Jak ozdobić choinkę

Zawartość:

Tradycja dekorowania choinki pochodzi z Niemiec. I szlachta, mieszczanie i biedni zdobione Choinka ręcznie robione zabawki – cukierki, słodycze i figurki wykonane z kolorowego papieru. Bombki choinkowe są najbardziej znanym ornament, który ukazał się w 18. Wieku, najpierw w formie kolorowych ziemniaków, a następnie w formie ciągu pozłacanymi szklanych zabawek. Do tej pory wiele trzymane w domu jako relikt dawnych zabawek choinkowych, który dostał je od swoich dziadków.

load...

Jak ozdobić choinkę

Istnieje kilka zasad, obserwując, że dekorowanie choinki to nie tylko zabawa, ale także proste!

  1. Wielkość choince powinny być połączone z wielkości pomieszczenia i miejsca, w którym będzie ona stać z dala od urządzeń grzejnikowych i ogrzewania – jeśli nie osypletsya drzewo z wyprzedzeniem, a nie stać się ozdobą zagrożenie pożarowe z pokoju. Świece i ognie nie są najlepszym wyborem dla dekorowanie choinki – zostawić je na świeżym powietrzu.
  2. Ustawianie choinkę powiesić girlandę na to, że trzeba najpierw sprawdzić stan i bezpieczeństwo. Blichtr i koraliki mogą być dowolnego koloru, w zależności od ogólnej idei dekorowanie choinki. Muszą być umieszczone wokół pnia, a nie powiesić pionowo.
  3. Następnie równomiernie umieścić duże zabawki choinkowe, lepiej jest użyć 2 lub 3 kolory podstawowe, to drzewo będzie wyglądać spektakularne. Bardzo dobrze ze sobą zabawki zielone, czerwone i białe kolory. Nie należy przeciążać go z zabawkami, a następnie z powodu sceneria nie będą widoczne gałęzie puszyste. Zabawki wisiał obok lampek girlandami, przede wszystkim ze względu na kolorowe oświetlenie – i uważają to przy wyborze głównych kule świąteczne.
  4. Teraz nadszedł czas, małe zabawki, które są łatwiejsze do powieszenia na długich włókien. Może być stosowany jako montażowych spinacze, prostując je jako złą osiem, gdzie mały hak jest zamontowany do zabawek i wysokiej dołączonych do oddziału. Szczególnie wyglądają ozdobne drzewa, gdzie zabawki wiszące na satynową tasiemką, ale wtedy należy zmniejszyć ilość zabawek lub ozdób choinkowych będzie wyglądać bałagan. Zabawki równomiernie i upewnij się, że drzewo nie zmienił swoją formę wizualną.
  5. I ostatnia rzecz, na szczycie choinki są stałe gwiazdę lub innego dekoracji – łuk lub iglicę.

Ta ogólna zasada ozdoby choinkowe. Ponadto, można samemu dokonać jodłę od wszystkich innej konstrukcji choinki może być cokolwiek. Może być to rozwiązanie niestandardowe koloru. Teraz u szczytu Christmas moda ekskluzywnych zabawek i choinki, ozdobione odcienie metali szlachetnych noworocznych, nie zaleca się mieszać ze srebra i złota. I przy pomocy konwencjonalnej farby w sprayu może być wyruszył jako zabawka i czubkach gałęzi na drzewie.

Zabawki choinkowe z własnymi rękami

Jeśli twoja rodzina ma dzieci, przygotowania świąteczne mogą dobrze rozpocząć przed zakupem choinkę, poświęcając kilka wieczorów dyskusję i wybór zabawek. Można dokonać zabawek choinkowych z ich własnymi rękami. Takie pre-Nowy Rok zabawki w zgiełku da ty i twoje dzieci spokój i komfort i stworzyć atmosferę magii.

load...

Można malować z orzechami aerozolu lub majstrować zabawek choinkowych z perełek i papieru, wstążki satynowe wiązanie nich, i mogą być wykonane ze specjalnej bałwanki sól ciasta, ozdobione koralikami, confetti i blichtr. Starsze dzieci mogą być poza zwykłą pianką, podzielone na ziarna sprawiają, że kosmyki śnieg, który jest przytwierdzony do sufitu – to ziarna z pianki nawleczone na nitkę. Więc można ze swoimi dziećmi, aby świąteczne dzianiny zabawki. Na przykład, choinek mogą być ozdobione symbolami nadchodzącym roku, te słodkie zabawki mogą szydełku lub szprychy, zamiast oczu, aby koraliki lub guziki.

Fantastyczna atmosfera w domu pomogą stworzyć mróz i śnieg na gałęziach drzew. Aby utworzyć mróz gałęzi drzewa i stłuczki wpaść gorącym stężonym roztworze soli przez kilka godzin. Po tym, możemy wyciągnąć i dać czas do wyschnięcia gałęzie. Teraz zdobią gałązki i szyszki śniegiem. Aby to zrobić, wykonaj trzeć na tarce pianki, gałązki i szyszki posmarować klejem i pianki do posypywania.

Można zrobić ozdoby choinkowe z zwykłych jaj kurzych. Aby to zrobić, należy przebić jajko na obu bokach igły zwolnić całą zawartość jaja muszą pozostać puste. Teraz użyj swojej wyobraźni! Na przykład, jeśli masz wielobarwne pióra, można zrobić piękny ptak. Narysować na jajko włazu, dziób, pióra, pióra i kleju kleju zamiast ogona. W ten sam sposób można zrobić, a koty i myszy, które dusza zapragnie!

load...