Jak odmawiać mężowi seksu bez obrażania go?

Cóż, jesteśmy w końcu przygotowane po obiedzie roboczym, wszystkie były karmione, naczynia zmian i siedzący w fotelu przed telewizorem. Teraz zaczynają swój ulubiony film! Nagle pobożny i trzymać się z naciskiem na bezpośrednim intymności. Więc co z nim zrobić? Jak odmawiać mężowi seksu, jeśli widzisz, ma być zawsze gotowe do niego? I tu nie jesteśmy gotowi, i wszystko! A co zrobić w tym przypadku? akcja kończyn dolnych lub rzut poduszkę? Tak, więc spadały po tym, że … nie jest zły opcji – albo nawet niegrzeczne zadzwonić. Z pewnością obraził i unbind. Następnie można bezpiecznie oglądać telewizję.

load...

Tylko dlatego, że to, co może powstać sytuacja. Poduetsya człowiek poduetsya a następnie fala rękę i znaleźć bardziej przychylne partnera. Oto my wtedy programy telewizyjne, do znudzenia. A my tęsknimy do odgadnięcia, dlaczego jest tak a tak, to odwraca się w łóżku, albo w ogóle już nie ma. Ale odpowiedź na coś – to jest tutaj, tuż nad powierzchnią! I to nie było konieczne, aby być niegrzeczny do męża, kiedy wszystkie jego narządy są ustawione na miłość i przywiązanie. Nie mamy taką postawę? Więc możemy wysłać go dyplomatycznie! A władze instytutu, a następnie uspokoić, i pomyślałem, aby dostać się do cudzego łóżka nie powstaje.

Mężczyźni – utworzenie cienkiej organizacji psychicznej. Boli je na życie – kawałek ciasta. Zwłaszcza jeśli chodzi o seks. Regularnie rozmawiać z mężem „nie” ostrego tonu jest jak wchodzenie na ogonie kota. Kot krzyczy, syczy i zatkany pod kanapą. Człowieku, jeśli jego żona odmówiła seksu, warcząc, dąsać, aw najlepszym zmywane w drugim pokoju, w najgorszym wypadku – w cudzym mieszkaniu. Idź, poławiać to się potem … Cóż, jak wtedy odmówić zamknąć i nie ryzykować związek? Myślimy o tym mowa.

Reakcja mężczyzn odmawiają seksu

Dlaczego chcemy być niegrzeczny, jeśli nie lepiej połowę czasu z prośbą o seksie? Ponieważ nieświadomie, a czasami świadomie postrzegamy to jako agresję i próba przemocy. I odruchowo oprzeć i pazury, starając się walczyć. Bądź podobno drogie i nieskończenie umiłował mnie w spokoju. Inaczej kogotochki trafi do eksploatacji. Cóż, wydaje się, że nie do zrozumienia?

Jednakże, jest to dla nas jasne. Ludzie tacy jak „Tram-tam-tam” z pazurami postrzegać inaczej. Starając się kochać z żoną w ich umysłach staje się odpowiednikiem skandalem. W rezultacie mąż doszedł do wniosku – jeśli ulubionym wprost odmawia seksu, to znaczy, że jej nie zadowoli. Jakie są silniejsze seks w tym przypadku? Oni starają się dochodzić do siebie na boku. Jeżeli wraz z czegoś innego się i samoocenę.

load...

Surfowanie wiernego lewej stronie może skończyć łzami dla rodziny. Dlaczego miałby przeszkadza, ciągle obracając, ukrywając się, począwszy od domu do domu? Czy nie łatwiej przenieść całkowicie do tego, co jest „zawsze gotowy”? Po prostu. Zwłaszcza, gdy faworyt, dowiedziawszy się o tej zmianie, ona szybko wyrzucić męża w palenisku innych ludzi.

No, może ktoś z kobietami z tego wyniku marzeń. A oni są odblokowane od zażyłości ze swoim współmałżonkiem celowo, aby się go pozbyć. Jednak większość z nas wciąż nie chcą, aby pewnego dnia zniknęły z szafy koszuli i hol wejściowy – kapcie. Dlatego, aby odmówić seksu, kiedy było dobrze, absolutnie nie chce, konieczne jest, aby skorygować. Po tym wszystkim, jesteśmy odpowiedzialni za tych, którzy oswojone raz!

Wynoś się z bliskości i nie obrażać tego ukochanego mężczyznę na kilka sposobów.

Metody bez konfliktów odmówić seksu

Jeśli droga zbliża się do nas i nieśmiało prosi postawić mu jego „chłopiec” – to nie jest konieczne, oczywiście, snem siłą. Nic dobrego o nim. Zwykły człowiek nie zauważy, że „chłopiec” pozwolimy zaciśnięte zęby. Uznając, że bliskość do żony – gorzką pigułkę, żywił urazę. A wynik mógł zemścić. Jak – czytamy powyżej.

Aby nie urazić wiernych, musi przełączyć się z seksem do czegoś innego. Na przykład, jeśli ktoś jest zainteresowany w grze w pokera – do turnieju, grając w gry komputerowe – nową zabawkę …. Hates pokera i ogólne komputer? Następnie patrzymy z mężem, niektóre programy sportowe: piłka nożna, hokej, boks … nic, że pierwsze dwadzieścia dwa mężczyźni działające na bal będzie wydawać bezsensowne i nieciekawy. Walki na pięści w ringu – przerażające widowisko. Waga kobiety, gdy obojętny na sporcie, a nawet uzależniają się od nich to fani sportu. Kto wie, może to będzie się nam to samo. A jeśli nie, to w trosce o drogich mężczyzn (po prostu nie przeszkadza!) Może czasami iść do małego poświęcenia. On też będzie tak miło!

Absolutnie nie do zniesienia, aby przejść do takich skrajności? Następnie połączyć przyjemne z pożytecznym. Mąż komornika wymagających seks w ciekawy transmisji? Niech najpierw lekkie pieszczoty, a następnie przejść do delikatnych pieszczot, „chłopiec”. Hands-Free jest! A tam, patrząc, a transfer jest kompletny, a odmówić seks sam w sobie nie ma.

I wreszcie, może być słodki uśmiech i gruchały ulubionego ucho: „Dzisiaj nie jestem gotowa jutro Ale takoooe zorganizować Szoku Po wszyscy ludzie są zaniepokojeni nie tyle fakt odmowy w błonie dużo.!:

  • Sposób, w jaki seks został odrzucony;
  • Zwroty Tone zabrzmiał w przypadku awarii płeć;
  • Nie wiedząc, kiedy ta sama płeć będzie i czy będzie w ogóle.

Więc nie chcemy delikatnie zamknąć, obiecując, że ona się odbyć jutro. Jednocześnie konieczne jest, aby spełnić obietnicę. I starają się uczynić seks tak mistrzowska, że ​​wierni oszołomiony. Więc następnym razem, byłby skłonny zaakceptować odroczenie seksu, oczekując od niego coś wspaniałe.

W każdym razie, kochał molestowanie nie mogą być ignorowane lub brutalnie odrzucona. Z człowiekiem, musimy mówić cicho, grzecznie wyjaśniając jego bojkotu. Notoryczny ból nie będzie działać. Przeciągnij kolejną ankietę, aby dowiedzieć się, dlaczego jego żona tak często nękane przez bóle głowy i jak się ich pozbyć. Ponieważ po wyroku lekarzy „całkowicie zdrowy!” wymówki mężowi? Więc lepiej wymyślić coś bardziej oryginalnego niż choroba istnieje. Od żony psevdoboleznyami harried mężowie często uciec!

Ogólnie rzecz biorąc, aby nie puzzle nad tym, jak piękne odmówić seksu, powinniśmy pamiętać, że seks – zatrudnienie jest bardzo miły i pomocny. Łagodzi i regeneruje, łagodzi stres, zmniejsza wagę, wreszcie! Bez wątpienia – libido wcale inaczej. Ktoś chce zamknąć każdego dnia ktoś – raz w tygodniu, a ktoś nie chce, preferując eteryczny miłość.

Jednak większość z obu płci w rodzaju normalnego poziomu pożądania seksualnego. Problem może się pojawić od – do:

  • Brak snu. Brak snu, ma negatywny wpływ na organizm człowieka jako całości. Znacząco wpływa to i libido. Dlatego należy starać się spać co najmniej osiem godzin dziennie. W dni powszednie – w stanie wypełnić na weekendy;
  • Brak normalnej aktywności fizycznej. Dziś wiele osób siedzi przy komputerze przez cały dzień. W wyniku tego, opada żywotność i pożądanie znika. Aby tego uniknąć, należy przynajmniej robić regularne ćwiczenia poranne. Ale byłoby lepiej, aby przejść raz w tygodniu na siłownię i robią to z minimum godzinę. Pomaga przywrócić seksualności nawet krótki spacer podczas spaceru w szybkim tempie;
  • Tough diety. W takich dietach pożądanie ciemnieje powodu braku witaminy i minerały. Ograniczenie w pożywieniu prowadzi do tego, że organizm nie zostaje w żądanej objętości. Jaki rodzaj błony można dyskutować, czy i stopy ledwie transponowane? Jeść normalnie pożądane. Ale jeśli dieta jest niezbędne w diecie powinna zawierać pokarmy afrodyzjaki. A libido będzie dobrze!

load...