Jak pozbyć procedury do jednej prostej czynności

Zawartość

zdarza się, że program fitness jest przekształcony na podobieństwo porannego rytuału. Obudziłem się, uruchomiony bałagan w multivarku, załadowany ekspresu, udał się pod prysznic, nakarmić kota … w tym samym iw hali. Mash niekoniecznie krokowy, to zadbali te same ćwiczenia na nogi, a następnie – z pewnością na ramionach. I tak w każdy poniedziałek. A w środę – wyciskaniu i dipów. I tak w ciągu ostatnich 1, 5 roku. Procedura, w rzeczywistości nie ma nic złego, pod warunkiem, że postęp w jego obrębie. Ale jeśli nie masz? Można zmienić wszystko.

load...

[Powrót do spisu treści]

Więcej windy i niższe skok

Do: fani grupy zajęcia aerobowe

Dlaczego w ciągu czasu, rozwój pierwszeństwo z jednego rodzaju włókien mięśni przestaje how żadnych widocznych zmian w wyglądzie. Z biegiem lat, aerobik w grupie prostu nudzi jej dowolną nazwę. Komunikować się z własnego ciała jest stracone, osoba po prostu powtarza zbiór pewnych ruchów. Tak, i urazy ze stałą „tego samego” nie jest niczym niezwykłym, nawet w gimnastyce amatorskich.

Co: Idziemy do siłowni z trenerem. Nie jest wskazane, aby HIIT fan-trenera i najgorszej części treningu funkcjonalnego, który jest różowy gantelkami i przysiady na jego gołe. Oczyść umysł i poprawić kształt. I tak, kontury ciała staną się bardziej jasne po pewnym kilka tygodni, a czas spędzony na szkoleniu będzie znacznie mniej.

load...

[Powrót do spisu treści]

Coraz mniej myślimy

Do: inteligentnego faceta, który dużo czytać na temat szkolenia

Dlaczego: „tłuszcz spala się 20 minut cardio.” I tu przygnębieniem spacery na płótnie bieżni ze smutkiem w oczach, czekając na końcu zaczyna spalać tłuszcz. „Treningi wysokiej intensywności spalania tłuszczu”. I tu siedzisz w tym samym rogu pokoju z matką podejrzanie bladej twarzy, a także szereg Fuss dobrymi towarzyszami z pachnących soli i glukozy. „Podstawowe ćwiczenia lepszej izolacji.” A teraz robisz piąte podejście z tej samej wadze, pomimo faktu, że mięśnie nie czuć w ogóle, ale – squat, a nie pogardy izolacji.

Co: Wh co? Skoncentruj się na swoich uczuciach i tylko do nich. Samo-szkolenia przychodzi czas, kiedy trzeba nauczyć się czuć mięśnie pracować i słuchać swojego ciała. Aby to wyjaśnić słowami jest trudne, ale chroni przed wszystkimi klasami strata czasu lepiej niż najbardziej innowacyjnych obliczeń fizjologów. Zawsze czuję się notorycznie squat jeśli nie pracują mięśnie pośladków. Zawsze będziesz wiedzieć, gdzie można wycisnąć ciężar i gdzie – dążyć do bezwładności. A kiedy się zatrzymać, aby nie dołączyć do grona treningu o wysokiej intensywności, ofiary blade będzie również wiedzieć.

[Powrót do spisu treści]

Więcej pracy i mniej przykro dla siebie

Do: tych ze skłonnością do rozważenia rodzaj sportu tortur

Dlaczego: Tak długo, jak chodzić w pokoju z takim nastawieniem, po prostu chodzić do niego, a nie trenować w nim. No super trener nie cud techniki i bez nano-trenerzy nie są w stanie złamać wolę człowieka, po prostu nie chce się zajmować.

Co: Po pierwsze, mimo wszystko, znajdzie coś dla siebie najmniej brzydkie. Następnie – skonsultować się z trenerem na temat „ile do ćwiczeń.” A potem – po prostu pracować zgodnie z planem, a brakuje tylko wtedy, gdy wystarczająco poważnie zimno, chora czy nie spać. Dostroić się do tego, a to działa lepiej niż 100 zdjęć z dziwnym żołądku motywacji.

[Powrót do spisu treści]

Wiedzieć, czego się chce

Do: tych, którzy idą na siłownię na fali powszechnej miłości do sportu, a on jeszcze nie zorientowali się, że chciał dostać

Dlaczego? Ponieważ jest to trudne do zrobienia czegoś, nie wiedząc dokładnie, co chcesz robić. Osobiście nie widziałem jeden taki przykład, kiedy pierwszy pokój all „schudnąć”, a nawet tych, którzy już mają deficyt i tłuszczu i masy mięśniowej i tych, którzy zwykle rozum „przepisane” ciężką podstawę i ziemniaki z mięsem.

Co: Banalne i po raz n-ty, ale samo miejsce ma gola. Niech to będzie osobistym celem, przynajmniej szybciej, choć pompa prasy. Ale tuż po nim, i niczego, co mogłoby cię zranić nie rób. Zatrzymaj zamiar aerobiku i skakanie aż do momentu wyczerpania, jeśli są zaangażowani w trójboju siłowym. Zacznij już właściwie znaczy, jeśli chcesz jak w masie, ale pominąć wszystkie posiłki dziennie, pozostawiając jeden wieczór. Żyć swoje cele, a nie być rozproszony przez co robią towarzyszy w hali.

[Powrót do spisu treści]

Nie mieszkam w hali

Do: tych, którzy starają się łączyć kilka niezgodnych treningu na podobieństwo planu, albo uważa, że ​​utrata masy ciała powinien być skoki przez 3 godziny dziennie, we wszystkich sesjach grupowych, które są prowadzone w swoim klubie fitness. Ci, którzy spryskane i dawno straciła wszelkie inne zajęcia, z wyjątkiem chodzić do klubu, a tam są lekcje wszem i wobec.

Dlaczego? Ponieważ istnieje różnica między rekreacyjnej aktywności fizycznej i przedkonkurencyjne przygotowania, nawet jeśli wszystko i twierdzą, że go tam nie ma. Ponieważ istnieje wiele innych ciekawych rzeczy. I tak, w końcu, że w zwykłej postaci Set, utrata masy ciała, zwiększenie masy ciała i mięśni kształtowaniu że nie jest to absolutnie konieczne. Jeśli utracone w domysłach, „do kogo i ile”, należy skonsultować się z trenerem z doświadczeniem w swoim sporcie. Zazwyczaj średnie dane są przeznaczone tylko do refleksji, ale ta wiedza zawodowa – bardzo konkretnych działań.

Co: Przede wszystkim zrezygnować z pracy w sali wszystkie spożywane poza planem, bez względu na to, co zostało zjedzone. Dowiedz się, jak jeść, ale nie praktykują, zwykle organizm rezygnuje zanim nie pracował nawet w połowie tak zmęczenie narasta. Ponadto nauczysz się priorytety. Regularnie pisać o tym, co działa na zmniejszenie masy ciała, nie należy stawiać się wygórowanych „produktywne” celom. Więc tak, nie należy liczyć na szybki wzrost siły, szybkości i innych cech. Będą one wzrastać, a ty – poprawa, ale stanie się to powoli. Oraz przyspieszyć proces dość niezdrowe.

Ogólnie rzecz biorąc, porzucając zwykłe zachowanie w hali, otrzymasz nie tylko nowe doświadczenia, ale bardziej pozytywne wrażenia. Ale dlaczego nie szkolimy, aby stać się trochę szczęśliwsi?

Elena Selivanova

load...