Jak pokonać tendencję do przybierania na wadze w ciągu 20 minut dziennie

Zawartość

Pamiętaj, że napisałem, że nie wierzę w tendencji przybrać na wadze? Ale bardzo wierzę ci, którzy nie znaleźć czas na trening. Cały problem współczesnego człowieka jest to, że kiedyś „globalnych osiągnięć.” Wydaje się, że postać, jeśli zaangażujemy, to wręcz dwie godziny dziennie, a inaczej, to nie jest konieczne i rozkojarzony. Jednak w kontekście przydatności prostej zasady – lepiej zaangażować się w ciągu 20 minut, 2 godziny chodzić z jednego rogu do drugiego pokoju, rozprasza mówić tylko z przyjacielem na komórce nasion i „łobuzami”. Praktykanci w ten sposób panie, co do zasady, bardzo „nachylonym” … Według moich osobistych statystyk to iść na siłownię wyczuć dokładnie nic, oprócz tego, że kawiarni siłowni z tych „spacerowiczów” zysku jakby tankowanie czekoladki After „aktywnego zatrudnienia”, Drugim jest „bardzo mocny” opcja – do udziału wszystkie szkolenia grupowego bezkrytycznie przerw pochłaniający mnóstwo słodkich pokarmów i grono energetyków, aby mieć wystarczająco dużo dla wszystkich sił. Przestań, jeśli nienawidzisz, a ich tendencja, a strata czasu, jest zaangażowany w mniejszym i wyższej jakości.

load...

W rzeczywistości, 20 minut- nie tak mało. Można również uzyskać wystarczająco obciążenie dla tego okresu czasu, spalić tłuszcz i wzmocnić mięśnie. W intensywnej pracy „całe ciało”, można spalić do 300 kalorii, nawet w tym krótkim odstępie czasu. W każdym przypadku, nawet 20 minut codzienne ćwiczenia przyspiesza przemianę materii o 10%, według naukowców z University of Colorado. Badanie całego ciała, aby pomóc ćwiczenia w stylu cross-szkolenia i naszego „genialnego planu. A tak przy okazji, nie trzeba nigdzie iść, kupić hantle i niedrogie trener w domu, i do przodu. Pp_2 [Powrót do spisu treści]

Pełne szkolenie na 20 minut: cross-szkolenia

Do :. Dla początkujących i tych z przeciwwskazań wysokiej intensywności

Szkolenia

Jak :. Trenują codziennie, trzeba będzie hantli o wadze od 2 do 8 kg, liny / krokowych / eliptycznego trenerem lub chęci Plus możliwość biegać i chodzić ulicą planu

load...

: ….

poniedziałek

Biegania lub 20 minut światła cardio w którymkolwiek z symulatorów, bez żadnych odstępów + 3 zestawy po 30 powtórzeń ćwiczenia „rowerowego” leżą na podłodze dalej. Plecy, ręce za głowę, pociągnąć przeciwny kolano na ramieniu.

wtorek

5 minut cardio.

Ćwiczenie 1 przysiad z hantlami

Podnieś hantle i niższe wzdłuż kadłuba. Pociągnij brzuch i pośladki lekko rozciągnąć wstecz podczas zginania stawu biodrowego. Wykonaj przysiad, aż uda się równolegle do podłogi i powtórz 30 razy za 3 zestawy

2 Ćwiczenia Wyciskanie

Należy skupić się na palcach i dłoni i powoli wycisnąć maksymalną ilość czasu, podłogi, a potem trochę odpocząć i powtórzyć jeszcze 2 razy podejścia.

Ćwiczenie 3 „Górali”

Należy skupić się na dłoniach i palcach, skręcić w prawo i wprowadzają swoją lewą nogę do klatki piersiowej i umieścić z powrotem. Wykonaj 2-3 minuty, a następnie natychmiast wyprostowała się i spędzić resztę czasu „szkolenia” na cardio.

środa

Zacznij z atakami-krokach. Stań prosto, krok prawą nogą do przodu, dolny do lonży, zegnij lewą nogę niemal dotykają ziemi, wyprostuj się. Take 25 kroków z każdej nogi. Następnie wykonaj ćwiczenie „Burpoe” – prosto z wieszaka należy skupić się na dłoniach i palcach, a następnie przejść do rąk i wyprostuj się, powtórzyć cały cykl „Focus” skok 20 razy. Potem znowu atakuje 25-stopniowa z każdej nogi. Po podjąć nacisk na dłoniach i palcach, i umieścić światła hantle na wysokości klatki piersiowej. Skręć w prawo ręka bombę, czy 20 pull-up hantle do pasa bez zmiany bielizny, powtórz z lewą ręką. Potem znowu atakuje 25-kroków i zakończyć to ćwiczenie „rower”, 30 powtórzeń.

czwartek

„Smooth” cardio przez 20 minut

piątek

Alternatywny jedna po drugiej:

 • 20 Szybki przysiady bez ciężarków, z rękami na głowie
 • 20 bezpośrednich skrętów do prasy z pozycji leżącej na podłodze (pięty w pośladki, ręce za głowę, wciągnij brzuch i napina dolnych żeber do kości miednicy)
 • Na 30 wypadów na każdym
 • Nóg

 • 10 pełnych pompek z powierzchnią piersi dotykowym
 • 30 rozcieńczeniu hantlami w pozycji stojącej – Stań prosto, nie mogę ciała równolegle z podłogą, brzuch cofa umowy łopatki do kręgosłupa, ramiona prosto przez wzrost bezwładności do poziomu. Łokcie może być lekko zaokrąglone.
 • 10 Burpoe
 • 100 skakanka lub wyciągi kolano na brzuchu w szafie, jeśli jesteś zmęczony.

Działa dobrze wszystkie 20 minut, zrób jak najwięcej podejść

sobota

„Smooth” cardio 20 minut

niedziela

Alternatywny jeden po drugim przez 20 minut

 • 100 skakanka
 • 10 wychyleń z hantlami do przodu – proste plecy, nogi lekko ugięte w kolanach, plandeka, przynosząc hantle aż do połowy łydki, i wrócić
 • 10 pompek
 • 30 bezpośrednie skręca
 • 60-sekundowy podstawkę w uchwycie stanowią z wsparcia na przedramionach i palcach, body odliczenia ściśle równolegle do podłogi.

Poprzez szkolenia w tym stylu, można „zabić” wszystkie pieczenie na jednym ogniu. Powolny (przez naturę, oczywiście, jak mogłoby być inaczej) obróci metabolizm, flab dogoni, rozweselić ciało i siła będzie nieco większa niż wymagany do tępego dokuczliwy i iść do najbliższego sklepu ze słodyczami. A pierwsze wyniki motywują dużo lepsze niż czytanie najbardziej w świecie artykułów motywacyjnych. Gdy tylko zauważysz, że dopingowali, można zwiększyć obciążenie. Z cross-szkolenie może być zupełnie „bezbolesne” skok w kierunku klasycznego „veyderovskogo” szkolenia w siłowni, a „strony” wielu obwodach wysokiej intensywności, nawet w tej samej lub bodirok CrossFit.

Mimo to, do ćwiczeń w zakresie przezwyciężania wszelkiego rodzaju tendencji – w pierwszym przypadku. A on dosłownie disaccustoms z skomlenie i refleksji w stylu „oh jestem biedny, nieszczęśliwy”. Kiedy jesteś uzależniony, to po prostu nie mają czasu na analizę własnego powiodło życie, istnieją złe genetyka i inne trujące rzeczy. Engage w fitness!

load...