Jak odróżnić miłość od miłości?

Zawartość:

Wreszcie, można spotkać go! Jedyny! Całe życie (albo przynajmniej tak myślę!) Czekałeś na kogoś, kto sprawi, że twoje serce śpiewa z radości. I tu jest obok ciebie i wszystkie twoje myśli są zajęte tylko dla nich – prawdziwy przystojny książę, nawet bez białego konia. Twoje relacje rozwijają się dobrze, i wszystko, co postrzegają ją jako para. Tak, i zaczynają rozmawiać o swojej przyszłości.

load...

Ale bardzo często takie obiecujące na pierwsze relacje wzroku są skazane na niepowodzenie. Dlaczego tak się stało? Psychologowie twierdzą, że powodem – niezdolność do odróżnienia od prawdziwej miłości tymczasowy entuzjazm, albo, innymi słowy, miłość. Ludzie przewidziane na taki związek zbyt wiele nadziei. Aby nie być w obliczu rozczarowania, należy przejść do uzbroić pewną wiedzę.

Jak widzisz swoją przyszłość razem? Co sądzisz, jeśli zawsze będziesz razem wygodnie? Czy to naprawdę jest osobą, do której jesteś gotów spędzić resztę swojego życia, albo jesteś po prostu boi się iść naprzód w spokoju? Kwestie te zasługują starannego rozważenia.

Pasja, która obejmuje kochanków, czy taka emocjonalna „make-up” w ich związku, które czasami nawet prosta miłość może wydawać się poważnym znaczeniu. Nie jest źle, chodzenie na kolczastych ścieżkach miłości? Jak odróżnić miłość od miłości? Aby odpowiedzieć na te pytania, niech najpierw zdefiniować czym jest miłość i miłość.

Miłość – to …

Jest to niemożliwe, aby dać jednoznaczną definicję miłości, bo to jest – nie jest nauką ścisłą. Love – dynamiczny proces. Oznacza to, że w miarę upływu czasu, relacje zmieniają, rosną i nabyć dodatkowe odcienie. Miłość objawia najlepsze w ludziach osobowości. To pomaga w pracy i budowania kariery w problemach rodzinnych i wyzwań – kochający ludzie działają w zespole, pomagając i wspierając się nawzajem, wykazując zrozumienie i elastyczność w związku. I że ich związek tylko rozwijać.

load...

Dynamika miłości z powodu wymiany emocji, zaufania, pogłębienia stosunków. Para zamienia się w swego rodzaju symbiozie – oni korzystają firmy z siebie, zaufanie do siebie wszystkie sekrety, które nie mogą być powierzone innym osobom, zależą od siebie nawzajem i dzielić się z siebie troski o edukację dzieci i dla ich starzejących się rodziców obchodzi. Oni sami są starzenie się, ale starzeje się razem.

Oczywiście, i między ludźmi, którzy kochają siebie od czasu do czasu pojawiają się konflikty, niekiedy bardzo poważne. Takie jest życie, az drugiej po prostu nie może być – to tylko w bajkach wszystko zawsze gładkie i różowe. A potem – autorzy bajek nie mówią nam o relacjach rodzinnych bohaterów, wolą unikać sformułowania „żyli długo i szczęśliwie i zmarł w ciągu jednego dnia.”

Jest to całkowicie normalne – wszyscy ludzie okresowo kłócić i kochać siebie nie jest wyjątkiem. Jedyną różnicą jest to, że para loving pomyślnie przezwyciężyć wszystkie sytuacje konfliktowe – twierdza ich jedności i ciepły stosunek do siebie kłótnie nie mają żadnego wpływu. Oczywiście, z biegiem czasu stosunki w parze przejść pewne zmiany. To jednak, no i oczywiście – jest to niemożliwe przez życie razem przez 15 lat w leczeniu siebie w taki sam sposób, jak w pierwszym roku. Tak, być może, adrenalina i pasja będzie trochę mniej. Ale jeśli mówimy o prawdziwej miłości, zostaną one zastąpione ciepłem, troską i szacunkiem.

Ale jeśli mieszkają razem przez długi czas, ludzie, którzy nigdy nie miłość przerodziła się miłości, zamiast pasji pochodzi złość, niezadowolenie z siebie, urazy, trudnych konfliktów, niewierności. Takie parowy prędzej czy później przestanie istnieć, a to jest – najlepszym rozwiązaniem. Jeśli nie kochasz siebie ludzie nadal żyją pod jednym dachem, to nie wygra nic.

To właśnie miłość?

Tak, mniej lub bardziej wyraźnie w miłości. Co to jest pasja? Kiedy jesteś zakochany, a nie też cię kocham, jesteś ciągle myśli o ukochanym, a wszystkie swoje zainteresowania skupiają się na nim. Ci utworzyli własną wspólną historię; może być bardzo krótki i może trwać dość długo. Lubisz też być razem, a marzą o siebie, a na wspomnienie kochanej dreszcze uruchomić cię przez organizm. Krótko mówiąc, obraz jest dokładnie taka sama jak w przypadku miłości. Potem, jak odróżnić miłości od miłości, jeśli wszystko wydaje się tak podobne?

Miłość, o której mówimy jest statyczny proces, który charakteryzuje się nierealistycznych oczekiwań błogiej pasji bez dodatniego wzrostu i rozwoju stosunków. Nie ma takiego pełna zaufania, brak lojalności, zaangażowania, nie ma takiego wzajemność.

Entuzjazm niekoniecznie jest preludium do prawdziwej miłości. Na przykład z mężczyzn staje się szczególnie widoczna różnica między miłością miłości – pasji, ale kto nie kocha człowiek często myśli o przedmiocie swojej pasji tylko na spotkaniu lub bezpośrednio przed nim. Cała reszta czasu jego myśli są zajęte z innych kwestiach życiowych. Podczas gdy człowiek kochanka prawie wszystkie istotne kwestie zostały rozwiązane przez wzgląd na ukochaną.

Nawiasem mówiąc, kobiety, zasada ta nie ma zastosowania – w większości przypadków w okresie miłości Heartthrob nie pozostawia myśli panienki. Ale to nie trwa zbyt długo – najwyżej kilka miesięcy. A potem wszyscy ten sam wzór – człowieka pamięta tylko przed właściwym terminie.

Jak jeszcze odróżnić miłość od prostego miłości? Jest mało prawdopodobne, że powyższy przykład wystarczy, aby zrozumieć, co czujesz, bo wszystko jest bardzo indywidualne. Zadaj pytanie łatwiej niż na nie odpowiedzieć, ale możemy spojrzeć na inne odpowiedzi. Spróbujmy zadać sobie pytanie:

  1. Relacje te ujawniają zarówno wszystko, co najlepsze w was? Odpowiadając, starają się analizować i oceniać siebie, swojego partnera i swój związek, po prostu być ze sobą szczery.
  2. Czy jesteś szczęśliwy? (Szczerze mówiąc!) Kiedy budzisz się, jesteś podekscytowany nowym dniu samego życia?
  3. A twoi rodzice już wiedzą o sobie i swoim związku? Ty wprowadził rodziców z chłopakiem? I to ty zapoznał się ze swoimi rodzicami?
  4. Czy jesteś zadowolony ze swojego obecnego życia? Czy czujesz, że Twoje życie stało się o wiele lepiej tylko dlatego, że pojawił się w nim? Czy masz jakieś nadzieje na przyszłość? Czy budować wspólne plany na najbliższe kilka lat, jeśli mają wspólny sen?
  5. Myślisz i planować swoją działalność jako para? Trzeba zrezygnować z czegoś dla dobra związku, czy też rozważyć marzenia i pragnienia siebie?
  6. Automatycznie zakłada, że ​​będzie spędzić weekend razem, czy po prostu oczekiwać, że spotkanie może się wydarzyć?
  7. Zaakceptowaniu siebie za to, co jest? Nie starają się reedukacji siebie, aby zmienić coś w siebie?

Poczuj różnicę!

Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania, odważnie patrzeć w obliczu faktów. Rzetelny odpowiedzi pomogą Ci zrozumieć różnicę pomiędzy miłością miłości. Kiedy jesteś pasjonatem, to możliwe, że twoje oczy są wystawione na tego człowieka, a wszystkie twoje myśli krążą wokół niego. Być może cały swój świat skurczył się do relacji z tą osobą. Ale! Starając się zobaczyć swoją przyszłość razem, czujesz się tak, jakby z fartuchów na oczy. Szczerze nawet nie staram się myśleć o swojej przyszłości razem. I mówi, że nie jesteś pewien swojej relacji.

Jeśli nie widzisz w swoich ukochanych bez wad, to oczywiście zrozumiałe. Euforia służy również końskie okulary na oczach. Ale nie będzie w stanie określić, czy jesteś gotów pogodzić się z jego wad, jeśli jesteś w stanie zaakceptować go – zwykłe, codzienne, z ich zamorochki i zepsuty. Są tam dla każdego z nas.

Euforia nastąpi prędzej czy później, a gdzie jest gwarancja, że ​​nie będzie drażnić swoje nawyki? Jak tylko re – wszystko! Koniec romansu! Zbyt wiele relacji złamały się z tego powodu. A kiedy ludzie kochają siebie – nie ma euforia, która sprawia, że ​​są ślepe. Kochać dobrze widzieć wady każdego z nich, ale miłość i akceptować siebie nawzajem, tak jak są. I nie starają się przerobić – bo to będzie zupełnie inna osoba, a nie ten, który był kochany tak daleko!

Euforia jest typowe dla okresu miłości. Wielu z nas miał to doświadczenie, szczególnie jeśli pamiętać w czasie naszej młodości. Zakochaliśmy się z zupełnie normalnych chłopców, którzy potem nie wydają się nam wspólne. Z perspektywy czasu, łatwiej jest zobaczyć i zrozumieć swoje błędy. W tym czasie nie byliśmy gotowi rozważyć rutynowe, a nawet wady przedmiotu swych tajnych westchnień.

Nasze myśli były pełne romantycznych fantazji i elekt przypisać te cechy, które w rzeczywistości nie było; pasja – to co wtedy czuliśmy. Zauroczenie i miłość. Teraz, że rozumiemy to, że nie muszą powtarzać błędów nieodłączne w młodości. Gdzie rozpocząć swój związek? Uciekł z samotnością? Chcesz poczuć się lepiej niż inni?

Następnie jest realna możliwość, że dzisiaj dajesz swoje cechy starannie dobrany, że naprawdę nie ma, a twoje uczucia mają bardzo niewiele wspólnego z rzeczywistym obiektem twoich zainteresowań. Wszystko to jest więcej w głowie niż w rzeczywistości. Starając się znaleźć obok tego człowieka ucieczce z życia samotnego, stajesz szczególnie narażone, ponieważ wasze sny są prawdopodobnie nigdy nie powinien zawieść.

Jeśli kochasz, wszystkie Twoje marzenia mogą stać się rzeczywistością. Ponieważ są one powszechne. Dawać i brać, do kompromisu i być w stałej współpracy – która jest charakterystyczna dla związków miłosnych. Wspólne cele, wspólne wartości siebie określić dynamikę relacji miłości.

Kilka wskazówek daliśmy wam. A teraz będzie można odróżnić miłość od miłości. Oczywiście, staramy się różnicować ich relacje wymagają odwagi i odwagę. Wymagają one również do dojrzałości i zdolności do zrobić krok do tyłu, aby zbadać duży obraz. W rezultacie, można uzyskać więcej pewności siebie i zrobić pewny siebie krok w kierunku miłości.

Kochać i być kochanym!

load...