Jak poślubić swojego mężczyznę i którzy nie nadają się do małżeństwa

Zawartość:

Uważa się, że mężczyznę – silnego połowa ludzkości. Jednak u kobiet często to silny połowa zachowuje się nie tylko jako tchórzliwy królik. Przebacz nam ludzi do tego porównania, ale to prawda! Jednym z najważniejszych wydarzeń tego zachowania jest znaczącym krokiem w życiu dla człowieka – Wejście w małżeństwie prawnej. Nie jest tajemnicą, że czasami bardziej sprawiedliwy połowa ludzkości upadku, pokazując odwaga i siła, niemal lasso przeciągnąć narzeczonego do ołtarza.

load...

I w ten sposób, że spoczywa walczą i teraz, a następnie próbuje uciekać gdzieś. Lub młotkiem w kącie i drżą ze strachu, jakby przed nim nie jest perspektywa połączyć swój los z pięknej pani i uzyskać statusu małżeńskiego, a groźba zjedzone przez lwa.

Dlaczego mężczyźni boją się małżeństwa? Co spowodowało takie zachowanie: niechęć do utraty wolności lub strach przed zmianą i życia rodzinnego? A jak nie uszkodzić delikatny mężczyzna psyche zaoferować jej kochanka chodzić do rejestratora? Kobieta, marzy się ożenić powinni wiedzieć, jak poślubić jego licencjackie lub rozwiedziony mężczyzna i włączyć tę wiedzę na swoją korzyść. Po pierwsze, postaramy się dowiedzieć, dlaczego człowiek jest kawalerem i rozważyć kategorię mężczyzn.

Cenionych sen

Zdecydowanie wysoki, czarujący i bogaty. On wie, jak mówi się dużo o życiu. To jest wielki znawca i miłośnik kobiet. (W tym przypadku, jego miłość do kobiet jest tak silna, że ​​nie jest w stanie wybrać jeden i jedyny).

load...

Siedlisko dla tej kategorii ludzi: głównie w głowach kobiet i komedii romantycznej. Pod koniec tygodnia wypełnionego modnych klubach uczęszczanych, które na pierwszy rzut oka wydają się być dokładnie jak sługusów życia. Oni nie szczędził pieniędzy i obiecujący rzuca palące spojrzenie każdy kosmetyczny. Najczęściej to mężczyźni w średnim wieku, wolne, wyzwolone zachowanie. Niektóre z nich są już żonaty (choć nie przyjęli, ale raczej ukryć status żonaty) i flirtuje z pojedynczych kobiet – tylko jedna z ich ulubionych rozrywek.

Ale nawet jeśli może masz szczęście i „sen” będzie kawalerem, przedwcześnie cieszyć nie warto. On jest po prostu nie w pośpiechu, aby nosić obrączkę. A nie w pośpiechu, ponieważ „sen” jest bardzo zadowolony ze status wolnych ludzi. A jak mogłoby być inaczej? Po tym wszystkim, to super-Prince stale otoczony kobiecej uwagi! I dlatego czuje taką cenną nagrodę, która, oczywiście, nie każdy godny. To nasz sen przechodzi damska i natychmiast rozwija się z jednej ośmiela się wskazywać na poważny związek …

Jednak zdarza się, że rzuca on pierwszych kobiet, ponieważ wiedząc, że są one polować głównie dla jego pieniędzy, boją się oszustw. I jeszcze dalej, aby złapać zdobycz na jego hak, który jako przynęty – jego cennego wolności. Według psychologów, ludzie tego typu jest dość apodyktyczna matka, z którym konkurencja nie stać jedną kobietę.

Jak poślubić kawalerem tego typu? Przede wszystkim, trzeba radzić sobie z nim, jak w lustrze, co odzwierciedla jego postawę wobec życia. Takie zachowanie jest pod wrażeniem „cenionych sen” i można wyciągnąć ją każdy silniejszy magnes. Przykład z życia trzydzieści zabezpieczonej kawalera, kobieta PET i nigdy nie myślał o ślubie. Powiedział, że wszystko, co do starości będą bawić się w elitarnych klubach, zmieniając piękności takie jak rękawiczki. Ale gdy spotkaliśmy playboy jedną młodą kobietę, która była również bardzo poszukiwanych nie przeskoczyć poślubić i chciał szturmować parkiecie osiemdziesiąt lat, obrzęd w mini spódnicy. I stracił głowę. Wszystko piękno wokół raz zniknął w jego oczach. A w naturze do tej pory niewiele szef przeniósł pojedynczą marzenie – aby przeciągnąć naszą odważną panią w rejestratorze. Jednakże, jest to taki-a-taki, iść do łóżka, a następnie – w każdym. Wolność od niej widać, Daj!

Whirlwind romans zakończył się bezpiecznie – ryzykowny para rejestratora nadal hit. I tworzy, co dziwne, bardzo silną rodzinę. Wnioski: rozsądne podejście do tej kategorii ludzi, aby je poślubić nie jest zbyt trudne. I są starsze, tym lepiej: mąż chodzić dużo Playboya okazuje się bardzo dobre. On wybiera długo, a jego wybór jest prawidłowy.

Rzadkie, ale bardzo sprytny ptak

Ta kategoria mężczyzn raz do prywatności po prostu nie wydać. Są zawsze zajęty sprostania globalnym wyzwaniom. Aforyzm „myślę, więc istnieję” – to o nich. Dla „inteligentnych ptaków” myśleć – to jest żyć. Przykładem takiego myśliciela – słynny matematyk Rene Dekart, że nic innego nie zauważył, ale ich formuły. A jednak, nawet w tym herbatniki miałem powieść. Jeden wesoły pani z niższych warstw społeczeństwa mogła żyć z nim przez osiem lat. Może chodzi o to, że jest dobrym kucharzem …

W skrócie, kawalera tego typu – to ludzki mózg. Patrząc na to – bardzo inteligentny i dobrze wykształconych – mężczyzn, kobiet, co do zasady, z jakiegoś powodu, nawet na myśl nie przyszło go poślubić. Ponieważ są to wszelkiego rodzaju jasno, że nie można łączyć wybitne osiągnięcia społeczne i życia rodzinnego. Psychologowie twierdzą, że proces samo-afirmacji mężczyzn – promowanie postępu.

Typowym przedstawicielem „rzadką, ale bardzo inteligentne ptaki” – Zygmunt Freud. Sen o znawca ludzkich dusz, aby uszczęśliwiać cała ludzkość była tak silna, że ​​przestrzeń do myślenia o małżeństwie w genialnym umyśle nie ma. Mówi się w zmierzch swojego życia światowej sławy naukowiec był strasznie samotny. Jakoś będąc w smutnym nastroju, podzielił się swoimi doświadczeniami z ciotką. Co ona westchnął i powiedział: „Tak, Zygi, nie nauczyli się rozumieć ludzi!”

Jak doprowadzić mężczyznę do małżeństwa, czy jego głowa jeden nauki i zainteresowanie u kobiet jest podobny zainteresowanie świnki morskiej? Po pierwsze, jak by nam się podobało w jego obecności Twittera o dowolnej bzdury, trzeba wyciągnąć się razem. Jeśli otworzymy nasze usta, to tylko w celu, na przykład, że jakiś cytat z Nietzschego. A jeśli jesteśmy na Nietzschego nie mają pojęcia, to lepiej, aby uwolnić ten rodzaj ciszy przemyślany.

Po drugie, ich emocje i uczucia lepiej zachować dla siebie – „inteligentne ptaki” są bardzo boi się gwałtownych manifestacji. Jednocześnie pod prysznicem, są bardzo wrażliwe i delikatne, więc oglądanie tych geniuszy powinien życzliwie i ze zrozumieniem. A następnie „rzadki ptak” -holostyak w naszej kieszeni.

Nieśmiałość skarb

Ta kategoria jest człowiek – prawdziwy skarb dla życia rodzinnego. Z nich zawsze są prawdziwe, rzetelne i wierne mężów. Bycie kawalerem, oni zachowują się jak przykładowy żonę – nie prowadzą rozwiązły tryb życia, i pilnie pracować, nie wydając oszczędności na marne. Powodem jest zwykle krótkotrwały wolność tego człowieka jest to, że on jest po prostu nieśmiały znajome, nie wie, jak dbać i pokazać miłość. Jest całkiem prawdopodobne, opcja, i złe doświadczenia w przeszłości (na przykład, miał złe małżeństwo, a on jest rozwiedziony albo on starał się uczyć, ale jego ostry „break off”), po czym czekał na to wszystko sam jakoś uda.

Nie ma jednak wśród tych skarbów, i po prostu leniwy w odniesieniu do życia osobistego urządzenia. Kłamstwa, leżeć sobie to małżeństwo skarb na kanapie, jak Ilja Muromiec w piekarniku aż trzydziestu trzech lat. Potem zaczyna rosnąć od swojego pieca i stopniowo próbować silushku heroiczny. To było wtedy, i przychodzi czas, kiedy „nieśmiały skarb” znajdującego się w rękach czujni Vigil niezamężną kobietą.

Jak zachęcić mężczyznę do małżeństwa, jeżeli został utworzony dla niego, ale niezdecydowany? Bardzo proste. Trzeba tylko przyjść do niego i dbać o gospodarstwo domowe w ciszy. „Treasure” będzie niezwykle zadowolony iz wielką przyjemność pośpiechu kupić obrączki.

Ostrzeżenie: Niebezpieczne Beast

„To niebezpieczna bestia” – kategoria ludzi, których można nazwać małżeństwem kawalerem. Mają tendencję do być prawnie małżeństwem, mimo to uważają się całkowicie za darmo. Żonaci mężczyźni często te rodzaje nudy albo z powodu (w ich słowa), że „to było konieczne”. I wtedy zaczynają się ścigać „prawdziwą miłość”. W rezultacie, nie ma miłości, tworząc słynny trójkąt miłosny, w którym dotknięte są wszystkie strony, i żony, i spotkał się z miłości, a on zrobił.

W rzeczywistości, wiele z nich szuka nie jest miłość, i rozrywki na boku – że są one niebezpieczne. Te wykroje zhenatiki prostu rozpoznania ich męskiego ego i może składać obietnic i nadziei dla samej kobiety, kochanki od kilku lat. Jednocześnie są one dobre i łagodne mężowie, sumiennie wykonując swoje małżeńskie obowiązki. Często udaje się pomóc w domu z żoną i kochanką, pewni, że prędzej czy później ten temat pozostają na stałe w jej domu. Nie jest konieczne, aby w to uwierzyć, moja droga kobieto! Według psychologów, aby zmusić rozwód nie może być cud – to tak źle. Rozwiedziony, ożenił się ponownie – dlaczego jest tak trudne?

Więc nie sądzę, o tym, jak poślubić mężczyznę tego rodzaju. I relacje z nich można kontynuować tylko wtedy, jak cierpienie lub emocji. A jeśli zrezygnować całkowicie nie do zniesienia, należy pokornie przyjąć raczej pozazdroszczenia rolę drugiej żony. I nigdy nie jąkać o małżeństwie, bo po tej „niebezpiecznej bestii” jest prawdopodobne, aby uciec. A szanse na dotarcie do swojego męża zaczynają pion, spadając w końcu do zera.

load...