Jak podsumować oczy z narzędziami specjalnej Eyeliner

Eye Liner – pikantny akcent, który w dużej mierze zależy od powodzenia całego makijażu. Strzałki na powiekach jest uważany kosmetyczne odpowiedniki perfum z feromonami i pończochy, więc każda prawdziwa kobieta po prostu musi wiedzieć, jak podsumować moje oczy. Tylko jedna wyraźna linia jest w stanie stworzyć cud: jasne oczy stają się wyraziste i ciemne nabyć urocze orientalne mistyka. Tradycja przydzielić oko strzałka sięga czasów starożytnego Egiptu. Reasumując oczy, starając się naśladować starożytnych Egipcjan święte zwierzę – koty. Początkowo nie był czarny eyeliner i turkusowy. Została ona zastosowana za pomocą ołowiu rudy miedzi i zieleni.

load...

Zawartość:

Cztery sposoby rysować strzałki na

Wideo.

Narzędzia liner

1. Liner

Najbardziej popularne i proste narzędzie do eyeliner i stworzyć shooter – ołówek. Używać do skorygowania, gładkie, farby na obwodzie i dopasować do kształtu oka. Podkład ten nie nadaje się do takiej cienkiej części pracy. Jej zadaniem – aby zakończyć i podkreślają zamierzonego toru.

load...

Ołówek jest używany po zastosowaniu cienie na powiekach i staranne cieniowania. Najwygodniejszym skręcać ołówki: nie trzeba szlifować, a linia oni stworzyli jasne i gładkie skręty. Zewnętrzne strzałki różnej gęstości i grubości na górnych i dolnych powiek są również stosowane pół-miękki ołówek. Aby utworzyć naturalny efekt aksamitny najlepiej jest użyć miękkiego ołówka. Miękki tłuszcz ołówek Kaya „Kajal” pomoże wnieść dolną powiekę przy wewnętrznej krawędzi na granicy z śluzu. Ale dla strzałkami na zewnątrz Kaya lepiej go nie używać: jest zbyt miękki i strzały po prostu „popłynie”. Stałe ołówek najbardziej stabilny, lecz aby nie uszkodzić wrażliwą błoną śluzową oczu i powodują stan zapalny, nie powinno być umieszczane na wewnętrznej powierzchni powieki.

2. Specjalne eyeliner

Zastosować linię eyeliner i majstrować znacznie bardziej skomplikowane niż ołówek, jednak i to ma swoje zalety: pozwala stworzyć jasne linie brzegowe i wyraźny kontur. Liner jest kilka typów:

ciecz eyeliner

Sprzedawane w małych probówkach lub fiolkach, uzupełnione aplikatora długo czapka z syntetycznego lub filcu końcówki. Płynny eyeliner daje żywsze kolory i ma dużo większy opór niż ołówkiem.

Aby dowiedzieć się, jak zastosować idealną linię pędzla, trzeba dużo czasu i cierpliwości. Przybysze lepiej zdecydować się na aplikator z miękką końcówką, w przeciwieństwie do syntetycznego pędzla, praktycznie eliminuje ryzyko przypadkowego umieścić „blot”.

Eyeliner pen-eem_2

Jest to ta sama ciecz eyeliner, po prostu wygląda jak długopis. Jest on wyposażony w odmierzonej farby przekręcić mechanizm.

kremowy eyeliner

Znacznie gorsze ołówki i cieczy liniowej w bogactwo palety kolorów. Jest łatwiejszy w obsłudze niż na siebie, ale na kogoś innego, więc to występuje głównie w arsenale makijaż zawodowych artystów.

Konsystencja przypomina odcień. Sprzedawane w komplecie z syntetycznego pędzla. Dostępne marki wyłącznie profesjonalnych używane i artystów makijażu.

3. Cień

Rysowanie linii o różnej intensywności i grubość jest możliwe i normalne cienie, za pomocą mokrej metody aplikacji. Cienie Liner będzie zadowolony z różnych kolorów, odcieni cieni bo jest o rząd wielkości większa niż odcieniach konturu ołówki.

Jak używać oczu

 1. Lekko ciągnie do świątyni skóry górnej powieki, kształt oczu, by stać się skośne. Nie odrywając ołówka lub pędzla ze skóry wzdłuż linii włosów na górnej powiece, aby jasną linię prostą. Po pierwsze, narysować linię prostą będzie niezwykle trudne, w związku z tym, za pomocą ołówka, wzdłuż linii przeznaczone umieścić kilka punktów lub rysować krótkie pociągnięcia, które są następnie ułożyła spójną linię.
 2. Aby uniknąć drżenie rąk przy użyciu ciekłego eyeliner, trzeba je naprawić, łokcie na toaletkę, stolik nocny, a nawet czymś stałym i stabilnym. Podobnie jak w przypadku ołówkiem, w okresie rozwoju technologii przejść od prostych do złożonych – stawiamy linia nie jest ciągła i uderzeń.
 3. Z reguły zaczynają narysować linię od wewnętrznego kącika oka do zewnątrz, umieszczając prowadzenie ołówka prostopadle do powieki. Lecz jeśli się obawiacie, że drży ręka, a układ będzie nierówna, rysowane strzałki można zacząć od połowy górnej powieki w kierunku zewnętrznego kącika oka, a dopiero później, aby zakończyć linię od połowy wieku do wewnętrznego kącika oka.
 4. Schnięcia, płyn eyeliner można zdjąć skórę, więc lepiej jest umieścić w cieniu lub suchego proszku.
 5. I w dzień iw makijażu wieczorem na wewnętrznym kąciku oka linii liniowej zawsze powinny być cieńsze niż na zewnątrz. Podkreślić zewnętrznego kącika oka będzie podwoić, a nawet potrójnym linię.
 6. Uzyskać bardziej naturalne zewnętrznej krawędzi linii może być trochę cienia.
 7. Liner dolną powiekę nie jest dla każdego. Jeden z nich, to daje ekspresja, jasność i tajemnicy, podczas gdy inni mogą dosłownie oszpecić, dlatego nie potrzebujesz porady ulubionego lustro i wiernych przyjaciół. Eyeliner dolnej powieki technika różni się od góry, ale linia musi być wielokrotnie cieńszy i dopiero dalej w linii rzęs, lub w szczególnych przypadkach, na granicy z błoną śluzową na wewnętrznej krawędzi wieku. Na dolnej powiece najlepiej jest użyć eyeliner ołówka, ponieważ w tym przypadku będzie wyglądać zbyt wulgarna i rude.
 8. „Rozwiń” oczy, co wyraziste oczy pomaga eyeliner kayalom. W tym celu, na krawędzi rzęs na dolnej powiece, podkreślając narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, prowadzą linię półprzezroczysty beżowo-różowe, białe lub w kolorze kości słoniowej ołówka. Zamknij oczy, dając okazję do farby nadrukowanej na górnym marginesie powieki.
 9. Aby dać wzrok głębię i tajemnicę, niech dół dolną powiekę z ołówkiem w kolorze oczu i ostrożnie zacienionym linii.
 10. Jeśli trzeba zrobić, to skupić się na strzał, kadrowanie powinien być dyskretny, np odcieniu brzoskwini, moreli, odcieniach łososia lub szampana kolorze.
 11. Tworzenie spektakularne rozmytych linii może być powielany cienie ołówkiem w tonie i cienia je uważnie. Szczególnie korzystne szukać kombinacji ołówkiem z opalizujących cieni. Zdobądź więcej nasycony odcień użyje mokrej aplikator.
 12. Wszelkie eyeliner wymaga czasu całkowitego wyschnięcia, więc po jego stosowanie przez 15-20 sekund, jest pożądane, aby powstrzymać się od aktywnego migać.
 13. Jeśli nadal ręcznie drżały, a linia okazała się nie tyle piękne, gładkie i zadbane, pomoże zachować makijaż bawełniany wacik nasączonej bezalkoholowym tonikiem lub innych środków do demakijażu. Liczy się to, że w jego składzie nie było oleju, w przeciwnym wypadku ponowne zastosowanie eyeliner byłoby bardzo problematyczne.

Jak wyregulować

Formularz liner

 • Oczy okrągłe oczy karmione linii o różnej grubości: cienka w połowie wieku i pogrubione na krawędziach. Więc oczach nadające strzałkami do świątyni, ale ich długość nie powinna przekraczać 5 mm. Obwód odbyło nieco powyżej zewnętrznego kącika oka, okrągłe oczy dać bardziej wydłużony kształt.
 • Poszerzyć wąskie oczy będą wyrównane grubszy w środku i cienkie na krawędziach. Uderzeń w połowie wieku może być stosowany nawet na linii rzęs i trochę wyżej.
 • Aby optycznie powiększyć małe oczy, począwszy narysować strzałkę pobliżu nasady rzęs do połowy wieku i prowadzi linię zewnętrznego kącika oka, stwardnienie unosząc ją do góry. Optycznie wzmocnić oczy i znajdujących się w górnych powiek strzałkami stałych, jasnoszary i biały.
 • Wizualnie kilka linii „rozsianych” blisko osadzone oczy, pomocy rozpoczynając w środku górnej powieki i delikatnie rośnie w kierunku skroni. Na początku eyeliner linii musi być bardzo cienkie, a na zewnętrznej krawędzi jasne i wyraziste.
 • Szeroko rozstawione oczy nie są kompatybilne ze strzałkami. Lepiej jest nie tak blisko linii rzęs.

load...