Jak odróżnić kota kota: seksualnych, fizjologiczne i inne funkcje

Zawartość:

Kwestia, jak odróżnić kota od kota, od miłośników domowych zajmujących się udomowionych członków rodziny fiszbiną paski niż jeden rok, może wywołać pobłażliwy uśmiech. Doświadczeni hodowcy w skrócie określić, kto jest kim, bo dla nich różnica między kociąt jako oczywistych jako różnica pomiędzy małym chłopcem z dziewczyną. Ale kwestia ustalania seks czasami wymaga precyzyjnej odpowiedzi, na przykład, jeśli zwierzę zostało wzięte do domu jako członka rodziny zwykłych ludzi.

load...

Oczywiście, wszystko jest rozwiązany bez problemów, jeśli są nabyte w przedszkolu, gdzie eksperci z łatwością określić płeć bardzo małym wiekiem. Inną rzeczą, kiedy mały kotek przyniósł do domu przez przypadek i zacząć wszystko chciałby wiedzieć, on lub ona jest. Rzeczywiście, w każdym z tych dwóch opcji trzeba być przygotowanym na pewne trudności: kot zawsze będzie poproszony chodzić i może zacząć „znak” terytorium, a kot, jeżeli zwolniony, prawie na pewno wróci w ciąży.

Dlatego, jeśli planujesz zabrać kociaka do domu, który miał pierwotnie zostać zdefiniowane z jakiej płci wolisz. Nie jest tajemnicą, że istnieją znaczne różnice w zawartości kotów i kotów. Oni nawet zachowują się inaczej w stosunku do ludzi, mają swoje nawyki i cechy w okresie dojrzewania, z których część należy przygotować z wyprzedzeniem moralnie właścicieli.

Wybór zwierzaka on lub ona?

Zaobserwowano dużą różnicę w zachowaniu tych zwierząt, mając na innym piętrze i nie ma znaczenia, do której rasy należą: Sfinks, brytyjski krotnie lub turecki Angora. Nic dziwnego, że mówią, że koty lubią chodzić samodzielnie. Są bardzo niezależne i przyjdzie do rąk gospodarzy, kiedy sami chcą pieścić i ciepła. Tylko nastrój Moody puszyste dziewczyny wolno głaskać, a gdy tylko znudzą, natychmiast udać się do ich spraw kotów. Początkowo są one ustawione do całkowitego zobowiązania tylko wobec własnych dzieci, więc są szczególnie przetargu, gdy istnieją kocięta.

load...

Więc oni stworzyli mądrą matkę naturę, a my możemy jedynie bez zastrzeżeń zaakceptować istniejące koszty w charakterze uczniów w zależności od których podłoga mają. Ale puszyste dziewczyny często zachowują się jak prawdziwi strażnicy, natychmiast ustalić, czy drzwi są podejrzane hałasy związane z podejściem do gości i na długo przed dzwonkiem ostrzegawczym o tym gardłowy ryk. Niektórzy ludzie uważają, że koty są bardziej przywiązani do miejsca, które jest zamieszkane, a nie do osoby. Nie ma tej funkcji, można wytłumaczyć niezwykłą atmosferę wystawiany brodatych podróżujący posiadające żeński, w znalezienie sposobu na powrót do utraconej jednej obudowie?

Koty są również bardziej przywiązany do właściciela, który był bardzo lubi, ale na swój sposób, jak kot. Są w stanie aktywnie pokazać swoje uczucia, tak chętnie siedzieć w swoich ramionach, mrucząc głośno i podstawiając szyję dla przyjemnego drapania. Cała tkliwość, że kot ratuje dla potomności, koty dadzą im troszczy się o człowieka. Będą cię poznać na progu wieczorem i zobaczyć się rano obudzić się z delikatnym dotknięciem jej wąsy policzkowe, szczęśliwy umrzeć na kolana i nie będzie kolidować z oglądania telewizji lub czytania książki. Ale ta idylla jest możliwe, jeśli natychmiast móc prawidłowo umieścić wszystko zrozumiałe dla kotek-boy akcentem i pokazać, kto jest w domu nadal ma władzę niekwestionowany – nie jesteś zwierzęciem.

Gdy kot lub kot są starsze, będą manifestować instynkt prokreacji, a właściciele chętnie lub niechętnie mieć do czynienia z tymi zagadnieniami. Trzeba dążyć do jakiegokolwiek zwierzęcia, bez względu na to, co ma na podłogę. Ci, którzy chcą wziąć do domu mały puszysty kotek, chłopca czy dziewczynkę, powinniśmy pamiętać, że każdy z nich potrzebuje miłości, uwagi i opieki. Dlatego, aby zdecydować, kto jest lepszy, konieczne jest tylko na podstawie osobistych preferencji.

Podstawowe cechy płciowe

Zdecydować, jakiego rodzaju podłogi powinny być przyszłego zwierzaka, można przejść do następnego pytania: Jak odróżnić kota od kota. Zdjęcia z cech różnice zawsze można znaleźć w literaturze na zawartość zwierząt w tej rodzinie, ale spędzają dużo czasu to nie jest konieczne. Paul fiszbin paski określają łatwo jednak niemal takie same jak innych zwierząt – dla podstawowych narządów płciowych. Dlatego też, w celu odróżnienia od kota, kot, zdjęcie może nie być konieczne – po prostu wziąć się bliżej ogona wendingowe instancji. I nie ma odpowiedzi na pytanie, kto jest przed tobą, on lub ona jest.

Doświadczeni hodowcy i właściciele natychmiast określić płeć kociaka przy urodzeniu, na resztę trudności w tej chwili, że tak zwane jąder u chłopców zaczynają się wyraźnie widoczne od razu: wpadają miejscu około 2-3 miesiąca życia. Dlatego często zdarza się, że kot o imieniu Masha, po jakimś czasie, nagle zamienia się w niedźwiedzia.

Weterynarzy zaleca: określenie płci noworodka przedstawiciela rodziny kotów, pamiętaj … o interpunkcji. Tak, nie zdziw się, te pozornie absurdalne słowa ukrywa zupełnie zdrowym rozsądkiem i długoletnią praktykę. Dlatego ostrożnie wziąć kotka za ogon i delikatnie unieść, aby zobaczyć tam dostępne oznaki powoduje szczególną podłogę łatwo. Nie bój się, że może zranić dziecko. Wystarczy być ostrożnym, aby nie dokonywać żadnych gwałtownych ruchów.

Co można zobaczyć pod ogon maluszek-girl? Wszystko jest bardzo proste – to dwa otwory: odbytu i układu moczowo-płciowego około jednego centymetra od siebie. I układu moczowo-płciowego wygląda wydłużonej pionowej szczelinie więc razem z odbytu Both przypominać odwrócony do góry nogami wykrzyknikiem.

Kotek-boy pod ogonem ma nieco inny obraz. Pojawi się następujące: odbyt, interwał, gdzie występują lub jąder oraz otwieranie moczowo-płciowego. Czyli odległość pomiędzy dwoma otworami jest znacznie większy, a razem wyglądają dwukropkiem. Tutaj takie oto uzyskuje ciekawy interpunkcyjne. Powinien to być czas, aby zrozumieć, jak to wszystko działa, aby stać się prawdziwym ekspertem w przyszłości jest już jednoznacznie określić płci niemal każdego kociaka.

Różnice w innych cech zewnętrznych

Wyróżnia pyska, na strukturę ciała i nawyków kot z kotem może być w bardziej dojrzałym wieku. Zdarza się tak, że nawet dorosły zwierzę nagle dostaje się do domu z ulicy, i nie można znaleźć siłę, by odmówić mu schronienie i żywność, nie zauważając, że już wiązać się z niespodziewanych gości. A może to gość? Skąd wiesz, kim są osłonięte, chłopiec czy dziewczynka? Często nawet bardzo bliskie spojrzenie na powierzchni pod ogonem trochę o tym, co powiedzieć. Wynika to nie tylko z faktu, że koty są wykastrowane. Dużą rolę odgrywa obecności zwierząt długimi włosami, zakłócanie rozpoznać płeć. Dlatego przy najbliższej okazji wziąć kociaka w ramionach i spróbuj dotknąć moszny. To nie jest? Więc staje się kochanką dziewcząt. Obecny? Gratulacje chłopcy!

Istnieje również szereg znaków pośrednich, co pozwala przynajmniej w przybliżeniu określić płeć wąsatego obcego. Należy pamiętać, że w przyrodzie praktycznie nie ma koty tricolor. Kolor szylkret dla chłopca – także wielka rzadkość. Winę za tego konkretnego genu odpowiedzialnego za czerwony lub czarny. Okaże się wyłącznie w chromosomie X. Płeć zwierzęcia zależy od kombinacji chromosomów, więc koty mają dwa X i koty – XY. Żółwia, a kolor trójkolorowy uzyskuje się tylko podczas łączenia i imbir genu gen czarny. Aby to zrobić, dwa chromosomy X, która jest charakterystyczna tylko dla kotów.

Ale zdarza się, że natura rzuca niesamowitą kaparowym, a potem rodzą się kocięta chłopców z naruszeniem kodu genetycznego. Jednakże, jest to wielka rzadkość. Dlatego też, jeśli zwierzę przed sobą kolorowe trójkolorową kolorze z dziwacznym połączeniu czerwonych, białych i czarnych plam, możemy bezpiecznie założyć, że jest to – dziewczyna.

Są też inne znaki, dzięki którym można odgadnąć, co podłoga jest podrzutek. Dorosłe koty zapewnia wdzięku i lekko wydłużony pysk i koty – krupnovat porównaniu z ciałem głowy. Ale opierają się na wyglądzie nie warto, bo niektóre rasy mają swoje unikalne cechy, mylące. W ten sposób wszyscy członkowie brytyjskiego i szkockiego błękitu mają duży pysk, a notorycznie sfinksy, wręcz przeciwnie, charakteryzujący się małym i kątowej głowicy. To dlatego, że są trudne do odróżnienia, zwłaszcza dla dorastających kotów.

Wyróżnieni w zwyczajach

Zrozumieć naturę i zwyczaje zwierzęcia, który był w domu, to będzie w stanie nie od razu. Ale jeśli przyjrzeć się bliżej, zachowanie wąsatego miauczy klasa ma inny głos, jest zupełnie inna, a podstawą większości różnic leżą instynkty. Ale, po pierwsze, jest to możliwe tylko z dojrzałych okazów siedmiu do dziewięciu miesięcy, a po drugie, jest to po prostu Twój obcy zajmie trochę czasu, aby przyzwyczaić się do adaptacji, więc najpierw może on wykazać się niewłaściwe maniery podłogowych.

Jeśli los przedstawia Państwu całkiem jeszcze mały kotek, należy nie tylko jednym z jego pragnieniem tulić się krzyczeć: „To dziewczynka!” I natychmiast wezwał figlarny fidget Vaska lub Murzik. Nawyki dzieci są bardzo podobne: są wszyscy, niezależnie od płci lubią się bawić, jeść i spać, szczęśliwy odpowiedzieć na delikatne zarysowania zadowolonym mruczeniem i sprytnie ukryć niegrzeczny. Więc nie wyciągać pochopnych wniosków.

Ale jeszcze zwrócić uwagę na zachowanie zwierzęcia, kiedy właściwie opanowane. Wiemy, że wszystkie koty – niesamowitej chistyuli. Nigdy nie zmęczysz „bezpośredniego połysku” dla godzin umyć i lizać jej futro. Ale koty, w większości przypadków daje lenistwo i pobłażania sobie. Oni – zamyślony kontemplować z rodziny fiszbiną i paski. Jednak niektóre rasy są nieodłączne w nadmiernej zabawy i zręczności nawet w dorosłym życiu, a czasami są bardzo agresywne między instancjami kociego rodu.

Jak wspomniano na początku tego artykułu, koty z płci męskiej, są bardziej skłonni akceptować przejawów miłości od właścicieli. Zwierzęta w błogiej languor, szczęśliwy, aby przejść do jego ramionach i w tym samym czasie dość nuci. Ale większość koty tolerują swoich uderzeń, i to tylko na krótko. Jednak przychodzi taki moment, kiedy każdy właściciel nowicjusz może łatwo zrozumieć, co podłoga jest jego zwierzątko. Wraz z pojawieniem się miłości porów koty doświadczyć nieodpartą chęć, aby zaznaczyć obszar, dzięki czemu mieszkanie po pewnym czasie zaczyna wręcz „zapach”.

Jeśli w tym przypadku nie pozwól kot razem z wąsatego pań spełnić pragnienia seksualne, to może stać się ofiarą nie zmieniło na lepsze charakter. Dlatego nie należy ściskać zwierzaka z taką samą gorliwością, albo ryzykować przed zadrapaniem lub nawet ugryziony nadmiernie gorliwy zwierzę. Czasami, chętny do miłosnych koty nawet pewien sposób mści się na właścicieli treści więzienia, w każdym calu psucie buty.

Ale nie spieszy się radować i ty, Happy gospodyni kotki! Po tym wszystkim, będzie również ciężkie czasy, jak słodkie puszyste chistyuli doświadczające mąkę niezrealizowany macierzyństwo może plaga domu przez kilka tygodni, a nawet serca rozdzierające krzyki sąsiadów bez uprawnień do pory dnia. Jednak w tym czasie stają się one tak delikatne, że przypominają kociaka.

Szczególnie preferowane przez koty do mężczyzn. Pokazują one, ich całkowite posłuszeństwo, ocierając się o nogi są umieszczone z tyłu, dzięki czemu dotychczas niesłychana rzecz – pat brzuch. Lub nawet stracić resztki wstydu i czystości, wyginając plecy i wyraźnie obrót do tyłu, unosząc ogon apetycznie. Och, koty – to naprawdę bezczelny uwodziciel, przed którymi Wielu przedstawicieli rasy ludzkiej wciąż rośnie i rośnie.

Ale zostawmy żarty, bo naturalny popęd seksualny lub pitomitsy pet stać się gospodarze prawdziwy ból głowy. Tylko dwa wyjścia: albo niech kot i kot chodzić i cieszyć się wolną miłość, czy z wizytą do lekarza weterynarii, i odmówić im możliwość kontynuowania wyścigu. Jaki sposób bardziej humanitarny – to zależy od Ciebie.

Oczywiście, natura wymaga, że ​​koty są naturalną drogą do zaspokojenia ich potrzeb, a koty wydają się prowadzić w nieskończoność urodzonych kociąt. Ale czy jesteś gotowy na to, że prowadząc wolnego życia zwierzęcia, a potem spokojnie osiąść w swoim łóżku? Po tym wszystkim, może to doprowadzić do ulic tej nieprzyjemnej choroby, takie jak opryszczka. Cóż, w tym przypadku trzeba będzie osobiście wyglądać dla zwierząt domowych równych partnerów, a następnie dołączyć wiele kociąt. Nie chcesz? W takim przypadku istnieje słuchania caterwauling i umyć źle pachnące narożniki, lub raz na zawsze pozbyć się zwierzaka lub pitomitsy (i siebie w tym samym czasie) z męki.

Ale wracając do głównego tematu tego artykułu. I to ma znaczenie, co płeć jest twój kot? A jeśli drzwi nagle znaleźć bezpańskich o smutnych oczach, nie wydalić go tylko dlatego, że okazało się, że to kot w rzeczywistości, prawda? W każdym razie, każdy z tych wdzięcznych przedstawicieli fauny domu wybierzesz, lub które z nich przez przypadek lub wybrał was oboje będą musieli nauczyć się żyć razem i stają się dla siebie nawzajem najlepszymi przyjaciółmi.

Po tym wszystkim odpowiedzialny za te mamy oswojone, to jest nie tylko uciążliwe, ale również bardzo ładne. Więc nie szczególnie zdziwiony wybór pod względem płci – słuchać swojego serca i zabrać do domu kotka, który był w stanie zadowolić więcej niż inni.

load...