Jak pozbyć brodawek szybko i wszystkich metod usuwania i obróbki

Brodawki – najczęstsze nienowotworowe narośla skórne, które przynajmniej raz w życiu muszą stawić czoła niemal każdego człowieka. W większości przypadków ból powodują one, a wraz z nimi możliwe jest „pokojowo współistnieć”, ale wygląda tak nieestetycznie, z powodu dyskomfortu psychicznego chce jak najszybciej pozbyć się brodawek i zapomnieć o nich. Leczenia lub wycofania brodawki mogą być zarówno medycyny konwencjonalnej i ludowych środki zaradcze.

load...

Zawartość:

Filmy o sposobach usuwania brodawek

Jakie są brodawki i dlaczego występują one

Brodawki – choroba skóry, która objawia się w postaci małego guza guzki niezapalne naturę. Mogą być wartością z głowy pin do kilku centymetrów lub więcej. Z naukowego punktu widzenia, nie ma nic wspólnego z ropuchy, żaby, czarownic i złych brodawki nie mają oczu. W rzeczywistości czynnikiem etiologicznym tej choroby jest wirus brodawczaka ludzkiego, które jest przekazywane przez kontakt płciowy, lub również przez wykorzystanie wspólnych punktach (klamki, ręcznik, szczotki do włosów itp). Ponieważ okres inkubacji może trwać kilka miesięcy, aby dokładnie określić, gdzie dana osoba jest „podniósł” wirus jest dość trudne, zwłaszcza, że ​​w przypadku transmisji z człowieka na człowieka, sam nośnik wirus może mieć absolutnie żadnych objawów klinicznych choroby. Oprócz płciowych, HPV powoduje inne rodzaje nowotworów skóry: brodawczaka i brodawek. Najbardziej podatne na brodawki, dzieci i młodzieży w wieku od 9 do 16.

load...

Jakie rodzaje brodawek

Simple (wulgarne) Brodawki są najbardziej powszechne i aż do 70% wszystkich przypadków brodawek skórnych. Ta zaokrąglona gęste bezbolesne grudki (od 3 do 10 mm przy średnicy) o nierównej i szorstkiej powierzchni, na solidnej, szarej lub żółto-brązowy kolor, który może być jedno- lub łączyć ze sobą. Najczęściej są one trafić w ręce i palce, ale również mogą występować na twarzy i skóry głowy.

Płaskie brodawki (młodzieńczy) są znacznie mniej powszechne i najczęściej u dzieci i młodzieży. Są to małe okrągłe lub wielokątne guzki (0,5-3 mm), prawie działając na skórę, o gładkiej powierzchni, lekko żółtawy lub naturalnym kolorze skóry. Zasadniczo uderzył w tył dłoni, twarzy i błon śluzowych jamy ustnej.

Objaw brodawki znajdują się we wszystkich grupach wiekowych. Cechują się bólem i są dość gęste tworzenie wiązek nici przypominające brodawki z rogowej warstwy. Przyczyniają się one do powstawania stałych tarcia i nacisku butów. Do diagnozowania brodawki podeszwowe są najtrudniejsze, ponieważ są one trudne do odróżnienia od bezdusznych, odciski i napalone syfilitycznych grudek wpływających na stopę.

Ważne!

W leczeniu brodawczaków nasi czytelnicy z powodzeniem stosowane metody Elena Makarska. Czytaj więcej

Brodawki nitkowate – miękką narośla w postaci grudek z nogi (od 1 mmdo3 mediów więcej) z korpusu do ciemnobrązowego. Zlokalizowanych głównie w szyję, skórę powiek, w pachwinach, pod pachami i pod biustem.

Tradycyjne metody leczenia brodawek

Główną metodą leczenia brodawek jest usunięcie lub zniszczenie dotychczasowych wzrostów za pomocą leków lub metod przymusu fizycznego. Konserwatywne metody walki to zestaw procedur, które mają na celu zniszczyć infekcję wirusową i zwiększa odporność organizmu. Produkty lecznicze dla krajowego i odbioru lokalnego lekarza terapii dobierane indywidualnie. Ale nadal główną metodą leczenia brodawek jest je usunąć. W zależności od rodzaju brodawek i jego położenia, stosuje się następujące metody:

Elektrokoagulacja – wpływ prądu wysokiej częstotliwości. Brodawki są usuwane w znieczuleniu miejscowym z użyciem koagulatora chirurgicznej, która odcina brodawkę z prądu wysokiej częstotliwości, a jednocześnie koaguluje otaczające tkanki.

kriochirurgii ciekłym azotu – za pomocą aplikatora na brodawki, ciekły azot jest stosowany, który zawiesza się, powodując śmierć tkanki.

usuwanie brodawek laserem powstałych w wyniku koagulacji laserowej karbondioksidny () lub parowania (lasera erb) komórek skóry. Postępuje się bezbolesne, ale w niewłaściwym postępowania mogą prowadzić do powstawania blizn.

chirurgiczne wycięcie brodawki jest stosowany w przypadkach, gdy są one bogate edukacja na skórze. Przeprowadzenie operacji w znieczuleniu miejscowym. Po wycięciu śródskórne nałożony szwy kosmetycznych.

Chemicznego usunięcia – „” moxibustion leki brodawek na bazie kwasów lub zasad. Takie leki są dozowane w aptekach bez recepty, więc leczenie odbywa się zwykle niezależnie od siebie. Traktować brodawkę powinna być tylko w celu uniknięcia uszkodzenia otaczających tkanek.

Jak pozbyć się brodawek przez powszechne Remedies

Pulpa z owoców mountain ash

Owoce popiołu góry muszą być kruszone w moździerzu w celu utworzenia zawiesiny. Prawidłowo parzona brodawek nałożyć kleik i naprawić tynk. Aby osiągnąć pożądany efekt potrzebne 10 do 15 zabiegów.

Sok z cebuli

Świeży sok z cebuli pomogą pozbyć się brodawek jest nie tylko, ale także do uzyskania pomocy medycznej grzyba na nogach. Aby oba problemy neguje codziennie świeży sok cebuli leczeniu dotkniętych obszarów i dać suche. Miej cierpliwość, ponieważ do przeprowadzenia takich procedur będzie musiała przez dłuższy czas, ale najważniejsze – nie do odwrotu.

Sok świeżego mniszka

Sok z mniszka można usunąć nowo utworzone, młode, różowe brodawki, które jeszcze nie zostały dokładnie „zakorzenić”. Każdy dzień, 2-3 razy dziennie wpływ pocierać skórę z soku, aż do całkowitego zniknięcia ich guzów.

Sok ze świeżych krojony glistnika

Nazwa mówi sama za siebie roślin. Pozbyć się brodawki pomocy soku glistnika świeżo pobrane. Uczestniczą rośliny powinny znajdować się możliwie blisko do górnej, w której sok ma jasny kolor pomarańczowy, a maksymalne stężenie substancji czynnych. Przetworzony świeży sok z glistnika brodawki staje się czarny. Powoli umiera z brodawki powinny być ostrożnie odciąć nożyczkami do paznokci. Leczenie brodawki celandine jest niezbędny do zakończenia dziennego oczyszczenie.

Chirurgiczne usunięcie kwasu octowego

Codziennie przed pójściem spać kapinosa delikatnie na brodawkę z pipety kroplę kwasu octowego, unikając otaczającej skóry. Ani jedna kropla! Wkrótce brodawki pójdzie. Procedura może być bolesne, ale jest to jeden z najszybszych sposobów, aby usunąć brodawki od środków ludowej.

Działanie czosnku

Soku. Każdego dnia możemy pocierać brodawki ze świeżym sokiem z czosnku lub ząbek czosnku połowę. Zapach będzie istotne i poschiplet trochę, ale z czosnkiem brodawki terapii zacznie się rumienić, a następnie opadają.

Suchy lód dla dzieci

Suchy lód sztuczny również przyczynia się do zmniejszenia brodawek dzieci. Kawałek lodu stawiają na obszarze zagrożonym i trzymać tak długo, jak można tolerować skórę. Powtórz tę procedurę, co dwa do trzech godzin. Po kilku sesjach wzrosty zaczynają odpadać.

Guzki na nici jedwabne

Nad każdą brodawkę na jedwabnej nici wiązana trzy guzek. Ukrywanie wątku świeże cięcia ziemniaków i pochować go tak, że nikt nie będzie wiedział nic. Gdy gnije ziemniaczanych, brodawki znikają na własną rękę. Podobnie „Procedura” można przeprowadzić z jabłek tylko podjąć mocniejszego gwintu powinna być nić można ciąć jabłko w połowie. Obie połówki jabłka pocierać brodawkę znów kładziemy jabłko razem i wiążą go w tym samym wątku. Jabłko zakopane w ziemi lub obornika. Kiedy gnije, brodawki pójdzie. Najbardziej interesujące jest to, że te dziwne metody ludowe stosując przędze naprawdę działa, choć nikt nie potrafi wyjaśnić, jak one działają.

Do treści

Pakiety Kalanchoe

Potajemnie

Czy kiedykolwiek próbował pozbyć się brodawek? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

I już myśli o laserowe usuwanie lub innych procedur? Jest to zrozumiałe, ponieważ wirus brodawczaka – jest niewygodne, minus za swój wygląd, a ryzyko zachorowania na raka.

Ale może nie poprawić, aby usunąć skutki i przyczyny? Dlatego zalecamy, aby przeczytać artykuł przez Elena Makarska w leczeniu brodawek i brodawczaków. Czytaj artykuł

load...