Jak oznaczyć Walentynki?

Zawartość:

Wszyscy miłośnicy czekają na Walentynki. Oczywiste jest, że za przejaw szczerych uczuć wymagany jest specjalny powód. Ale jeśli to jest – Walentynki, dlaczego nie wspomnieć o tym? Powiedział kiedyś o swojej miłości, aby pokazać przywiązanie potwierdzić uczucia. I po prostu spędzić dzień nie jak reszta świeckich świąt. Jak oznaczyć Walentynki, więc to był wyjątkowy i niezapomniany? Wakacje dla dwóch osób.

load...

Tradycja, wróżby i przesądy z Walentynki

Terminy ten urlop zimowy z czasów rzymskich. Kiedy na mocy dekretu cesarza Klaudiusza II zakazano zawrzeć nowe małżeństwo. Ale cesarski edykt do ludzkiego serca? Czy to możliwe, aby zakazać miłość?

Ludzie nadal zakochać pomimo wszystkich dekretów. Młody ksiądz Valentin Pozwoliłem sobie poślubić skrzyżowane kochanków. Niestety, to była cena za wolność i życie Valentine. Kara za tajnego ślubu ksiądz został uwięziony i skazany na śmierć. Nadzorca, aby dowiedzieć się, że skompromitowany ksiądz jest także zaangażowana w uzdrowienie, poprosił go, aby uzdrowił jego ślepego córkę, Julię. Valentin i Julia kochać siebie, ale nie mogli być razem. W przeddzień egzekucji, w dniu 13 lutego ksiądz napisał list jego kochanek i podpisał je „Your Valentine”. Przeczytać wiadomość od Julia mogła tylko po wykonaniu Valentina, 14 lutego. I tego dnia stał się symbolem całego-zdobywczego miłości, Walentynki.

Naturalnie, wszystkie tradycje i oznaki Walentynki związane poszukiwaniu swojej drugiej połowy, z romantycznym związku z propozycją małżeństwa. Wszystkie z nich, jak również samego wypoczynku, przyszedł do nas z Europy. Coś zatrzymany, coś zmieniło, coś wywołuje uśmiech.

load...

Oto jeden z najstarszych wierzeń. Pierwszy człowiek, który spotkał niezamężna dziewczyna w dzień, staje się Valentin (chce czy nie). Innym powszechne przekonanie, że St. Valentine przychodzi na ziemię i mówi zwężone nazwy. Dlatego młodzież zastanawiała się w imię kochanka, ciągnąc liści z kubka z nazwiskami. Albo taki znak. Jeśli 14 lutego ujrzała Robin w niebie, jej mąż będzie marynarzem jeśli wróbel – że ona będzie żoną biedaka, a jeśli Szczygieł – przeznaczenie poślubić bogaty.

Wierzono, że Walentynki każda kobieta może łatwo złożyć ofertę do człowieka. On ma prawo do przyjęcia i odrzucenia. Ale jeśli on nie zaakceptuje propozycję, jest on zobowiązany, aby dać wyraz wdzięczności pani strój jedwabiu.

Jeżeli wniosek czyni człowieka, to powinien dać jej ubranie. Zgoda kobieta otrzymuje prezent. Tak to jest ciekawe, w pierwszym przypadku, pani otrzymała ani mąż, ani strój. A w drugim – wszystko albo nic.

Oczywiście, dzisiaj takie praktyki, nikt nie zauważa. Ale w naszych czasach, nie było tradycji powołać do ślubu, wesela i zaangażowanie. A jeśli nie tak uroczystych i ważnych wydarzeń, to naprawdę romantyczna kolacja, spacer, małą podróż lub hałaśliwa impreza konieczne. Jak dokładnie wspomnieć Walentynki, każdy decyduje za siebie. Dzisiaj, to jest więcej niż wystarczająco dużo możliwości.

Współczesne idee święto walentynki

Najprostszym rozwiązaniem – jest to romantyczna kolacja w kawiarni lub restauracji. Smaczny, ciepły, nie uciążliwe. Ale, niestety, nie jest oryginalny.

Chcesz coś niezwykłego? Umów się na sesję zdjęciową dla dwóch osób. Z pewnością dzień odbędzie się barwnie i emocjonalnie. Tak, a romantyczne zdjęcia w pamięci pozostanie.

I dlaczego nie uczcić tę kampanię wakacje w salonie kosmetycznym? A także razem. Zmiana obrazu: kolor włosów, strzyżenie, piercing lub tatuaż. Oczywiście, ten pomysł jest do najbardziej śmiały. Ale dlaczego nie? Spróbuj – takie eksperymenty zgromadzi.

Na pewno nie pozostawi obojętnym, i spędził wieczór na lodowisko, lub jazdy konnej, lub sankach. Beauty można zastąpić leczenia uzdrowiskowego lub sauny, restauracja i park wodny. W końcu, można zastosować do agencji wakacje. Oni mają mnóstwo pomysłów, które wydają się interesujące i oryginalne.

Ale nawet w naszych czasach szalonego nikt odwołany panujące tradycji tego święta. I najbardziej tradycyjna była i nadal jest kolacja dla dwóch (w domu i świecach).

Romantyczna kolacja na Walentynki

Ten obiad nie musi być zredukowana do codzienności, „napój, coś przekąsić i … (wiesz).” Ekscytująca atmosfera, unieszkodliwianie do czułości, zaufania i szczerości można całkowicie założyć w domu. W jaki sposób? To właśnie Lisa przypomina Échevannes dekoratorów.

Na stole w ruchu róż i świecami. Można umieścić na środku stołu wazon z różami. Mogą być różowe pąki lub płatki umieścić w szklance wody. W tabeli należy również ozdobić ze świecami. Jest możliwe, aby zorganizować wiele różnych świece w świecznikach. Można umieścić świece na dużym półmisku, pokryte ozdobnymi kamieniami. Dar przeznaczony do kochanka może być również ozdobione różą i wstążką.

Do nakryć do stołu, pożądane jest w tradycyjnych kolorach – czerwonym, białym i czarnym. Na przykład, zastosowanie białych i czarnych płytkach z czerwonych ręczniki lub podpaski z tradycyjnymi symbolami Amorem serca i kwiatów. Może być rozwiązane na cięcia tabeli z czerwonych serc papieru. Talerze specjalny marker można pisać listy miłosne.

W romantycznym menu kolacji powinny być owoce i czekoladę. Potrawy przygotowane do takiej tabeli należy dodać afrodyzjak (generatory miłość energii). Najłatwiej dostępne z nich – granat, ananas, wanilia, cynamon, kolendra. Na przykład, prosty deser przepis z afrodyzjaków. Banany, cięte na długości na dwie części, wlać miodu, posypać cynamonem i nakrętek.

W skrócie, wykorzystać każdą okazję do zaprezentowania romantyczne wakacje. I to nie tylko w domu. Jeśli ty i twój kochanek pracują razem, zaczynają Walentynki prawo w biurze.

Wersja Urząd Walentynki

Jak oznaczyć Walentynki w biurze? Stworzyć świąteczną atmosferę, używając symboliki święta. Udekoruj pracy (jak jego własne, a jego). Na ekranie komputera wybierz motyw lub tapetę ekranu. Niech tam będzie nie tylko piękny obraz, ale tekst z życzeniami, poezja, miłość spowiedź.

Stół może być również ozdobione wizerunkami aniołów lub para w miłości. Lub zdjęcie swojego stawu lub Valentine lub kwiatów lub balonów. Wyślij e-mail lub głosowej piękne karty congratulation. Pozostawić na stół wykonany prezent lub leczeniu.

Nawiasem mówiąc, znak na Walentynki stało się modne, nawet jeśli nikt, kto nie jest w miłości. Ogólna atmosfera romantyczne wakacje do przyjemnej rozmowy i szczerych stosunków.

Urzędy odbywają się nie tylko spotkań firmowych, ale także zabawa konkursy i zabawy. Pracownicy oferują konkurować w śpiewanie piosenek o miłości, komponując Love Letters, bukiety i walentynki. I zorganizować zawodów komplementy do współpracowników i deserów wypoczynkowych. I, oczywiście, dać bezpretensjonalne pamiątki i kwiaty.

To święto – dobry pretekst do deklaracji miłości, jeśli twój ukochany (a kolega w kombinacji) nie wie o swoich uczuciach. Wierz mi, najlepszy przypadek nie został znaleziony. A nawet jeśli tak nagle, że nie dzielić swoje uczucia, można obrócić wszystko w żart świąteczny.

Więc nawet pracujący na Walentynki może być prawdziwą ucztą i początek romantycznej relacji.

A jeśli namiętny związek został przeniesiony w bardziej komfortowej i stabilnej fazie? Jeśli masz już rodzinę i dzieci? Zresztą Walentynki – to twoje wakacje! Spędzić go z rodziną. Nieruchomość może również zorganizować specjalną kolację, śpiewać karaoke, obejrzeć dobry film lub grać w ekscytujące gry planszowe. Można wybrać się na spacer lub wycieczkę rodzinną do lodowiska. Deklaracja miłości do krewnych – współmałżonków, dzieci, rodziców. Pamiętaj, że to święto – Walentynki. Wszyscy!

load...