Jak pogodzić cele fitness i swoje pragnienia

Zawartość

Powiedz mi, dlaczego pociąg? Osobiście – bo to jest mój kawałek szczęścia. Tylko w treningu czuję się w 100% na żywo, a nie dają mi żadnej ekstremalne wyścigi lub głaszcząc puszyste kociaki lub jedzenia ciasteczek czekoladowych lub rodzinnego mimimi poranną scenę. Ale to wszystko – głębsza motywacja. Ale dziś specjalnie przeszkoleni, aby stać się szybciej u kobiet na 400 metrów. W tym celu, I, o dziwo, nie działać na 400 m wzdłuż różnych powierzchniach i pewnym strumieniowo. Aby być szybciej w wyścigu ma sensu robić długie nogi kulturystyki treningu z zgięcia i wyprostu stawu biodrowego. I tak jak bezużyteczne kucać w trybie trójboju siłowym. Podobnie, z rosnącym cienką transformacji. Często robimy wszystko dla utraty wagi, który nie pasuje do celu. Na przykład, zaczynamy jeść dużo i przejść do 4 treningi dziennie do klas „spalanie tłuszczu”. A potem kupić garnek Bud, wierząc całym sercem w to, co robi i pomoże nam pozbyć się tłuszczu, budować mięśnie, i robią to dość szybko. Wiesz co? Ciało – rzecz, preferując jedną niektórych funkcji. Zamiast dziesięć tysięcy swoich pragnień, które generują w 1000 jednostek na sekundę.

load...

[Powrót do spisu treści]

Chcę spalić tłuszcz, zwiększenie masy mięśniowej, a podziały?

„Sama Hoti dalej w odprężającej atmosferze domu, ale staraj się nie zabić w procesie realizacji planów napoleońskich”

Tak, chcę jednocześnie zwiększyć ich wagę w 2 wyrwać, by pracować dla międzynarodowej, prestiżowej pracy, bądź na bieżąco uczestniczyć we wszystkich ważnych wydarzeń, przebiec maraton co 3 miesiące, aby uczyć się od najlepszych ludzi, przemysłu i podróży. Ale tak się nie stanie, tak długo jak ja jestem osobą, mam ograniczoną ilość czasu i to jest ludzkie ciało, mających na celu rozwiązywanie zwykle problem.

Przykładem, oczywiście, w kształcie, ale w klubie sportowym żądania typowego klienta mierne mieszane wszystkie cele w świecie fitness – i spalanie tkanki tłuszczowej, a także zestaw masy mięśniowej i zwiększa elastyczność. I tak, jeśli staram się być mądry – nie ukrywa i ustawić RPT i rozwój ruchomości stawów oraz zmniejszenie nierównowagi mięśniowej.

load...

A ponieważ każdy tego chce, na ile jest to możliwe, przez 2 tygodnie. Cóż, w skrajnych przypadkach – w ciągu 3 miesięcy w okresie letnim. Towarzysze klienci, nasze ukochane! Co można zobaczyć w motywacyjnych filmy w Internecie jest osiągane przez lata, a nawet dekady ciężkiej pracy nad sobą. I to nie tylko w hali, ale także za pomocą diety, zdrowie, odzysku, poziomu stresu. Bądź tym, jak chcesz, obraz do ćwiczeń, to jest bardzo trudne. I nie można oszukać lub dostosować się do 3 tygodni.

I wiem, co myślisz – sławna taki nastawił się GR, I, też będzie i pompowana przez rok bez waszych tępych końcach. Tak, tylko brać pod uwagę, że ta gwiazda pracuje sztab lekarzy sportowych, dzieci, to jest prawdopodobne, że rodziły, mają pieniądze do matki zastępczej, a kilkadziesiąt jaj zamrożone. I to jest pewne, że w środku oczywiście nie nagle zabraknie pieniędzy i nie będzie musiał szukać pracy, aby kontynuować. W każdym razie, to nie tylko „wyjść”, ale także w celu przywrócenia zdrowia. Trzeba to wszystko, i zdajesz sobie sprawę dokładnie wszystkie rodzaje ryzyka, w tym urazu lub uszkodzenia systemu opieki zdrowotnej? No, śmiało, jeśli uważasz, że ta droga jest prosta i przyjemna. Dopiero później nie narzekaj, że ktoś jest w trybie online, aby nie sugerował, lub jakiś złośliwy dystrybutorem spadł ci pieniądze za nonsens dowolnym.

W idealnym wszechświata, widzę początkujący ścieżkę od:

  • Set RPT – nabycie cennych umiejętności, aby uruchomić co najmniej 20 minut w rzędzie, bez zadławienia lub listopadzie obciążenia zbyt prostego kobiety, dostać dłonie na podłogę ze stojaka, należy wykonać co najmniej 20 bezpośrednia pełna ups ciało z mocowania przystanek co najmniej 15-20 pompek na podłodze i przynajmniej 50 głębokie przysiady z ciężarem własnym, plus 15-20 piękną gładką australijskiej pull-up. Jest to dla kobiet, i tak, może to być osiągnięte w ciągu 3 miesięcy;
  • Budynku gorset mięśni. Hudelitsy którzy schudnąć szybko, tylko idzie, rozpocząć trening siłowy jak zhiroszhiganyuschie Tabata HIIT, CrossFit, okrągłe i nadzbiorami tracą większość czasu jest marnowane. Jeśli to zrobisz, będziesz … cienki jak spaghetti. To znaczy, chude, smutny, bez okrągłości w odpowiednich miejscach. A z „luzu” w obszarze jamy brzusznej / biodra / pośladki. Dlatego znosić kolejne 3-4 miesiące i robić trening siłowy w trybie srednepovtornom, 8-12 powtórzeń, wychowywać mięśni robi odstęp cardio i jeść z niewielkim deficytem, ​​a lepiej jest -Generally dzienne zapotrzebowanie.
  • Spalanie tłuszczu – a teraz, zapraszamy do znacznego deficytu 10-20% dziennej, Tabata, HIIT i „swap” twardej podstawy 3 razy w tygodniu. Tak, że jest trudnym i bolesnym. Tak, będzie budować swoje najlepsze ciało swojego życia. I nie, to nie trwa dłużej niż 16 tygodni.
  • Rozładunek – pływanie, joga, bieg średniodystansowy a niektóre światła szkolenia okrągły, tak aby odzyskać
  • Nowego cyklu – tutaj zamiast RPT „odłoży” – uprawiania sztuki pewnych ruchów, aw przyszłości – wszystkie takie same,

I jest o wiele łatwiej, niż umierać na diecie głodowej, podczas wykonywania interwałów wysokiej intensywności, pobyt na tej płaszczyźnie 2 tygodnie, a następnie szczęśliwie dla wszystkich „cel”, i zjeść ciastko pierwszy latający przeszłość na losowej DR. Cierpliwość i ciężka praca, wiesz. Oraz możliwość ustawienia cele fitness – to tajemnica sukcesu wszystkich organów i wynikach tych, których potajemnie zazdroszczę.

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego mam nic ani końca nie uświęca środków

I nie jest to czas, kiedy świadomość człowieka tkwi gdzieś w środku cyklu treningowego. Pozwólcie mi wyjaśnić. Człowiek, który powie Ci, że droga początkujący jest łatwe i ciernista, prawdopodobnie uczy gimnastyki lub po prostu żyje w świecie różowy ponyashek. Chodzi o to proste. Ktoś może przez dłuższy czas, aby skupić się na, takie jak bóle mięśni, nie ma możliwości, aby pójść do baru w piątek i stracił mnóstwo czasu, aby szukać normalnego posiłku w mieście.

Jeśli koncentrujesz się na tym, zapewniam cię, nawet spadają do 10 kg nie zauważyć. Nie żebym był takim fanem pozytywnego myślenia, ale ważne jest, aby wierzyć w utracie wagi. Uwierz w to, co robisz to dobrze, i zrobić wszystko, co jest potrzebne.

Dlatego trenerzy i zatrudnić. Nie, nie tylko umiejętności i wyposażenia oraz pręty ładowania-rozładowania. Oni są zatrudnieni, ponieważ widzą perspektywę opóźnionym początkiem godzin mięśni bóle mięśni, brakowało spotkań w barze i poważnych poszukiwań, który jest nie do jedzenia w sądzie żywności. Oni wiedzą, że zanim straciła na wadze, w ten sam sposób tysiące ludzi. A gdyby mogli, więc można.

load...