Jak pozbyć się brodawek na własną rękę?

Zawartość:

Obecnie usuwania brodawek na ciele – kłopotliwe, nie drogie, ponieważ jest wykonane nawet w normalnych klinik za pomocą ciekłego azotu, elektrokoagulacji, laserem etc. Ale nawet około pół wieku temu, nasze babcie i matki radzi sobie z tym problemem na własną rękę, bez uciekania się do pomocy medycznej.

load...

Niestety, piękno wielu recepty skuteczne i użyteczne ludowe zapomnieliśmy, ponieważ dużo łatwiej jest znaleźć specjalistę, który będzie usunąć chirurgicznie brodawczaka niż majstrować przy przygotowaniu narzędzia. Więc spróbujmy dowiedzieć się, jak pozbyć się brodawki?

Co oznacza nagromadzenie na skórze?

Aby zacząć rozumieć, że kształcenie na ciele – to jest nie tylko estetyczne, ale także problemem medycznym. Jeśli masz brodawki zaczęły pojawiać się, oznacza to, że podniósł infekcji. Zainfekowane wirusem brodawczaka, można też skontaktować się z chorym czy też skorzystał z rzeczy. Dlatego po wizycie w miejscach publicznych zaleca się umyć ręce mydłem i wodą, która ma działanie bakteriobójcze.

Okres inkubacji może wynosić do trzech miesięcy, ale w niektórych przypadkach może trwać do trzech lat. Najczęściej źle po pewnym czasie samoistnie. Nawiasem mówiąc, te przyrosty są zazwyczaj postrzegane w przypadkach, gdy organizm jest poważna awaria i spadek odporności. Dlatego, jeśli ty lub członkowie rodziny objawia się choroba, opisz swój styl życia, zacząć jeść prawo i porzucić złe nawyki.

load...

Tradycyjne przepisy urody

Usuwanie brodawek znaczy pod ręką – procedura poważna i niebezpieczna, tak wstępnie skonsultować się ze specjalistą i podlegają pełnej kontroli. Jeśli żadna inna choroba zostanie znaleziony, można bezpiecznie zacząć samoleczenia. W przypadku, gdy miesiąc później brodawki utrzymują się lub występuje pogorszenie skóry, należy natychmiast wysyłane do lekarza.

 • Glistnik

W miejscowościach w Rosji, prawie wszyscy mieszkańcy wzięto takie narośla na ciele za pomocą zwykłej glistnika. Wystarczy dwa razy dziennie (rano i wieczorem), rozmaz powstawanie na skórze, dopóki nie zniknie. Zwykle zdarza się to na trzeci lub czwarty dzień, nie później. Należy pamiętać, że trzeba użyć tylko świeże soki. Pełny przebieg leczenia wynosi około dwóch tygodni, ale może być wydłużony po upływie siedmiu dni.

 • Czosnek

W zimie, gdy jest to niemożliwe, aby dostać zioła, można dokonać maski czosnku. Powinien być jeden zubochek szlifować jednorodnej masy celulozowej i stosować go dwa lub trzy minuty, a następnie przemyć skórę dużą ilością wody. Najbardziej leniwym osoba może po prostu wyciąć kawałek na pół i natrzeć sokiem z prognozami build-up. Nie rób tej procedury przez okres dłuższy niż 10 dni – w przeciwnym razie istnieje ryzyko szkodliwego działania na skórę.

 • Magnezja

Nie ma bardziej nowoczesny sposób, aby szybko i bez bólu przyniesie brodawki – codzienne spożycie magnezu. Pij Lek należy rano i wieczorem przed posiłkiem. Należy zachować ostrożność i monitorować ilość proszku – nawet dorosłych średniej budowy brakuje trochę (mierzone na czubku noża).

Pamiętaj, aby pamiętać, że pełny cykl leczenia brodawek nie powinno trwać dłużej niż jeden tydzień. Rozszerzyć swoją wręcz niebezpieczne dla zdrowia. A w ogóle – zanim takie traktowanie jest to dobry pomysł, aby skonsultować się z lekarzem. Jest mało prawdopodobne, ale w niektórych przypadkach może być przeciwwskazanie do przyjmowania magnez.

 • Ocet

Na drugim miejscu na skuteczność walki z nagromadzenia po glistnika jest zwykłym octu domowego, która jest w kuchni w każdej gospodyni. Każdego wieczoru, po kąpieli lub prysznica kapie kropla jednego z funduszy na edukację. Aby to zrobić, można użyć pipety lub waciki, które można smarować brodawki głową. W większości przypadków, brodawki zaczynają zanikać w ciągu kilku dni, ale leczenie można przerwać po 7 – 10 dniach.

 • Kalanchoe

Roślina ta jest stosowana w leczeniu niemal wszystkich chorób, od przeziębienia, kończąc oparzeń i stłuczeń. Ze względu na swoje właściwości magicznych Kalanchoe doskonale poradzić sobie z brodawki. Przez cały tydzień, co wieczorem przed położeniem się spać nakłada się na skórę, gdzie formacja bandaż namoczone w soku. Aby wzmocnić efekt, w którym można dodać drobno posiekane lub mielone w liściach blenderze. Najprawdopodobniej zniknie nawet największe brodawki.

 • łuk

Świeża cebula marynować przez trzy lub cztery godziny w occie, a następnie posiekać. Wycinane z tkaniny wodoszczelnej kół (cztery centymetrom), który jest wykonany w środku otwór, rozmiaru brodawek. Jest to niezbędne w celu wyeliminowania gromadzenia się i nie pali się skóry. Po wklejeniu użyciu bazy plastra, należy umieścić na uzyskaną zawiesinę obszaru problemowego. Wykonaj tę procedurę, aby być w nocy. Samo leczenie powinno być kontynuowane około 10 dni.

 • Bluestone

Najtrudniejsze do usunięcia brodawki na twarzy, jak cienka i delikatna skóra jest bardzo łatwo uszkodzić agresywnych i żrących substancji. Więc należy wybrać bardziej lojalni, ale nie mniej skuteczne zabiegi. Tak więc, na przykład, w celu wyeliminowania tych wad, można użyć siarczan miedzi, które muszą być wstępnie mieszane z masłem.

Po pierwsze, edukacja smarować maścią konwencjonalnego salicylowy (sprzedawany jest w aptekach bez recepty i jest dostępne dla każdego obywatela naszego kraju). W górnej części cienkiej warstwy są stosowane do otrzymanej mieszaniny, którą wysusza brodawkę. Podczas zabiegu można odczuwać lekkie pieczenie i mrowienie spowodowane siarczanu miedzi. Jeśli nieprzyjemnych doznań, ale nie więcej niż, że trzeba trochę cierpliwości. Ale jeśli dyskomfort jest zbyt dużo, należy niezwłocznie spłukać skórę dużą ilością wody i rozmaz dziecko śmietaną. Więcej nie ma potrzeby eksperymentowania – chyba, metoda ta nie pasuje.

Bezwarunkowe Zaletą tej metody polega na tym, że po nałożeniu na skórę nie pozostaną ślady. Pierwszy raz na brodawki strona separatystycznych może być mała depresja, zaczerwienienie, stan zapalny i obrzęk. Przetrzyj ten obszar specjalnych eliksirów dezynfekujących i maści leczniczych. A po zakończeniu leczenia powinni odwiedzić dermatologa! Będzie on ocenić stan skóry i przywraca dostosowania leczenia w zależności od potrzeb.

 • Suchy lód

Jeśli skóra zaczęły pojawiać się brodawki płaskie, spróbuj usunąć je suchym lodem. Shook kostką gazą (w dwóch lub trzech warstwach) lub konwencjonalne tkaniny serwetkę i zastosować go do obszaru problemowego przez czterdzieści sekund. Jeśli można tolerować dłużej trzymać się limitu. To nie wymaga wiele sesji, aby poradzić sobie z tym problemem najczęściej 5-7. Dłuższe leczenie nie jest wart realizacji. Ale ściśle przestrzegać tak, że lód nie dostać się na zdrowej skórze – w przeciwnym razie istnieje niebezpieczeństwo uszkodzić skórę.

 • Wanny z sodą

Nagromadzenie na podeszwie stopy może powodować ból i dyskomfort, dlatego muszą one być usuwane natychmiast, nie czekając na wielkość wzrostu. Więc najpierw trzeba unosić nogi w gorącej wodzie (jednego litra wrzącej wody – dwie łyżki sody oczyszczonej). Pół godziny później, spróbuj za pomocą specjalnych szczypiec wyciąć część zmiękczonej gdzie brodawek i wykopać korzenie. Po zabiegu zdezynfekować ranę nadtlenku wodoru, jodu i smaru bandażem. Staraj się chodzić tak mało, jak to możliwe w ciągu najbliższych dwóch lub trzech dni. Potem zacznij smarować ranę maścią „Levomekol” – dopóki nie zostanie całkowicie wyleczona.

 • Herbata ziołowa

Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji, konieczne jest przetrzeć skórę codziennie wywary i napary z łopianu, matki i macochy, kory dębu, szałwii, liści borówki i inne rośliny. Jeśli nie masz możliwości do wyschnięcia ziół na własną rękę uzyskać opłatę w aptece. Warunki użytkowania i mianowanie producentów narzędzi zwykle napisane na opakowaniu – ścisłe przestrzeganie zaleceń przyczynia się do szybszego pozbycia się brodawki.

Wierzyć czy nie wierzyć?

Inną dobrą metodą do usuwania brodawek – autohipnozy. Po tym wszystkim, nic dziwnego, istnieje ogromna liczba różnych działek, które są ludzie, którzy wierzą w magię, czary i nadprzyrodzone. W rzeczywistości robi to czy tamto rytu, możemy zaprogramować się do odzysku.

 • łodygi pszenicy

Jeśli mieszkasz obok pola, które rośnie pszenica, wrócić i wyciągnąć parę łodyg z korzeniami. Ostry koniec kilka razy brodawki-szkole (nie do krwi), a następnie pochować słomę w ziemię do góry nogami. Należy pamiętać, że korzenie muszą być na górze. Według legendy, gdy źdźbło trawy zgniją, brodawki natychmiast znikają.

 • Apple i nici

Konieczne jest, aby wyciąć świeże jabłko połówki zwykle czerwoną nicią i pocierać uzyskane przyrosty na ciele. Następnie kawałki zbierane, zwijany, tak aby trzymać się razem i zakopane w ziemi. Podobnie jak w pierwszym przypadku należy poczekać na gnije owocowych końca. W rzeczywistości, ze względu na brodawki są kwas więc warto zielonego jabłka i jest to pożądane, być hodowane w domu. Nawiasem mówiąc, to samo odbywa się w Rosji oraz z ziemniakami.

 • Medytacja

Włącz relaksującej muzyki, usiądź wygodnie na krześle, położył dłonie na kolanach, zamknąć oczy i wyobrazić sobie, jak brodawki na ciele stopniowo zaczyna zanikać. Opcja ta nadaje się bardzo wrażliwe hipochondryka i damy, ponieważ medytacja działa w dokładnie taki sam sposób, jak w efekcie placebo. Jeśli to konieczne, można sprawdzić specjalne wdzięki na zmniejszanie lub rosnący księżyc.

 • Pies śliny

Nikt nie wie, który jako pierwszy odważył się rozprzestrzeniać ślinę psa brodawek, ale ludzie uwierzyli – jeden z najlepszych sposobów radzenia sobie z narośli. Oczywiście, można także spróbować temu zaradzić, ale to powinno być wykonane bardzo starannie. Nie należy próbować dostać się do ratowania życia płyn z jamy ustnej sam, pędzel coś smacznego brodawek skórnych. Dziesięć minut później, po slizhet karmy dla psów, umyć ciało wodą z mydłem. Nawiasem mówiąc, należy pamiętać, że zwierzę ze wszystkimi być całkowicie zdrowy i spokojny.

Ważne lub nieważne – oto jest pytanie?

Nie czekaj na tego pierwszego dnia brodawką odpadnie, a na jego miejsce będzie gładka skóra. Po pierwsze, szef nagromadzenie zaczyna ciemnieć trochę, aż sczerniałe. Nie należy się martwić, co wskazuje na to, że powstawanie korzeni zaczynają wyschnięcia.

Jednak nie pozwalają najczęściej błąd w tej sytuacji – w żadnym wypadku, nie przeciąć skórę, gdyż może to prowadzić do negatywnych konsekwencji. W wyniku tych manipulacji na korpusie mogą pozostać ślady i rozpoczyna się wirusów do postępu. Pamiętaj, że to nagromadzenie musi mieścić się i bez pomocy z zewnątrz. Jeśli nasze sposoby, jak pozbyć się brodawek, nie przychodzą, idź do lekarza.

Kiedy należy usunąć formacji skóry chirurgicznie?

Jeśli brodawek na plecach cię nie boli, i nie zatruwają życie, to jest mało prawdopodobne, aby zwracać uwagę na to. Ale, delikatnie mówiąc, takie narośla na twarzy lub rękach nie wyglądają bardzo atrakcyjnie. Niestety, otaczając wciąż nie może prawidłowo leczeniu takich wad. Ponadto jest mało prawdopodobne, aby chciał zarazić swoich kolegów w pracy i brodawczaka domowymi.

Pilna jest usuwanie brodawek, jeśli czujesz dyskomfort, ból, i waha się wielkością, ciemniejsze, jesteś ciągle boli i zranić go. Ponieważ jest konieczne, aby uważać, jak w przypadku mola jak łagodny może poruszać złośliwe. To samo dotyczy sytuacji, gdy nagromadzenie znajduje się na podeszwie stopy. Szpital zrobi wszystko szybko i bez bólu, ale po kilku dniach skóra jest całkowicie wyleczona.

load...