Jak odświeżyć relacje w małżeństwie

Każdy z nas, kiedy zaczynamy się spotkać ze swoim wybrańcem, poczuć dreszcz emocji i komunikowania się z nim. Ach, co to jest przyjemne, lekkie uczucie, że tak chcą się czuć jak najdłużej! Chciałbym, ale jest to niemożliwe. To trwa kilka lat małżeństwa, a od emocji z przeszłości nie ma śladu pozostaje. Relacje są często ciepły, kameralny, ale przewidywalne i monotonne. I że czasami może być trochę smutny. To wydaje się być dobre, ale czegoś brakuje. Jak będzie w tym przypadku? Jak odświeżyć związek po kilku latach małżeństwa?

load...

Dlaczego żonaty romans znika i co z tym zrobić?

Cóż, tu w końcu znaleźć bratnią duszę, i stworzył piękny zwartych rodziny. Na pierwszy rzut oka wszystko jest idealne. Istnieje wzajemne zrozumienie, pomoc, troska. Dwa odwrócił razem. Co więcej, wydaje się, aby śnić? Marzenie. Choć czasami marzy, aby powrócić do pierwotnej relacji romansu. Ale z jakiegoś powodu nie jest to możliwe. Co się stało? Powodem jest właśnie ten rodzaj „jeden podmiot” oznacza pełną fuzję z inną osobą. To przyczynia się do zaniku zainteresowania i podniecenia. Tego samego nie można wywoływać emocje i zainteresowanie własną rękę lub nogę!

Więc teraz, aby nie stać się jednym z mężem i utrzymać ją w pewnej odległości od siebie? Tak długo, i całkowicie stracić kochankę! I nagle okazało się jutro jest bliżej w duchu do kobiety, i wiernym, bez zastanowienia, peremetnetsya do niego? Lub po prostu zostawić rodzinę, myśląc, że coś specjalnego nie ma nic do stracenia! Podobne relacje mogą być zbudowane z dowolnego innego pani, więc dlaczego szczep, barki na swoich barkach odpowiedzialność za innych, w rzeczywistości, obcy dla ciebie człowiek? Tak, ale także żyć z mężem, jako najbliższego krewnego nie uśmiechnąć – to wciąż człowiek, a nie jego brat lub ojciec. I jak możemy być? Dylemat …

W rzeczywistości kwestia ta jest całkowicie rozwiązany. Musimy tylko okresowo odświeżyć związek małżeński czasami dostać szansę zobaczyć siebie jakby na nowo. Dzieje się tak w przypadku istnienia w zwykłej komunikacji między mężem a żoną jest coś nieoczekiwanego. Niech to będzie drobnostką, ale powinno zaskoczyć męża i ustawić ją na romantyczny fali. Co zatem może być taką niespodziankę? Jak odświeżyć relacje w małżeństwie?

Niespodzianka dla męża. Anonimowy prezent

Nieoczekiwany dar – to bardzo dobry sposób, aby relacje rodzinne pewną nutką intrygi. Zrób to możliwe w danym dniu, wysyłając na przykład kurier Present unsigned prawo do pracy na pół. Tylko w ten sposób, aby kupić coś nie powinno być kosztowne. Jej mąż z pewnością będzie zaskoczony taką hojność ze strony nieznanej osoby i po prostu zaskoczony. Dlatego lepiej jest wysłać coś figlarny, frywolne: balony, jakąś zabawną popielniczkę, czapkę z napisem „Hełm Hadesa” i tak dalej. Niech umiłowany przez cały dzień zastanawiając się, kto wpadł na pomysł, żeby go zaskoczyć. A my wieczorem wyznać.

load...

Jednak należy zauważyć, że jeśli mąż nie jest tak dobry, z poczuciem humoru, takie prezenty nie jest bezpieczne. Nawet zaczynają narzekać, że uniemożliwiają pracę i generalnie lepiej dotrzymali kobiecy mód siebie. I to jest – to poważny człowiek, odpowiedzialny, a te dziwolągi go do niczego. Przede wszystkim jednak wpływać na przepływ pracy, a po drugie, powoduje niewystarczającą reakcji tego procesu pracowników. Tak więc, „Nie chodzę do was, moi drodzy, z dala od ich vybryki” …

Nie rób takich niespodzianek, a gdy jesteśmy zbyt zazdrosny. Małżonek może być po prostu przestraszony i nawet nie schować się w domu nieoczekiwanego daru. I jak wtedy będzie? Powiedz sobie? Szanse wyrzuty ręką starając się sprawdzić. W tym przypadku, jeśli mamy naprawdę postanowił zrobić niespodziankę w połowie drogi, byłoby lepiej, aby go podpisać. Następnie prezent na pewno cieszyć. Po tym wszystkim, byłoby wskazanie, że wciąż musimy jego uwagę.

Niespodzianka dla męża. Romantyczny list

Innym dobrym sposobem, w jaki sposób ożywić romans w związku – liryczny pisania. Mogą wysłać współmałżonka i zwykle i przez e-mail z nieznanym adresem. Wiadomości powinny być długie, intrygujące i miękkie. Zacznij tex musi być napisany tak, że nie jest jasne, kto jest autorem tego listu. Niech mąż jest zainteresowany. Cóż, co człowiek nie jest ciekaw, dlaczego nagle ktoś wylał miłość do niego?

Pozwól, niech światła zainteresowanie! I nagle jesteśmy w środku listu napisać szczegóły relacji, znany tylko dwóch z nich! I do samego końca uczcijmy intymne chwile, które mogą zdarzyć się tylko w naszej rodzinie. Co jeszcze będzie on zaskoczyć – kobieta, wydaje się być już znane niemal wszystkim, rzuca trick! Przez lata małżeństwa deklaracją miłości do męża … Ignite? A jak! Świeci się już zapomniany okres współżycia młodzieńczy emocji wewnątrz.

Niespodzianka dla męża. Kolaż zdjęć

List ożywić romans w małżeństwie – nie jest zły pomysł. Jednak nie każdy z nas jest tak dobra znajomość słów, aby ją napisać. Poza tym, miłosne – zbyt tradycyjne symbole, które nie zawsze chcą korzystać. Cóż, pisanie i pisanie … Ile z nich zostało napisane na początku zalotów! Dlatego kolejna dobra odpowiedź na pytanie, w jaki sposób odświeżyć swój związek z mężem, to kolaż śmieszne zdjęcia, które przedstawiały najbardziej przyjemnych chwil razem.

Nazywany kolaż może być, na przykład: „Moje szczęście jest z wami”, „You – mężczyzna moich marzeń”, czy coś takiego. Pożądane jest, aby małżonek zdjęć nigdy nie widział wcześniej – wtedy będą prawdziwym zaskoczeniem dla niego. Aby to zrobić, zdjęcia są robione w tajemnicy, w różnych miejscach, w różnych okolicznościach. Te zdjęcia pokazują, nienasycona zainteresowanie i do missus i fakt, że nie jest to małżeństwo z nim.

Jeśli mamy trochę opanowali komputera, można pobrać program i dokonać zbiór fotografii elementarnej wideo, przewijając się z ulubionej muzyki z obu. Efektem tego byłoby po prostu niesamowite! Nie tylko to, że film zapowiada się bardzo romantyczne. Będzie on okazać się bardzo poważny i ostrożny stosunek do naszej strony małżeństwa.

Niespodzianka dla męża. Niezwykły obiad

Nasi mężowie są zazwyczaj lubią jeść. Ale jeśli na pierwszy podziwiała umiejętności kulinarne żony, a później, w czasie, przyzwyczaić się do nich. Dlatego też uderzyć z niektórych toques zachwyca staje się dość trudne. Małżonek może łatwo pochłaniają pewną rzadką delikatność i bez wyrażając podziw, wypełnione po na sofie w przekonaniu, że tak być musi. No i nie rzuci na przysmaki! Robimy całkiem znajome danie, ale z niespodzianką w środku.

Na przykład, można upiec ciasto i notatki do ukrycia go z oświadczeniem o jego uczuciach. Numer piec ciasta lub równa liczbie lat mieszkali razem. I w każdej z tych placków umieścić na zauważyć, że czytać, szczególnie godne uwagi dla danego roku. Powiedzieć: „W tym roku po raz pierwszy pocałował”, „W tym roku wybraliśmy się na rejs”, „W tym roku, jesteś przyjęty w miłości” i tak dalej. Wielki? No, oczywiście! To tylko ostrzec, że jej mąż był z ciasta ostrożny. Inaczej upletet bez patrzenia cały romans, a nasze wysiłki pójdą na marne.

Niespodzianka dla męża. Udział dzieci

Nie zawsze jest to możliwe, aby zorganizować romantyczną niespodzianką jego blagovernomu i spędzić ekscytujący wieczór z nim sama. Dobrze, że zmiana postawy! Można dodać element zaskoczenia w obecnej procedurze, bez powrotu do wspomnień z pierwszych dni randek. W tym celu wystarczy, aby zgodzić się z dziećmi i je znaleźć sposób, by przypomnieć o mamie i tacie, co jest prawdziwa miłość między nimi.

Dzieci – to wskaźnik głębokości relacji i ich kontrolą. Więc dlaczego nie dostosowania ich do działania? Niech mój syn lub córka będzie gotować (nie bez udziału matki) ulubione danie ojców, coś do wyciągnięcia rodziców zapisze słowa miłości, umieścić mały luz na temat historii ich znajomości, i tak dalej. Czy te rzeczy można zostawić kogoś obojętny?

Niespodzianka dla męża. Teatr skandal

Są pary, w której skandale – pewnego rodzaju sposób, aby obudzić dawną zmysłowości i patrzeć na swojego partnera z nowej perspektywy. Nie, nie mówimy o kłótniach, destrukcyjny wpływ na rodzinę. Mówimy o skandalu celowo ułożone, oparty na chęci prowadzenia pojazdów ładunek. Oto, na przykład, wynaleziona przez bandę roszczeń do męża i zacząć rzucać naczynia na podłodze. Tylko płyty powinny być wybrane jednocześnie tańsze, a następnie nie zostały „straszliwie bolesne”. Można nawet kupić oddzielnie dla tej ich niedrogiego zestawu.

Roszczenia muszą być nieznaczne, czy nie będzie gaming argumentu opcję, a rzeczywisty konflikt. Konieczne jest, aby nas? Nie, oczywiście. Dlatego, aby znaleźć winy z faktu, że połowa zapomniał umyć kielich roi łazienka lustro pasta zasypia w nieodpowiednim czasie, chrapanie w nocy i tak dalej. Można wymyślić wiele nit-picking. A każda z nich wyrażając, upaść cymbał. Z tych działań, jeśli są groteskowe i nie powodują prawdziwy gniew, podwójną korzyść. Nie tylko, że oni w końcu rzuca parę sobie w ramiona. Teatr ten pozwoli w przyszłości zamiast zwykłej irytacji niektórych działań swoich połówek poczuć jej wyrozumiałość, a nawet czułości. Cóż, to jeszcze raz mój cheburaha puchar nie myć, rozrzucone skarpetki lub lustro dirtied! Ale on jest moim ….

Niespodzianka dla męża. Reanimacja przeszłości

To bardzo dobry sposób, aby romans w relacji – rekonstrukcję datowania czasu. Nie, kiedy po raz pierwszy spotkał się z dala od obecnego miejsca zamieszkania lub gdzieś w tym samym miejscu pracy, to nie będzie łatwe. Ale na pewno coś w kawiarni, parków lub dyskotekach, na którego terytorium miało miejsce pierwsze spotkanie, można przejść na pewno. I jest prawdopodobne, aby umówić się na wycieczkę po miejscach, które stały się szczególnie istotne dla wzmocnienia miłości pary.

W końcu, zawsze istnieje możliwość znalezienia pewnych rzeczy, przypominający z pierwszych spotkań z ukochanym. Stare szaliki, rękawiczki, perfumy stary, kartka, list, wiadomość … Wszystko to wpływa na najdalsze zakątki naszej duszy i sprawia Rouse już wydawało się być całkiem zapomniane emocje. Człowiek zapomina niczego. On po prostu kładzie wszystko na półkach pamięci, następnie zaśmiecania ich śmieci. Jeśli otrzymujemy poprzez depozyty lat wcześniej niektóre z tych półek, uczuć, przechowywanych na karcie, ożywają. I pomóc nam uaktualnić i czuć energiczny, pełen energii i pragną kochać. Oprzeć się takiej reakcji do wspomnień ludzi nie może. Świat uczuć i nieograniczone wieloaspektowy. Romans – integralną częścią.

Niezależnie od wybranej metody, aby relacje rodzinne pojawił się romans, to zależy od rodzaju relacji i kilka znaków. Albo to, co chcemy od niego. Być może chcemy zadowolić swoją partnerkę, przypominają jej o miłości, aby zorganizować niezwykłą noc miłości lub złożyć przeprosiny dla masowego zastraszanie? Tak w ogóle, to co za różnica! Najważniejsze w tej kwestii – należy pamiętać, że na świecie jest miłość, a ona była tam, kiedy małżeństwo żyje. Ale taka miłość „nie dzwonić i nie jeździć. Wystarczy pływające w niebie.” Więc weźmy się do niej przynajmniej czasami!

load...