Jak poślubić milionera? niuanse zachowań

Myśl, „Jak poślubić milionera?” dzisiaj powstaje ładny głowy wielu dziewcząt. Nie ma w tym nic dziwnego. Jest tyle kusząca! Walcowane ulicami jeden po drugim luksusowych samochodów, ustawieni w rzędach wzdłuż chodników drogich salonów i butików przeplatane modne restauracje … I na ekranie telewizora, a następnie w zbezcześcić wspaniały płaszcz zadbana piękna, obwieszone wspaniałymi klejnotami. I tak nie chcę oglądać z tym wszystkim glamour, połysk, i cieszyć się nim, i ciesz się! Ale – nawet Romanse finanse nie śpiewają. Nie można, oczywiście, próbować je śpiewać własne. Biznesu, na przykład zrobić. Ale czasu, ile to jest konieczne? A kto może wiedzieć, czy coś się sukcesem, jeśli istnieje … Więc zacznij młodych (i nie tak) wolnych kobiety coraz częściej się zastanawiam: jak poślubić mężczyzn?

load...

No, dobrze, niech będzie nie księciem korony lub baron lub gwiazdą Hollywood. Jest w porządku duży przedsiębiorca, bankier lub właściciel. Zamożni ludzie w naszym wystarczająco dużo czasu. Brakuje wśród nich bezczynny. Ale gdzie ich szukać, jeśli oligarchowie nie działają tu i na ulicach, nie stoją w supermarketach liniowych i trudno umieścić swoje dane na regularnych witryn randkowych w Internecie? A potem, po trochę, aby znaleźć siedlisko bogatych ludzi, musimy też jakoś mieć kogoś z ich znajomości. Następnie ohmurit tak, że bez nas później w życiu nie można sobie wyobrazić! Jak to zrobić?

Gdzie znaleźć bezczynności bogaty

Generalnie, przed zrobieniem sobie głowy wyzwanie, Jak poślubić milionera, bierzemy pod uwagę dwie rzeczy.

  • Po pierwsze, mój mąż potentat może być nie tyle dar, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. I jego różne sztuczki, za które zwykły chłop dopuszczalne i patelnie w małym fory, będzie musiał znosić.
  • Po drugie, szukaj przeprowadzki finansowych i przesiewaczy i przełożą się jego mózgu – proces jest dość żmudny i długi. Tylko w wyjątkowych przypadkach niektóre szczęście udało się wyrwać bogatego męża, który jak niebo spadło na głowach.

Na ogół, niestety, niestety … Będziemy musieli starają i ciężko pracować. A jeśli tylko marzymy kawalerskiego-milionera, domu posizhivaya w fotelu, a my nie możemy się doczekać, aby złym kawalerem.

load...

W skrócie, podstawowe odpowiedź na pytanie Jak poślubić milionera, – działanie, działanie i działanie ponownie! I musi to nastąpić na umówiony planu. Najpierw trzeba określić, gdzie szukać męża potencjał-potentata. Bezużyteczny, aby spróbować podnieść jego, ubrany w krótkie yubchonku i chodzenie po ulicach w nadziei, że człowiek wytrąca się i poślubia widząc nasze długie nogi z okna ich Rolls – Royce. Nie wchodzą i nie ożeni. Ropy naftowej i innych królów żona sami na ulicy nie są opieką.

Nie staraj się rozwiązać problem jak poślubić oligarchy Shasta w modnych restauracji i klubów nocnych. Tak, istnieją bogacze tam. Ale przede wszystkim, nie jest zbyt wiele, a po drugie, w tych miejscach przejść do zabawy i znaleźć dziewczynę na noc. Kobieta, znajomy, z którym odbył się w tych warunkach, to jest mało prawdopodobne, każdy z milionerów widzi swoją przyszłą żonę. Jednak wszystko może się zdarzyć … Ale szanse na sukces w tym przypadku nie wystarczy.

Innym błędem dziewcząt, którzy nie wiedzą Jak poślubić milionera, – poszukiwanie odpowiedniej pary na serwisach randkowych w sieci. Mężczyźni, do których panna młoda w całej linii, powiesić na tych stronach nie będzie. No, bogaty kawaler można znaleźć tam! Ale równie dobrze może być starszy wdowiec z gronem spadkobierców. Lub osoba fizycznie i moralnie odrażające. Albo zboczeńcem … Ale nigdy nic nie wiadomo! Dlaczego ryzykować, a potem?

Jak zatem mają powiedzieć? Gdzie one występują, są stanu wolnego i obsesję na pomysł poślubienia potentatów? Największe skupiska galaktyk obserwowanych aukcji, w różnych imprezach charytatywnych, prywatnych klubach, na imprezach dla wyższych sfer, w których społeczność kolektorów, w elitarnej miejscowości, kongresów czy konferencji. Tak. Wielki. I jak uzyskać prostą dziewczynę z prowincji przyjść bez dodatkowych pieniędzy w ogóle? Uzyskaj pokojówkę lub kelnerkę? Lub pożyczyć pieniądze i dać się przez tydzień na Bahamach?

Jest mało prawdopodobne, że w ten sposób można rozwiązać kwestię Jak poślubić milionera. Pokojówki i kelnerki za pieniądze torby – tylko obsługa pokoju. W elitarnym ośrodku znajomości odpowiedniego kandydata na męża, nie może mieć miejsca. A nawet jeśli ma to miejsce, gdzie wiara, że ​​to nie będzie krótkotrwała? Tylko pieniądze zmarnowane … W ogóle, to najlepiej przynajmniej od czasu do czasu, aby uczestniczyć w tych wydarzeniach, do którego wejście jest bardzo ładny grosz. Jest wiele festiwali, koncertów, wystaw wysokiego szczebla, bale charytatywne, aukcje i inne. Jednak, żeby dostać się do nich i porozmawiać z nieużywane wystarczająco bogaty. Aby pojawiły się przynajmniej niektóre zakres potencjalnych mężów, musimy znać strategię postępowania z ludźmi tego typu.

Jak zachowywać się po spotkaniu z milionerem

Tak Jak poślubić milionera, z którą w końcu do nawiązania kontaktu? Podstawowym warunkiem zachowania w kontaktach z nim – pewność siebie i naturalność. W żadnym wypadku nie powinno płowa, ślinić, że mamy zwrócić uwagę taaaak człowieka, APE lub głupi chichot podczas rozmowy. Takie lalki dziewczyny nie powodują normalne zabezpieczone menov dużo ciekawość i szybko się nudzą. Trzeba się zachowywać jak należy zachowywać się w eleganckim, samowystarczalnej kobiety z wielkim poczuciem własnej wartości. Nie wiemy, w jaki sposób, z powodu prostego rodziny? Więc, zanim przeniósł się do rozwiązania tego problemu, jak poślubić bogatego człowieka, po opanowaniu zasad etykiety i wymyślił legendę.

Legenda – to sposób, w jaki powinniśmy zobaczyć dżentelmena. A obraz, który powinien być rasowy. W żadnym wypadku, aby mówić o tym, że żyjemy z matką w małym mieszkaniu i pracuje jako szwaczka lub masażystka. Byliśmy natychmiast podjęte przez żebrak poszukujących bogatego męża i stracić wszystkie odsetki kontynuować randki. Więc co możemy powiedzieć o sobie? Dobrze, dziewczęta dwadzieścia lat przed tym problemem jest łatwiejsze. Można po prostu zadeklarować sam model, nagrane na odpowiednich kursach. Dla odpowiednia opcja starsze kobiety kreatywnej osoby: artysty, aktorka, pisarz, i tak dalej. Ale tylko na coś ze sfery sztuki trzeba mieć przynajmniej coś do zrobienia. W przeciwnym wypadku, gdy będziemy wystawiać. I – żegnaj, marzenie! Nie mamy? Następnie, na przykład powiedzieć: „Wyszła do mężczyzn i nie zrobił nic, teraz on nie żyje.”. Zbyt złe otoczenie …

Oczywiście, sukces legenda do realizacji pomysłu, Jak poślubić milionera, nie wystarczy. Należy dokładnie nawet wiedzieć, jak rozmawiać z kimś, kto ma dobrą kapitału. Po pierwsze, konieczne jest, aby wybrać odpowiedni temat dialogu. Musi ona odpowiadać statusu, co się dzieje. Oznacza to, że na aukcji – partii, wystawa – o eksponatów, przy elitarnym ośrodku – o swoje zalety, żeglarstwo, golf i tak dalej. Po drugie, w tej sprawie powinny być rozpatrywane. Przynajmniej w części. Wreszcie, w trzecim – rozmowa w żaden sposób nie może dotykać rozmiary portmonetka towarzysza. Nawet jeśli on sam będzie prowadzić punkt. Najprawdopodobniej będzie to test, więc temat jest konieczne takt opuścić.

Muszę powiedzieć, że kwestia pieniędzy w ciągu pierwszych tygodni lub nawet miesięcy, aby zbadać bogatych, pożądane jest, aby w ogóle nie dotyczy. Nawet jeśli dług do ich uszu i kredytodawców na piętach. Więc oni pracują, tych magnatów, że każda dziewczyna widzi drapieżnika, który jest zainteresowany tylko w ich finansach. I po ich znaleźć swoje podejrzenia najmniejszego Podziękowanie – Adieu, urocza pani! Iść dalej w poszukiwaniu dużą khaljavnogo …

Tu chodzi o decyzji kwestia Jak poślubić milionera … wymaga wydatkowania dużo wysiłku, nerwów, czasu. A wynik jest nieznany. Być może zrezygnować z tego pomysłu dłoni, uzyskać dobre wykształcenie, stają się poszukiwane i wysoko płatnych specjalistów, aby spróbować zrobić karierę, zastrzegając sobie prawo do wolności osobistej? Albo spojrzeć na sąsiada lub kolega Sasha Yuri – i nagle nie są złe, ale wciąż obiecując facetów? Następnie podjąć tak, aby stać się żona jednego z nich. Oni są w rzeczywistości bliżej i droższe niż jakiekolwiek tam potentatów z ich milionera zamorochkami. Kto wie, co nas czeka teraz w złym lub Sasha Jyrki? Jest prawdopodobne, że w ciągu pięciu lat staną się właścicielami kapitału dość silny! ..

Nie chcesz czekać? No i co, a następnie dokonać plany, możemy uzbroić wiedzy wynaleźć obraz – i przejść do zwycięstwa. Być może będziemy mieć szczęście. Lub gorzkie rozczarowanie. Bo i dążenie do milionera i mieszka z nim może być nie tak przyjemny, jak to jest widoczne z boku.

load...