Jak powiększyć piersi bez operacji: co zrobić współczesnych kobiet?

Zawartość:

Umysł, spokój wewnętrzny, edukacja – to wszystko będzie się przydać później. Na początku szacunków człowieka przyszłości wygląda kochanie, przypatrując się jej pyszne krzywych i kształtów. Często, kiedy po raz pierwszy spotkałem dziewczynę młodzi ludzie zwracają uwagę na piersi (jego obecność lub brak).

load...

Większość przedstawicieli silniejszej płci przyciąga kobiety stanowią duży rozmiar. I tak naprawdę nie ukrywać. Oczywiście, jeśli spadek człowiek w miłości z tobą szczerze, będzie on w zasadzie nie obchodzi, co niektóre mają rozmiar piersi i czy nie nosisz wzrosty biustonosz. Ale wiele kobiet sami chcą mieć duży, nadmuchiwany i piękny biust, jak, na przykład, Pamela Anderson.

Ale, niestety, nie każdy ma szczęście, aby dostać co najmniej drugi rozmiar. Co jest do zrobienia? Iść pod nóż chirurga? Ale nie wszystkie operacja Buda pozwolić. Ryzykować ich zdrowia i zwiększyć biust w tajnej klinice? To mało prawdopodobne. Na kilka zgodzi się udać. Plus, nawet jeśli masz szczęście, znajdziesz doskonały specjalista, wszystko będzie dobrze, będzie miał co najmniej sześć miesięcy, aby odzyskać. Blizny, bandaże, gorsety – nie bardzo przyjemny.

Powstaje uzasadnione pytanie, czy możliwe jest zwiększenie piersi bez operacji w domu? Oczywiście! Prawidłowo dobrane bielizna, an_3, kosmetyki, popularne receptur piękno – to tylko mała lista rzeczy, które pomogą Ci zmienić kształt. Jesteś poważnie myśleć o tym, jak to zrobić? Następnie sprawdź zasad i środków ostrożności, tak aby nie szkodzić zdrowiu.

Aby zacząć rozumieć, że nie chirurgiczne powiększenie piersi nie zawsze jest bezpieczne. W związku z tym, należy skonsultować się ze specjalistą, który będzie mówić o skutkach ubocznych. I dopiero po tym można rozpocząć podoba Ci metod.

load...

Bielizna z push-apom: Sztuczki Women

Dziś można kupić biustonosz, który optycznie zwiększyć piersi w każdym bielizna sklep firmowy. W tym przypadku (jeśli element jest jakość) Twój partner nie zauważy, że krzywego kształt nierealne. Pianka umieszcza określoną grubość może zwiększyć objętość piersi kilka razy. Ale lepiej jest ograniczyć rozmiar jednego, w celu uniknięcia niepotrzebnych pytań od znajomych. Stosunkowo nowy wynalazek jest biustonosz silikonowy, niewidoczny pod każdym ubraniem.

Należy pamiętać, że należy wybrać prawidłowo produkt. Problemem jest to, że wielu z płci pięknej kupuje biustonosz, który podnosi i ściska pierś. Wygląda ładnie, ale to piękno nie jest warta poświęcenia. Takie powiększenie może prowadzić do poważnych konsekwencji, w tym powstawanie raka i zapalenia sutka.

Tak więc pierwsza zasada – powinny być wygodne. Klatka piersiowa nie powinna „wypaść” jak ciasta. Próby na biustonosz, podnieś ręce. Pozostał na ziemi lub skoczył, zsunął, pomarszczone? W drugim przypadku, albo model lub rozmiar jest dopasowany prawidłowo. Również na ciele nie powinny pozostać ślady kości, paski, klamry. Nawiasem mówiąc, jeśli po kilku godzinach biust będzie chorować, rzucać bieliznę jako powód, że tam jest.

Ważną rolę w tym przypadku jest jakość materiału. Nie chcesz iść z czerwonymi plamami, wysypka na ciele? Wtedy nie kupują produkty wykonane z materiałów syntetycznych. Nawiasem mówiąc, w lecie jest lepiej dać pierwszeństwo konwencjonalnymi biustonosze, że piersi nie są pocenie powodu piany. Tak zwany „efekt cieplarniany” może zaszkodzić zdrowiu. To samo odnosi się do bielizny silikonowego.

Kosmetyki i tabletki: an_1y, żele i suplementy diety

Najbardziej popularnym sposobem jak powiększyć piersi bez operacji jest stosowanie różnych an_1ów i żeli, które zawierają w swoich fitoestrogenów składu przyczynia się do szybkiego metabolizmu oraz przypływ krwi do klatki piersiowej. Jednak korzystanie z takich leków mają regularnie, a po zakończeniu ich stosowania zwrotów piersi do swojej dawnej wielkości.

Nie mniej popytu wśród współczesnych kobiet leczniczych preparatów opartych na różnych ziół, które przyczyniają się do powiększania piersi. Ich jedyną wadą jest to, że niektóre kobiety mogą wywołać niestrawność. Nawiasem mówiąc, skutki niektórych suplementów diety i tabletki, nie jest jeszcze znana.

Produkty dla powiększania piersi

Dziewczyny, zainteresowane pytanie, jak zwiększyć piersi z właściwego odżywiania, możemy polecić do uwzględnienia w swoich diet zbóż i roślin strączkowych, a także owoce cytrusowe, marchew i morele. W sprawiedliwości należy zauważyć, że wpływ tych produktów nie będzie natychmiastowa. To zajmie znaczną ilość czasu, aby produkować widoczne rezultaty. Ale w końcu masz pewne korzyści i nasycić organizmowi witamin.

Posiłki powinny być zrównoważone, a menu – zróżnicowana. Żadna dieta nie powinna być stosowana. Mit o korzyściach płynących z jedzenia świeżej kapusty i drożdże piwne już od dziesięcioleci. Ale, niestety, produkty te nadają się tylko te dziewczyny, której ciało jest w trakcie tworzenia. Dorosły użycie płci takich składników w dużych ilościach może tylko zaszkodzić. To tylko dodaje kilka dodatkowych kilogramów wokół talii i bioder, a nie wpływa na rozmiar biustu.

Jeśli chcesz być piękna, a co najważniejsze – zdrowe piersi, powinny raz na zawsze zrezygnować z alkoholu i papierosów. W przeciwnym razie wszystkie wysiłki będą daremne. Ponadto, nie eksperymentować z niektórych popularnych receptur, które mogą spowodować zatrucie lub skręt. Mówimy o serze testowym. Jakoś dziewczęta zdecydował, że przyczynia się do zwiększenia piersi bez operacji. W tym przypadku operacja musi być cięte tylko żołądek.

Aktywność fizyczna i an_3

Jak powiększyć piersi bez plastiku? Wystarczy go do pracy i zacząć wykonać pewien zestaw ćwiczeń. Najważniejsze – aby wiedzieć dokładnie, które mięśnie potrzebują do pompowania. W sprawiedliwości należy zauważyć, że radykalnie zmienić jego forma nie uda. Maksymalna że zrobi to dodać 1-2 cm wielkości.

Najbardziej wierny i niezawodny sposób – pompek. Dla tych, nowy w tym biznesie, można rozpocząć korzystanie z pompek od ściany, to krzesło, dobrze, niech sam tylko wtedy, gdy ręce się silniejszy – z podłogi. Można również uzyskać poziomy pasek w domu lub wyjść codziennie rano na placu zabaw. Nie zapomnij, aby śledzić pozycję ciała, dłonie. Po tym wszystkim, tylko robi ćwiczenia prawidłowo, można osiągnąć maksymalny sukces.

Stanąć na palcach, rozciągnąć obie ręce w górę tak bardzo jak to możliwe, wszystkie drag obudowa za nimi. Można to zrobić w czasie przerwy obiadowej, aby rozciągnąć mięśnie. Jest to przydatne, jeśli siedzą długo w jednej pozycji. Kolejne ćwiczenie – ramiona zgięte w łokciach, dłonie położyć na ramionach. Należy synchronicznie wzruszył ramionami, a następnie zabrać je z powrotem i upuść. Następnie powtórz tę czynność w odwrotnej kolejności.

Następnego ćwiczenia powinny być wykonywane z hantlami. Tak, trzeba położyć się na plecach, unieś ręce na wysokości klatki piersiowej i zegnij je w łokciach. Następnie wyprostuj je ponownie powrócić do pierwotnej pozycji. Należy pamiętać, że nie możemy od razu dać poważne obciążenie. Rozpocząć 0,5 kg, stopniowo zwiększając masę grawitacyjnego. Powtórz ćwiczenie 30 razy za trzy zestawy.

Siedząc na krześle, trzymaj ręce z hantlami do klatki piersiowej, a następnie rozsuń je. Aby taki ruch powinien wynosić co najmniej 8 osiem razy w ciągu dwóch podejść. Jeżeli dzień po ćwiczeniach kompleksu w mięśniach czuł ból, to znaczy, że idą w dobrym kierunku.

Jak powiększyć piersi bez operacji? Zapisać się na siłownię! Profesjonalny trener daje przydatnych porad i opracują indywidualny program. Naturalnie, trzeba iść do klasy cały czas, a nie od czasu do czasu. W przeciwnym razie, korzyści z tego nie mają.

W ten sposób, wykonując różne ćwiczenia codziennie przez 15 – 20 minut, można zwiększyć piersi o kilka centymetrów w około 5 miesięcy. Ponadto, zysk apetyczny formy, zdefiniowane ramiona i nogi, biodra i brzuch. Zgadzam się, nie jest to zły perspektywa!

Mleczka, okłady i inne metody niebezpieczne

Przed zwiększyć rozmiar piersi w domu przy użyciu popularnych receptur i wskazówek, które są wypełnione wielu forach, należy skonsultować się z lekarzem. Tak więc, na przykład, gorące opakowania może prowadzić do powstawania nowotworów. Ale zimno nie zaleca się używać zbyt często.

Tak więc, uważa się, że najlepiej jest wykonać te procedury po ćwiczeniach, narzucając płynu piersi lub zawiesiny (zależnie od składu) przez 10 minut – 15. Materiał użyty do sprężania różne. To może być ogórek starty na tarce lub niewielką ilością ciepłego mleka, z dodatkiem sera. Te składniki miesza się do otrzymania zawiesiny.

Wszelkie kompres nakłada się na klatce piersiowej, a po odczekaniu kilku minut. Wtedy zaczynają masować leczonej okolicy schludne ostrożnych ruchów, aby nie zaszkodzić skórze wrażliwej piersi. Uwaga: gorczyca i inne składniki stosowane nie mogą być ostre!

Masaże i zabiegi wodne profesjonalne

Każda kobieta, aby zwiększyć rozmiar piersi masaż pomoże. Jest to możliwe do przeprowadzenia tej procedury w domu pod prysznicem, średniego ciśnienia strumienia wody. To stymuluje wzrost pozytywnych komórek. I można zwrócić się do kręgarza, który zrobi profesjonalny akupresury.

Kobiety niezadowolone z ich rozmiaru biustu, można odwołać się do zwiększenia rozmiaru piersi z zastosowaniem metody sprzętowe masażu próżniowego. Podczas piersi nałożyć specjalny puchar, który z powodu braku powietrza, pewne ciśnienie jest tworzony. To powoduje, że przepływ krwi do piersi. Takie procedury koniecznie trzeba zrobić w wyspecjalizowanych salonach w celu uniknięcia niepożądanych efektów w ramach swojej niezależnej postępowania.

Następujące metody piersi wzrasta, ale pozostaje w tej formie tylko przez miesiąc, to trzeba wmasować ponownie. Wadą tej metody jest to, że pierś jest zbyt wrażliwy, a czasem są nawet bolesne. Wysokie prawdopodobieństwo rozstępów.

Wszystkie te metody pomagają zwiększyć piersi i sprawiają, że napięta i stonowanych bez interwencji chirurga. Najważniejsze – aby wybrać odpowiedni dla siebie taki, który najbardziej Ci odpowiada i cieszyć się nim. Należy jednak pamiętać, że duże piersi, to nie wszystko, musi być kobietą. Dusza musi być tak piękne jak ciała.

Czy zwiększyć biust

Zanim zdecydujesz się pochłaniać tony kapusty, wyczerpał swoje ciało na siłowni i kupić specjalną maść, pomyśl, czy naprawdę potrzebny. Rzeczywiście, w niektórych przypadkach, nie chirurgiczne powiększanie piersi – to bezpośrednia droga do oddziału onkologicznego. Ewentualny wpływ (chemiczne, mechaniczne, fizjologiczna) w tak delikatnej części ciała jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Wszystko to będą konsekwencje. Być może, że choroba nie będzie przejawiać się teraz, ale znacznie później. Ale nadal nie warto ryzykować.

Plus, trzeba zrozumieć, że powiększenie piersi bez operacji w większości przypadków będzie efekt tymczasowy. Oznacza to, że jeśli nie używać narkotyków, an_1y i masażery, Twój biust będzie bujne i piękne. Ale konieczne jest odstawienie lub przy użyciu podobnych środków, wszystko wróci do normy.

load...