Jak pogodzić ze swoją dziewczyną, jakby była zła na ciebie

Jeśli zdarzyło się w swoim życiu nie jest bardzo radosne wydarzenie – kłótnia z jego ukochanego przyjaciela – to nie powinien uruchomić się w różnych kątach, Bielnik na siebie, jak mysz na zadzie. To przykre, oczywiście, i może się zdarzyć każdemu z nas, bo każdy ma swoje własne poglądy na temat życia, a ludzie nie zawsze zgadzają się na tych poglądów. Ale złamać przyjaźń bo argumentu byłoby nierozsądne.

load...

Zbliżenie może nie tylko leczyć ból emocjonalny, ale także może poprawić jakość naszego życia. Psychologowie wiedzą, że kobiety przyjaźń pomaga zredukować stres i sprawia, że ​​czujesz się szczęśliwszy. Czat z przyjacielem pozwala nam dzielić radości i doświadczenia z przeciwnościami. Dlatego prawdziwa przyjaźń wymaga, aby wykazać swoją gotowość do poproszenia o przebaczenie, i po raz kolejny stać się wsparcie z jego dziewczyną we wszystkich radościach i smutkach życia. A jeśli nie wiedzą, co zrobić ze swoją dziewczyną, łamiąc ją bolało i upokorzony w tym samym czasie – będziemy uczyć się, jak zrobić to najlepiej.

Kolejne kroki do pojednania

Na przykład, nie można nawet zrozumieć, co tak obrażony przez swoją dziewczyną. Widać, że jest zły na ciebie, ale nie wiem dlaczego. Spróbuj najpierw zrozumieć siebie. Spójrz na wszystko, co powiedział lub zrobił bezpośrednio przed zaczęli dostrzegać, że zaczęła się złościć. Może pamiętacie, że może to można powiedzieć, że pozwoliłoby jej gniew i frustrację w was.

Zrozumiałeś powody jej krzywdy, czy nie, to w każdym przypadku trzeba mówić. Zadzwonić do przyjaciela i powiedzieć jej, że chciałby spotkać się w celu omówienia incydentu z nim i znaleźć sposób, aby przywrócić przyjaźń. Jeśli jesteś zakłopotany to nazwać, można napisać list i wysłać go e-mailem. Umówić gdzieś w miejscu publicznym – na przykład w parku lub w kawiarni. Pozwoli to stworzyć bardziej swobodnej atmosferze, która zmniejsza napięcie.

Na samym początku spotkania powiedzieć jej przyjaciela, że ​​była bardzo ważna dla Ciebie. Jeśli dziewczyna jest przekonany, że cenisz sobie przyjaźń z nią, to będzie dużo łatwiej rozpocząć trudną rozmowę i nawiązać przyjazny ton rozmowy. Ogólnie rzecz biorąc, to jest uważany za bardzo udany do osiągnięcia pomyślnego wyniku trudnej rozmowy, aby uruchomić to wspomnieć o swoich uczuciach.

load...

Rozpoznać swoją rolę w pogorszeniu stosunków między wami, jeśli wino jest naprawdę w nim. Przepraszamy za pomyłkę. Wziąć odpowiedzialność za to, co się kłócą, nawet jeśli nie wierzą, że tylko ty jesteś do winy za zaistniałą sytuację. Wszelkie psycholog powie, że teraz najważniejsze jest pożądany pojednania i przywrócenia ich dawnej relacji, a nie zastanawianie się, kto jest winien więcej, a WHO – mniej. Oczywiście, czasami bardzo trudno jest wziąć całą winę, czasami aż korci, żeby udowodnić swoją sprawę; ale jeśli problem Stawką jest utrzymanie przyjaźni, to tutaj jest to konieczne, aby pozostawić swoją dumę na lepsze czasy! Jak zdobyć dziewczynę do zawarcia pokoju w inny sposób, jeśli jest szczerze wierzy pan winny w kłótni?

Użyj „i-deklaracje” w całym debaty. Powiedzieć „czuję”, „widzę”, „Wierzę” lub „Chcę”, zamiast mówić „ty …” – w przeciwnym razie będzie zmusić swego towarzysza w defensywie. Kiedy mówimy o siebie i swoich uczuć, twoja dziewczyna nie jest dyskretnie w rozmowie próbując oskarżyć ją o cokolwiek.

Uważnie słuchać jego dziewczyną, nie próbując ocenić, co mówi. Podczas takiego skomplikowanego i czasami niezbyt przyjemnej rozmowy słuchacz jest często w umyśle odrzucenia wszystkiego, co słyszy się od rozmówcy. Często te myśli są wyrwane, a zaczynamy przerwać głośnik, zaczynamy się kłócić z nim. Tak więc, jeśli naprawdę chcesz mieć spokój – w każdym razie, nie rób tego! Słuchaj uważnie, nie przerywając, a jedynie od czasu do czasu, aby zapytać wyjaśnienia pytań, aby upewnić się, że zrozumiałem.

Po znaleźć kompromis wynegocjowany i dać jej czas stara się odejść od wykroczenia. Nie spiesz się, nie wymyślić, jak to zrobić, aby się z przyjacielem jak najszybciej. Zrobiłeś wszystko, co zależało od ciebie, a teraz po prostu trzeba czekać aż relacja zostanie przywrócony całkowicie.

Wskazówki:

  • Rób jej prezenty – na urodziny, na przykład – albo uznać jego osiągnięcia. Nawet jeśli twoja dziewczyna jest wciąż zły na ciebie, więc można pokazać jej, że nadal ją kocha.
  • Nie rozprzestrzeniać plotki o tym, dopóki jesteś w złości po kłótni. I nigdy nie próbować zaangażować wspólnych przyjaciół na boku, opisując swój konflikt. To może wydawać się bardzo kuszące, aby pokazać znajomym, jak ona jest zła, ale pojawia się ryzyko utraty nawet więcej przyjaciół, zachowuje się w podobny sposób.
  • Walka o swojej przyjaźni. Nie pozwól, aby drobne żale zapobiec coś ważniejszego w swoim komunikacie. Czasami konieczne jest, aby przejść do pewnych poświęceń dla przywrócenia przyjaznych stosunków. Jeśli nie można rezygnować z czegoś dla dobra przyjaciela, to może to nie jest taka prawdziwa przyjaźń.
  • Bądź cierpliwy, nie należy oczekiwać, że związek natychmiast powrócić do tego, co było przed kłótnią. Tylko czas pokaże, jak zrobić ze swoją dziewczyną w końcu.

Przywrócenie przyjaźń wymaga odwagi, uczciwości i zrozumienia. Zrób pierwszy krok w kierunku pojednania, można pokazać znajomym, które cenią swój związek z nią, i będzie przejść całą drogę do całkowitego przebudzenia ze swoich więzów przyjaźni.

load...