jeśli nie ćwiczenia, ale bez żadnego wysiłku.
 5. Fonoforeza. W rzeczywistości, ten masaż, ale dzięki działaniu ultradźwięków głębiej, pozwalając masować podskórną warstwę, niedostępnych w ręce nawet najbardziej wykwalifikowanego masażystę.

Warto zwrócić uwagę! Nie ma sposobu, lub środkiem odwiedzić salon kosmetyczny? Dostać się do kosmetyczki, korzyść w wyspecjalizowanych sklepach jest mnóstwo gotowych narzędzi do radzenia sobie z „skórki pomarańczowej”. Wybierz żądaną kompozycję i używać, stosując się do instrukcji. A jeszcze lepiej „zaszaleć” z wizytą w profesjonalnej kosmetyczki, która będzie doradzać jakie przygotowania trzeba było lepiej wykorzystać do użytku domowego.

Ćwiczenie – Kluczem do pięknej skóry wiotkiej i

Sam pewnie wiedzą, że aktywny tryb życia – najlepsze narzędzie w walce przed niedoborem figur. Dlaczego? Aktywność fizyczna przyczynia się do przepływu tlenu do tkanek, co oznacza, że ​​nawet jeśli pojawiają się znienawidzonego stłuczki, a następnie szybko rozpuszczają się. Razem aktywnym sposobem spędzania wolnego czasu przez pół godziny dziennie, a w ciągu miesiąca nie będą wiedzieć, skóry, a także kształt.

Tak więc, w jaki sposób pozbyć się cellulitu na ramionach, pośladkach, nogach i innych częściach ciała poprzez ćwiczenia? Masz 2 sposoby – albo codziennie zaangażowany w aktywnych sportów, takich jak jogging, pływanie, aerobik, jazda na rowerze, koszykówka i tak dalej, lub uzyskać skomplikowane dla celowego walce „skórki pomarańczowej”.

Więc co Ćwiczenia pomagają pozbyć się cellulitu?

 1. „Wide” przysiady. Kaseta musi być dokonane w 2 szerokość barków. Stopy powinny być umieszczone w jednej linii. Powoli, powoli zaczynają przysiadu podczas oddychania. Na wydechu unieś, ale wolniej.
 2. Squat z rąk do góry. Rozkłada nogi ramię szerokości od siebie, zachować swoje kolana cały czas były równoległe. Squat, podnosząc ręce do boków.
 3. Miednicy rosnąć. Weź krzesło. Padnij na podłodze, położył nogi na siedzeniu. Rozluźnij plecy, ręce, szyję – nie powinien brać udziału w procesie. Robi wdech, unieś miednicę. Na wydechu obniżyć swoje ciało do podłogi.
 4. Boczny podnosi nogę. Bądź na boku, unieś ciało lekko nad podłogą. Robi wdech, podnieś nogę, aż się zatrzyma, a na wydechu schodzić, ale nie do końca – koniec musi godzić w powietrzu. Kolana
 5. UPS. Podstawowa pozycja – jak poprzedni. Zgięcie kolan, stóp połączyć. Zobowiązać się unosi na przemian z każdej strony.
 6. Noga podnosi piętę. Padnij na kolana, łokcie i opuść ręce na podłodze. Pociągnij nogę, zrzucając je na palcach i powoli podnosić, jak to będzie, bez zginania. Nogi powinny być zmieniane.

Te 6 ćwiczeń eksperci zalecają powtórz 8 razy za jednym podejściem, liczba podejść może być stopniowo zwiększana do 3. W postawie hold wykonując skomplikowane oddychać piersi i naciśnij maksymalne obciążenie. Poprawi to efektywność ćwiczeń i wzbogacić tkanek w tlen.

Teraz jesteś właścicielem całego „Arsenał” do walki z cellulitem, a to oznacza, że ​​organizm będzie wkrótce bez zarzutu.

load...