Jak poślubić kogoś bliskiego?

Życie dziewczynki jest często, że od dawna spotkał się z młodym człowiekiem, który uprzejmy, opiekuńczy, troskliwy i delikatny. Panienka, oczywiście, przekonany, że stworzy z ich ulubionych silną i szczęśliwą rodzinę. Ale czas ucieka, a on nawet nie jąkanie ślubu. Dziewczyna zaczyna się spieszyć. Ma wątpliwości, że młody człowiek był poważny, a nie po prostu spędza wolny czas, bo do tej pory żadna inna. Ale człowiek nie chce stracić! A ona nie wie, jak zachowywać się na. Jak to możliwe? Jak poślubić młodego człowieka, gdy nie zadzwoni, a nie daje żyć razem? Aby rozpocząć, aby określić przyczynę tego zachowania.

load...

Dlaczego facet w długotrwałym związku nie nazywa się ożenić?

Tak, do niedawna przywilej złożyć ofertę należał do silnej piętrze, których przedstawiciele są uważane za normę, aby znaleźć swoje ulubione i szukać zgody na małżeństwo. Dziś sytuacja jest nieco inna. Teraz puszka facet przez kilka miesięcy lub nawet lat, aby być z nami, trudno dbać, zapoznają się ze wszystkimi krewnymi i przyjaciółmi, ale małżeństwo nie jest jeszcze podpowiedź. I oboje chcieli poślubić kogoś bliskiego! Jednak jego zachowanie wydaje się sugerować – a jeśli mamy prowadzić za nos? Być może młody człowiek szuka bardziej odpowiedniej gry dla siebie? Czy on nie jest jeszcze ofertę z jakiegoś innego powodu?

W ogóle, na długo facet nie może złożyć ofertę dziewczynki z różnych powodów. Oczywiście, możliwe jest, że on naprawdę chce znaleźć bardziej odpowiedniego partnera życiowego. Ale jeśli myślisz – jest mało prawdopodobne. Jest mało prawdopodobne, że młodzi ludzie staną się napięte i spędzać czas na to, co on nie uważa godzien być jego żoną. Ponadto pracuje tak ciężko, aby ją zadowolić! Zazwyczaj ludzie nie zachowują się w stosunku do młodej damy, jeśli nie są one drogie.

Opóźnić oświadczyny młodego człowiek może w oczekiwaniu na poprawę ich sytuacji finansowej. Jest częstym powodem, że ludzie nie są w pośpiechu, aby wziąć ślub do ukochanej. I jeden z największych swoich błędów. Ponieważ pieniądze można zdobyć, mając już rodzinę. I zrobić to nawet bardziej skutecznie niż przy pełnej wolności. Rodzina stymuluje ruch do przodu. I wolność bardziej zniechęcony.

Innym z powodów, że poślubić faworyta nie działa (bo facet i zaczyna mówić o urzędzie) – jego rodziców. Nawet jeśli są one złe ojcu dziewczynki i matki mogą nalegać, że jego syn dowiedział się mocno na nogach, a dopiero potem założyć rodzinę. Lub skrycie marzy, że znajdzie odpowiedniego dopasowania. Lub nawet na poważny związek z ukochaną dziecka płci przeciwnej. Taki czy inny sposób, ale jeśli młody człowiek unika mówienia o weselu ponieważ nauk rodziców, młoda dama ma myśleć. Według wszelkiego prawdopodobieństwa, beau dziecinne i ledwo może później stać się wiarygodnym filarem rodziny.

load...

Wszystko, co mamy po prostu powiedział, jest dość powszechne i jest naprawdę banalne wytłumaczenie dla tego faceta przez długi czas nie oferuje dziewczynę o rękę. Jednak głównym powodem wystąpienia takiej sytuacji jest nadal bardzo różne. Dziś przedstawiciele płci męskiej były mniej decydująca niż wiele lat temu, w komunii ze słabym połowie ludzkiego. Trzeba powiedzieć, że to pytanie jest bardzo istotne i bardzo bolesne. Dlatego teraz o tym mówić bardziej szczegółowo.

Powody niezdecydowanie facetów w relacjach: co z nimi zrobić?

Rzeczywiście, fakt, że młodzi ludzie często nie mają odwagi aby złożyć ofertę nawet ukochana dziewczyna jest winny płci pięknej. To, co kiedyś czuł chęć podjęcia pozycję mężczyzny, zapewniając w ten sposób mężczyźni szansę odpocząć i zatrzymać się przed nami w stanie bojaźliwy. No, ale co oni, módl się powiedzieć, zrobić, kiedy kobiety na własną rękę i są gotowi wziąć odpowiedzialność za rozwiązywanie bardzo poważnych problemów? My nie tylko brać, my ostro domagać się tego prawa, zdobywając w ten sposób swoją niezależność.

Szeroko promował ideę, że najbardziej udany pod każdym względem, kobiety mają trudny charakter. Gnojek obraz promowany różnych źródeł. I dziewczęta, czy dobrowolnie, z własnej woli tam skopiowane jego główne cechy. Te cechy są asertywności, wytrzymałość, autorytetu, wiary w słuszność i niezależności. Ta cecha charakteru, typowe dla samca zamiast żeńskiego typu osobowości. I co się dzieje? I okazuje się, że prawie świadomie pielęgnować męską naturę, podczas tłumienia kobiet.

Okazuje się, że ten facet obok dziewczynki czuje się swobodnie. Pewnie! Po tym wszystkim, obok niego wspaniały stworzenie płci pięknej z manierami mężczyzn. Jest coś zgubić! Wydaje się być prawdziwym człowiekiem, aby być kobietą dla niezawodnej ochrony i wsparcia, które mogą być pociągnięte do odpowiedzialności za swoje decyzje. Ale rozwiązanie jest w tym przypadku głównie zajmuje płci pięknej! Bierze się powinny. Oznacza to, że ochrona i pomoc mężczyźni ona szczególnie jest w potrzebie.

Człowiek, jeżeli jest on prawdziwym człowiekiem, trzeba mieć świadomość, że w stosunkach z płci pięknej, a wiodący patrona – on. Jeśli dziewczyna nieustannie tłumi wolę swego partnera życiowego, ona uparcie sugeruje, że rozwój stosunków w parze zależy od niego. I czekając na jego zdecydowanych działań w postaci propozycji małżeństwa. Cóż, nie jest to paradoks? Po pierwsze, zabrać prawo do decydowania o losie męskich krewnych, a następnie oczekiwać go do działania, charakterystyczne dla gubernatora tego losu. Niech nie będzie takie działania, bo wcześniej dała jej chłopaka do zrozumienia – że decyduje, jak żyć.

Nie, w ogóle, kiedy kobieta jest niezależna – nie jest źle. Kompletny brak niezależności czasami, oczywiście, powoduje męską miłość i chęć podjęcia dziewczynę pod jego opieką. Jednak większość czasu staje się denerwujące i ciężar. Bo dobry, relacje jakościowe nie są zbudowane wyłącznie pragnieniem jednego partnera pielęgniarka w innej. Wymagają one wspólne interesy, duchowej jedności, wewnętrzną poczucie wsparcia ze strony swojego partnera. Słabej woli człowiek nie jest w stanie zapewnić obecność takich czynników w komunikacji. On potrzebuje stałej opieki, która poślubiła prędzej czy później zaczyna pall.

Dlatego dziewczęta z pewnością powinny starać się być osoba gotowa podjąć poważne decyzje. To nie tylko w relacjach z najbliższymi w tej sprawie zbyt daleko warto. W przeciwnym razie będziemy czekać bardzo długo z jego propozycją utworzenia rodziny. I, w rezultacie, nie możemy czekać na wszystkich. Facet po prostu by stwierdzić, że nie musimy go i iść szukać jednego blisko miejsca, gdzie będzie czuć się jak człowiek, patrona. I nie narażać tron ​​królowej. Być może nie będzie z niego zadowolony, a my nigdy nie zapomnimy. Ale ktoś z tym łatwiejsze, a potem?

Więc jak to możliwe, gdyby nie posiadają takie cechy jak autorytetu, agresywność, wojowniczości? Jak poślubić mężczyznę, którego kocha, kto pilnować tych cech? Łamanie siebie lub własnej wziąć byka za rogi i przeciągnij go do rejestratora? Ani jedno, ani drugie, w tym przypadku do podjęcia niepożądane. Kompletna przeróbką osoby mogą być śmiertelne, destrukcyjne dla niej. W końcu facet dostanie żona nie jest ten, który był zakochany. Konsekwencją takiej metamorfozy będzie sfrustrowany i czując, że krążyły wokół palca. I byka za rogi do sekretarza drag, oczywiście, możliwe. Później jednak, on spokojnie wstać w boksie i czekać na karmienie lub zaczynają bić kopyto na każdą okazję i robić to, co chcą. Czy to, czego oczekujemy od relacji rodzinnych?

Jedynym wyjściem dla dziewczynki – aby pokazać jak najwięcej w kontaktach z jego wybranej zasady żeńskiej. Oznacza to, że będzie to delikatny, miękki, przyjazny i wyrozumiały. Niech ukochany czuje, że możemy mu zaufać i nadziei dla niego we wszystkich sprawach. Załóżmy, że głośno mówić kobiecość, wymagające ochrony i patronat. I wtedy młody człowiek czuje się jego męskość i sprawi, że ofertę.

load...