Jak określić typ człowieka?

Ach, ci mężczyźni! I przyciągają i odpychają, i drażnić i inspirować kochającego męża, a następnie przestraszyć swoją nieprzewidywalność, wydaje się zrozumiałe i przewidywalne. Jak określić typ człowieka? Idź i zobacz, co właśnie w tym sonmische silniejszą płeć, którzy są wiarygodne, a kto tylko głupcy ci głowę! To jest laggard, czyli coś niezrozumiale mruczy do siebie, kiedy się poznali – on czeka na coś od nas? I to zwinny i zręczny chłopak z fajerwerkami dowcipu i intelektu – konieczne jest do niego? Jakie są mężczyźni odpowiedzi o niejasne. Który w dłuższej perspektywie może być wiarygodnym mąż iz kim, a relacje krótkoterminowe są niedopuszczalne, ponieważ w końcu spowoduje tylko ból nie do zniesienia? Pytania, pytania, pytania …

load...

W zasadzie, jak słabsza płeć różnych typów ludzi. Mówią, że kobiety, większość z nich, wybrać własną człowieka i doprowadzić go do polowania przy użyciu wszelkiego rodzaju rzeczy damskiej. Może i tak, ale nawet najbardziej nałogowy panie w tych sprawach zbyt często wpadają w pułapkę przygotowany człowieka. Rzeczywiście, wśród silniejszą płcią których sporo wstrząśnięte i tracą głowy i dziewczęta, a już doświadczony w stosunkach pań podłodze. Te umiejętne uwodzicieli mają niesamowitą zdolność do sparaliżować wolę kobiety, przekształcając go w swojej ofiary i za pomocą nieszczęśliwy, dopóki nie znudzi. Najbardziej irytujące w tej sytuacji nie jest jeszcze fakt, że w końcu wyrzucić, a co jesteśmy gotowi wejść w pułapkę. I większość krajów mają tendencję do uznania, że ​​jest to pułapka, ale przekonać się, że jesteśmy wyjątkowe, i skontaktować się z nim to nie będzie działać. I nie bez powodu. Ponieważ liczba podań. A nawet jeśli uda nam się utrzymać takiego uwodziciela na dość długi czas, prędzej czy później, jego charakter będzie rozstrzygający. I będziemy mieli swój udział łzami w całości.

Musimy te łzy, czy nie, każdy decyduje za siebie. W międzyczasie, za niektóre rodzaje mężczyzn i ustalić, które z nich są dla kobiet potencjalnego zagrożenia .

Typy mężczyzn – uwodzenie

szarmancki wentylator

Ten typ muzhckogo postać oparta jest na zasadzie kultu przed każdą kobietą, czy ona jest matka, siostra, żona, kochanka lub po prostu sąsiad na klatce schodowej. On doskonale rozumie stan panienek i posiada zdolność rozumienia i komfortu. Manners szarmancki konkurent niezwykle wyrafinowane, a od nich może zwariować każdy, nawet najbardziej wyrafinowane w tych sprawach, pani. Jednakże, tracąc głowę dzielnego konkurent, to należy pamiętać, że on zachowuje się ze wszystkimi kobietami. Dlatego może się zdarzyć, że serce uwodziciela, w rzeczywistości należy do kogoś, a jego paszport ma pieczęć małżeństwa. I być ostrożnym, jeśli on – jeszcze odwrócił głowę, – to fakt, jest prawdopodobne w przyszłości przyniesie z poważnego cierpienia. Jeśli szukamy męskiej uczestnictwa ciepło lub pięknego życia, być kuszony, nie nie w tym samym czasie ambitnych planów na przyszłość, można. Te rodzaje natury męskiej, aby pomóc przezwyciężyć depresję, ale w praktyce nie nadają się do relacji długoterminowych.

load...

Don Juan

To człowiek-macho, obok której kobieta, nie wierząc własnego szczęścia, rozkoszy traci zdolność mówienia. On jest nieporównywalny, – wysoki wzrost, doskonała figura odważny człowiek! Od macho wibracje emanują seksualnością, które pogrążają się w oceanie wszystko zbliża się do niego przedstawiciele silniejszej płci. Oczywiście, aby stać się Wybrańcem tego typu człowieka – marzenie każdego młodego pań, samoocena jest połączony z nim jest znacznie zwiększona. Ponadto, jest on wielkim miłośnikiem i jest w stanie dać swojemu partnerowi niezapomniane chwile błogości. I kiedy tylko chce seksu, znaleźć najlepszy macho trudne. W tym samym czasie, gdy kobieta szuka jeszcze duchowego kontaktu … Niestety, niestety. Bo z tego typu zachowań nie jest zazwyczaj człowiek zdolny do intymnych rozmów. Oni po prostu nie są zainteresowani w nich jako cel życia macho – hit jego wygląd i urzekają w łóżku jak najwięcej o płci pięknej i spędzać czas na jakiekolwiek rozmowy, to tylko raz.

awanturnik

Te typy mężczyzn z natury romantyczne włóczęgów że czyjaś dusza jest bardzo kochający wolność kobiet. Zwykle mają bardzo atrakcyjny wygląd męski i szybko podbić pań, które chcą dać nieodpartą romans i duszę, i ciało. I na próżno. Ponieważ w czołówce tego typu ludzi nie stanowią rodzinę i przyjaciół, z którymi on decyduje o skali światowej.

Jak określić typ człowieka – włóczęga? Po prostu – on zaniedbania urządzeń domowych. Mógł miesiącami na sobie sweter samego, a nie zwracać uwagę na fakt, że służył do obiadu. Kobiety, zdecydowany położyć swoje ręce na takiego człowieka, musimy wystrzegać się inwestować zbyt wiele wysiłku w rozwój domu – romans bardzo szybko staje się nudne, a on rzucił daleko do nowych przygód. Co do tych kobiet, które nie przeszkadzało kiedykolwiek wędrują przez świat – no, to jest możliwe, że będzie to dobry mecz romantyczny dla nich! Jeśli nie zgubić po drodze bez śladu!

Zlatoust

Te typy mężczyzn wydają się doskonale opanować sztukę komunikacji werbalnej. Mają bogate słownictwo i wielką moc, aby przekonać się niczego. Chryzostom można bardzo łatwo wyrazić wszystkie swoje uczucia – miłość i nienawiść, frustrację i zachwyt. Jeśli to potrzebne mongers kobietę, to on niestrudzenie jej powiedzieć, że w końcu poznał swoją bratnią duszę, jego życie zamieniło się w niekończących się fajerwerków radości i szczęścia. Wystarczy spróbować oprzeć taki głośnik, bo był zawsze gotowy do dyskusji z jego dziewczyną wszystkie swoje problemy i otworzyć przed nią tajemnic. Wszystko to, oczywiście, niezwykle wciągająca panienka … Ale to powinien zawsze pamiętać, jeśli ten mówca chce odejść, jest on również bardzo sprytnie i subtelnie by to zrobić. Chryzostom wywołać wiele przyczyn separacji. Jednak umiejętnie będzie udawać, że jest bardzo gorzka i bolesna, ale „sytuacja jest tak skomplikowana, że ​​separacja jest nieunikniona, i nic nie można na to poradzić. Życie to życie.” W skrócie, Chryzostom jest zawodna, jako małżonka, ale jako doradca i pocieszyciel jest całkiem w porządku.

Jednak w życiu satelitów tych typów zachowań ludzi do kogoś, to może okazać się, i będzie zrobić, ale moja żona Chryzostom zawsze musi być przygotowany na to, że jej mąż, w celu poprawy ich umiejętności wystąpień publicznych, pęd do poszukiwania nowych słuchaczy. A w każdym razie, nie należy przyjmować za pewnik wszystko, co miał, w tym przypadku, będzie mówił w swojej obronie, jednak prawdopodobna może wydawać.

Należy zauważyć, że wszystkie powyższe klasyfikacji uwodzenia mężczyzn jest dość konwencjonalne. W swojej czystej postaci, są one dość rzadkie. W rzeczywistości, sądząc po zachowaniu tych typów mężczyzn z kobietą, prawie każdy z nich może być klasyfikowany jako Lovelace. Więc teraz, nie ufam nikomu, a mąż nie iść? No, oczywiście! Ale jeśli mamy uznać jakość postać w mężczyzn przeważają, zanim zdecydujesz się połączyć z nim życie, warte rozważenia. Czy naprawdę potrzebujemy nieprzyjemnych niespodzianek, którego prawdopodobieństwo jest żoną takiego człowieka jest dość duży, a jeśli możemy je przynieść? Być może w parze powinien wybrać kogoś bardziej wiarygodne? I w jaki sposób ustalić, kto jest wiarygodny, a kto nie?

Muszę przyznać, że określenie to nie jest tak łatwo. Ale nadal starają się znaleźć jakieś punkty odniesienia, w którym będziemy mogli zrobić więcej lub mniej poprawnego wniosku o sile małżeństwa z tym człowiekiem. Więc …

Jakie typy ludzi są najbardziej odpowiednie dla małżeństwa

zdobywca

Te typy mężczyzn rodzajowych najważniejsze – aby osiągnąć miłość kobiet. Człowiek-zdobywca ma jasny wyróżnik – „My” w rozmowie często używa zaimka „ja” i rzadko zaimka Zdobywcy zbyt zaniepokojeni demonstrując swoje wady fizyczne i intelektualne nad drugim. Zwykle przedstawiciele tego typu sprytnych ludzi, uczonych i mają dobre kontakty w środowisku, które nie jest powolny, aby poinformować kobietę w pierwszych godzinach niej zakochany. Faktycznie, człowiek-zdobywca – dobry mąż opcja jeśli kobieta uczyni go stale poszukują jej korzyść. Nie można zrelaksować się przy nim – straci zainteresowanie podbojem obiektu i przejść w poszukiwaniu kolejnego zwycięstwa. Aby tego uniknąć, kobieta powinna stale doskonalić się we wszystkich aspektach, a często dają wskazówki, aby zrozumieć jej wybrańcem, który ze względu na jego wielu złamanych serc. Ponadto, nawet jeśli jest prawdziwie i głęboko kocha „Conqueror”, należy starać się go ukryć, udając, że jest prawie obojętny wobec niej.

Posiadacz tradycji

Ten typ człowieka – konserwatywny, preferując stabilność dla wszystkich. Mówi się wiele o naturze porządku obserwowanego w domu swoich rodziców, co jedzenie jego matka gotowane, jakie metody kształcenia praktykowane w rodzinie i tak dalej. Poważnie zainteresowany tylko w tym człowieku jest wspaniałą gospodynią dziewczynki. Ponadto muszą one być ekonomiczny, w stanie stworzyć przytulności w domu i gotowy do porzucenia nazwę każdego, nawet najbardziej prestiżowych, a praca z regularnych spotkań z przyjaciółmi poza domem. W przeciwnym razie, szczęśliwe małżeństwo z męskiego opiekuna nie może marzyć. Po prostu wydaje się, że nie jest skłonny do konfliktów. Jeśli chodzi o łamanie zasad niniejszego przedstawiciela silniejszej płci, może rzucać ogromny skandal, a nawet domagać się rozwodu.

sojusznik

Te typy mężczyzn charakteru – pracoholików, dla których rodzina – kontynuował działalność zawodową. Dla nich pracować – światło w oknie, a oni zawsze mówią o tym, jak napięta, ale jednocześnie przyjemny codziennej pracy. Ally szuka żony, pomocnik, którego osiągnięcia w sposób profesjonalny, a jednocześnie nie będzie przekraczać własne. Dlatego też, jeśli panienka zamierza stać się jego żona, ale w ten sposób ma takie osiągnięcia, będzie musiał milczeć o nich. Żona czyzn w celu uniknięcia konfliktu w rodzinie, będzie musiał zrezygnować z własnych ambicji i poświęcić się dla sprawy, która jest tak pasjonatem męża. W tym przypadku, szczęśliwe małżeństwo z człowiekiem tego typu, nawet w obecności przeciwności, jest przewidziane.

wolny ptak

Ten typ mężczyzn stara się pokazać swoją niezależność i nie kropi przeciwko innym Kilka uwag żrące. Na pierwszy rzut oka, on – nietaktowny smarkacz, ale to tylko na pierwszy rzut oka. Ponieważ w rzeczywistości są one po prostu bardzo lubi wolność osobistą i starają się zdusić w zarodku wszelkie próby przynajmniej w niektórych z jego granicy. Te typy mężczyzn są nawet gotowi zrezygnować dobrą karierę, jeśli mogłoby to zagrozić tę samą wolność. Kobieta, która zamierza stać się jego towarzyszem życia, konieczne jest, aby kontrolować swoje emocje i ciągle daje do zrozumienia „wolny ptak”, że jest gotowy odejść od niego w dowolnym momencie na wszystkich czterech bokach. W przeciwnym razie, nie mógł znieść wszelkie próby ograniczenia ich działania i natychmiast uporhnet dalej od najwygodniejszej gniazdo. Istnieje jednak znaczna plus jego żoną – „wolny ptak” prawie nigdy nie aspiruje do lewej, ponieważ zdaje sobie sprawę, co może zagrozić ich wolności do takiego związku.

Ogólnie rzecz biorąc, dobry i trwały związek może być utworzony przez każdego, badane przez nas typ mężczyzn. W rzeczywistości, jak już powiedzieliśmy, jakie odpowiedzi są ludzie po prostu nie. A co człowiek jest bardziej odpowiedni jeden lub inna kobieta, tylko rozwiązuje się. Wielu ludzi na świecie. I różne typy ludzi nie liczą. Staraliśmy się opisać tylko najbardziej powszechne. Każdy z tych rodzajów coś dobrego, aw niektórych – nie bardzo. A każdy z nich może być zmieniany w jednym lub drugim kierunku. A kto lepiej powiedzieć tylko serce. Po tym wszystkim, miłość – to jest bezwzględny i może być stan zapalny nagle nikomu. I nic nie można z tym zrobić …

load...