Jak podbić Taurus-man

Zawartość:

Człowiek rodzi się pod znakiem Byka – ludzie są na ogół dość spokojny, zrównoważony i bardzo uroczy. Jest emocjonalny, romantyczny i typowo ma sukces z wielu pań. Byk jest łatwo komunikować, spostrzegawczy i wie intuicyjnie domyślać pragnienia kobiet. On jest wspaniałym opiekuńczy, i jest w stanie zdobyć serce nawet najbardziej selektywny i kapryśnej damy. Ale to jest daleko od każdego z tych pań może osiedlić się w samym sercu Taurus. Zawsze otoczony wieloma zakochany w swoich dziewczyn, wydaje się, aby każdy z nich czuje sympatię.

load...

W zasadzie tak jest – Byk odnosi się do całej płci żeńskiej z szacunkiem. Jednak może on dość szczęśliwie spędzić z jakąś miłą wyjątkowy wieczór lub nawet noc, a następnie zachowywać się przy spotkaniu z nią, jak dobry przyjaciel, nie więcej. Zdobywanie męskiego Taurus musi być umiejętnie. On nie był skłonny do banalnych sztuczek kobiecego uwodzenia, Frank kokieterii, chwytliwego wygląd. Nie, oferta flirt Byk chętnie odpowie! A następnie odchylane i idzie o jego działalności. Jak można zdobyć serce Kapryśna i wymagających mężczyzn?

Jak jak Taurus

Przed postawiła sobie za cel, aby podbić Taurus, biorą pod uwagę: jest bardzo spostrzegawczy i może być zaledwie kilka godzin ustalić, co faktycznie jest jedna lub druga dziewczynka. Jak wszystkich ludzi, Byk, oczywiście, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wygląd kobiety. Powinno być jasne, zadbane, nowoczesne, ale nie krzykliwy i wulgarny. Byk zwykle mają delikatny smak i są w stanie odróżnić naturalne piękno i urok nawet bardzo sprytnym fałszerstwem.

Jednakże, nawet jeśli dziewczyna jest niezwykle piękna charakteru i bardzo uroczy, to nadal nie może być pewny, że Byk jest pewny, aby zaspokoić jego sieci. Jest ostrożny i znacznie bardziej zainteresowany w wewnętrznym świecie kobiety niż jej wygląd. I utraty odsetek nawet do najbardziej luksusowego piękna, jeśli jej niski intelekt i skąpe duchowa istota. I w tym przypadku inteligencja jest na drugim miejscu po duchowości. I podczas gdy Byk nie jest przekonany, że pani spełnia jego wymogi, ostateczny wybór nie będzie to zrobić.

W skrócie, aby naprawdę być zainteresowany w człowieku tego znaku zodiaku, konieczne jest, aby mieć worek pełen zasług. Uwielbia rozmówców stanie utrzymać rozmowę na różne tematy, a kobiet z całej ich własnego punktu widzenia. Jednak jeśli nawet bardzo mądry, bardzo wyrafinowana dama Mercantile, zły lub obojętni wobec innych, Byk będzie starał się trzymać z dala od niej. Jego słabość – miękki, przyjazny, towarzyski i miły dziewczyna z dobrym poczuciem humoru.

load...

Jeśli będziemy posiadać takie cechy, jesteśmy pewni, aby przyciągnąć uwagę Taurus. Ale wystarczy narysować! Uwaga powinna również posiadać. W jaki sposób? Cóż, ważne jest, aby nie pokazać Taurus, że nam się podoba. Udawać, że inni ludzie nie mniej interesujące. Och, jak Taurus nie lubi być ignorowany! Będzie starał się wszelkimi sposobami zdobyć kobietę, zaczyna szukać go za wszelką cenę, dbać, szukać szczególnego rozwiązania. W celu związania go mocniej, dobry będzie kapryśna, czasami odmawiających go zobaczyć. Załóżmy, nerwowy, a on próbuje zdobyć serce złośnicy. Nie bój się, że byk opuścił ręce – Byk jest bardzo uparty i będzie dążyć do jego ekstremalną trwałość. Jeśli my również znajdujemy się zmysłowa i seksowna, nie zostawiają cię w spokoju za nic w świecie.

Cóż, mamy przechowywane Taurus obok niej. A teraz ożenić?


Byk, seks i rodzina

Taurus – człowiek rodzinny, kochający komfort domu i rekreacji w kręgu przyjaciół. Jednakże, aby poślubić Byk nie jest takie proste. Najpierw upewnij się, że dziewczyna – niezawodny towarzysz życia, dobra gospodyni umie dobrze gotować i dopasować go w łóżku. Ponadto, żona musi być Byk to także dobry przyjaciel, który jest wokół której można polegać. W zasadzie, kucharz wirtuoz może się nauczyć. Inne byk też nie bardzo trudne. Ale proszę go w łóżku … Romantyczna, nawet sentymentalna w komunikacji, seks Byk może być nieoczekiwanie wymagający i niezwykle pomysłowy. On – wielki wizjoner i niestrudzony miłośnik różnorodności. I sexy Byk z biegiem lat staje się coraz bardziej wyrafinowane i ognisty. Dlatego zamierza go poślubić, musimy być przygotowani na to, że po roku, a dziesięć lat później mogą chcieć uprawiać seks we wszystkich odmianach zawsze i wszędzie. I będzie musiał ustąpić. W przeciwnym razie, to byk ozvereet i stać się niewykonalna.

Ogólnie rzecz biorąc, Taurus jest w stanie stworzyć poczucie fizycznej i emocjonalnej stabilności kobiety, niezawodność i pełne bezpieczeństwo. I to pomimo faktu, że nie jest zbyt lubiący pracę. Dobrze, że jakoś uda się podpisać ten człowiek wygodnie zorganizować swoje życie rodzinne, nie jest szczególnie wysiłku! Tylko nie wymagają ich do skrajnej luksusu. Taureanie nie mają skłonność do przesady i nie może stać, gdy moja żona nalega na tych ekscesów. Jeśli tak się stanie, prawdopodobny ogromny skandal, a nawet całkowite zerwanie stosunków.

Byk potrzebuje cichy, skromny kobietę, która jest w stanie stworzyć spokojna atmosfera w domu. że jest mało prawdopodobne, aby związać swoje życie, jak gdyby nie przyciąga wzniosłymi ognistym damy. Jest możliwe, że mężczyzna istotą Taurus będzie zaszczycony, że tak wielki człowiek bliski. Ale istota ludzkich emocji, ten wulkan nie zaakceptuje. I Byk, nawet jeśli to będzie bardzo bolesne, prędzej czy później część z pani zbyt nerwowy. A ona wolałaby niech mniej chwytliwy, ale wyważone i dość spokojną dziewczynę.

Generalnie, w celu Taurus poczuła chęć odwiedzenia z nami rejestratora, konieczne jest, aby nauczyć się panować nad sobą. Nieprzewidywalność i zepsute kobiety rodzą się do niego, ale jednocześnie mylące. Byk jest zagubiony, nie wie, jak zachowywać się i denerwuje. A warto zauważyć, że przyjaciel zwrócił uwagę na innych ludzi, a nawet wściekłości – właściciela Taurus i zazdrosny. A jeśli kobieta będzie ciągle prowokują powstawanie takich uczuć, będzie się z nim rozstać. Tak trudne, jak może ona podana.

W celu zdobycia Taurus, trzeba pokazać mu zdolność do posłuszeństwa i uległości. W rodzinie, że nie będzie tolerować matriarchat. Byk na pewno prowadzi do małżeństwa powinno być tylko człowiekiem. I interweniować w jego przypadku, aby je krytykować i kwestionować żadnej decyzji nie powinno być jego żoną. I jeden, który będzie uczyć, narzekania, ciągle wyzwaniem działanie męża, Taurus jest w stanie nawet nienawidzić. Jednak jest to nigdzie. Człowiek ten znak, na której można polegać. Przed przystąpieniem do rozstrzygnięcia tej kwestii, będzie on dokładnie zbadać go ze wszystkich stron, ważąc wszystkie „za” i „przeciw”. I robić wszystko tak jak powinno być. Cóż, nawet jeśli popełni błąd (który nie popełnia błędów?), To lepiej, aby uniknąć konfliktu, aby nie powiedzieć mu o tym bezpośrednio, ale tylko dyskretnie schować.

Byk nie może nic do zakazania lub zamówić coś zrobić. Taka komunikacja, w połączeniu z krytyką – to świetny sposób, aby byków, gdzie rola toreodora dostać kobietę. Jest mało prawdopodobne, że będzie ona kochać – rozwścieczony byk tak, że nie będzie tylko na oślep skedaddle. Dlatego, jeśli chcemy stworzyć dobrą rodzinę z Taurus, nie przyniesie go do białej moralizowania ciepła i wymagań. On wie, co i jak robić. Zrobiłem źle? Dobrze, niech ich! samo i poprawić się.

A jeśli daj nam nadal wywierać presję na Taurus, krytykując go, nalegając na własną rękę, on celowo zaczyna płynąć w swój własny sposób. W celu dokonania człowiekiem tym znakiem jest to, co musimy, powinien poprzeć i zachęcić. I po trochu, tak delikatnie, aby naciskać na odpowiednie działania. Najważniejsze, aby Taurus wrażenie, jakby to był jego wybór. I to może być, aby osiągnąć tylko to, co należy. W skrócie, żona Taurus być bardzo zręczny dyplomata. W przeciwnym razie, silne i szczęśliwe małżeństwo z nim nie jest gwarantowana.

W ogóle, Taurus nie może się zmienić, jeśli jest spokój w rodzinie tak gładko. Jednak, gdy nie czują wsparcia własnej połowie, to może odbić się na lewo i znaleźć sobie Lady-wylot. Tak, a nie tylko jeden. Byk nie jest w stanie utrzymać głęboką miłość do kogoś, kto zawsze był niezadowolony ze swoich działań i nie ufa decyzje. Obok kobiety, usztywnia, jest uprzejmy i zawsze jest gotów bronić. W takim stanie, oczywiście, nie kochać. Ale jeśli cenisz Byk często chwalić i cieszyć się swoim sukcesem, będzie on gotowy do zbierać gwiazdki z nieba.

W ogóle, jeśli wyruszyliśmy na podbój człowieka Taurus i wyjść za niego, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że będzie on poddawany regularnym kontrolom nas. Małżeństwo jest tak ważna i poważna sprawa dla niego, że byk nie odważą się ożenić, dopóki nie był pewien, że spełnia wszystkie jego wymagania. Będzie ona sprowokować dziewczynę, jest sztucznie tworzenie pewnych okolicznościach. I obserwować poczynania młodej damy i jej reakcje na tych lub innych ustaw. Byk ma zamiar założyć rodzinę na całe życie, a nie przez rok lub dwa. Dlatego, aby mieć pewność, ukochany.

Człowiek ten znak będzie starał się zrobić wszystko, aby dostać się do najtajniejszych zakątków kobiecej duszy. On podsunet jej wersję zdrady i będzie okazją do korzystania z ich pieniędzy. Zostaw jeden przed jakimś problemem i zaczynają zachowywać się prowokacyjnie. Sprawdzić jego zdolność do bycia kochanką domu i gotowania umiejętności. Siła, aby pomóc w przypadku niektórych mężczyzn i przyjrzeć się, jak młoda dama sama, w tym przypadku ołowiu. Będzie to zarówno opiekuńczy i lekceważąca i uprzejmy, a szorstki i delikatny, i obojętny. I stosuje się je do czasu, dopóki nie upewni się, że rozpoznał kobietę ze wszystkich stron. A jeśli Taurus postanowił, że mu odpowiada, że ​​jest pewny, aby przeciągnąć młodą damę do rejestratora kiedy nie spodziewać.

load...