Jak poprawnie połączyć rzeczy w szafie

Dla kogo się ubieramy i co wybór zależy od naszych ubraniach? Naturalnie odgrywa ważną rolę własnego smaku i nie tylko. Odgrywa ważną rolę w jaki styl życia prowadzisz, w której pracujesz. Na przykład, jeśli wolisz jasne obvorazhitelny stylu, podczas gdy oni sami są w biurze, na pewno w szafie będzie bardziej klasyczne garnitury. A jeśli jesteś lubiący sport i odwiedzić siłownie, coś w szafie tam tracksuits.

load...

Zdarza się, że kobieta jest w szafie pełnej ubrań, które kupiła tylko dlatego, że nie mógł się oprzeć, ale włożyła na tych ubraniach iść, albo co.

Każda kobieta w szatni powinno być wiele rzeczy, zaczynając i kończąc z wieczorowej sukni piękny strój kąpielowy. Gdyby nawet nie umie pływać i nie iść do stron, po prostu do domu i pracy, możliwe jest, że czeka na niespodziewanym zrządzeniem losu. Albo odwrotnie ekstrawagancki kobieta kocha ścisły dress code, i nagle został zaproszony na imprezę wieczorem, ale nic do noszenia.

W celu wyeliminowania tego rodzaju sytuacjach pomaga zaplanować swoją garderobę. Metoda ta ułatwi ci życie, pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze, a przede wszystkim, miejsce w szafie.

Aby rozpocząć z nią powinna być trzeźwa ocena stylu życia, jaka jest twoja praca, hobby, czy jesteś gospodynią domową. Twoje ubrania powinny być połączone w sposób inteligentny z całej swojej garderoby. Konieczne jest, aby nabyć wygodne ubranie, praktyczny i funkcjonalny.

load...

Pomyśl o tym, jak spędzić czas. Jesteś gospodynią domową, miłość charakter i często pozostawiają na piknik, albo jesteś lubiący sport i basenu oraz zajęć sportowych. Czy jesteś kobietą biznesu, jak i imprez firmowych.

Wybrać kierunek ich garderoby. Teraz umieścić swoje ubrania na łóżku i demontować rzeczy. Rozplanować swoje ubrania na stosie: praca, dom, rozrywka, ubrania, które nie zostały zużyte przez długi czas, nie podoba Ci bezpiecznie usunąć z jego szafie, bo na pewno nie nosić go już. Odzież, że małe lub duże przeciwnie, można bezpiecznie dać sąsiada, przyjaciela, lub po prostu umieścić w lombardzie. A ten, który się zużyje, można pozostawić do pracy w ich domku letniskowym lub sprzątanie domu jak szmaty. Szafa ogólnie wybrane i rozszerzony.

Następnie kupić nowe ubrania, aby dopasować swój styl życia dla domu, pracy i hobby. Nie nabywać żadnych dodatków, te rzeczy, których nie można łączyć swoją garderobę.

I nie zapomnij o obuwia i akcesoriów, które zostaną połączone ze swoich strojów. Teraz Twój styl szafa jest gotowy, nie zapomnij później połączone z nabyciem ubrania, bawić się kolorem i stylem.

load...