Jak odnieść sukces i bogatych, pozostając mężczyznę?

Zawartość:

Ponownie wstrząsnąć nieświeży kieszenie na banknoty i krytykują życie, ponieważ jest tak niesprawiedliwe wobec ciebie? Ledwo wiąże koniec z końcem, a sąsiad kąpie się w luksusie? Tak tam sąsiad! Nawet bliskim przyjacielem był żonaty z oligarchy i Vanka (kolega-troechnik) mogłaby stać się bogatym. Jak to wszystko zrobić?

load...

Cóż, z sąsiadem jest jasne. Jego rodzice są zamożni sponsoring, aby zakończyć program. I przyjaciel po prostu szczęście. Ale Wania coś zaczęło się od nowa, starając się zarobić na mieszkanie i samochód dla rodziny, a dziś ma luksusowe apartamenty w całej Europie i garaż na dziesięć samochodów. Teraz ten facet jest przykładem na to, jak stać się bogatym i udane. Jak on to zrobił?

Nie, nawet tego. Mimowolnie nasuwa kolejne pytanie: gdzie popełniono błąd? Dlaczego działa się pot, nie można nie jak stać się bogatym, ale po prostu być w stanie wydostać się z niekończących się długów i kredytów. Nie można bowiem pracować przez całą dobę? W rzeczywistości, przez czas spędzony w miejscu pracy, nie zależy. Miliony ludzi każdego dnia iść do pracy regularnie i sumiennie wykonywać swoje obowiązki, ale tylko dwa procent populacji świata może być naprawdę bogaty.

Pieniądze psują ludzi?

Posiadanie dużo pieniędzy, nie jest tak łatwo. Pomyśl o tym, co robisz, jeśli nagle uzyskać dużą sumę pieniędzy? To prawda, zagubiony w wątpliwość, co zrobić z tymi pieniędzmi. Jednak kwoty te są niewspółmierne z tymi, które „przenieść” moce, które być. Czy jesteś gotowy na miliardy i czy można zutylizować z nich? Po tym wszystkim, nie każdy może przejść test pieniędzy. I nie jest to butik, w którym chcemy zajrzeć do wynagrodzenia. Bądź człowiekiem, o porządek sumę w banku, nie każdą dziewczynę.

load...

Dlatego raz jeszcze zastanawiasz się, jak stać się bogatym, myśleć o tym, dlaczego trzeba go. Wiele osób kojarzy pieniądze ze stanem wiecznego życia beztroskiego wypoczynku i (niech żyje w ciepłych krajach, a wymyślne rzeczy). W rzeczywistości, ci, którym udało się stać się bogatym, trzeba liczyć pieniądze z jeszcze większą starannością niż przeciętna kobieta mieszkająca od wypłaty do wypłaty.

Jean Paul Getty, najbogatszy człowiek w pierwszej połowie 20 wieku, może przez całe życie, aby utrzymać ten status tylko dlatego, że nie było tylko skąpy i naprawdę oznacza. Przekonywał, że aby stać się bogatym, nie będąc milionerem myślenia i własnej działalności gospodarczej, jest to niemożliwe. Nie, nie zachęcam, aby przenieść się na krakersy lub kontynuować noszenie stare ubrania. Tylko kupując piąty worek, zastanów się, czy jest to potrzebne, albo jeszcze lepiej odłożyć dodatkową setkę do rachunku bankowego.

Pierwszą rzeczą jest, aby rozpocząć swoją drogę do bogactwa, według znanego Robert Kiyosaki – wierzą, że aby stać się naprawdę bogaty. Następnym krokiem za trwanie kobiety będą musiały zrewidować swoje wydatki. Trzeba będzie ograniczyć wydatki do minimum, aby pozbyć się wszystkich długów i zacząć żyć w ramach naszych środków. Następnie można zorganizować i biznesowych, oraz budowanie długoterminowych planów, ale najważniejsze – znaleźć swój własny, unikalny przepis na sukces.

Droga do sukcesu

Tak, do poszukiwania własnej drogi. Ale jeśli było gotowe rozwiązanie kwestii „jak stać się bogatym”, to masz dzisiaj nie był milionerem? Ale nie wszystko jest stracone. Wszystko może się nauczyć.

Wykłady, książki, szkolenia

Liczne samouczki wideo i książek znanych osobistości (Louise Hay, Robert Kiyosaki i inne), mówiąc moc pieniędzy i zarządzania, może tylko pomóc Ci znaleźć rozwiązanie. Mają one stać się bogatym i osiągnęli sukces. Mogą być dobrym przykładem, wzorem do naśladowania, ale jego utwór trzeba nadal wyglądają najbardziej. Ich rady publicznie dostępne, można je łatwo znaleźć w księgarniach lub kupić na DVD. Nie wyrzucaj połowy pomysł, aby stać się bogatym, nawet jeśli wszystkie słowa z książki zakupione myślisz nonsens. Spójrz na autora, którego przykładem wydaje się zaraźliwe i kim chcesz być.

Duchowe wzbogacenie

W sprawach pieniędzy często oferują swoje usługi ezoteryczne. Według nich, czarna magia stanie się bogatym tylko za pomocą specjalnego rytuału. Nie jest to dziwne, ale wiele rzeczy naprawdę zacząć iść pod górę. Nie wiadomo, że istnieje więcej pomocy – magiczne słowa lub tajemnice NLP, które po mistrzowsku w posiadaniu prawie wszystkich ezoterycznych, ale najważniejsze, że ludzie zaczynają wierzyć w jego sukces, a ta wiara pomaga osiągnąć cel. Wystarczy być ostrożnym. Jeśli człowiek o płonących oczach prosi o pieniądze, to nie jest duchowość i banalna wymuszenie.

Kapitału na rozruch

Dla własnego biznesu potrzebne nasion pieniędzy. Trudno nie zgodzić się, że podane w przykładzie milionerów i Getty Kiyosaki posiadać kapitał na rozwój firmy. Nie jest zły, kiedy olej twojego taty mała fabryka, ale można stać się milionerem i bez grosza. Mając tylko odwagę, kreatywność i innowacyjne pomysły, Zmywarka Randy Gage był w stanie stać się milionerem, został zaangażowany w marketingu sieciowym.

Ucz się od zwycięstw cudzych

Imię Roman Abramowicz, rodem z Polski, znany na całym świecie. On również, podobnie jak Randy Gage, dokładnie wie, jak stać się bogatym. Był w stanie osiągnąć, że dla większości zawsze pozostanie nieuchwytny, w stanie zrealizować marzenie każdego człowieka – aby uzyskać fajny klub piłkarski. A w drodze do milionów rodziców również nie mógł pomóc ich utalentowanego dziecka. Oczywiście klub piłkarski dziewczyny do niczego, ale jest całkiem możliwe, aby zastąpić małej restauracji lub salon kosmetyczny.

Więc to, co jest wspólne dla wszystkich milionerów? Jak widzimy, żyją i zarabiają w różnych krajach, dochody przynoszą różne działania, wszyscy mieli swoje warunki początkowe. Tak, że stał się bogaty przez przypadek? Oczywiście, że nie. To ludzie z określonego sposobu myślenia, które można wyliczyć kilka ruchów na prowadzenie, którzy nie boją się łamać stereotypy i nie obawiali się o duże pieniądze. Określają one cele i bez względu na jej przestrzegać. Podczas przyszłych milionerów nie wiedzieć z wyprzedzeniem, co zrobić, aby odnieść sukces i bogaty biznesmen. Ale byli przekonani, że tak będzie. W życiu, osoby te spadały, a silne ciosy, ale zawsze miał odwagę wstać. A wszystko dlatego, że wiedział – nawet trochę, a wszystko wyjdzie.

Nawiasem mówiąc, wszyscy, którzy chcą się wzbogacić trzeba zrozumieć, że aby mieć dużo pieniędzy – tak być zawsze na palcach. Finansowych zależy nie tylko od wysiłku, ale również od wielu czynników zewnętrznych. Znany amerykański milioner Donald Trump wie, że aby stać się bogatym – tylko połowa sukcesu. O wiele trudniej jest utrzymać swoje dochody. Osobowość Mediów, odnoszący sukcesy biznesmen, developer, kandydatem na prezydenta w Białym Domu, często otrzymał poważne ciosy losu.

Pod koniec lat osiemdziesiątych i na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, Trump pojawiła się na krawędzi. Jego firma była na skraju bankructwa, została zaatakowana i kont osobistych, a winowajcą była trudna sytuacja w gospodarce USA. Ale genialny przedsiębiorca nie poddał się i był w stanie pokonać wszystkie przeszkody do sukcesu. Trudności te sprawiają, że nawet silniejszy, człowiek stał się bardziej ostrożne inwestowanie, a ostatni kryzys globalny, spotkał się z ufnością w udanym wyjściu.

Dowiedz się ochrona kapitału

Tak więc, nie tylko, aby stać się bogatym. Musisz być w stanie utrzymać i zwiększyć swój majątek, w przeciwnym razie bardzo szybko pieniądze będą na (tak, wiemy, kobiety craftswomen wydać męża pensję, to nie wiem!) Realny dochód przekracza kosztów, a zebrało się, aby spędzić trochę wart tysiąc razy pomyśleć, czy jest to strata uwagi. I to jest prawda, bez względu na to jaka kwota jest obliczana swoje bogactwo. Wszelkie skromny budżet pozwala przy minimalnym ryzyku przetestowania powiększania systemu pieniędzy, a jeśli się uda, to na pewno stanie się najbogatszą kobietą w bardzo krótkim okresie czasu.

I bez względu na to co robisz: grasz na giełdzie lub zarobić pierwszy milion tylko sprzedaż powietrze; Najważniejsze – uwierzyć w sukces swojej firmy i szukać nieszablonowe nieoczekiwanych ruchów dla mnożenia swoje pieniądze. Nie ma standardowych zasad, mówi, jak stać się bogatym; ale mam wiarę w siebie, wytrwałość i chęć aby osiągnąć swój cel. Cóż, trochę cud …

load...