Jak odnieść sukces w życiu: praktyczny przewodnik

Na pewno wielokrotnie zadaliśmy sobie pytanie, jak osiągnąć sukces w życiu. Są ludzie, którzy to, czego chcą, i są tacy, którzy cierpią na klęskę za klęską. Tak, oczywiście, zwycięstwie lub porażce – w pierwszej kolejności, to jest wybór osoby, ale to nie wszystko. Można w nieskończoność dać sobie instalację do osiągnięcia, ale w dalszym ciągu odgrywać bez dokonywania istotnych wysiłków. Najczęściej ludzie są zaniepokojeni sukcesu w trzech obszarach: w karierze, biznesie i życiu w ogóle, a to jest to, co można przeczytać w naszym artykule.

load...

Sukces i Życie

Nie trzeba dzielić moje życie na kawałki i starać się osiągnąć żadnego sukcesu. Wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad, które są w stanie w krótkim czasie uczyni Cię niezwykle udanej osoby. Są one oparte na zasadach programowania NLP, które, jak wiemy, aktywnie wykorzystywanych w celu osiągnięcia sukcesu w różnych dziedzinach.

Jednym z ćwiczeń, które można wykorzystać w codziennym życiu, o nazwie „I-autor”. Często myślimy, że wszystko przykre, że dzieje się z nami – to nie nasza wina, a złe warunki. W dowolnym trudnej sytuacji lub problemu, należy zadać sobie dwa pytania: Jak mogę stworzyć taką sytuację i dlaczego go stworzył? Po pierwsze, będzie ciężko, ale potem można się przyzwyczaić do czynienia ze stanowiskiem autora w stosunku do swojego życia. Mianowicie, że w znacznym stopniu oddziela ludzi sukcesu od porażki.

Jakie będą omówione poniżej, może cię zaskoczyć: Spróbuj zacząć ufać ludziom domyślnie. O dziwo, to może w rzeczywistości wydaje się, że udany osoba nie ufa nikomu i jest zawsze w pogotowiu. Ale tak nie jest! Zdolność do zaufania innych ludzi i wziąć ich zaufanie jest znacznie bardziej strategicznie korzystne niż nieufność. W tym przypadku priori pozytywne nastawienie do świata, a on reaguje na ciebie to samo.

Ważnym krokiem w osiągnięciu sukcesu jest umiejętność kolei każdą sytuację do wygranej dla obu stron. Można powiedzieć, że istnieją sytuacje, w których nie jest to możliwe – może być wygrana i stratę lub straty dla każdego. Najprawdopodobniej mówiłeś ograniczenia myślenia. Nawet sytuacja konfliktu interesów może być interpretowany w taki formacie, na przykład, która z tych dwóch osób najbardziej jej potrzebują, to źródło, ale jest lepiej nadaje się do innego.

load...

Sukces i kariera

Drogą do osiągnięcia sukcesu w karierze w pierwszej kolejności zależy od definicji sukcesu. Sędzia dla siebie, dla kogoś, aby udać osiągnięcie korporacji transnarodowych, a dla kogoś być neurochirurgiem kariera pozycja Pinnacle. Istnieją jednak pewne ogólne wytyczne, które mogą być użyteczne dla prawie wszystkich ludzi.

 • Bądź pasjonatem swojej pracy, a to jest istotne dla sprawy miłości, która się robi – to jest główny sekret, jak osiągnąć sukces w swojej karierze.
 • Wnosi coś innego do swojej ulubionej pracy: Pielęgnuj indywidualnych celów stylu, tworzyć własną markę, swój żeton.
 • Bądź świadomy znaczenia, co robisz dla społeczności. Na przykład, jeśli jesteś sprzedawcą, twoim celem jest, aby więcej ludzi dowiedzieć o unikalnym produktem firmy i poprawić swoje życie z nim.
 • Bądź aktywny i inicjatywa. Nie czekaj otrzymał ponad zadań i zadań; czytaj odpowiedniej literatury, zainteresowanych nowych rozwiązań w swojej dziedzinie i oferują opcje zarządzania dla poprawy pracy firmy.
 • Nie trać czasu na niepotrzebne rzeczy, jak siedzenie w sieciach społecznych. Lepiej jest używać do tego święta i aby osiągnąć swoje cele.
 • Zostań specjalistą od pierwszej klasy w dość wąskiej, ale popularnej dzielnicy – wtedy będzie popyt.

Sukces i biznesu

Może okazać się, że budowanie kariery – to nie jest dla ciebie. Rzeczywiście, często konieczne jest, aby rozpocząć z dość niskich pozycjach słuchać kogoś i przez długi czas, aby dojść do celu. W biznesie, co do zasady, są bardziej ryzykowne osoby z pragnienia, aby być panem sytuacji i najbardziej wdrożyć swój pomysł. Są to niuanse w jaki sposób osiągnąć sukces w biznesie, a my powiemy ci o nich.

Główną rzeczą, którą musisz wiedzieć – to, że każdy wzrost i rozwój jest możliwy tylko wtedy, gdy opuszcza strefę komfortu. Jest to miejsce, w którym chcemy być, to jest stabilna i pozwala nam na utrzymanie obecnego poziomu egzystencji. Stamtąd wykonujemy te czynności, które są wykorzystywane do których jesteśmy zaznajomieni stan komfortu. Ale jeśli chcesz osiągnąć coś więcej, wychodząc poza jej granic jest koniecznością, zwłaszcza jeżeli mówimy o istotnych wydarzeniach i osiągnięciach niektórych poważnych celów.

Świadomość każdego z nas wypełniony priorytety są w rzeczywistości, są surowe ograniczenia, które uniemożliwiają osiągnięcie ważnych celów. Przykładem takich priorytetów może nie podjąć ryzyka, zachować twarz, dominować, manipulować, etc. … Jedną z ich funkcji – zachowując stabilność i utrzymywanie nas w strefę komfortu. Oni ograniczają nas i zakłócać zasięg „i byłoby miło” – cele i sukcesy, które są dla nas ważne, ale wydaje się nierealne lub zbyt skomplikowane.

W celu osiągnięcia czegoś, powinniśmy zacząć coś robić. Sędzia dla siebie – jest to niemożliwe, aby stać się posiadaczem wielkiego biznesu, który przynosi jej właściciel poważne dochody, jeśli siedzisz w domu i nic nie robić. Ważne jest, aby zacząć stawiać pierwsze kroki. Niemożliwe jest, aby spróbować podnieść pióro – może odbyć albo nie rób. I biznesu: to niemożliwe, aby spróbować zbudować go i próbują sprzedać swój produkt do klienta, wycierając nos konkurentów – może albo zrobić lub nie zrobić. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty, trzeba podjąć kroki w tym kierunku już teraz, na przykład, teraz idź i znajdź wszystkie potrzebne informacje na temat produktu na rynek lub opodatkowania. Dopiero wtedy można zbliżyć się do celu.

Przydatne do osiągnięcia sukcesu w biznesie będzie sprawować „Jestem w przyszłości.” Często myślimy, że cele zostały osiągnięte w następujący sposób: teraz decyduje o przyszłości, i na jakiej jesteś w teraźniejszości, trzeba polegać na osiągnięciu celów. Jednak nie jest to prawda: aby następnie osiągnąć sukces, trzeba być w tym co będzie w przyszłości. Dlatego w każdym szczególe, wyobrazić sobie sukces w biznesie, i mieć świadomość jakie cechy posiadasz. Po tym, wszystko masz w lewo – jest stworzenie w ich zdolności, umiejętności i cech.

Mniej ważne dla osiągnięcia sukcesu w biznesie jest właściwe ustalanie celów. W każdym szczególe, wyobrazić sobie, co chcesz osiągnąć. Należy pamiętać, że dobry celem jest kluczem do rozwoju umiejętności informatycznych każdego projektu biznesowego. Musi ona posiadać następujące cechy:

 • Odpowiedzialny – jest niezbędne do formułowania pierwszej osoby;
 • Szczególności – w brzmieniu, które mają być wyświetlane wszystkim: ile, gdzie, kiedy iw jaki sposób;
 • REAL – na przykład chcą stać się nieśmiertelnym na obecnym etapie rozwoju nauki nie jest całkiem realistyczna;
 • Obejmują czasowników – „zrobić” lub „nie”;
 • Inspirujące – nie ma sensu wyznaczać cele, które nie chcą, aby osiągnąć i osiągnięcia, które nie są uzasadnione;
 • Pozytywne – w formułowaniu celów nie powinno być żadnego „nie”

Więc mam nadzieję, że stało się jasne, że każdy sukces jest realne i osiągalne. Wszystko, co trzeba zrobić – prawo wyznaczyć sobie cel i zawsze coś do zrobienia, aby go osiągnąć, wziąć odpowiedzialność za swoje życie i za jego autora, a także pozytywny stosunek do innych ludzi. Wtedy sukces nie jest długo czekać!

load...