Jak pogodzić się z chłopakiem po zerwaniu

Zawartość:

„Czy nie część z ukochaną!” … Słynne zdanie z wiersza boli swoją duszę i sprawia, że ​​łzy w oczach. Bo właśnie w ostatnim czasie przerwy z ukochaną osobą. Przez wiele dni, tygodni, jesteś dręczony myśli o tym, co doprowadziło do rozstania z facetem i nadal jest możliwe, aby poprawić coś. W ostatnim czasie, trzeba cały czas spędzony razem – śmiejąc się, zadowolony, że pokłócił się i pogodzić, ale teraz całym dobiegła końca i nie są już razem. Jak przeżyć szok, jak wrócić do człowieka, którego kochała i zawrzeć pokój z nim?

load...

Przede wszystkim spojrzeć wstecz i pomyśleć o tym, co przyniósł do załamania w relacji z chłopakiem. To nie jest tak łatwe, zwłaszcza jeśli twoje serce wciąż krwawi w pamięci ukochanej osoby. Nawet jeśli jesteś pewien, że wszystko poszło dobrze i że ma sposobu, aby go tam ze swoim ulubionym facetem – nie poddawaj się. Jeśli naprawdę chcesz mieć spokój, i sprowadzić go z powrotem, najpierw należy je zrobić – jest, aby zrozumieć, dlaczego zerwałeś.

Jest takie stare powiedzenie, które stwierdza, że ​​tango – taniec dla dwóch osób. Relacje w każdej parze jest również budowany przez dwie osoby, a błędy nie są wykonane przez kogoś jednego. Po rozstaniu dać sobie szansę, aby dokładnie przemyśleć wszystko. Szczerze mówiąc z nim, aby zrozumieć, dlaczego go nie ma, a zdając sobie sprawę – Uzbrojony w tę wiedzę i spróbować ustalić główną przyczynę szczeliny. Być może wszystkie problemy są zakorzenione w swoim zachowaniu i charakterze – wtedy chwycić za siebie i przezwyciężyć wszelkie nieprzyjemne aspekty jego osobowości. To nie tylko przyczynić się do szybkiego uzupełnienia ze swoim ulubionym facetem, ale również w celu uniknięcia podobnych problemów w przyszłości.

Innym wielkim wskazówka. Przed rozpocząć plan na powrót ukochanej osoby, dać sobie trochę czasu, aby ochłonąć i uspokoić. Zrozumieć siebie i pomyśleć: czy naprawdę potrzebujesz, aby go z powrotem? Natychmiast po opuszczeniu w naszych umysłach jest chaos i zamieszanie, że nie są w stanie poprawnie myśleć i często nie rozumieją, czego chcemy od życia. Czasami możemy tylko rozwścieczyć fakt, że pozwolił sobie zostawić po przysięgał wieczną miłość. Po tym wszystkim być rzucony faceta – to poniżenie godności! Jeśli powodem chcesz powrócić faceta i pogodzić się z nimi – w tym przypadku, to lepiej, aby usunąć te myśli i spróbować rozpocząć nowe życie bez tej osoby. Jeśli naprawdę kocham go do szaleństwa, i nie wyobrażam sobie życia bez niego – co, nadszedł czas, aby zacząć działać i realizować plan na powrót ukochanej.

5 błędów, których należy unikać

W swej ślepej ufności, że miłość do wszystkich dobrych, wiele dziewcząt popełnić gafy, które zakrywają im drogę do ewentualnego pojednania. Jeśli chcesz, aby powrócić po opuszczeniu Człowiek, należy wiedzieć dokładnie, czego nie należy robić w żadnych okolicznościach:

load...
 1. Nie nakładać

  Tyle, ile może chcesz, aby wskazać swoją pozycję i udowodnić swoją miłość, nie powinny być nakładane na faceta, i błagać o powrocie. Rozmowy do 10 razy dziennie, niezliczone SMS i wiadomości na portalu społecznościowym nie przyniesie Ci bliżej do upragnionego celu. Maksymalnie co dostaniesz – w końcu stracił swoją wartość do niego, wydawało się irytujące, wszystko według specjalnego. Nawet jeśli należytej staranności w jego samoocena wzrośnie (jak dobrze, ponieważ osiąga dziewczynę!), Mimo, że jest mało prawdopodobne, aby przyjąć Cię jako przedmiot miłości i pożądania. Tylko dlatego, że są zbyt dostępne – i to jest najgorsze, co może się zdarzyć do Ciebie po rozpadzie.

 2. Nie przechowywać z dala

  Może twój facet już i on rozważa możliwą drogę pojednania. Nawet jeśli jesteś bardzo obrażony przez swojego chłopaka i chcesz go dobrze uczyć, przestaje komunikować się ze sobą, w każdym razie – niech wątku o pojednanie i pozostawać w kontakcie. Nie wyłączaj telefon, nie należy ignorować jego wiadomości. Jeśli są zbyt odległe od niego, twój ukochany może zdecydować, że niemożliwe jest, aby zawrzeć pokój z tobą, i zostawić to przedsięwzięcie.

 3. Nie pomścić zdradę

  Niektóre dziewczyny uważają, że zazdrość – jest to najlepszy sposób na faceta, aby wrócić po rozpadzie. Być może, w pewnym sensie mają rację, jeśli tylko nie dojdzie do prawdziwej zdrady. Po swoim ulubionym proslyshit, że spędził noc z innym facetem, on po prostu przekreśla cię z listy priorytetów. Tak, będzie się złościć i cierpieć, ale aby przywrócić stary związek jest mało prawdopodobne, aby chcieć. Dla każdej płci męskiej zdrady fizycznej dziewczyny, nawet jeśli były – to zdrada, nóż w plecy. Więc zastanów się dwa razy zanim zdecydujesz się na to, inaczej będziesz odejść z ukochaną osobą na zawsze.

 4. Nie mówić źle o nim

  Czasami człowiek, chociaż faworyta, daje zbyt wiele bólu, kończąc związek z tobą. A jeśli tak chcą nazwać go łajdakiem, zdrajcą, łajdakiem. Nazwij to jak chcesz – jest nawet przydatna dla samozadowolenia. Że właśnie to powinno być zrobione cicho, „ja”, aw żadnym wypadku nie myć jego błotem innych. Po pierwsze, jest to po prostu nieuczciwe ze strony użytkownika, a mało kto doceni swoje oszczerstwa. Po drugie, prędzej czy później, człowiek dowiaduje się o swoich słowach, a następnie pojednanie nie może być brane pod uwagę. Czy to chcesz?

 5. Nie dają mu prezenty

  Chcesz, żeby wiedzieć, jak bardzo go kocham i że jesteśmy gotowi wybaczyć mu wszystko? A jeśli w potwierdzeniu tego zacząć rzucać swoje dary, które robią wielki błąd. Takie zachowanie jest zbliżone do poniżenia i pochlebstwem, wygląda na to, czy chcesz kupić jego miłość. Nie ma nic złego w tym, aby zrobić prezent dla ukochanej osoby, ale nie jeśli zerwać i nie jest już uważane za parę.

Jak pogodzić się z chłopakiem po zerwaniu

Tak, to było kilka tygodni po oddzieleniu od bliskich. Jeśli jego serce było nawet okruszki dawną miłość, to z pewnością jest znudzony i chce przynajmniej spojrzenie na ciebie. Nie może pogodzić się – a mianowicie, aby sprawdzić i upewnić się, że cierpi, i nadal „na sucho” na nim. Więc w jaki sposób zachowują się facet postanowił, że swoje rozstanie – jest to największy błąd w swoim życiu?

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić – aby go zaskoczyć. Fakt, że wyglądają pięknie i nie wyglądać jak ofiara nieszczęśliwej miłości. Grać z ulubionych, należy mu wierzyć, że nic nie żal. Co ty były świeże i piękne, kiedy spotkaliśmy się z nim – jest to zrozumiałe, bo starał się go zadowolić. Oraz fakt, że po opuszczeniu twój wygląd idealny, aby go zastanawiać, dla których starasz się teraz? Przynajmniej tak jest natknąć się na niego następujące pomysły: albo jesteś pasjonatem innego człowieka, czy nie jesteś w ogóle martwić o to, że go nie ma. A potem, a inny spowoduje mu chęć do komunikowania się ze sobą bliżej, aby dokładnie określić przyczynę. I nie jest to, że szukamy?

Zachować swoje emocje pod kontrolą. Byłbyś zaskoczony, ale chłopaki bardzo lubią kobiet ograniczone. Zbyt często żyją tylko przez emocje, nie zauważając, że poddanie wszystkich swoich działaniach. Mężczyźni mówią bardziej bezpośrednio, a trudno jest zrozumieć związek między naszym niezadowolenia w obrazie i jego działań. Czasami kobiety są w stanie wymyślić problemu od podstaw i zacząć patrzeć na swojego ulubionego wina, gdzie nie istnieje. Zaczynamy doświadczać w poczet ewentualnych konsekwencji, kręcenie mu siebie i partnera. Jeśli zbyt często nadużywane przez negatywnych emocji „nie jest” doprowadzenie go do rozpaczy z łez, płacze i oskarżeń, a następnie kontynuować budowanie relacji z wami będzie trudno. Nie pozwól obawy wymyślony wziąć przewagę nad nimi, być emocjonalnie zastrzeżone.

Jeśli przyczyna separacji leżała w swoich błędach, starają się przekazać mu, że zostały zmienione. Co zdecydować będziesz znowu być razem, nie będzie musiał stanąć na tej samej prowizji, i będzie mógł uszczęśliwiać mój ukochany mężczyzna. Po prostu trzeba złamać jego opór i uprzedzenie, że nie można budować normalne stosunki z wami. Tak szybko, jak zdaje sobie sprawę, że nie jesteś złośnicy „wiecznego PMS”, które przynosi go do uchwytu, upewnij się, że chce przywrócić stosunki i spróbuj ponownie. Kochać swoich bliskich i nie powtarzać błędów z przeszłości

Jeśli jednak w rozstaniu, on jest winny, to nie pamięta swoje poprzednie błędy, żyć teraźniejszością i cieszyć się nadchodzącą pojednania. To nie znaczy, że trzeba wyciągnąć wszystkie swoje błędy i nadal tolerować złego zachowania. Właśnie w tej chwili ważniejsze jest przywrócenie status quo i być znowu razem, a powody do złomowania później, będzie w stanie pracować razem, gdy nowo stają się parą.

Pamiętaj, że raz udało się zmusić go do mnie kochasz, i znowu, nawet jeśli on sam zapewnia, że ​​już nie czuje żadnego sensu do Ciebie. Spróbuj ją zobaczyć ponownie w ciebie dziewczyna, która kiedyś zakochana, będzie wyostrzyć swoje pragnienie, aby zawrzeć pokój z tobą. Czy wiesz, że mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, są znacznie trudniejsze, aby wykreślić z życia dziewczyny, którą kochał przez długi czas? Pomimo własnej decyzji o opuszczeniu, to będzie bardzo długi czas, aby martwić się o rozpadzie i tęsknią za przedmiot swej miłości. Niech tajemnicę, jeśli nie na pokaz, ale on będzie tęsknić i pamiętać przez cały czas. W związku z tym, masz dużo większe szanse, aby go zwrócić, co myślisz. Najważniejsze – nie daje się i złamać jego uprzedzeń wobec ciebie.

Jeśli udało się uczynić go swoim ulubionym facetem i sprowadzić go z powrotem – co, gratulacje. Staraj się unikać błędów z przeszłości, aby nie stracić go ponownie. Jeśli jednak, mimo wszelkich wysiłków do młodzieńca nie wróci do ciebie, pozwól mu odejść w spokoju i zacząć budować nowe życie bez niego. Wiesz, los bardzo miły do ​​podziału ról w naszym życiu, a może tego człowieka – nie jest księciem na białym koniu, który uczyni cię szczęśliwym. Dlatego należy zachować życie, ciesząc się każdą chwilą – z pewnością swoją obecną szczęścia gdzieś już w pobliżu.

load...