Jak osiągnąć idealną sylwetkę

Zawartość

Mam marzenie. Budzisz się, przyjdź do lustra, rozciąga, a tam … biceps, triceps, delta i wszystkie ulgi jest określony, duży i piękny. Ale Matka Natura jest wspaniała, aby wyśmiać mnie. Od taty dostałam nie tylko poczucie humoru, ale także rzadkie piersiowym-digestivny typ ciała. Kto nie wie, kiedy to uchwyty i z powrotem jak Angelina Jolie, ale nogi – zarówno piosenkarka Pink. Rodzic, nawiasem mówiąc, jest zaangażowany w ćwiczenia ciężarów, które pomaga mu utrzymać się w formie, ale nie mają idealny „sportowe” proporcje. Nadal uważam, że pompa w najmniej tolerowane biceps jest o wiele bardziej skomplikowany niż, na przykład, aby usunąć tłuszcz z brzucha i zacisnąć pośladki. Ale wszystko to są teksty osobiste powiedział, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że mięśniowe sportowców nie są bynajmniej ogólnie przyjętymi ideał kobiecej urody.

load...

[Powrót do spisu treści]

Idealna figura w liczbach i faktach

Już w 2017 roku, czytałem artykuł w „Cosmo”, który jest naprawdę, zatopiony w duszy. Tekst opowiedziany, że idealna kobieta jest nadal istnieje, a to – brytyjska aktorka Kelly Brook. Faktycznie, na profesjonalnym kobieta sukcesu, niewiele wyróżnia się, ale ma aktywa w:

  • 25 cm różnicy między talii i bioder;
  • Swoim trzecim rozmiaru biustu, a ponadto jest również idealną formą – „jabłko”;
  • Nogi, który jest o 15 cm dłuższy niż figur wzrostu, podzielonych na pół;
  • Elastic ale muskularne ramiona, płaski postawa ciała, brak skoliozy;
  • Pośladki, znakomita dla przeciętnego linii ciała większej niż 15 cm

Wtedy w niektórych plotek internetowych przeczytałem, że Kelly nawet studiował kinezjologii i Genetyki, Uniwersytet w Teksasie, jednak idealnie identyfikują gen nie udało. Osobiście Panna Brooke wydawało się zwykłą dziewczyną, sąsiad, który w każdym polskim mieście i zwały więcej i zapomniałem o nim bezpiecznie.

load...

Osadochek Ale, jak mówią, pozostał. Gdy poznałem dziewczynę z Trenera na kształtowaniu, a ona szybko zaciągnął mnie do swojego pokoju, a nawet testowane na specjalnej maszynie. Bez fałszywej skromności, że jestem niezadowolony z jedynego nieobecności na notoryczny sportowej obręczy barkowej. Co za niespodzianka to było, kiedy okazało się, że wraz ze wzrostem 169 cm, waga 58 kg i objętości 92-62-95 miałem … nadwagę, a to nie jest jakiś gruby, a aż osiem (!) Kg extra mięśni. Pozbyć się z nich, zgodnie z deweloperów kształtowaniu powinienem za pomocą treningu o wysokiej udarności i Żywienia na parze warzyw, kaszy gryczanej i szklankę kefiru. Program kalorii Dieta 1200 kcal wydawane było, że tryb szkolenia „6 do 1”, i stos badań z klientami kobiet zabiłby mnie przez dwa miesiące. Wtedy zapytałem: „Ira, i pokazać mi idealną kobietę.” I tak narodził zdjęcie niektóre panie z pulchną osła, cienkich nogach, a „gałązka” ręce, a to jest, oczywiście, w żaden sposób nie byłem inspirowany. Przydatność jak postać zwana „mało tłuszczu mięśni oraz dobra lokalizacja.”

Dlaczego tak długi wstęp? Drogie dziewczyny, jeśli trzeba kobiecą figurę z talii, zaokrąglone biodra, pośladki i brzuch dokręcone i nie bez „wodotryski”, takich jak prasy tarka do prania i notorycznie delt z biceps, nawet położyć szczególny wysiłek nie jest konieczne. Proste ćwiczenia z hantlami, Fitball trzy razy w tygodniu plus 2 jog lub spacer i zbilansowana dieta bez większych restrykcji kalorycznej – tego przepisu fitness. Mówimy o? Załóżmy teraz, że praktyki.

[Powrót do spisu treści]

Pakiet podstawowy dla doskonałego rysunku

Muszę powiedzieć, notorycznie długości nóg, rodzaj rozwoju mięśni, a także stosunek talii do bioder – jest genetyka. Oczywiście, można zadzwonić do odpowiedzialności rodziców i innych krewnych, ale będzie bardziej obiecujące korekcji rysunku. Zacznij od podstawowego kompleksu przydatności, ale co i jak postępować z różnymi Dane antropometryczne omówię w kolejnych artykułach.

Ciepłe :1 0 minut światła cardio w każdym symulatorze lub szybki marsz, skoki światła liny, podstawowe kroki aerobiku lub po prostu tańczą do swojej ulubionej muzyki. Staraj się unikać gwałtownych ruchów, twoim celem – aby stale podnosić tętno i rozgrzać ciało.

Ćwiczenie 1: Squat w fitball – pośladków, ud i postawy


Stań naprzeciwko ściany, trzymaj piłką między talii i powierzchni ściany. Weź wygodne stabilną pozycję i usiąść, aby uda były równoległe do podłogi. Piłka musi być zwinięte wzdłuż kręgosłupa i przytrzymać tylko za pomocą prostej postawy. Wykonaj 3 serie 12 przysiadów.

Ćwiczenie 2: klasycznej squat – nogi i pośladki


Stojak z rękami na wysokości klatki piersiowej skrestnye. Rozciągnąć pośladki do tyłu, zginanie biodra i kolana, starają się zachować swoje kolana nie wykraczają poza palcami. Wykonaj 3 serie 15 przysiadów. Poświęć trochę czasu, aby skoncentrować się na technice.

Ćwiczenie 3. Rzuca – ud i pośladków

Od
bezpośrednim rack krokiem w prawą nogę do przodu, zgięcia w stawach biodrowych i kolanowych, opuść się na lonży. „Rear” noga stoi na palcach, plecy proste, powoli wróć do pozycji wyjściowej i powtórz 12-15 razy każdą nogę. 3 podejścia. Można podnieść hantle, jeśli czujesz się wystarczająco silny.

4. Ćwiczenia staje się bodibarom – ud pleców, plecy, pośladki


Stań prosto, trzymaj ręce szerokość barków na pasku. Śledź chude lekko do przodu zginanie kolana, niech waga naturalnie spada na środku dolnej części nogi. Trzymając nóż nadane kręgosłupa, powrót do pozycji za pomocą siły mięśni pośladków rozpoczęciem. 12 razy, 4 zestawy

Ćwiczenie 5. Wyciskanie – klatki piersiowej, ramion, naciśnij

Stabilizator

. 0.
Take bezpośredni nacisk jak na zdjęciu, gięcie dłonie, rozcieńczyć łokcie do boków, push-up, spróbuj dotknąć karmienia podłogowego. Raz na zawsze przyzwyczaić się do myśli, że remis z kolan – to ćwiczenie, nadaje, chyba że dla „cutaways” tlenowej przedziale wysokiej intensywności, a nie pełny przepływ siły. Śledź maksymalna możliwa dla ciebie liczbę powtórzeń na 3 zestawy.

6. Ćwiczenia oporowe hantle do pasa – tylna postawy

4.
stanąć przy wsparciu na ławce, jednak i zmieści się na wygodnej wysokości sofę, jeśli ćwiczysz w domu. Zacisnąć pasa wagi i powoli dolnej części pleców, starać „działa” ramię przy uchu lub szczypta Head & Shoulders. Obniżenie masy ciała powinno trwać 2-3 razy dłużej niż wzrost. Na wagę Początkujący hantle nie jest tak pryncypialne jako „stosunek sekund.” Wykonaj 12-15 powtórzeń na każdym ramieniu, 3 sety.

7. Rower treningowy – prasa

9.
Ten prosty ruch i pracuje na rectus mięśnie abdominis i skośne, a nawet mięsień poprzeczny. Tylko raz na zawsze zapomnieć o występie brzusznej „w warunkach stresu.” Pull prasa walczyli po upadku na matę. Wyobraźmy sobie, że próbujesz zapiąć bardzo obcisłe dżinsy z wysokim stanem. Dlatego należy zachować brzuch, dopóki nie „przekręcić pokrętło”. Dokręcić odwrotny łokieć do kolana, spróbuj obniżyć nogi piętro niżej, ale nie oderwać dolną część pleców. Pracy „na niepowodzenie”, ale postępuj równą liczbę ruchów prawego i lewego łokcia. Wykonaj 3 serie „do maksimum”, a następnie wyciągnąć główne grupy mięśniowe.

Kompleks ten wzmocni mięśnie i uczynić postać proporcjonalne. Nad nim pracować 4-12 tygodni, a nie zapomnij o cardio.

load...