Jak poślubić bogatego człowieka, a nie stracić wszystko?

Zawartość:

Rich młodzi, gotowi dać ci nie tylko gwiazdkę z nieba, ale dobry dwupokojowe mieszkanie w samym centrum miasta. Cóż, kto dziś dziewczyny, nie marzy o takim szczęściu? I to nie w nadmiernej komercjalizacji nowoczesnych niezamężnych członków płci pięknej.

load...

Małżeństwo z rozsądku: realia życia

Znajdź bogate Oblubieniec dziewczęta dążą ponieważ obecne życie wymaga wiele wysiłku, aby stworzyć względnie dostatnie rodzinę. Paradise w chałupie z miłym dość szybko zamienia się w piekło. Zwłaszcza, jeśli buda nie staje się wygodny dom, w którym wszyscy czują się komfortowo: zarówno mąż i żona i ich dzieci, a koty i psy. Jaki rodzaj szczęścia może istnieć, gdy finanse śpiewać romanse!

Niekończące się prace domowe i zawsze pusta lodówka miłość zabić dość szybko. I nigdzie na nie iść. Nawet w starszych pań dała z wygody, a nie miłości. Znosić-slyubitsya! Ale córka będzie żyć dla siebie, nie czując głód, zimno i brak pieniędzy. Rzeczywiście, takie związki były silniejsze. A zatem odzwierciedlać nasze dziewczęta o tym, jak poślubić bogatego i bardzo przyjemny człowiek, który nie boi się dać moje serce. Ożenił się z mężczyzną czują się bardziej bezpieczne i nie są szczególnie zaskoczony rozwiązanie problemów materialnych, robiąc to, co wolą.

Oczywiście, nie można powiedzieć, że nie jest bardzo bezpieczna dla przedstawiciele silniejszej płci nie mogą stworzyć dobrą i silną rodzinę. Oczywiście, jest to możliwe, ale obarczona Proces osiągania względną zamożność rodziny, zazwyczaj z dłuższego kłopotów i wielu wyrzeczeń. I zdecydować się na taki nie może każdy z nas. Zgadzam się, że lepiej płakać w limo niż w wynajętym mieszkaniu w strasznym okolicy. I zazdrość, gdy przyjaciel jest inny nowy płaszcz, buty i teraz nawet nie można kupić, zrobić swoją brudną robotę.

load...

Dlatego płci pięknej mają nadzieję na szczęśliwe spotkanie z kimś, kto jest atrakcyjny, bezpłatny i wystarczająco mocno na nogach. Jednak dość i bogaci kawalerowie nie tak wiele. A wszystkie z nich, jak to jest śpiewana w dość znanej piosenki, to nie wystarczy. Gdzie znaleźć bogatego męża dziewczyna, która nie obraca się w kręgach elity i nie może sobie pozwolić, aby odwiedzić luksusowe zakładów? Jak przyciągnąć jego uwagę, jeśli nie mają luksusowe sukienki i elegancki samochód? A jest to możliwe? Lub stać się potrzeba ogólny za prywatny ślub? W tym przypadku wszystko zależy od was, swoich pragnień i oczekiwań.

Obecnie szuka męża zabezpieczonej

Tak, my stale refleksji na temat, gdzie szukać narzeczonej zabezpieczone i zastanowić się, jak dostać się do tych miejsc, w których dzieje się jak najwięcej ludzi szanowanych i bogatych. Jest to zrozumiałe, ponieważ w takich miejscach, większa szansa na zapoznanie się z odpowiednim przedstawicielem silniejszej płci. Ale dostęp do nich jest często dość kosztowne. Prawdopodobieństwo miłości z człowiekiem, gdzieś na ulicy, w zwykłym barze czy na dyskotece demokratycznego, jeśli nie posiadają efektowne jasny wygląd, jest dość mała. Co robić?

Odpowiedź jest prosta. Najbardziej dostępnym lekarstwem dla tych, którzy potrzebują bogatą narzeczoną – znajomy z nim w pracy. W tym przypadku nie jest konieczne do pracy w sektorze biznesowym, gdzie ci panowie są więcej niż wystarczające, lub wyczerpującym się z niekończących dietach marzenie stratowanych obcasach słynne modele wybiegach.

Zwrócić uwagę prawego człowieka może być niemal wszędzie, gdzie od czasu do czasu pojawiają się. Nawet jeśli prowadzisz sklep statusu premii lub w specjalistycznym butiku, sprzedaż towarów luksusowych w elitarnej męskiej fryzjera salonu, pielęgniarka w płatnej instytucji medycznej, administrator w klubie zdrowia lub modny kasyno.

Ale praca z kelnerek, tancerek i stewardes, wbrew powszechnemu przekonaniu, zmniejsza szanse na poważny związek z bogatego człowieka do minimum. Stewardesa znaleźć bogatego męża i utrzymać go, będąc ciągle w ruchu, to trudno: myśliwych na kandydata na męża w jej nieobecność będzie wiele. Kelnerki i tancerze również ogólnie zakazać na nieformalną rozmowę z odwiedzających. I monitorować przestrzeganie tej reguły bardzo ściśle. Jej mąż nie znaleźć pracę stracić.

Jak dla sprzedawców drogich towarów, są dość często do czynienia z wyjątkowo i może dobrze skończyć prawidłowo bliską znajomość z nimi, rozdając wizytówki ze swoim numerem telefonu. Mężczyźni w takich placówkach handlowych przyjdzie porządny, wykształcony, a jeśli się z nimi, aby mieć odpowiedni okazja poważną rozmowę, zaczynają traktować dziewczyna sprzedawcą z zainteresowaniem i szacunkiem.

Jeśli pobudzić zainteresowanie poprawnie, pytanie jak poślubić bogatego i zabezpieczone, zostaną rozwiązane. W takim przypadku, oczywiście, jeśli człowiek nie jest obrączkowe. To samo odnosi się do fryzjera w drogich salonach. Dziewczyna o upadku zawodu w miłości z właściwej osoby łatwiej niż kobiet sprzedających. Jest to bardzo sprzyja łagodny, masując delikatnie dotykając głową klienta, daje mu wielką przyjemność. Z tego powodu, wielu samotnych mężczyzn chce spotkać się ze swoim fryzjerem tak często, jak to możliwe.

Aby uzyskać wskazówki, w jaki sposób dobrze ożenić, obawy i zalecenie, aby dostać pracę w banku. Och, prawa tam zabezpieczone widać z jej działalności z pieniędzmi. To może mieć duże rachunki, spłacić ogromne kredyty na zakup najdroższe karty kredytowe i tak dalej. Regularna komunikacja z bankiem pozwala odwiedzającym na niezamężnej pracownika instytucji, aby znajomość z nim, co może również prowadzić do zacieśnienia relacji.

Cóż, w końcu ci, którzy jej potrzebują bogatych adoratorów, znajomość z nim mogą angażować, zaangażowanych w badania języka obcego, nauczanie go do przedsiębiorców lub struktury zarządzania każdej dużej firmie. Znajomość dwóch lub trzech języków dzisiaj solidnego biznesu – życiową koniecznością. Imponujące bogactwo polega regularną komunikację z partnerami z innych krajów, i zawrzeć traktaty z nich musi być starannie badane, wszystkie niuanse.

Bez języka umiejętności nie można zrobić tutaj, tutaj i wysłał naszych biznesmenów i przedsiębiorców w kursach lub wynająć sobie wzmacniaczy. Nie jest to wielka szansa dla niezamężnej dziewczyny, aby znaleźć bogatego męża, pracuje jako nauczyciel lub tłumacz dla bogatego człowieka? Tak więc, jeśli mówimy do siebie: „szukam bogatego męża”, to warto przynajmniej nauczyć się angielskiego i znaleźć odpowiedni czas i cel w miejscu pracy. My tłumacze dziewczynek i dziewcząt-wychowawcy wiele możliwości zapoznania się z zabezpieczonej kawalera.

Jeśli szukamy bogatego męża, lepiej wybrać swojego przyszłego męża od stałych klientów. Do osoby, trzeba spojrzeć na przynajmniej częściowo ustalić, co jest w rzeczywistości. Po tym wszystkim, chcemy skojarzyć z życia tego człowieka i jego sytuacja finansowa nie jest bynajmniej gwarancję dobrego małżeństwa. W związku z tym, należy spróbować, aby dowiedzieć się o potencjalnych kandydatów na oczyszczenie jak najwięcej.

Zdarza się również, że w ciągu imponującej i imponującym wyglądem człowieka ukrywanie małostkowy, chciwy i samolubny charakter. Unia z przedstawiciela silniejszej płci, nawet jeśli ma to wspaniały stan ma nic dobrego nie obiecuję. Więc nie spiesz się i dokładnie przeprowadzić rekonesans, zbierając informacje na temat jego skłonności i nawyków. Po tym wszystkim, to nie wystarczy, aby rozwiązać kwestię Jak poślubić szacunku, piękny i bogaty. Musimy też sobie wyobrazić, jak żyć z nimi w przyszłości.

Wtedy, gdy wybór jest wykonany, a my postanowiliśmy sobie, że ten człowiek jest tym, czego szukamy, musi jakoś przyciągnąć. Zrób to dość trudne, ponieważ takie osoby są bardzo ostrożny i uważny. Uwierz mi, nie chcesz to zadzwoni jeden. W związku z tym, że są ostrożni myśliwych na ich stan.

Jak przyciągnąć uwagę bogacza

Tak, w końcu znaleźć kogoś, kto naprawdę chce zobaczyć jej męża. On jest słodki, jest, singiel, wykształcony i obiecujące. W jaki sposób można przyciągnąć uwagę tego bezcennego przedstawiciela silniejszej płci? Jak zrobić tak, że zakochałem się w tobie od pierwszego wejrzenia. Aby to zrobić, mamy:

 • Staramy się angażować go w rozmowie, dyskretnie pokazując swoje kompetencje zawodowe i poczucie humoru;
 • Dajemy człowieka, aby zrozumieć, że możemy wspierać ją w rozwiązywaniu wszelkich problemów iz wielką przyjemnością dajemy radę;
 • Człowiek wręczając wizytówkę z danymi kontaktowymi;
 • W jego obecności z innych klientów zachowywać się grzecznie i powściągliwości. On także, czasami, uśmiecha się, patrząc mu w oczy. Pozwoli to jasne dla człowieka, który do niej czujemy szczególną sympatię;
 • Otwarcie wyrażają zaniepokojenie potencjalnych zalotników, dając mu porady, które mogą pomóc zaoszczędzić czas i pieniądze, umówić się w dogodnym czasie dla klienta. Jeśli mamy już jakieś pojęcie o preferencjach ludzi, starając się przewidzieć jego życzenia;
 • W takim przypadku, jeśli zauważymy, że rozpoczął się kandydat na męża odróżnia nas od innych pracowników prawidłowo dać mu do zrozumienia, że ​​- nie tylko funkcjonalne akcesorium firmy, ale również darmowa, inteligentna i interesująca kobieta. Na przykład, można wstawić do rozmowy biznesowej kilka zdań o swoich planach na przyszłość i jak je wdrożyć, zauważając, że byłoby pożądane, aby zwiększyć swój poziom wiedzy w zakresie działalności i tak dalej;
 • Jeśli wiemy, kiedy i gdzie jest nasz przyszły mąż, staramy się w tym czasie, aby dostać się do jego pola widzenia, wykazując się nie jako profesjonalny pracownik, ale jako bardzo atrakcyjną kobietą. Załóżmy, że powinien przyjść do ciebie do pracy w danym dniu. Startu w tej chwili, i pojawia się w swoim biurze lub sklepie w odpowiednim czasie, w pięknym, gustowne, ubrania i makijażu nieprodukcyjnym.

Jakie cechy musi mieć dziewczynę

Pogodzić praw zabezpieczonych, dziewczyny myślą, że w końcu osiedlili się w tym życiu. Mężczyźni poślubić tylko wtedy, gdy czują miłość. Zachłanność, chciwość i fałsz czują się natychmiast. Dlatego kobieta, która marzy, aby żyć z księciem do końca, musi najpierw szanować, pielęgnować ją, a dopiero potem wydać skarby państwa do ich indywidualnych potrzeb.

Drugi punkt – to jest piękno. Tak, wszyscy wokół twierdzą, że ludzie tacy jak szalenie sprytnych pań. Ale, budzisz się, że nie będzie doktorem nauk, a także z jego ukochanej żony. W związku z tym, każda z płci powinna zawsze wyglądać zadbane, piękne, zadbane. Zatem, punkty przebierania się na obiektywie, czy normalne włosy, nauczyć się korzystać z makijażu, nie zapomnij zadbać o paznokcie.

I pamiętaj, że w celu zapewnienia człowieka musi być najpiękniejsza kobieta. Jest to konieczne, nawet firmy. Jest mało prawdopodobne, że człowiek pojawi się strasznej pani na imprezach, kiedy nie będzie wspaniałe panie. Taka osoba musi być zatwierdzony w kręgu przyjaciół, a nie rumienić, zapewniając wszystkich, że miała mądry.

W tym przypadku trzeba być kulturalny i wykształcony, który wie, jak kontynuować rozmowę. Ale w każdym przypadku jest to niemożliwe, aby wyrazić swoją opinię, jeśli jest inny od tego, co twój partner myśli. Zbyt mądra kobieta – problem, który chce szybko pozbyć.

Ponadto w liście męskiej jako przyszłej żony – grzeczność. Nie trzeba zorganizować furia, jeśli nie zadzwonię, albo nie kupić róże. Trzeba zachować spokój, kiedy wróci do domu i nie jest całkowicie trzeźwy. I co chcesz, negocjować z partnerami nie zawsze kończą z przyjaznym filiżankę herbaty. Jeśli płeć piękna nie będzie tolerować wszystko, będzie wystawiać drzwi na drugim tygodniu życia razem. O jego wolność, rola lidera i tyrana nigdy grozić, w żadnym wypadku nie jest to konieczne.

Dalej – chęć posiadania dzieci. Nie koniecznie od razu rodzi się trzech synów i dwie córki, ale trzeba chcieć. Naturalnie, te wymagania będą cię wpłynąć, jeśli jest on trzydzieści. Kobiety, które nie zostały opracowane takich ludzi straszyć. Jeśli go kochasz, to dlaczego nie chcesz mieć swoje dziecko? Następnie gwałtowne fantazja zaczyna malować obraz, dlaczego naprawdę poszedł do niej. Ale nie wierz trick, jeśli przypadkowo w ciążę. W tym przypadku, tylko przegrani. W najlepszym wypadku pozostaną utrzymane, w najgorszym – stracą wszystko.

I nie zapominaj, że przyszły milioner nie powinno nic boleć. Bogaty i potężny człowiek potrzebuje zdrowego żonę. Nawet jeśli masz potwornym bólem głowy i bóle brzucha – cierpieć. Uśmiech jak coś, ale bliskiej osoby, nie jesteś rozkojarzony i martwi. W tym przypadku, dziewczyny nie powinny palić ani pić. On ma prawo do złych nawyków, to – nie! Maksymalna – kieliszek drogiego wina. O napoje alkoholowe (piwo, etc.) będzie musiał zapomnieć na zawsze.

Następną rzeczą, że należy przypomnieć paniom – nie mają przyjaciół, wyjść, spotkać innych ludzi. Fidelity mogą nie być dokładnie takie same wzajemne, ale będzie musiał znosić. Nie, oczywiście, że są osoby, które aż do śmierci tak jak jego kochanie. Ale, widzisz, bogata naprawdę o rząd wielkości więcej niż jakiekolwiek pokusy.

Tak więc, możemy stwierdzić, że przeciętna kobieta, która może zdobyć mężczyznę, musi spełniać następujące kryteria:

 • Aby być piękne;
 • Być wysoki, chudy, ale być może z dużym biustem;
 • Nie mają dzieci, ale ich szalony chęć posiadania rok lub dwa;
 • Mieć do pracy małżeństwa, które dla dobra rodziny będzie musiał opuścić;
 • Nie mają złych nawyków.

Złota Klatka: jak się chronić

Uznano, że aby żyć w złotej klatce w naszym społeczeństwie, a nie iść do pracy – to znacznie gorzej niż orać na dwie zmiany oraz w weekendy zupy gotować i posprzątać apartament samodzielnie. I rzeczywiście, w innym przypadku, wolność urojonego, nie jest prawdziwe. Kobiety poświęcają się na drugą połowę. Ale jeśli mąż jest bogaty, panie dostać jakieś bonusy dla niego.

Pogodzić się na obliczeniach, należy rozumieć, że – jest silniejsza. W przypadku rozwodu, można uzyskać dobrą utrzymania lub stracić wszystko. Dlatego ważne jest, aby zapisać na „czarną godzinę”, który może przyjść, kiedy kolejna dama przedsiębiorczy chce zahomutat Twój bł.

Ponadto, jest to najlepszy w tym czasie, aby uzyskać pewne wykształcenie i zdobyć prestiżową pracę, jak mówią, pod patronatem. Gorzej, oczywiście, jeśli masz prawdziwego właściciela, nie pozwalając nawet wychodzić z domu. Ale w tym przypadku powrót do pierwszej Rady – otwarcie rachunków depozytowych, umieścić biżuterię w banku. Pamiętaj, że samochody i mieszkania, przedstawił do was, ale urządzone na męża, a nie dostaniesz. A salony piękności nie zwróci pieniędzy.

Bardzo często bogacz zadać przed ślubem pobożnego podpisania umowy przedślubne, który stanowi, kto i co dostanie rozwód. Uważnie przeczytać te dokumenty, mieć pewność, że nie straci na tym i nabyte przed ślubem. Niestety, istnieją precedensy smutne gdy przewidziane mężczyźni chcieli dostać nawet z tak sprawiedliwy, zostawiając ją z niczym.

Płeć piękna może być również do czynienia z innym wymogiem – zerwać wszelkie więzy, które były przed nim. Matka widać raz w miesiącu, siostry nie muszą wracać do domu, a jej przyjaciele nie mają miejsca w swoim nowym życiu. Aby to zrobić, więc nie warto. Po pierwsze, nie wiem, jak twoje życie będzie się rozwijać w przyszłości. Może po prostu może pomóc, jeśli masz jakieś problemy w rodzinie. Po drugie, po prostu się nudzić. Co zrobić, jeśli nie można wyjść z domu.

Jeśli jesteś żonaty i pojawiły się w złotej klatce, nie starają się zabawić narkotyki, alkohol i kobiety. To jest – początek końca. Jeśli znudzi, zrobić coś dobrego, zorganizować spotkanie z tych samych interesów, zacząć pisać książkę lub nauczyć się grać nowy instrument. W rzeczywistości, można znaleźć tak wiele ciekawych i jeszcze nie wiadomo, że do końca życia z tego wszystkiego nie rozumie. I choć na pewno będzie. Po tym wszystkim, to pierwszy krok na drodze do szczęścia masz zrobić – poślubić bogatego człowieka.

Małżeństwo z rozsądku: czy warto?

Refleksje na temat jak można poślubić bogatego człowieka – to jest zupełnie normalne próba znaleźć drogę do szczęścia i dobrego samopoczucia. Nowoczesne kobiety zdają sobie sprawę, że aby stworzyć dobry rodzina potrzebują dużo. Oczywiście, na trochę pieniędzy, zbyt, to nie może być zbudowany. Potrzebujemy więcej i przywiązanie do męża, jako człowiek. Dlatego też, wybierając kandydata na bogatego męża i słuchać własnego serca. Jeśli to nie odrzuca kategorycznie go, a następnie wybór nie jest tak źle.

I w miarę upływu czasu, można sobie nawet sprawy, że ten człowiek – jedyny na świecie. Jeśli serce odmawia przyjęcia go, nie ważne jak kuszące związane z bogactwem człowieka, z jego małżeństwa z nim jest lepiej odmówić. Nie ma nic gorszego niż łamanie własną istotę ze względu na pieniądze. Krótko mówiąc, nasze szczęście jest w Twoich rękach!

load...