Jak poprawić wygląd skóry i zawsze młoda i atrakcyjna

Zawartość:

Piękna skóra – gładka, elastyczna, jednolity kolor różowawy, bez wysypki i ostrymi krawędziami. Odniesienia będzie dla skóry dziecka, ale jak osiągnąć dorosłej kobiety? Jak poprawić stan skóry? I jest to w ogóle możliwe? Kwestie te są tysiące kobiet i szukają sposobów, aby rozwiązać swoje problemy. Estheticians wiedzieć kilka „chipów” i są z powodzeniem stosowane w pracach na rzecz poprawy skóry. Ale możliwe jest, aby dbać o siebie – jest nie tylko tańsze, ale również bardziej skuteczne.

load...

Prawidłowe odżywianie

Skóra jak światło tylko pokazuje skutki zaburzeń odżywiania – tłuste i pikantne potrawy, bezwymiarowe filiżanek kawy i herbaty, słodycze i napoje gazowane z barwnikami. Wszystkie te gadżety nie są niczym innym niż gaszenie smak, ale problemy pojawiają się nawet na twarzy. W celu poprawy stanu i wyglądu skóry, należy:

  • Regularnie spożywanie ryb – zawiera enzymy, które przyczyniają się do nasycenia wilgocią na skórze;
  • Nie poddawaj się mięso, to po prostu jeść gotowane – dostawca białka, aby pomóc poradzić sobie z złuszczania martwych komórek oraz tworzenie nowych;
  • Wiele warzyw są korzystne dla skóry nasyconym witaminy A;
  • Orzechy, kukurydza, groszek i jaja „przynieść” witaminy E;
  • Poprawić cerę pomoże cytrusowe, mleko, len, kukurydza, arbuz i melon;
  • Odrzucić majonez, sosy, kiełbasa sklep, margaryna, chipsy i krakersy. W żadnym wypadku nie jeść błyskawiczne produkty żywnościowe – w ich chemii więcej niż azotynów i azotanów warzyw.

Ponadto konieczne jest, aby ograniczyć spożycie kawy i herbaty – najlepszy sok zastępczego lub wodę mineralną. Tylko że to minerał, bez barwników i substancji słodzących. Jeść mniej soli i cukru, nie tylko zrezygnować z tych produktów, ale lepiej jest jeść gorzkiej czekolady i popijać niesłodzone herbaty, wypić filiżankę słodkiej herbaty z kanapką i bułce. Prawidłowe odżywianie nie tylko pomoże poprawić cerę, ale także do uporządkowania ich kształt.

Aktywny styl życia

Wydawałoby się – i tu ruch i skórę twarzy? To bardzo proste – gdy kobieta wykonuje żadnych ćwiczeń, a nawet po prostu chodzenie na piechotę, zwiększa metabolizm w organizmie, poprawia krążenie krwi, a tym samym znacznie więcej składników odżywczych dostaje w skórę twarzy. Nawiasem mówiąc, idzie na zewnątrz w ogóle zadziwiająco szybko zmieniających cerę z szarym lub żółto-różowy przyjemne – „krew z mlekiem”. Nawet w zimne lub w deszczu, spróbuj wyjść na świeże powietrze – „Nie ma złej pogody”, tak aby dojść do zdrowia! Zauważ, że cera poprawia po spacerze w powietrzu – policzek wziąć na czerwonym odcieniu, oczy błyszczały, a cała skóra jak gdyby oświetlone od wewnątrz.

load...

„Spokojnie, nie panikuj!”

Nerwowość, stres, złość, emocje – wszystko to ma negatywny wpływ nie tylko na zdrowie psychiczne i fizyczne. Uwaga na twarzy tych kobiet, które zawsze „na krawędzi”, w którym dużo pracy i ciągłe zmęczenie – ona wyraźnie ma oznak złego stanu zdrowia. Aby rozwiązać takie problemy, należy skonsultować się z neurologiem lub psychoterapeuty. Pierwszy wiersz kobieta, która lek należy podjąć w celu zmniejszenia stanu nerwowego organizmu; po drugie, lekarz będzie w stanie psychicznie, aby pomóc radą. Rezultatem przywrócenia zdrowia psychicznego i stać się piękną, zadbaną skórę twarzy, doskonały wygląd i dobre samopoczucie.

Zabiegi na twarz

Wszystkie z powyższych przyczyn pogorszenia się skóry twarzy i sposobów, aby poprawić to będzie nieskuteczne, jeśli kobieta nie będzie dbać o siebie. I regularnie, codziennie, a nie na podstawie każdego przypadku. Tak, istnieje kilka podstawowych zasad pielęgnacji skóry:

  • Zawsze oczyścić twarz rano i wieczorem – można po prostu umyć ciepłą wodą z mydłem, przetrzyj twarz tonikiem lub tylko wilgotną szmatką (jeśli jesteś na drodze). Nawet jeśli nie stosować kosmetyków na twarzy, następnie oczyścić go po pracy ciężkim dniu Musisz – pył, brud, niestrzępiącą niewidoczny jeszcze osiąść na skórze i zatyka porów;
  • W celu bardziej dokładnego oczyszczania skóry dwa razy w tygodniu, należy stosować zarośla – bez złuszczające takie dokładnego oczyszczania skóry i nie może być pożądany efekt nie będzie;
  • „Nurture” twarz co noc – lub zastosować balsam odżywczy, który pasuje do Twojego typu skóry i wieku.

Jest jeden twardy i szybki przepis na twarzy – wszystko powinno być z umiarem. Czy częściej nie stosować peelingi niż dwa razy w tygodniu; nie mogą być stosowane do twarzy w partii śmietany; Nie zawsze można umyć wodą z mydłem.

Sposoby ludowe

Można odwołać się do doświadczenia naszych babć – spójrz na swoich zdjęciach: w sumie miłe rumieńcem na policzkach, a jego twarz i „pęknięcie” zdrowie. Jeśli chcesz poprawić cerę, zamiast zwykłej kawy i herbaty pić następny napój: liści herbaty zielonej herbaty + suszonych jagód jarzębiny suszone liście pokrzywy. Wszystko położyć 1 łyżeczkę, a otrzymasz niesamowity napój – będzie kształtować nie tylko cerę, ale również poprawia jej koloryt.

Używać produktów, aby poprawić ich wygląd: twaróg, śmietanę i ogórka. Wystarczy zastosować je na twarzy, a 30 minut muszą być jak oni, a następnie zmyć ciepłą wodą i nałożyć krem. Lepiej jest dla takich procedur w użyciu produkty wiejskie są naturalne, bez użycia środków chemicznych.

Oprócz tych wszystkich wskazówek, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę czas trwania snu – że w czasie snu skóra jest aktualizowana. Spać całą noc, i można odpocząć przez 7-8 godzin snu jest niezbędna w chłodnym pokoju z otwartym oknem pozwolić oddychać świeżym powietrzem. I jeszcze jedno. … Nie zapominajmy, że w dobry nastrój i uśmiech mogą zdziałać cuda. Dowiedz się, jak znaleźć przyjemny, nawet w najtrudniejszych sytuacjach, zminimalizować martwić i denerwować. Dobry nastrój jest nie tylko światło odbite w oczach, ale także piękny widok na skórze. Gdy osoba jest szczęśliwy i radosny, że jest zadowolony ze swojego wyglądu, pewny siebie i otaczający powoduje tylko komplementy i przyjazne uśmiechy.

load...