Jak pokazują faceta, który mu się podoba, a co dalej

Zawartość:

Problem relacji między płciami nie może rozwiązać odwieczne doświadczenie ludzkości, bez emancypacji lub różne instrukcje, w jaki sposób zachowują się z płcią przeciwną. Szczególnie trudne do nas dziewcząt. Bardzo często są mylone, gdy chcemy poznać każdy z chłopaków. Jak go podejść? Jak się uśmiechnąć? Jak nie straszyć niewłaściwie? Co mogę powiedzieć? Zbyt wiele kobiet nie znaleźć odpowiedzi na te pytania i są tracone, gdy są w bliskim sąsiedztwie lubił faceta.

load...

Siła stereotypów

Nic dziwnego, że główne problemy w tym obszarze występuje u kobiet – w przeciwieństwie do mężczyzn, nie byliśmy w stanie opracować skuteczne metody wieków przyciągnąć na siebie uwagę. Nawet teraz, w Internecie dużo bardziej tematyczny stron dla mężczyzn – o znajomości z dziewczynami z „A” do „I”. Przywództwo damska w tej kwestii znacznie mniej liczne, a często są one zbyt jednostronna.

Niemniej, pytania, takie jak „I mnie lubi? Co należy zrobić, aby zadowolić? Jak mu wytłumaczyć, że lubię?” Oni nie znikną. I przejdź do niego i zapytać wprost: „Czy mnie lubisz” – zdolny nie każda dziewczyna. I nie każdy facet, aby odpowiednio reagować.

To zabawne, ale w tej chwili nie jest to rodzaj zimnej wojny stereotypom – kobiety są nadal w większości pochodzą z ideą, że inicjatywa powinna pochodzić z mężczyznami. Ten ostatni, zmęczony wieku kobiety porwać do swoich jaskiń, zamków i domów, wydaje się coraz bardziej wolę być przedmiotem inicjatyw i dbałością kobiet. Albo przynajmniej nie chce działać w sposób losowy, który ma się rozpocząć czeka na dziewczyny lubił jakiś znak, a dopiero potem rozpocząć ich zaloty.

load...

Damski tajna broń

Jednak istnieje wiele sposobów, aby pokazać mężczyznę lub faceta, który mu się podoba. Najważniejsze cechy wszystkich trzech – śmiać się z dowcipów, komplementy, ale mówić tylko szczere, z serca, i nie bój się dialogu nie ukrywać swoje oczy, nie bój dotykowych kontaktów. Oczywiście, często ludzie po prostu nie widać, wydaje się bardzo wyraźne oznaki sympatii do niego. Nie martw się, w takich przypadkach konieczne jest albo utrzymać wybraną linię lub zmienić strategię bardziej oczywiste.

Oczywiście, jest to początek przynajmniej wiedzieć coś o przedmiot ich zainteresowania – to jest możliwe, aby dokładnie przesłuchać wspólnych znajomych, przeglądać strony w sieciach społecznych; w ogóle, aby dochodzenie. Oczywiste jest, że informacja jest niepełna. Ale nawet najlepsze bryłki wiedzy jego całkowitego braku.

Najprostszym sposobem, aby wykazać się wybrańcem, który mu się podoba – to specjalny wygląd. Nic dziwnego, że „strzelanie oko” jest tradycyjnie żeński „dyscyplina”. Mając pewne doświadczenie z pomocą wzroku można wykazać imponującą gamę emocji. Ale najprostszym sposobem, aby przyjrzeć się, co nazywa się „oko w oko” – jeśli facet nie weźmie swój pogląd, że jest całkiem możliwe, że on cię lubi. Więc, albo będzie on wkrótce przejąć inicjatywę, czy można kontynuować pracę w wybranym kierunku.

Jeżeli taka szczerość odwaga brakuje, użyj ulotne spojrzenia, przesuwane. Zatrzymać je dla wybrańca na kilka sekund, ale jak tylko zauważył go i patrzeć na ciebie, patrząc gdzieś indziej. Pamiętaj, strzelanie oczy jest skuteczna tylko wtedy, gdy widoczne. Ale nie przesadzaj, aby nie wyglądać głupio. Ponadto, należy być ostrożnym z trwałych poglądów, mogą być błędnie interpretowane. Nauczyć się patrzeć uważnie, ale delikatnie.

Pamiętaj i dotyku. Jest to bardzo ładne i szczerze mówiąc to sposób na „powiedzieć” człowiek o swoim zainteresowaniu nim. Ale to musi być jeszcze bardziej ostrożny. Światło, jak to było, przypadkowy kontakt w celu poinformowania, że ​​facet, który chcesz. Zbyt częste, uporczywe i celowe nie może doprowadzić go do myśli, że można oczekiwać od niego. Ponadto, zbyt jasno wykazał zainteresowanie nadal nie zniechęca zbyt pewnych siebie mężczyzn. Być schludny – przypadkowo otrząsnąć się pyłek z ramienia, rozmowy, dotykać rękami. Touch są doskonałe środki: nawet bardzo taktowny człowiek zrozumie, że chcesz, aby przyciągnąć jego uwagę.

Jeśli to nie wystarczy, chodź. Są znani mężczyźni są oznaki, że dziewczyna nie jest bardzo gładka oddech do rozmówcy. Wszystkie męskie czasopisma zapis: „Jeżeli dziewczyna zaczyna się poprawić włosy i rozruszać się spontanicznie – wszystko, to twoje.” Jeśli myślą, że tak – to wykorzystać na swoją korzyść! Ale potem znowu, upewniając się, że wszystko było naturalne, bez affectedness. Nieco częściej klaśnięcie rzęsy, trochę rozproszone uśmiech, nawinąć nić na palcach, dopóki z nim rozmawiać. To wszystko, oczywiście, aby przyciągnąć jego uwagę i wzbudzać zainteresowanie.

Oczywiście, teraz jest o wiele łatwiej niż jeszcze dziesięć lat temu: Lubię faceta, można napisać na portalu społecznościowym, uczynić bezsensowną rozmowę, podczas której, jak to zostało przypadkowo dowiedział się, że kocha. Ponadto, zwykle na stronie swojego profilu gdyż istnieje sporo interesujących informacji. W ten sposób masz punktów styku, czy można dołożyć starań dla ich wygląd, by wnikliwie niczego, smaku do swojego wybrańca. Na przykład, można zacząć rozmawiać w oparciu o zainteresowania utworzeniem grupy muzycznej, a następnie zaoferować pójść na koncert swojego ulubionego zespołu. Zwykle, po doniesieniach o dwóch dodatkowych biletów, które wydarzyły się w twoich ramionach, nawet największego slowpoke początek czegoś domyślać …

Niestety, przez wiele lat, piłka nożna nie jest uniwersalnym tematem podbić mężczyzn. Kto jest łatwiej rozpocząć rozmowę na temat gier komputerowych, jeśli zrozumieć ten temat, a tym samym przyciągnąć uwagę mężczyzny. Co najważniejsze, być sobą. Nie grać rolę jakiś nieznany jeszcze do was większości dziewcząt – jeśli nagle będziesz to robić, albo będzie pozostawać w tej samej masce, przez długi czas, aby wyjaśnić, że to wszystko zrobić, aby przyciągnąć jego uwagę, że w rzeczywistości są zupełnie inne, i przedstawiał się od czegoś, bo lubił cię dużo.

Tak, czasami to działa, przepojona facetów jak ofiar i dowiedzieć się z zainteresowaniem niemal nieznanej dziewczyny, która stałeś; ale coraz częściej okazuje się, że miłość ze swoim chłopakiem w przeciwnym ty, a to odkrycie może zrobić mu zwykłe rozczarowanie. Tysiące komediach i serialach nakręcony na ten temat; Ale autorzy nie wzięli z sufitu jak historie – są one oparte na doświadczeniu życiowym. Spójrz na wolnym kilka filmów w kinie lub zaprosić lubiłem faceta. Po obejrzeniu będziesz mieć dobry temat rozmowy.

Mówiąc mówić: rozmowy z mężczyzną, nie podnoś głosu. Ludzie tacy jak niski, niski głos; lubią dziewczynę, wymawiając słowa powoli, bez wysiłku ani połykać samogłosek. Uważa się, że za brzmi facet żeński głos jak muzyka; nigdy nie wiadomo, może dlatego, usłyszy „Music”, człowiek zwykle nie zajmuje mniej więcej połowę informacji, które chce powiedzieć kobiecie. Oprócz muzyki muzyki – niezgody. Ale zgodzi się Pan, jest o wiele bardziej przyjemne usłyszeć „przepraszam, byłem rozkojarzony przez piękny głos, i brakowało mi tego, co pan powiedział,” zamiast „quiet, proszę, dlaczego mówisz tak głośno?”

Pamiętaj również, że ostry, piskliwy śmiech nie lubi nikogo. Jeśli nagle nie uda, i śmiać się w ten sposób, aby działać na jego śmiechu, a głos w tym samym czasie. Jeśli rozwijać łagodny głos i melodyjny śmiech, to może nie będzie musiał najpierw podjąć inicjatywę w kontaktach z mężczyznami.

Nie ma innego sposobu, aby pokazać, że facet, który mu się podoba – aby przyciągnąć osoby trzeciej. Jeśli masz wspólnego przyjaciela, który można zaufać, poprosić ją o pomoc. Ona może powiedzieć mu od niechcenia: „Wiesz, wydaje mi się, że podoba Ci się Maszy, miała na co was zamyśleniu patrząc” – i to zdanie nie tylko informować przedmiotowi lamenty o tajnych uczuć (i jednocześnie pozostać, jak to było z nim zrobić), ale także, aby dowiedzieć się, co myśli o tym. 

Skąd mam wiedzieć, czy masz właściwą drogę

Może się okazać, że nie zdecydują się działać w obejściem i bezpośrednio. Wtedy najważniejszą rzeczą do zapamiętania – nie być nadmierne w wyrażaniu swoich emocji. Nagle, bez widocznego powodu brzmiało oświadczenie o miłości do przestraszyć nawet najbardziej przyjazny i zainteresowany jesteś człowiekiem. Zwłaszcza, jeśli to nie jest podawany do ciebie nic ale przyjaznych uczuć. Na szczęście prawie zawsze niewerbalne reakcje mężczyzn (chyba, że ​​spotykać się z nim żyć, a nie w Internecie), można sprawdzić, czy jest on zainteresowany w was, czy w odpowiedzi zwrotnych. Oto główne oznaki, że facet cię lubi:

  1. On podświadomie próbuje zaimponować – prostuje się, prostuje ramiona, wciąga brzuch. Gdy facet w oko łapie interesującą dziewczynę do niego, wydawał się spięty, gotowy do działania, starając się wydawać bardziej atrakcyjne.
  2. On preens – tak, to wydaje się być nawyk kobiet jest typowa dla mężczyzn. Nie ma znaczenia, czy on prostuje krawat, czy trzęsie cząsteczki kurzu ciągnie oglądać pasek lub ściąga koszulę w twojej obecności – w każdym razie, jest to nieomylny znak, że on cię lubi.
  3. „Rozbieranie” wygląd – bardzo charakterystyczną cechę. Jeśli zauważysz, że nie odbiegają od twoich oczach, jakby poślizg na całym ciele, ten facet na pewno cię lubię. W tym przypadku, spróbuj nie wahaj się i spojrzeć mu w oczy. To było wtedy, i powinno wywołać tak zwaną „chemię”.
  4. Ułożenie dłoni – jeśli człowiek jest rozmowa kładzie kciuki za pas lub w kieszeni, to sygnalizuje, że jest zaintrygowany i gotowi zająć, flirtować i szukać ciebie.
  5. Próbuje dotknąć przypadkowo, zwykle dokładne, jakby przez przypadek, dotyk do rąk i łokci. Tak, tutaj, zarówno mężczyźni jak i kobiety i działają tak samo!
  6. Program kopiuje ruchy. Psychologowie zazwyczaj zaleca się powtarzać trochę późno towarzysz ruch, umieszczając ją do siebie. Ale wielu z nas zrobić to nawet nieświadomie. Więc co, jeśli facet kopiowania, albo on cię lubi albo chce cię zadowolić. Który jest również dobre.
  7. Jego głos staje się cichszy i mniej – zainteresowany facet instynktownie będzie ciszej, „wprowadzenie” się w ramie zaprojektowanej przez przyrody idealnego partnera.

Niestety, dziś istnieje szereg wytycznych dla „zimnej wojny” piętrach że czasami obie strony mechanicznie wykonać pewne polecany zestaw działań, tak, że nawet nie można zrozumieć kogoś, kto lubi jak jest naprawdę, czy to tylko gra dla własnej korzyści. Jeśli masz wątpliwości, czy można zaufać człowiekowi, starają się pamiętać, że nieszczere osoba będzie dotykać ręce, usta i nos, a tym samym stwarzające.

Jak nie dać się zranić

To jest mówić o rzeczach, które mogą przestraszyć człowieka (i mówić o będzie miał ponieważ wszystkie taktyka opisane powyżej mogą zawieść, jeśli pozwolimy kilka gafy). Przede wszystkim dotyczy to zwyczaj mówienia dużo. Mężczyzna chce być wysłuchany. Nie, nie zawsze, ale dziewczyna, która słyszy sympatyczny człowiek, chciał wypowiedzieć się na jego słowa i wsparcie, to wiatr wygrać.

I tu jest ten, który będzie mówić tylko o sobie, o swoich problemach i tematów, które nie są interesujące dla drugiej strony, jest mało prawdopodobne, aby wykorzystać swoją pozycję, nawet jeśli w trakcie jego monologu jest „przypadkowo” dotykania ręce i patrząc mu w oczy. I chociaż ludzie lubią słuchać głosu kobiety, co jest związane z ich muzyką, ale, niestety, nie wystarczy go słuchać bez końca bez możliwości dojść do słowa.

Nie go krytykować. Właśnie spotkał lub właśnie rozpoczął dialog, a tu masz znaleźć powód do krytykowania go w pył. Przyznaj się, raczej dziwne: z jednej strony poprzez swoje zachowanie, aby pokazać jak mu się podoba, ale z drugiej strony – użycie słów, które są znacznie łatwiejsze do zrozumienia niż składnik niewerbalnej, aby powiedzieć mu, że nie podaje w wątpliwość jego kompetencje w cokolwiek i władzy. To nie jest jak każdy człowiek. I nawet jeśli twój wygląd będzie wcielać swój ideał, jest mało prawdopodobne, będzie chciał kontynuować komunikować się, ponieważ jesteś tak pozitsioniruesh się na początku.

Nie flirtować z innymi mężczyznami, kiedy jest w pobliżu. Nawet jeśli jesteś lojalny wobec ich wybrano do rdzenia i flirtować z innymi, dla siebie – tylko niewinnym flircie, a nawet wyrafinowany sposób, aby stała się wiążąca dla człowieka nawet trudniejsze, zmuszając go do zazdrości – to byłoby błędem. Ani jeden człowiek nie lubi takiego zachowania dziewczyny. Nie lubisz go, gdy przystojny mężczyzna patrzy na przejściu kobiety! I to jest – fenomen tej samej kolejności.

Niestety, życie nie zawsze jest tak, że jeśli chcesz kogoś, na pewno jak ty i on. Najczęściej jeden z dwóch zacznie odczuwać pierwsze, a potem musi dołożyć starań, aby zainteresować drugi. Mężczyźni są łatwiejsze – nie mogą owijać w bawełnę, ale bezpośrednio poinformować kobietę o jej sympatii dla niej. Ale nawet gdyby nie zdecydował się mówić o tym, że dziewczyna jest wciąż bardzo szybko zrozumieć, co się dzieje. Nic dziwnego, że mówią, że kobieta zawsze wie, kiedy ktoś nie lubi. To mężczyźni mają problemy z interpretacją naszych sygnałów.

Ale dawno minął czas, kiedy nie miała innego wyboru, jak tylko czekać będzie zwracać uwagę, aby zadowolić swojego chłopaka. W naszych czasach, żadna kobieta nie koliduje raz odwagi przyjść do siebie jak człowiek, a pierwsze, aby rozpocząć rozmowę. A potem – jak idzie. Przynajmniej nie trzeba czekać na to samo będzie postanowił zadowolić mężczyznę. I musimy zrobić całkiem sporo – tylko odwagi i pewności siebie; Są one doskonałym substytutem dla każdego, nawet najbardziej szczegółowy poradnik uwodzenia i doradzić jak pokazać człowiekowi jego zainteresowanie.

load...