Jak powrócić do pierwotnego kształtu po urodzeniu poradnictwo wideo i doświadczenie wzrosła cienka

Daj życie człowieka – im wyższy cel kobiet. Wielu zgodzi się, że narodziny dziecka przekonania kobiety zmienia. Problemy rozwiązanie, które wydawały się niezbędne, nikną w tle, zniknie wiele kompleksów i obaw. Ale w jaki sposób, aby powrócić do pierwotnego kształtu po urodzeniu, pomyślany prawie każda kobieta. Po tym wszystkim, jego matka – jest tylko jednym z jej twarzy, i pragnienie, aby być atrakcyjnym nie zniknie.

load...

Oczywiście, nie ma szczęścia, nie martwisz się o problemie nadwagi po porodzie. Ale większość kobiet wciąż zauważyć pewien wzrost kilogramów. Ktoś więcej z nich, ktoś mniej – wszystko to w różny sposób. Co zrobić ze znienawidzonego nadwagi?

Zawartość:

Porady wideo dla odzysku kształtu młodych matek

Zweryfikowane „recepty” właściwe odchudzanie

Jak już była zaangażowana w

Eksperci uważają, że jest to pierwszy rok po urodzeniu – jest to najlepszy czas, aby odzyskać swoją sprawność. Wtedy będzie o wiele trudniejsze do zrobienia. W każdym razie, dodatkowy ciężar może być jedną z przyczyn niezgody z mężem. Psychologowie od twierdził, że wiele rozwodów wystąpić w pierwszym roku życia, choć jest to zabronione przez prawo, oraz. Po przeczytaniu tych sprytnych pomysłów w Internecie i czasopismach dla dzieci, byłem zdecydowany, że po urodzeniu tutaj ożywienia kredytu masy. Dlatego ledwo zabliźnione stawów, Pobiegłem do pobrania prasy. Kosztowało mnie to ogromny wysiłek, a wynik, oczywiście, była zerowa.

load...

Dlaczego? Noworodek zażądał tyle troski i uwagi, że na każdej ćwiczenia do zrobienia, ale ani siły, ani czasu. Ponadto, znalazłem się na fakcie, że przekąska kanapki, a podczas spaceru kupuję bułkę i sok. Tam matek karmiących chcą na stałe. Niemniej jednak, pod koniec drugiego miesiąca życia dziecko straciłem. Nie wiem, ile kilogramów, ale rzeczy, które było bardzo zauważalne.

A jakie jest wyjaśnienie: mięśnie brzucha, które w ciągu ostatnich kilku miesięcy zostały rozciągnięte, powoli powrócić do poprzedniej postaci. Macica przychodzi do swojego normalnego stanu dopiero po 5-6 tygodniach. Nadmiar płynu z organizmu idzie, mięśnie brzucha są dokręcone. Ponadto karmienie piersią sprzyja utracie wagi.

Gdy dając sobie ładunek

  • Nawet jeśli można to zrobić przed ciążą, nie próbuj zrobić szpagat lub prasę rock, ledwo wracającą ze szpitala. Twój organizm jest wyczerpany po porodzie, a także wszelkie nadmierne obciążenie jesteś przeciwwskazane. Powrót do poprzedniego formularza należy delikatnie i stopniowo odbyła. Pamiętaj, że dzieciak nie pozwoli Ci być bezczynny, więc dostać się do pracy na rysunku nie przed odwraca się na trzy miesiące. W tym czasie miał już opracowany jako tryb natywny, a będziesz w stanie dostosować się pod nim, aby dać czas na prasie lub skrzydłowych lekcje z hulahupom (jest to zespół, który skręcać w talii).
  • Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla siebie w pierwszym lub drugim miesiącu – codzienny spacer na piechotę. Nie siedź na ławce w parku, potrząsając wózek stopę, gdzie spokojnie wciągać swój urok i spokojne miejsce w pewnej odległości, ale nie bardzo powolne tempo.
  • Pomoże spowolnić ćwiczenia z obciążeń statycznych. Nie jest konieczne, aby wykonać wszystkie ćwiczenia na raz, można zrobić je trochę w ciągu dnia. Stokach, obroty, przysiady i zginanie ci nie zaszkodzi, ale trzeba będzie usunąć napięcie w plecach i nogach, który jest tak irytujące młodych mamam.
  • Każda dieta kobiety przeciwwskazane w okresie poporodowym. Jedyna rozsądna dieta – zrezygnować z tłustych i smażonych. Twoje menu powinno być mięso, warzywa, produkty mleczne, sery. Nawet jeżeli okoliczności są takie, że nie karmić piersią swoje dziecko, nadal jest dieta odchudzania przez kilka tygodni, jej powiedzieć zdecydowane „nie!”. Dlaczego? Nie jesteś wrogiem zdrowia. Kobieta organizm jest wyczerpany po porodzie i odzyskiwanie powoli. Do niczego pogorszyć sytuację braku witamin, minerałów i składników odżywczych, które pociąga za sobą żadnej diety.
  • Ale jedzenie nie uzasadnia wzgórza na talerzu, że karmisz piersią swoje dziecko. Nie zapominaj, że duża ilość żywności spożywane w jednym czasie, zwiększa rozmiar żołądka, a on będzie wywierać presję na osłabienie ściany brzucha i nawet bardziej wypiął brzuch.

Dlaczego waga nie odejdzie?

W większości przypadków przyczyną dodatkowych kilogramów zdobytych w czasie ciąży jest zmianami hormonalnymi ciało. Przechowuje składników odżywczych na przyszłość: kto wie co! Po porodzie, dodatkowe kilogramy często odchodzą od siebie, pod warunkiem, że młoda matka nie jeść bułki i lemoniadę i zdrowe odżywianie w rozsądnych ilościach.

Jeśli istnieje chęć i umiejętność, możesz dać swojemu ciału poważne ćwiczenia w 4-5 miesięcy po urodzeniu. Mówimy o zajęciach w siłowni lub rano lub wieczorem wyścigu na 2-3 kilometrów.

Ale przed rozpoczęciem aktywnego treningu należy skonsultować się z lekarzem. W czasie trwania okresu regeneracji zależy od rodzaju i nasilenia urodzeniu.

Najpewniejszą zasada – nie spiesz się, aby przywrócić starą wagę przez kilka miesięcy. Nie musisz być równa gwiazd, które wychodzą z modeli szpitalnych. Ich wygląd – to ich praca, ten sam pęd absolutnie nigdzie, bo jesteś na urlopie macierzyńskim. Dziecko potrzebuje spokoju i zdrowego mama i kilka dodatkowych kilogramów nie był zmartwiony.

Natura jest mądra, a to jest niemożliwe, aby oszukiwać. Jeśli jesteś na diecie matki karmiące, bardzo powoli schudnąć, to jest to masa ciała jest teraz potrzebne. I jak tylko nie jest już potrzebna, można zacząć szybko schudnąć. Nie zmuszaj się do stresu i diety, zrobisz nie tylko szkody dla swojego dziecka, ale nie może długo utrzymać w wyniku utraty wagi.

A co najważniejsze, nie ma obecnie na świecie człowiek, który kocha cię bez względu na to, ile ważysz, jaki jest twój żołądek i co masz na sobie. To jest Twój maluch.

Walec z ćwiczeniami mięśni brzucha do kompresji

Lena Kaspirkevich

load...