Jak ożywić „depresja” nastawienie?

Róże, prezentowane do tej pory, w końcu znikną z czekoladek i innych początku vkusnyashek przytyć, częste wyjazdy do restauracji może być pozostawiona bez grosza w kieszeni i idzie w parkach i placach pojawiają się modzele na nogach. Zależność jest coraz odważniejsze i nudzi. Użytkownik rozumie, że zabawa i romans z pierwszego spotkania dobiega końca, a płomienie uczuć, a jeśli świeci z taką samą siłą, serce rozgrzewa już znacznie słabszy. Zaczynasz rozumieć, że częstsze spotkania doprowadzi do rozstania niż rozsądnej relacji.

load...

Zawartość:

Jeśli porozumienie nie przechodzi bez śladu, częstotliwość regulacji spotkaniu wymyślając różne ważne sprawy w tej sytuacji – jak zwykle. Jeśli facet nie jest taki mądry i pragmatyczne, a następnie odkupić go, dlaczego nie możemy zobaczyć pięć razy dziennie, to będzie bardzo trudne dla niego. Jeśli trochę mądry – nie trzeba wyjaśniać. W tym przypadku, możesz być szczęśliwy, bo nie jesteś sama troska o swoim związku. Do swojej radości, a jeden ode mnie kilka sposobów, aby urozmaicić „depresja” uczucia.

Standardowe procedury

Nic oryginalne, nie są one przeznaczone do: zmniejszenia liczby posiedzeń, częstotliwość połączeń telefonicznych i wiadomości SMS. Większa swoboda – więcej życia. Standardowe walking parków i spotkań w restauracjach oblyublennyh zastąpić go czymś bardziej interesującym: opuszczony obszar przemysłowy lub piknik na dachu wieżowców pod gwiazdami, lub bez nich – nie jest alternatywą? I kilka zdjęć, jaką można zrobić dla swoich nowych sieci społecznych. Paintball pistolety voynushki w wodzie, bawić się śnieżkami, wycieczki w lesie na truskawki lub jagody – to twój temat. Jeśli okaże się ludzi za dodatki – takie jak obniżone w ich relacji – ci po drodze.

load...

Kreacja na granicy faul

Niespodziewane rzeczy zawsze przyjęty z uśmiechem. Oczywiście, jeśli są one przyjemne. Podczas kłótni można uderzyć w rzepkę i można pocałować czubek głowy. Dlaczego w koronie? Bez względu na to, niech myśli, to dlaczego nie w kolano. Wymiana standardowe wzorce zachowań do mniej jasny, stale zmieniających, to oczywiście nie będzie się nudzić – dla was obojga. Najważniejsze – nie zginać i nie mylić kreatywność z głupie. Tak często bywa z tymi, którzy nie są w pełnej kontroli nad swoim umysłem. Istnieją, oczywiście, i takie ich klienci, ale facet może odmówić wypłaty. W związku z tym pamiętać!

Nie ma potrzeby się wahać, aby spędzić trochę smutne śmiać się, czy kiedy się bawimy. Nawet jeśli nie ma powodu, twój śmiech – nie obchodzi. Jeśli masz „patriarchalnej” związek, czasami organizuje wieczorne matriarchat: zaprosić na kolację, zadzwoń mu taksówkę, płacić za wszystko i zaprosił mnie do swego domu na kawę. Niech zastanawia się, co się dzieje i co miało miejsce wielkie wydarzenie, ponieważ jesteś taki sam. Zamiast restauracja może zorganizować połów, Noc boksu lub strzelanie na strzelnicy. Ogólnie rzecz biorąc, kostium wszystko, co nie spodziewa. Tylko w rzepki nie boli – to boli, choć nieoczekiwane.

Uśmiechnij się, zdjąć!

Dziś na YouTube jako film, w którym hodowane są chłopcy dziewczęta! Ponadto, w większości przypadków, ich dziewczynek. Nie wiadomo, co dzieje się za kulisami, a potem, ale na pierwszy rzut oka, wszystko jest bardzo ładne, choć zabawne śmierci. Wtedy nie trzeba być kreatywnym: słabo zainteresowany wniosek do wyszukiwarki i wybrać najbardziej wyrafinowany sposób. Musimy jednak uważać, bo facet za tyłek pinch w zatłoczonym autobusie i przesunąć go na przepuszczając dziewczynę – nie to samo. Zamiast jednego, ale to wymaga innego poziomu poczucia humoru.

0.

Nie można robić takich rzeczy zbyt często, bo facet może pomyśleć go nie szanować. Można to zrobić tylko wtedy, gdy mają ten sam dobry nastrój: smutny człowiek żarty nie dopingować nad nimi i śmiać się sam lub tych, którzy są kiepskie żarty, albo …

I lepiej jest, aby nie pozwolić na związek z koniecznością ich ożywienia. Bądź zawsze żywy i wszystko będzie dobrze!

Ivan Sopiga

load...