Jak pić tequila złota?

Duchy, które istnieją w świecie, mają inny smak, siłę, historię. Dziś mówimy o tequila – Mexican napojów alkoholowych, które smakują tak jasne i niezwykłe, że wielu mężczyzn porównać go z piękną dziewczyną, której miłość może przynieść szczęście i zgorszenie i ból. Aby w pełni poczuć smak tego napoju trzeba umieć pić tequilę, że nie przeszkadzać jej z innym alkoholem, i, oczywiście, wiedzieć, kiedy przestać, bo tequila, a także wódka daje silne kaca.

load...

„Moonshine kaktusa”

Dość często można usłyszeć, jak tequila jest nazywany „Mexican Moonshine” lub „wódka z kaktusa” – daleko od niego. Kłujący roślina nie ma nic wspólnego z tym, jak również domowej roboty polskiego alkoholu. Napój ten jest wykonany z soku agawy niebieskiej – rośliny, która rośnie tylko w Meksyku. Dla siebie meksykańska tequila drink jest bardzo ważne, ponieważ jest to związane z wielu historycznych momentów kraju.

Agawa rośnie do ponad dziewięciu tysięcy lat w Meksyku. W dawnych czasach, to jedli, biorąc pod uwagę bardzo przydatna. W XVI pierwszy napój z agawy. Stało się to dzięki hiszpańskich konkwistadorów, którzy nie spędzają dzień bez picia. Brandy przyniósł je dość szybko się skończyła, a Hiszpanie, pokazując zaradność, staramy się, aby napój alkoholowy wykonane z agawy rdzenia. Więc nie było „mezcal” – przodek współczesnego tequili. Mezcal istnieje do dziś, to tylko nieco inaczej niż prawdziwy napój tequila wytwarzana jest z niebieskiej agawy, natomiast do produkcji „mezcal” służy pięć odmian tej rośliny.

Pić w formie, która jest prezentowana dziś w sklepach, to pojawił się w XIX wieku. Istnieje kilka kategorii tequili, to zmienia się w zależności od sposobu wytwarzania, i stopień ekspozycji. Każdy z tych typów ma swój własny zapach i smak. Tequila znawcy twierdzą, że najlepszym napojem powinny być przechowywane przez okres co najmniej czterech lat, a wykonana jest w 100 procentach z agawy, bez dodawania dodatkowego cukru. Napój siła może zmieniać się od 40 do 55 stopni – również w zależności od sposobu wytwarzania.

Od prostych odmian unseasoned szczególnie popularny „gold tequila”. Do regulacji koloru napoju ozdobić swój spalony karmel, który nadaje jej podobieństwo do przyprawione tequili.

load...

Jak pić i co pić

Istnieje wiele sposobów picia tequili. Dość niezwykłe jest to, że w Meksyku, fakt ten nie odgrywa ważną rolę, nikt nie myśli o tym, jak pić tequilę – napój napój, ponieważ jest blisko niego.

Ale Europejczycy mają prawdziwy rytuał, który jest wystarczająco dużo czasu, ponieważ prawo do picia tequili – oznacza, że ​​jest to jego własna mężczyzna w towarzystwie swoich wielbicieli. Człowiek zawsze był podatny na wszelkiego rodzaju grup i społeczeństw, a nie ma się wokół niego …

Najbardziej znany i popularny sposób – wykorzystanie tequili z wapna i soli. Dzień Najpierw trzeba przygotować trochę. Pomiędzy środkowym i wskazującym palcem na odwrocie strony wyciska kilka kropel soku z limonki i posypać solą. Plasterek wapna w podróży przekąskę, więc umieścić go obok szklanki. Teraz lizać sól z rąk, szybko wypić drinka, a zajęte wapna. Nawiasem mówiąc, jeśli nie ma wapno, może być zastąpiony przez cytryny.

Bardzo często sposób picia tequili wśród młodych ludzi jest koktajl z wysięgnikiem tequili. Zyskał popularność w klubach i dyskotekach, bo jego ożywczy efekt. Aby zmieszać tequili z tonikiem lub Sprite, szklana pokrywa ręką ostro i uderzyć je na stole. Od wstrząsnąć pić jak czyraki, trzeba szybko pić, koktajl, zanim opadnie.

Pić tequilę w czystej postaci, wyciska z koktajl przygotowany z soku pomidorowego i cytryny z odrobiną chili.

Kluby młodzieżowe napój ten jest często używany do tworzenia popularnych koktajli – El Desierto, Sangrita Margarita. Te wielbiciele tequili dodać go do herbaty, kawy, a nawet brandy.

Na podstawie wszystkich faktów, aby odpowiedzieć na pytanie, jak pić tequila złota i każdy inny, nie można odpowiedzieć jednoznacznie. Wystarczy pić go na swój własny sposób, tak, jak chcesz. Więc weźmy przykład z Meksykanami i nie zadać to pytanie, ale spać spokojnie, popijając napój idealny!

load...