Jak poszedłem do treningu psychologicznego dla utraty wagi

Zawartość

Dobry ekspert fitness jest zawsze na poszukiwania nowych pomysłów. Gulasz w jednym „puli” – „. Przydzieleniu trening” kontrowersyjna strategia, jeśli jesteś naprawdę zależało na interesach, a nie tylko Jeden z moich klientów jest „on fire” treningów psychologicznych samodoskonalenia. Będąc aktywną pani znalazła pieniędzy, biura, a wkrótce stał się właścicielem młodego szkolenia rozwijającą się firmą. Twój posłusznym sługą, kiedy był młodym Fitness Sieć pracownik, pokaźnych rozmiarów nadziewane nauseam o każdym „team building” i odnosi się do takich wydarzeń jak get-razem, gdzie można się dobrze bawić. Ale jak tylko mój klient przynieść znanego „trenersha na utracie wagi,” jak ja przeskoczył zainteresowania zawodowe.

load...

[Powrót do spisu treści]

Przygotowanie do treningu psychologicznego dla odchudzania

Faktycznie, kiedyś nawet miałem kurs na zjawisku „intuicyjnego odżywiania dla trenerów fitness.” Ceny, jednak nie uważa jeden prosty fakt. Dzięki stabilnej trybie szkoleniowym „3 + 1” lub „5 + 2” Pierwsze sześć miesięcy tam zawsze chcą. Oznacza to, że tuż po przyjęciu posiłku niskokaloryczne przydatnych ciało nie przeszkadza lakirnut ta sprawa jest jeszcze kilka takich samych technik. A jeszcze lepiej – funt dowolnej pizzy. A to – fizjologiczną normą, dopóki nie jest adaptacja, apetyt rośnie w ogóle. W związku z tym, na jednej z psychologii i „zrozumienie głodu” tu nie daleko, trzeba większą kontrolę.

No cóż, nie iść do intuicyjnej technologii, napisałem coś o nich wcześniej. W ramach przygotowań do wizyty treningu mam, że tak powiem, ceniony online i przypomniał sobie, że nie mam na ten temat w bagażniku wiedzy osobistej. Pamiętaj, co następuje:

  • Wszystkie szkolenia – jest rozwój idei „Lifespring”. Chodzi o to, że klient najpierw wyjaśnić, że jest gruba i nie jest szczególnie nieśmiały w wyrażeniach, w końcu, że nie czuje się najbardziej przyjemne emocje. A potem mówią – co jest w środku przecina nagle Lucy Liu Michelle Rodriguez, a nasz bohater wznosi się nad szarej rzeczywistości. Pod Marochko emocjonalna huśtawka może zainspirować człowieka niczego. System jest prosty – mamy pompę kilka razy, a następnie upewnić się, że byłoby miło … mniej jeść, poruszać się, należy zwrócić większą uwagę na rodziny, aby zarobić więcej i tak dalej. A potem dać człowiekowi umiejętności, jak to zrobić, co chce z tego szkolenia;
  • Wiele szkoleń wypełnienie w życiu człowieka, że ​​sam niszowych, które w dawnych czasach wypełniona religii. Ludzie mają skłonność wierzyć w cuda, a wszystkie „rzeczy”. A jednak – rytuały. Ktoś w rytuał jedzenia udziec jagnięcy na niedzielny obiad, ktoś – czekolady po karcenia od mojej matki, ktoś wchodzi do pokoju, ktoś w kościele, a drugi – na kursach samorozwoju;
  • Głównych przyczyn psychologicznych przybierania na wadze są następujące: a) niezdolność do zmniejszenia stresu w inny sposób; b) obecność ukrytych zalet tej samej wadze; c) comfort „zadowolony” styl życia.

Tak, uzbrojony w wiedzę i startu, udałem się na szkolenie w jednym dość dobrze znany miejscowym basenie gostinichki.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jak to było

Na treningu było około 25-30. I, naprawdę, „problem” było 50% procent. Na widowni, spotkałem kilku znajomych „vechnohudeyuschih” panien z 300 gramami dodatkowego ciężaru w okolicy kolana, jeden z chłopców, kolegi, a kilka lokalnych dziennikarzy.

Umieszczono nas w zespole zalchik i pokazał, na początek, motywacyjne kinoshku. Podobnie jak „Jak dobrze być cienkie, jeśli są cienkie – masz przyzwoitą pracę i młodego człowieka, a kiedy nie. -. Tylko wiadro lodów i stanowisko bibliotekarza County” Potem przyszedł nasz trener. Widziałeś Julia Sviyash? Więc pani psycholog ma o sylwetkę. W sali usłyszał „A to modelka nauczy mnie, matka czwórki dzieci, podobnie jak noc nie jeść?”

Następnie krótki wykład o tym, że w przypadku nadwagi jesteśmy ukrywał się od rzeczywistości. A z własnej kobiecości. Następnie zostaliśmy zaproszeni, aby przejść do gabinetu i spojrzeć na to bardzo nie kobiece.

Obecność trenera chłopca nasze przywództwo jest w jakiś sposób nie mylić. Ludzie rozłożone na podłodze na matach, w tym muzyki w stylu „Drive Dźwięki natury”, i zaczął nadawać o kwiat kwitnących w obszarze macicy. Nie będę mówić zbyt wiele dostarczania takich chwilach pytań „i gdzie muszę kwiat kwitnąć?” Chłopiec-trener, ale rendering kwiatem, biegnie przez łąki w smukłym ciele, a drugą połowę wziął radości dnia.

Wtedy, i oto, był obiad. Tak, ziemniaki i makarony czy ktoś wątpił. A potem mamy napisane na karteczkach ich najgorsze obawy związane z smukłą życia i opowiedział historię własnej sytości. Po tym uroczystym historia eksplodowała, a my znów przeniósł się do zalchik wykład na właściwej postawy wobec życia.

Z wykładów dowiedziałem:

  • Konieczne, musimy nauczyć się przebaczać. Kompleks „wybaczania” nie obejmuje bezpośredni cios dla organizmu i pisanie „Akaki, rzodkiewki ty” paznokci na drzwiach sprawcy maszynowego. Ranisz? Uyutnenko ustawić się w domu na łóżku i medytacji. Wyobraźmy sobie małą sprawcy dziecko, a ja przepraszam, przepraszam, przepraszam;
  • Konieczne, powinny być w stanie rozdzielić obowiązki między domowników. To nie powinno być najbardziej i zarabiać pieniądze, a na jedzenie iść i przygotowania, a zajęcia dla dzieci do nauki, a piwo dla mojego męża do picia w sposób regularny;
  • Trzeba kochać siebie. Miłość siebie jako coś dziwnego obejmuje zakupy, kosmetyki i salony kosmetyczne. Kochać siebie nie jest dziewczyna podnosi poprzeczkę, nie maratonach i wykonywać wszelkiego rodzaju strasznych ćwiczeń. Są one zaangażowane w przyjemny ćwiczeń. Istnienie ludzi, którzy się wentylator z wieszaków w ciele kobiety nie oczekuje;
  • Należy jeść powoli i za każdym razem odkładać jedzenie jak tylko poczujesz sytość.

W tym pierwszym dniu skończyła, a drugi był grupowa praktyka – jedliśmy ziemniaki z przyjemności, ucząc się przebaczać wszelkiego rodzaju nieporozumień i dalej w tekście referatu.

Krótko mówiąc, mam nadzieję, że otworzył zasłonę tajemnicy do tych, którzy są zainteresowani w takich wydarzeniach. Powodzenia i nie zapomnijcie o tradycyjnych metodach odchudzania!

load...