Jak piękne tie szalik: zdjęcia i instrukcje wideo

Szalik – nie tylko modny dodatek. Jest częścią wizerunku kobiety, które stanowią uzupełnienie pozostałych elementów garderoby. Szale mogą być właściwe, niezależnie od pory roku oraz warunków pogodowych. Kombinezon w stylu biznesowym, jasnej sukni wieczorowej lub ciepłej odzieży, takich jak kurtki czy płaszcza – nie ma znaczenia, każdy z tych obrazów będzie doskonale uzupełnia szalik. Jak miło zawiązać chustę na szyję, by spojrzeć na art.

load...

Zawartość:

Jak Tie baktus

13 sposobów, aby zawiązać chustę: instrukcje wideo

Szaliki Klasyfikacja

Zanim wybierzesz dowolny ciuch, trzeba zapoznać się z całej różnorodności jego opcji dostępnych obecnie na rynku. Chusty na szyi dla mężczyzn i kobiet nie jest wyjątkiem – z wyglądu przypominają one zwykłe cięcie kawałek materiału, ale w rzeczywistości tak nie jest.

load...

Jest to ważne z tego, co jest wybrany szal noszone ostatecznie zależy od sposobu, w którym jest on związany.

Obecnie znane i dostępne w następujących sprzedaży:

 • Baktus – rodzaj szala z nowoczesnymi elementami, skromne rozmiary. Wiązane z tyłu szyi i sitowie obszar naprzód. Jest to dobra ochrona szyi i klatki piersiowej, który obejmuje, szczególnie wraz z nadejściem chłodów.
 • Boa – modne kawałek ubrania, prezentowane w postaci zielonego futra lub dzianiny szalik zapiętej pod szyję;

Dzianiny boa

 • Palestyńskiego szalik lub „Arafatka” – plastry tkaniny z ornamentami w stylu wschodnim. Odzież ochronna zapobiega inflacji wiatrem piasku i pyłu. Zapinany na szyi i wokół jego głowy. Bardzo nadaje się do miejskiego rytmu życia i podróżowania;

„Arafatki” i jak go nosić

 • Ukradł – szycie szaliki wykonane w zwykłym prostokątem, ale ich szerokość wynosi co najmniej 70 centymetrów. Jako materiał używany do różnych tkanek nich. Oprócz standardowych wersjach wykonanych z bawełny i wełny, a tam są droższe przedmioty jedwabiu. Podobnie jak inne chusty może być stosowany jako element dekoracyjny, a także środki do izolacji cieplnej szyjki jednocześnie. Czasami ukradł owiniętą głowę na górze;

Jak nosić ukradł

 • Państwa o niskich dochodach – rodzaj szalik z zszytych krawędzi;

0. „LIC”

 • Pareo – w tym roku, szyte z lekkich i dobrze rozwinięty szal tkaniny. Zwykle jest noszone w czasie wakacji na plażach i kurortach tropikach;

5. Jak zawiązać pareo

 • Procy – jednego z listy szal którego celem wykracza poza modą. Służy do wygodnego niemowląt Fit, podobnej w stylu plecaków o wadze 5-7 kg „kangur”.

1. Metody wiązania

Procy. Modele dla wszystkich smaków, jest ich wiele. To zawsze jest możliwe, aby znaleźć konkretny element w żądanej kolorystyki lub z określonym wzorem. W każdym przypadku, jest kwestią wyboru – to kwestia gustu damskiej. Ale zdolność do prawidłowego zawiązać chustę nie zawsze są natychmiast i niezależnie.

8. Różne modele i sposoby związać

Sposoby wiązania chusty dla wszystkich okazjach

Wiążąc knot

Metoda ta jest od dawna uważany za klasyczny. Na podwiązki musi wydać minimalną ilość czasu. Jednocześnie, powstałe usprawiedliwia efekt i czasami przekracza oczekiwania.

Wszystko odbywa się w bardzo prosty sposób:

 • Owinięty wokół szyi aż do przodu; Końce
 • Są związane w węzeł.

6. Jak tie patrzy w jeden

Węzeł „rogu”

Jest to jeden z najprostszych sposobów wiązania chusty. Jednocześnie jest to również najbardziej skuteczną metodą, aby ukryć wady postać i zrobić duże wrażenie na innych. Węzeł będzie przypominać nakrycia głowy odzież.

Instrukcja ta produkcja montaż:

 • Rzucać szyję;
 • Splatają się wokół o różnej długości końcówek w końcu;
 • Lewy róg długim końcu windy do poziomu szyi, zakładka do środka.

5. Chusta wiązana „obszar”

„Ascot”

Daje kobietom funkcję podświetlenia: stwarza wrażenie biznesu pani zalotna, a w tym samym czasie. We właściwych rękach stanie się on elegancką dekorację, eleganckie dopełnienie nawet surowsze garnitur pracy.

Na tej stronie będzie odpowiadał kwadratowy lekki szal. Materiały obejmuje następujące etapy:

 • Złożyć po przekątnej, aby uzyskać trójkątny kształt;
 • Noszenia obszar wyprzedzeniem. Końce tylnego krzyża i rzucać zbyt do przodu;
 • Dokręcić i zawiązać końce (w gestii kobiety: węzeł lub motyla).

Szalik „Ascot”

Host „łuk”

Najlepszym klasyczny łuk nic nie może podkreślić kobiecość naturę. Jednostka ta jest odpowiednia dla odzieży zimowej, takich jak: płaszcze, kurtki, płaszcze, itp

Zrób szalik od dziobu bardzo łatwe, ale musi być co najmniej 80-90 cm długości. Szalik trzeba wyrzucić przez szyję. Im dłużej uzyskanych kawałków muszą być złożone w ringu i ściskać dłoń jego centrum. Krótki koniec następnego uzwojenia pierścienia od dołu do góry. Tak więc okazuje się, że podobieństwo łuku – to tylko podnieść go do poziomu szyi.

5. Chusta wiązana kokarda

Węzeł w

Europejski styl. Węzeł Paris – jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które cenią sobie połączenie praktyczności i stylu. Ze względu na swoją wszechstronność w ten sposób jest to ogromny sukces. Nie jest to zaskakujące, ponieważ ukuł w Paryżu – „stolicy mody” świata. Stąd nazwa drugiego węzła – French knot. Szalik powiązane w ten sposób jest odpowiedni dla każdej kobiety, niezależnie od wieku i budowy ciała kształtach.

Knot wiązanej z długim szalikiem. Gdy jest poziomo złożone na pół, przednie pętle zostaną podobieństwo. Jest to konieczne, aby gwint na końce i pociągnąć za nie,

6. Paris węzeł

Wiązanie dwóch węzłów

Sposób na sobie długi szal z odzieży zimowej. Będzie to korzystne, jeśli jest to bezpośredni gardle swetry rozpinane lub kołnierz.

Na jednym końcu chusty wisi na szyi należy przykleić do kilkudziesięciu centymetrów większy niż drugi. Ten koniec jest zawinięty w dwóch uzwojeń na szyję i ukryte pod ubraniem, wraz z innymi, krótkiego końca.

8. Chusta wiązana podwójny węzeł

Tworzenie efektu dźwięku przestrzennego przy użyciu ten węzeł

Inną praktyczną odmianą dla tych, którzy chcą się ogrzać w zimie bez narażania modę. Nad węzeł będzie musiał pracować nieco dłużej niż podwójna. Ale nie ma problemów wiązanie go nie spowoduje:

 • Prostokątna chusta złożona na pół; Końce
 • Są połączone w kierunku do góry i krawat małe sęki;
 • Z szalikiem pozory ukształtowanych pierścieni, które są przekazywane w tej formie przez głowę i wykręcił do tyłu;
 • Powstały wariant smarowania dokręcone z wyprzedzeniem i bardzo blisko do gardła.

Efekt przestrzenny jest tworzony – jeszcze własnego poprawne.

1. Tworzenie woluminu z

Blokujące koniec

Młodzież sposób, że nie ma sobie równych: unikalny i stylowy. To może wydawać się skomplikowane, ale w praktyce jest opanowane bardzo szybko. Wystarczy powtórzyć kilka razy przed lustrem:

 • Szal jest wyrzucany na tył głowy, wewnętrzna część jest zwisać swobodnie;
 • Wewnątrz skręconej jednym czasie; lewa strona jest przekazywana do szalikiem, to samo trzeba powtarzać i prawo;
 • Elementy

 • Są dokręcone do poziomu gardła.

05. Materiały tkane końce

Plac knot

Ten spektakl opuści szyi szalik okaziciela uchylone. Ta opcja jest bardziej przypomina motyla samca, jak jest idealny do noszenia w płaszcz. Aby związać węzłem, to najlepiej wziąć szal z lekkiego materii.

Algorytm wiążąc się następująco:

 • Złożyć na pół i dopasowanie, tak że koniec jednej ze stron ma lepsze wyniki niż inne;
 • Węzeł zawiązać końce, długo skończyć. Tak więc za krótki koniec pętli jest ukształtowana;
 • Długie końcówki gwintowane przez otwór dziurki.

20. Szal zawiązany węzeł

Kwadratowych. Teraz można dopasować chustę ciągnąc zarówno na czubku i jeśli one zakłócać – można wpakować je w kurtkę lub płaszcz.

„Chustka”

Nadaje się do codziennego użytku i sportowe style odzieży damskiej. Golfy, rajstopy i buty pasują idealnie z nim. Z pomocą „bandany” kontury figur wyglądają bardziej wyraziste.

Aby umożliwić podjęcie kwadratową chustę lub chusteczkę i złóż go trójkąt. Możesz natychmiast użyć wersji trójkątny. W każdym razie, potrzeby do zawijania ponadto szerszy w kierunku prawym górnym rogu. To trzeba zrobić, to długość trójkąta nie jest przecięty na pół. Dalsze szal owinięty wokół szyjki, a końce są połączone węzła.

36. Różnorodność „bandany”

„Wąż”

Mimo podobnej nazwie, jest to oryginalny sposób, aby zaprezentować się ładny i skromny dziewczynę. Aby to zrobić, trzeba będzie lekki szal, większy niż przeciętnie. Węzły są związane bezpośrednio z obu stron szalik, a on skręcony, biorąc kontury wici. Po kilku obrotach z szalikiem będzie na szyi, przednie końce powinny trzymać. Będą oni musieli wkręcić górną część szalik i owinąć w ramach niższych rzędów. Należy to zrobić do tego czasu, aż do „węża”.

53. „Wąż”

Wiązanie szal w stylu bohemy

W tym przypadku, piękniejsze i bardziej kosztowne tkaniny, z której jest tkany szal, tym bardziej wyraźny będzie obraz na okaziciela. Ta opcja jest nawet trudno nazwać węzeł. Aby skorzystać, wystarczy umieścić na szal, tak aby był szczelnie rany na szyi, a końce wisi swobodnie w dół do poziomu klatki piersiowej.

71. Szalik

Udana kombinacja szalik kobiecej szafy

Odzież jest wybrany zgodnie z pory roku i warunków pogodowych. Wybierz szalik w tym zakresie jest bardzo prosta. Po prostu trzeba wziąć próbki z grubej tkaniny jesienią i zimą, lub odwrotnie, a przedmuchanej wersji na wiosnę i lato. Ale jeśli praktyczność jest na tyle prosty, ponadto wciąż muszą być zdefiniowane z harmonijnego połączenia szalik z resztą ubrania.

W lecie, na przykład, lekki szalik wokół szyi świetnie wygląda w kombinacji „T-shirt z krótkim rękawem – Jeans – Belt – buty”. W tym przypadku, zamiast koszulek mogą być noszone i koszulę. Dżinsy mogą być zmienione na klasycznych krawieckich spodni. Niektóre entuzjastą udało się perfekcyjnie połączyć szalik nawet szorty i kapcie. Kolor szal musi być tak dobrana, że ​​jest skontrastowane z innymi elementami garderoby. Pierwszeństwo w lecie powinny mieć jasne kolory podkreślają nastrój.

90. Sposoby wiązania szalik w letnim

W numerze zimowym praktyczność wygrywa pierwsze miejsce, wyprzedzając nawet chęci wyglądać lepiej niż ktokolwiek inny. Ale to nie znaczy, że nie można użyć szalik być stylowe i chronione przed zimnem w tym samym czasie. W zimnym szal jest noszona razem z odzieży zewnętrznej. W związku z tym konieczne jest, aby być w zgodzie z myślą płaszcza i płaszcz. Aby to zrobić, trzeba przestrzegać kilku prostych zasad:

 • Długi i obszerny szal poprawia sylwetkę. Noś to musi być i futro kożuchy poziomu poniżej kolana. Noszenie takiej opcji, wraz z krótką kurtkę, windbreaker lepiej wykluczyć;
 • Na ciemnym odzieży wierzchniej szalik powinny emitować kontrast. Idealne kolory to – biały, beżowy i brązowy. Światło
 • Cienki szal w zimie nie jest ucieczką przed zimnem. W związku z tym konieczne jest stosowanie więcej, ponieważ niezbędne wyposażenie nie chowając końców do środka. I można wydzielić i poprzez kołnierz sweter.

Najważniejszą rzeczą – aby uzyskać wygląd kobiety zawsze musi cieszyć, gdy patrzy w lustro, i jak wiatr szal wokół szyi mogą być wybierane za pomocą tego artykułu.

load...