Jak poszedłem do klubu fitness leniwe

Zawartość

Przyjaciele, współczesna nauka wyszedł tak daleko, że siłownia nie może już zrobić. Teraz wszystkie te sztangi i hantle nie jest w modzie. Trend – imitacja przydatności, albo raczej ton klubów. Czy za kilka lat ostatecznie sporcie dużo specjalistów i elity, a zwykli ludzie pozostają przyjemne fizjoterapii? Poważnie? Nie wierzę, nie może być „przenośnik wibracyjny i toffi”, aby dać poczucie pewności i swobody, co daje jakościowe niosąc ciężki trening. I to nie wszystko tak gładko efektywności ruchu tonu, jak w klubach reklamowych. Na ciekawość doprowadziła mnie do klubu fitness „leniwe” ostatnim tygodniu, a to, co z tego wyszło.

load...

[Powrót do spisu treści]

Jak by cardio

Co zaczyna się dla większości początkujących siłowni? Zgadza się z podstawowymi osiągnięcia wytrzymałości, z kilometrów na bieżni i elipsoidy. W „leniwe” na ten temat, następujące opcje.

Próżnia symulator-krokowy

Technicznie nie jest to krokowy i elipsoidy, a wygląd bardzo podobny do komory ciśnieniowej z jakiegoś filmu science-fiction. Trzeba grzebać, umieścić na pedałach, z rękoma trzymając się uchwytu ciebie. Ponadto, w rzeczywistości, następnym treningu.

load...

Krok na konwencjonalnej symulatorze, kombinezon próżniowy naciska na mięśnie i skórę.

Deklarowanym efektem: zmniejszona cellulitu, poprawia koloryt, wzmacnia serce jednolitymi kardio

Moje odczucia: bardzo dobry masaż, plus obciążenie podczas normalnego chodzenia na eliptycznego trenerem. Tryb Interval, lub załadować technologię producenta nie są, więc, że po 10 minutach stomping i szarpanie pokręteł, zaczęłam zasypiać gładko. Jednak szybko się obudził. Okazało się to być zaangażowane w tym symulatorze może być tylko 10-15 minut i nie więcej. A że – jak długo gładka cardio Chciałbym i … masaż ottopala godzin, nawiasem mówiąc, jest naprawdę dobry – wielkie ulgi Opóźniona bolesność mięśni nóg przewlekłe człowiek praktykujący na siły napędowej i kilka zbiorowych i indywidualnych lekcji.

Werdykt: w idealnej trenazherke chciałbym umieścić urządzenie podciśnienia w kącie, i umieścić go na końcu początkujących lekcji, więc nie jęknął o bóle mięśni.

Kombinezon IR

Możesz ubrać się w garnitur, to boleśnie przypomina mnie nienawidził chińskiej kolorze wyszczuplającym. Kombinezon rozgrzewa ciało poprzez promieniowanie podczerwone. Ciało, jak posłusznego mechanizm przyspiesza rytm oddechowy i zwiększa potliwość. Podobnie jak w życiu, to uruchomiony i skoków nie jest konieczne kardioeffekta.

Twierdził, wydajność: pomaga schudnąć, likwiduje cellulit, pozwala trenować

Serca

. Moje odczucia: pięć minut ja generalnie nie mógł zrozumieć, dlaczego konieczne jest, aby być na podobieństwo genialnego chińskiego garnitur, i starał się przypomnieć sobie, co jest niezbędne do zakupu produktów w domu, oraz w niektórych sklepach łańcucha mniejszy tłum cierpi dziś. Jednak w szóstej minucie wszystkich myśli produktem codziennego z mojej głowy I zdmuchnął zarówno naporu strumienia. Problem z kombinezonu, że piecze piekło. Nawet doświadczenia moich dzieci z pieprzem śmietaną i pobiegł w filmie (tak, przyznaję, są teraz wstydzić) wydawało się czystą pleasantness. Z garnitur chciałem wyjść natychmiast. A przysłowiowe tętno nie przyspiesza tak naprawdę, oprócz poważnego reżimu treningowego o 90 uderzeń na minutę. Ogólnie rzecz biorąc, pożądane 20 minut ja nie Dolezal.

Werdykt: sauna Camera jakoś bardziej ludzki, a naukowcy wciąż nie wykazały, że w pozycji leżącej lub siedzącej w obszarze promieni podczerwonych działania spala tłuszcz. Promieniowanie poprawia krążenie krwi, a więc już działa w nim spalanie tkanki tłuszczowej szybciej. Ogólnie rzecz biorąc, w skojarzeniu, dodatkowej jednostki o silnej amatora.

[Powrót do spisu treści]

Jak by zasilać

Tonusnye tabeli

Umieścić na specjalnej konstrukcji, zapiąć ręce i nogi, a zawierać mechanizm. Symulator przenosi się wraz z nim, a twoje ramiona poruszają. Różnica między prostymi i jasnymi trenerów fitness jedynie, że „tonusnye” nie wymaga wysiłku, aby pokonać opór mięśni, i po prostu mieszać swoje nogi, ręce dla Ciebie.

Twierdził, wydajność: niesławne mięśnie brzuchu, lepsze formy rozdrabniania i innych objawów dobrą figurę

Moje uczucia są: trwałe déjà vu. Jako dziecko, udało mi się złamać cztery żebra i „knock out” kręgi. Tu, w moim programie rehabilitacyjnym składał się tylko szkolenie na symulatorze ortopedycznego, który może również przenieść mnie na moim miejscu. Kłamiesz, skurcze ciała, ogólnie rzecz biorąc, nie jest nieprzyjemne, ale nie powoduje dziką rozkoszą. Dla mnie, nawet banalne prisedashki-otzhimashki przyjemne czasami.

Werdykt: zdrowi ludzie powinni mieć możliwość „swing” bez symulatorów ortopedycznych. Ostatnią – na rehabilitację, a nie życia przyjemności. Ciesz się, w skrócie, co masz i zacząć trenować tę rzecz dziś.

Miostymulacja

Natywnego prasy, lub przynajmniej ulubione pośladki haczykowate elektrody do którego prąd jest dostarczany. Umowa mięśnie, jesteś w pozycji leżącej, napięcie mięśni zwiększa zysk.

Twierdził, wydajność: pozwala pompować najbardziej uporczywe mięśni, takich jak dolnych belek rectus abdominis

Moje odczucia: Boli mnie nawet nie było na ostatnich kilometrach maratonu, chociaż w moich waga osobowa bóle fitnessu on zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce. Wyobraźmy sobie, że całe twoje ciało, dobra, oddzielna grupa skurcz mięśni, a wspaniałe uczucie jest powtarzany. Tutaj taka opłata czeka na miłośników leniwych obciążenia sieciowego. Wiesz, wolę jak jakieś staroświeckie, z hantlami.

Werdykt: dla masochistów. Jednak fizyczne terapeuta powiedział, że wszystkie panny fitness cierpią na Miostymulacja, a jest to związane z rozwojem krwi i układu nerwowego, a nie są uprzedzeni wobec procedury. Osoby, które, gdy jest on niemożliwy do pociągu, na przykład ze względu na okres rehabilitacji po kontuzji, może korzystać

A w ogóle, ton klubu – ładne miejsce. Ziołowe mewy, rozmawiać z przyjaciółmi, tak analogowym klubu z hydromasażem lub wysokiej jakości kąpieli. Ogólnie rzecz biorąc, przewodnik wyjaśnił mi, że oznaczało instytucję planowany jako miejsce spotkań dla kobiet z gradientem w zdrowiu, a nie jako obszar staging dla sportu. Ogólnie rzecz biorąc, każde warzywo – owoc jego, ale wizyta w lewo silne poczucie przypadku niekompletności. Jeśli było to szkolenie, gdzie przyjemne zmęczenie i uczucie lekkości w głowie? Jeśli piękna, dlaczego nic się nie zmieniło? Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że ton fitness nie jest konkurentem – cele i zadania są one różne.

load...