Jak pokonać lenistwo i zmienić swoje życie na lepsze

Życie jest jak zebra: czarny pasek – biały pasek, czarny pasek – biały pasek i ass! Tak, to prawda. Po pewnej liczby przemian czarnych i białych pasków przychodzi … jakby powiedzieć mile widziane? Nie! Jej sekret? Nie! Nieuniknione? Och, co za słowo! Nieuniknione Ass Spis treści :! Uul_1

load...
 • Płaczę i pluć na wszystkich
 • Lazy Ass
 • Pick up łyżwy!
 • W życiu wszystko jest względne. Dla kogoś rajstopy podarte, złamany paznokieć, sklep perfumy złapany na rynku wtórnym i kapets – nie ma życia! Czarny pasek, na pewno! I ktoś rzuci faceta z pracy byłby zwolniony, reszta spadła z powodu zmniejszonych zysków, i nic – żył dobrze, czekać i złe! Co robić?

  Płaczę i pluć na wszystkich

  Czasami można spotkać się z dziewczyną, a ona siada na uszach: coś jest nie tak, a co – nie. Wydaje się, że cały wszechświat obracał się wokół pępka, a teraz bam – i centrum przesunął nagle upadł i wszystko tam życia. Pozostaje te wszystkie lata, nieszczęśliwy oczekiwania na starość skłamać, powiedzieć „Zrobiłem wszystko co mogłem” i spokojnie wyrzucić łyżwy. No, co jeszcze może zrobić kruchą dziewczynę? No, chyba kupić sukienkę! Czy płakać do kamery.

  Tak, nic się spierać, dziewczyny naprawdę wiele pytań słabe, bezbronne i wymagają pomocy. Ale, do cholery, to jest jeden problem. To jest zupełnie inna sprawa, kiedy widzieliśmy tylko problem natychmiast podporządkowuje:

  load...

  – Nie mogę znaleźć pracy. Taka specjalność, podobnie jak ja, nikt nie potrzebuje.

  – Więc nauczyć się czegoś nowego.

  – Spędziłem całe życie na studia!

  – A ile masz lat?

  – 24 już!

  No tak, jak życie w lewo! Starsze, dłużej. Kilka kolejnych lat i na emeryturę. A tam, patrząc, i „Właściwości” 2 na 1 metr, można szukać i nogi na kilka minut dziennie, aby zachować wilgotnej ziemi, aby przyzwyczaić. Niestety, to jest tak ponury, ale czasem „twarzą w pokera” pochodzi od podobnych dialogów.

  Lazy Ass

  Można zrozumieć wszystko i wszyscy nosimy, ale nie ma siły znosić leniwe dziewczyny. Co ty liczysz? Co przyjdzie do księcia pięknych samochodów i uwolni cię od wszystkich życiowych trosk? Posadzone w mieszkaniu, kupić pralkę, proszek i będzie spokój i mierzone w pracach domowych? Albo jeszcze lepiej: zatrudnić asystenta i będzie trzeba tylko uważać na manicure i ulubione programy w telewizji?

  Tak, ta opcja jest możliwa, ale jakie jest prawdopodobieństwo dużej fortuny? Siedząc w kuchni w różowym szlafroku, a może nie tak namechtat. Ale kto namechtannoe sprzedać coś być?

  – Wiesz, WAN, piękny dzień, i mam zamiar wyjechać do innego miasta!

  – A co będzie tam robił?

  – Znajdę dobrą pracę. Lub nawet zły początek, ale potem wszystko będzie dobrze!

  – Clever, w pełni popieram. Jeśli masz wiarę i chęć zrobienia czegoś, będzie sukces. Jestem tego pewna!

  Ale po tygodniu lub dwóch, a retoryka jest inna: „Jestem dziewczyną, boję się najbardziej”, „chłopaki dużo łatwiejsze”, „może w lato …”, „a gdzie ja tam będę żyć?”, „Kto jest moim zadaniem wziąć? „.

  Scary – kupić latarkę elektrowstrząsów. Paweł nie zmieni – nie pomogło. A po latem – zimą i po zimie – lato … Szukasz mieszkania? Poszukiwanie pracy? Jeszcze nie? I co zrobić? Spacery z przyjaciółmi? Dania gotowe dla siebie? Oglądaj telewizja? Cóż, można zajść daleko!

  0.

  Pick up łyżwy!

  Obrazowo, jeśli nie jest zadowolony z miejsca, w którym jesteś, dlaczego nie ją zmienić? Nie jesteś drzewem! Spacer z przyjaciółmi nie każdego dnia Bożego, a dopiero w niedzielę, razem gotować risotto – mleko ryżowe zamiast paplaniny – barszcz, odłącz odbiornik telewizyjny i dostać dużo czasu premii do swych 24 lat, aby znaleźć coś, co będzie oceniać pracodawcy i oferują dobre pieniądze dla jakości pracy. Aby rozwijać i sięga dalej. No Man? Dla inteligentnego, pracowity i skuteczny będzie kolej – to ona będzie wybrać.

  Jest wyjście z utraty smug. Wystarczy zebrać sami rozproszone i rozszarpany przez awarie w jednym miejscu i nie czekaj, gdy Wszechświat zacznie się obracać wokół ciebie. Start, aby rozpocząć co najmniej obracać się wokół własnego pępka. Reszta pójdzie – i nie będzie miał czasu, aby wysuszyć łzy w oczach!

  Ivan Sopiga

  load...