Jak połączyć guma brytyjska: opcje wzorów patentowych

Mówi się, że self-szyte rzeczą zawiodły jeśli nie wygląda ręcznie szyte. Ale sprawy związane ręce powinny wyglądać dokładnie tak, jak w ręcznej pracy – to jest ich wyłączności i wartość. Ale wysokiej jakości ręcznie dzianina jest po prostu obowiązek uważać. I począwszy tkaczy nie zawsze jest dobry. Jednakże istnieją rodzaje wiązań że nawet początkujący craftswomen wypracowania tylko za pierwszym razem. Brytyjski guma i traktować je. Wiąże się ten wzór uzyskuje się nawet wstęgi (oczko do oczka) Schludnie i falistej. Jak połączyć brytyjskiej gumę do „nos komara nie podważy”?

load...

Dowiedz to bardzo proste, ale aby wykorzystać ten wzór można drutach różne rzeczy: szaliki i kapelusze, odzież sportowa, kurtki i swetry. Szczególnie skuteczne są uzyskiwane baby rzeczy związanych guma brytyjska: obszerny i gęsty, ale światła w tym samym czasie ze względu na liczne dziury w ażurowym wzorem. Więc, angielski guma: jak robić na drutach to proste, skuteczne i bardzo popularny wzór, które zresztą mogą być różnych typów?

Tradycyjne lub klasyczny angielski guma

Po pierwsze, trzeba połączyć próbki obliczyć liczbę pętli. Kiedy dziewiarskich gumę brytyjski jest szczególnie ważne, ponieważ w internecie daje bardzo bujne i łatwo rozciągnięty.

W klasycznym prawo angielskie dziąseł i złej stronie tkaniny wyglądają dokładnie tak samo. Aby uzyskać ten efekt, pierwszy rząd provyazyvaem, na przemian jednej strony i jedną niewłaściwym pętli. W drugim rzędzie po usunięciu dzianiny perełek: jedna z przodu, jeden z bezpośrednim sc, błędne. Uwaga: na drutach twarzy twarzy (rysunek), kordonek – bełkot powyżej, sc – między nimi. Wszystkie kolejne rzędy (a nawet i nieparzyste) dzianina ta sama: zrobić sc, zdjąć przednią, złego z poprzedniego rzędu sc provyazyvaem złym.

Poluangliyskaya lub guma polupatentnaya

W poluangliyskoy guma wzór na przedniej i odwrotnej stronie okazuje się nieco inna. Na pierwszy rzut oka – jaszczurka, od wewnątrz na zewnątrz – z ulgą.

load...
 • Uzyskanie nieparzystą liczbę pętli (plus dwóch krawędzi).
 • W pierwszym rzędzie. Dzianina przednią pętli sposób bezpośredni SC (igły do ​​siebie), przy czym obok pętli usunąć neprovyazannoy (gwint pracownik pracuje, to pętla tyłu). Tak więc provyazyvaem całą serię aż do końca. Należy pamiętać, że ta liczba wątek działa zawsze pozostaje na niewłaściwej stronie w internecie (na pętli).
 • Drugi rząd. Zaczynamy na drutach z bezpośrednim sc (igły do ​​siebie). Następnie jedna pętla (ten, który był z przodu w pierwszym rzędzie) nie usuwa provyazyvaya (jak w poprzednim przędzy rząd – pracy). Ponadto, usuwa się pętli i nakida pierwszym rzędzie provyazyvaetsya jednej stronie pętli. Tak więc cała druga dzianina rzędzie jeden sc usunięcie jednej pętli, pętla SC wzdłuż przedniej.
 • W trzecim rzędzie. Jego dziania podobnie jak drugi rząd: sc pętli provyazyvaem i drugim rzędzie wzdłuż przedniej pętli, sposób bezpośredni SC usunięcie pętli bez provyazyvaniya. Upewnij się, że nić zawsze pozostał w pracy.
 • Następny drutach wszystkie nawet wiersze Po drugie, wszystkie nieparzyste – trzeci.

Kolorowy angielski guma

Okrągłe igły lub dwoma długimi końcówką prostą (jak koszule) stosowanych do wytworzenia dwustronnie i wielobarwną wstęgi. Oczywiste jest, że dla takich potrzebuje dwóch gumy piłkę z przędzy o różnych barwach.

Dziania kolorowy guma brytyjska (na przykład światła i ciemności nici) z pionowymi paskami należy wykręcić z nieparzystej liczby pętli. Zasada dziania jest taka sama jak w klasycznym angielskim gumy tylko wszystkie nieparzyste wiersze dzianiny ciemną nitkę, a wszystko jeszcze – światło.

 • Pierwszy rząd (ciemne nić): jedna z przodu, jeden sc jeden pędów.
 • Drugi rząd (światło nić): jedna sc jeden strzelanie, jedna powierzchnia razem z SC.
 • Trzeci wiersz (ciemne gwint) przesuwa trzpień przeciwnej stronie dzianiny: SC wraz z pętlą, a jeden niewłaściwy nakida jeden startu.
 • Czwarty wiersz (światło nić): jedna sc jeden strzelanie, SC w obiegu, ponieważ jeden zły.
 • Piąty rząd (ciemne gwint) przesunąć nóż w drugiej strony dzianiny: SC wraz z pętlą jako jeden z przodu, jeden sc jednej sesji.
 • Następnie powtórz dziewiarskich z drugiego rzędu.

Aby uzyskać kolor brytyjskiej gumę z poziomymi pasami, dzianiny klasycznej wersji: dwóch rzędach w tym samym kolorze, pozostałe dwa wiersze. W ten sposób będzie można uzyskać wąski pas (szerokość jednej pętli brytyjskiego GUM). Szerszych pasm provyazyvat potrzebują więcej jednego koloru, ale nie koniecznie parzystą liczbę wierszy. Nawiasem mówiąc, na pasku kolorów może być stosowany zamiast dwóch kolejnych kolorach i paski mogą być wykonane z różnych szerokościach. Oszczędni mistrzami zarządzać z resztek przędzy wielokolorowe na drutach jeszcze ekskluzywnych gadżetów!

Pomocnych wskazówek

 1. Jeśli połączyć gumę angielskiego z innymi wzorami, nie zapomnij o różnych gęstościach powstałej sieci.
 2. Sprawy związane z British gumy można rozciągnąć znacznie po praniu. Dlatego, wysuszyć je tylko rozłożyć na poziomej powierzchni.
 3. Nie należy używać angielskich produktów gumy do wykończenia krawędzi (węże, półki, szyja).
 4. Niż grubszych igieł używanych do dziania, tym bardziej będzie dotrzeć do żucia brytyjskiego.
 5. Należy pamiętać, że ze względu na strukturę falistą tkanin odzieży związanej brytyjski guma zdolny podkreślają zarówno zalety i wady każdej figury.
 6. Przed druty brytyjskim gumę, skontaktuj wzór poprawnie obliczyć wymaganą liczbę pętli. W przeciwnym razie istnieje ryzyko uzyskania czegoś przez kilka rozmiarów za duże.

Spróbuj tej metody dziania, wymyślony przez Brytyjczyków w schludny – wynik będzie cię zaskoczyć!

load...