Jak optycznie zmniejszyć piersi: prawo wyboru bielizny i odzieży

Wiele kobiet marzy o dużym biuście. Ale jak na ironię, właściciel takiego bogactwa często myślę o tym, jak wizualnie zmniejszyć piersi. Mężczyźni są pewne: im więcej tym piersi, tym więcej uwagi przyciąga kobiety. Ale duże piersi przynosi swoim właścicielom wiele niedogodności, więc kobiety stosują różne sposoby: ze specjalnego biustonosze przed zabiegiem.

load...

Zawartość:

Zasady światłowodowe zmniejszenie piersi

Jeśli jesteś niezadowolony z ich wyprofilowana, ale nie są jeszcze gotowe, aby włączyć się do chirurga plastycznego może być jedną z poniższych prostych sposobów, aby wizualnie zmniejszyć piersi. Są rzeczy, że panie z pięknym biustem nie powinny być noszone.

Rzeczy zabronione

 • Kurtkę z jednego przycisku. Jeśli nosisz kurtkę lub przymocować go całkowicie lub rozpinać. Kurtka, rozpiętą do połowy, tworzy iluzję dużych piersi.
 • Breasted kurtki.
 • Sukienki

  load...
 • Z wysoką talią.
 • Zbyt głębokie dekolt.
 • Obcisłe sukienki.
 • Szczelne dopasowanie spódnicy lub skinny pants.
 • Bluzki

 • I sukienka z kwadratowym dekoltem.

Wybór odpowiedniego biustonosza

Generalna zasada: im większe piersi, tym łatwiej powinno być bielizny. Nawet nie rozumiem, dlaczego staniki z draperią, hafty i zmiażdżonych kwiatów. Twoja wersja – proste, gładkie biustonosz. I oczywiście, to musi być twój rozmiar.

Niektórzy nie wiedzą, jak wizualnie zmniejszyć piersi, i myślę, że wystarczy kupić biustonosz mniejsze. Nie powtarzaj ich błędów, lub stać się stałym pacjentom lekarz mammologisty. Biustonosz w żadnym wypadku nie powinien ściskać pierś.

Dla kobiet o dużym biuście najlepiej biustonosz z kości, nie tylko na linii matki, ale także po obu stronach. Pasy muszą być szerokie, wąskie, będą wywierać presję na ramionach. Nie kupić biustonosz z miseczkami na-pół, powinny one być zamknięte.

Uwaga polugratsii i gorsety. Ten biustonosz z szerokim stanik, sięgając niemal do pasa. To szyte pionową kości. W przypadku dużych piersi jest chyba idealnym.

Są rzeczy, które ukryje objętości piersi i zwiększenia piękno rysunku, a istnieje wiele sposobów, które pozwalają wizualnie zmniejszyć piersi.

Zmniejszenie piersi za pomocą ubrania

Właściwy dobór

Tkanek. Unikaj rzeczy satyny. W przypadku, wizualne zmniejszenie piersi dają efekt odwrotny. Wybierz ubrania głębokie ciemne odcienie. Idealny siedzieć na busty kobiet bluzki i sukienki w pionowym paskiem lub innym pionowo wydłużony wzorca. Należy unikać dużych postać, zwłaszcza w okolicy klatki piersiowej. Tkaniny mają kształt lekko dopasowany.

Modele sukienki i bluzki

To jest najlepsza sukienka poluoblegayuschie. Należy również zwrócić uwagę na model z jasnymi rzutki, dekolt w serek. Wszystko to przyczynia się do wizualnego zrównoważenia biodra i klatkę piersiową. Dobry bluzka będzie wyglądać, jeśli jego sezon spódnicy lub spodni. Ważnym punktem: bluzka nie powinien być zbyt krótki. Jeżeli długość jest niewystarczająca, bluzki wzrośnie i odsłonić pasek brzucha, który może wyglądać niechlujnie. Klasyczna wydłużony tunika – idealnym rozwiązaniem. Z długimi rękawami i szeroki, można eksperymentować, ale w żadnym wypadku nie kupuj bluzki z rękawami latarnie.

Jest on najlepiej nadaje sukienki busty kobiet-garnitury bez draperii i przycisków. Podłużne szwy i wydłużona szyja – to czego potrzebujesz. Liść powinny być przestronne. Jak to jest przestronne, tym mniejsza ilość biustem wizualnie. Dekolt powinien być dłuższy niż gołe obojczykiem, a nie w klatce piersiowej i na końcu w środku biustu.

Mała czarna sukienka, która powinna być w każdej kobiety, powinna być bardzo mała. Powinno być średniej długości (do środkowej części kolana) w gazach przepony i „prawidłowego” rozszczepiania.

Co nosić spodnie i spódnice

Tight model nie pasuje. Dobrze, jeśli będzie to dzwon dnie spodnie, dżinsy lub spodnie klasyczne. Jeśli chodzi o spódnice, mini zakazane tylko wszyscy inni mogą być noszone, jeśli przyjdzie do was na rysunku.

Doskonale żakiety

Nie należy wybierać ubrania z wielkich ramionach. Jest to częsty błąd przez wiele kobiet. I zrezygnować torby masowych. Co jest konieczne dla ciebie – tuleja vtachnoy. Wielu posiadaczy dużych piersi zrezygnować z kurtki i płaszcze, a każdy model marszczy brwi tyłu w pasie. Aby tego uniknąć, należy spróbować na modelu z głębokim okrągłym dekoltem, może chcesz coś takiego.

Górny przycisk kurtki czy płaszcza powinien być umieszczony powyżej linii klatki piersiowej. Tak będzie wyglądać stonowana i kurtka nie rozpraszają się w piersi.

Akcesoria do piersi wizualna

Redukcji

Nie jest konieczne, aby ozdobić duża pierś akcesoria chwytliwe. Należy unikać dużych broszki i koraliki, jeśli nie chcesz być jak Madame Gritsatsuyeva. Cienki długi naszyjnik i kolczyki przesuwając długie rozproszenia od piersi, podkreślając piękno szyi. I trzeba go!

Aby odwrócić uwagę od wspaniałego biustu może długi szal. W kolorze może pasować do ubrania albo być bardziej żywe, co ważniejsze, że był to długi szal, który spadł na jej talii.

Jeśli chcesz optycznie zmniejszyć piersi, nie posiadają duże torby na ramię. Lepiej jest trzymać je w rękach.

Filmy o korekcyjnych techniki projektowania biust

load...