Jak pozbyć się brodawek na palcu? różne sposoby

Zawartość:

Brodawki – zjawisko to jest bardzo nieprzyjemne, która jest w stanie przyćmić życie. Po tym wszystkim, przede wszystkim – niestety, wolą być umieszczone w otwartych przestrzeniach korpusu. Na przykład, w ręku – palce są siedlisko Brodawki często. Po pierwsze, jest to brzydko, a po drugie, często powoduje dyskomfort, zwłaszcza wtedy, gdy guz jest wystarczająco duży. I nie ma nic dziwnego w tym, że w obliczu tej plagi człowiek szuka odpowiedzi na pytanie „Jak pozbyć się brodawek na palec?”

load...

Oczywiście, mądry, aby udać się do dermatologa, który w ciągu zaledwie jednej procedury można usunąć nawet największy brodawkę. Jednak lekarz chętnie daleko w ogóle – bardzo często ludzie uciekają się do zabiegów ludowych. W zasadzie, pieniądze ludu jest często udane – oczywiście, jeśli wybrać odpowiedni przepis.

Tradycyjne metody usuwania brodawek

Jeśli nie podoba ci się umieścić na różnych doświadczeniach, idź do dermatologa. Uwaga – Dziś serwis do usuwania brodawek oferują wiele salonów kosmetycznych. Jednak zalecamy, że nie wystarczy udać się do salonów – wszelkie guza powinny być usunięte tylko przez lekarza i lekarza!

W zależności od wielkości brodawki i jego lokalizacji na palcu lekarza oferują kilka opcji do usuwania brodawek. Oczywiście, będzie on doradzić coś konkretnego, ale w końcu do ciebie.

load...
  • Laserowe usuwanie

Obecnie najczęstszym sposobem na pozbycie się różnych nowotworów, w tym brodawki oraz – wiązki laserowej. Popularność tej metody jest to zrozumiałe – jest całkowicie bezbolesne, bezkrwawe i nie zajmuje dużo czasu, po blizny pozostaną i niezwykle rzadkie.

Z laserem impulsowym kauteryzacji naczyń krwionośnych występuje które karmić brodawkę. W wyniku tego, proces obumieraniu tkanek rozpoczyna brodawek. Po krótkim czasie brodawka po prostu zniknąć. Jest rzeczą oczywistą, że ta procedura powinna być przeprowadzona wyłącznie przez wykwalifikowanego specjalistę. W przeciwnym przypadku, istnieje możliwość, że brodawka zniknie lub nie, lub na jej miejsce blizny.

  • Usuwanie azotu

Nie mniej popularne miejsce jest kriochirurgii, lub prościej, usuwanie brodawek ciekłym azotem. Procedurę tę przeprowadza się w następujący sposób: ze specjalnego aplikatora brodawki zastosowano azot. Czas ekspozycji na azot brodawek wynosi około 30 sekund – w zależności od jego wielkości.

Brodawki dosłownie blednie z przodu i staje się bardziej gęsta. Około półtorej godziny po zabiegu na swoim miejscu brodawki tworzą bańkę z wodnisty treści. O tydzień później na miejscu bańki tworzą skorupę, która spada po następnych 10 dni. Jeśli procedura jest wykonywana prawidłowo, na dawnym miejscu brodawki zostanie zakończona – chyba, że ​​skóra jest trochę inny odcień. Jeśli jednak lekarz pomyli się z niewielką ilością azotu, lub przejściowy wpływ na brodawki, istnieje ryzyko powstawania blizn lub wgłębień na skórze.

Niezależnie od wybranej metody, należy pamiętać o funkcjach okresie zdrowienia. Po pierwsze, uważnie obserwować czystości – nadal brodawkę na palcu, a ręce brudzą częściej. Po drugie, należy unikać wody – rana jest bardzo niepożądane, aby zwilżyć przynajmniej do czasu, aż skórka. Po trzecie, obowiązek leczyć rany – jak to zrobić w przypadku, powiedz lekarzowi, który wykonany usuwanie brodawek.

Tradycyjna medycyna. Pomocnych wskazówek

Zbyt wielu ludzi w panice boją się lekarzy, a zwłaszcza wszelkiego rodzaju manipulacji był ze swoim ciałem. Ale z brodawki na palcach znosić oni też nie chcą. Wydajność w tej sytuacji, jeden – aby spróbować pozbyć się ich za pomocą popularnych receptur. Oferujemy Państwu najbardziej skutecznych i sprawdzonych metod.

W sprawiedliwości należy zauważyć, że wszystkie kompozycje są dość agresywne, ponieważ ich celem – aby tkankę obumierać brodawki. Ale nie chce cierpieć z nimi i otaczającej zdrowej tkanki? Tak więc, muszą być chronione – inaczej otrzymać wiele problemów i jest niezbędne do leczenia skóry.

Najbardziej proste i łatwe zabezpieczenie – to jest przed zabiegiem obficie nasmarować skórę wokół brodawki dowolnego oleju roślinnego lub nawet tłustej śmietanie. Jednak ochrona ta jest bardzo warunkowy, więc lepiej, aby spędzić trochę czasu, a dokładniej podejść do problemu.

Do tego trzeba plaster na bazie tkanek i nożyczek. Wyciąć kawałek taśmy klejącej odpowiednia wielkość cięcia w środku małą średnicę otworu tak, że wspiął się kukurydzę i trzymać się go. Wszystko jest teraz Twoja skóra jest chroniona. Jeśli jesteś zbyt leniwy, aby zmienić plaster każdego dnia, kupić hipoalergiczne – tak będzie można uniknąć ewentualnego podrażnienia skóry.

Usuwanie brodawek korzystających czosnek

W walce z brodawek numer sojusznika jeden byłby czosnku. Przepisy waga – wybrać ten, który będzie przyciągać najbardziej. Natychmiast Chciałbym dokonać rezerwacji – Czosnek nie jest pożądane stosowanie ludzi, którzy mają zbyt suchą i wrażliwą skórę. W skrajnym przypadku, trzeba wstępnie smarować brodawkę z kremem prosty dzieci.

  • Pasta czosnek

Większość po prostu zrobić nie sposób czasochłonny – zwykłą pastę czosnek. Przejdź czosnek przez can_2odavku, powodując papkę nakładać na brodawki, przykryć folią na wierzchu i zabezpieczyć – możliwe jest za pomocą taśmy klejącej, jest to możliwe za pomocą bandaża. Taki okład czosnku na brodawki nie powinna być mniejsza niż 30 minut. Równie dobrze może być tak, że będziesz czuć lekkie pieczenie – jest to całkowicie normalne. Jednakże, jeżeli jest zbyt silne dolegliwości natychmiast przemyć skład – najprawdopodobniej w ten sposób do usuwania brodawek nie jest odpowiedni. I to ma większy sens, aby wybrać inną metodę leczenia, jeśli nie chcesz zarobić oparzenia.

Procedura ta musi być powtarzana codziennie przez tydzień – w tym czasie brodawki uległy dramatycznemu zmniejszeniu. Następnie należy dokonać obowiązkowego trzydniową przerwę, a następnie powtórzyć leczenie. Co do zasady, należy przekazać ich pozycje, nawet największe brodawki.

  • Czosnku Flatbread

Jeśli brodawka jest już bardzo duża, pasta czosnek – nie jest zbyt wygodne. Jest o wiele mądrzejszy użyć ciasto czosnek, za które trzeba będzie przygotować łyżkę dowolnego oleju roślinnego, dużą głowę czosnku, trochę mąki. Czosnek jest czysty, przechodzą przez can_2odavku, wymieszać z olejem roślinnym, dodać mąkę i zagnieść ciasto.

Otschipnite kawałek ciasta, a reszta jest zapakowany w torbie plastikowej i miejsca w lodówce. Zbuduj ciasto, stosuje się do brodawki, a następnie zamknij górną z kawałkiem bandaża z gazy lub szczelnie bezpieczne i pozostawić na noc. Taka sama procedura musi być zrobione w ciągu dnia – w przeciwnym razie proces może iść zbyt szybko. Leczenie będzie kontynuowane przez dłuższy okres nie krótszy niż trzy tygodnie.

Leczenie octu jabłkowego

Nie gorzej niż czosnek i radzi sobie z brodawki octu jabłkowego – uwaga jest to ocet, a nie istotą. Podczas gotowania produktów na bazie octu jabłkowego nie zapomnieć o ostrożności – należy uważać, aby nie dostać się ocet w oczy i błony śluzowe, wyjąć butelkę daleko, więc nie dostać się do dzieci i zwierząt.

  • Ocet kompres

To narzędzie jest niezbędne w przypadku, gdy brodawka jest wystarczająco duża – w przeciwnym razie nie będzie to zbyt wygodne. Przygotować pięć lub sześć gazy chusteczki. Mała niemetalicznych miski, wlać ocet jabłkowy cydr, obficie spryskać go w gazę i nałożyć go na brodawkę. Czas octowego kompresu – 20 minut.

Nie zapomnij zmienić ręczniki jak suszenie – w przeciwnym razie skuteczność procedury będą znacznie niższe. Idealnie, procedura ta powinna odbywać się dwa razy dziennie – rano i wieczorem, jeśli chcesz pozbyć się brodawki w ciągu dwóch tygodni. Zasadniczo, jeśli nie masz czasu, można to zrobić za jednym razem, ale, jak wiadomo, okres leczenia wzrośnie.

  • Ocet i Cebula

Jeśli chcesz pozbyć się brodawek tak szybko, jak to możliwe, spróbuj tego środka. Aby zrobić to, musisz małą głowę cebula, słoik z pokrywką i pół szklanki octu jabłkowego. Cebule drobno posiekać, umieścić w słoiku i zalać octem., W lodówce przez pocieranie dnia. Po tym, wlać ocet i za pomocą widelca podkochuje się już w tej chwili miękki łuk, aby puree stanu.

Otrzymaną zawiesinę Nałożyć obficie na brodawki, przykryć folią i zabezpieczyć bandażem lub plastrem. Pozostawić kompres na 2-3 godziny, a następnie spłukać dużą ilością wody wszystkich. Jeśli robisz tę procedurę codziennie, zaledwie dwa tygodnie można zapomnieć o wart. Oczywiście, jeśli to nie jest zbyt duża – w przeciwnym razie czas obróbki będzie znacznie dłuższy.

Fitoterapia

Nie lekceważ lecznicze właściwości ziół – wiele z nich jest w stanie pozbyć się brodawek. Ale takie traktowanie jest jeden istotne zastrzeżenie – niektóre zioła może powodować rozwój reakcji alergicznej – uznać ten fakt. To nie jest zbędne do przeprowadzenia testu typu alergicznego – stosuje się niewielką ilość gotówkę do nadgarstka i po 15 minutach ocenić stan skóry. Najlepiej, powinny być zaczerwienienie, wysypka lub swędzenie.

  • Glistnik

Latem lekarstwo na brodawki jest dosłownie pod naszymi stopami – mówimy o glistnika. Wystarczy zerwać gałązkę glistnika i smarować brodawkę liberalnie Przemawiając na przełomie soku z łodygi. Tę procedurę należy powtórzyć pięć lub sześć razy dziennie. Tylko nie ciągnij za pomocą palca, który złożył brodawkę do ust – glistnika ma bardzo gorzki smak.

  • Korzeń mniszka

Glistnik, niestety, rośnie tylko w lecie, a brodawki pojawiają się niezależnie od pory roku. W zimie można spróbować się ich pozbyć za pomocą korzeń mniszka lekarskiego. W okresie letnim można korzystać ze świeżego korzenia, a zimą będzie pasował idealnie suszy, który jest sprzedawany w niemal wszystkich drogeriach.

Korzeń mniszka starannie przeszlifować – trzeba 100 gramów, umieścić w rondlu i zalać szklanką wody. Doprowadzić do wrzenia bulion, zmniejszyć ogień i gotować do momentu, aż pół objętość wody gotuje dalej. Schłodzić powstałego wywaru, wlać do słoika szklanego, które muszą być przechowywane w ciemnym miejscu. Wipe to znaczy brodawkę na palcu tak często, jak to możliwe – co najmniej 5 razy dziennie. Ci, którzy próbowali tej metody na siebie, twierdzą, że brodawki tracą w miesiącu.

  • Pokrzywa

Pokrzywa – roślina, która ma ogromną liczbę przydatnych właściwościach. I od brodawki na palcu używając pokrzywa jest całkiem realne, aby pozbyć. I zrobić to proste – wystarczy wtedy polski brodawki świeżo zebranych liści nettles trzy razy dziennie. Odczucia, oczywiście, nie jest przyjemny, ale tylko dwa lub trzy tygodnie, w wyniku takiego leczenia prawdopodobnie będzie cię zadowolić.

Jak widać, sposób pozbyć się brodawek istnieje wielka różnorodność. A jeśli dokonali wyboru na rzecz popularnych receptur, należy pamiętać o prostej prawdy – jeśli brodawka zniknęła w ciągu miesiąca, to nie warto tracić czasu i wysiłku na dalsze leczenie. Najprawdopodobniej, jedynym sposobem, aby pozbyć się brodawki na palcu – to udać się do lekarza.

Jednakże, lekarz powinien iść w każdym przypadku – nie zapominaj o tym, że pozbycie się brodawek nie jest gwarancją, że nie będzie żadnego innego. Powód jest bardzo prosty – powstawanie brodawek jest konsekwencją działań brodawczaka ludzkiego. Dlatego należy poddać terapii przeciwwirusowej i angażować się we wzmacnianiu ich odporność. I to może być wykonywane tylko pod nadzorem lekarza.

load...