Jak odebrać sygnał z Fundacji na dzień i wieczorem makijażu

Zawartość:

W dwudziestym pierwszym wieku jest dość trudno znaleźć przynajmniej jedną udaną i cieszy się niezwykłą popularnością wśród kobieta mężczyzna, który nie wie, jak prawidłowo dbać o nich. Stylowe ubrania, idealne włosy, naturalny makijaż, który pomaga podkreślić odpowiednie rysy twarzy, ukrywając z wady – jest to obraz współczesnych przedstawicieli płci pięknej.

load...

Każdego ranka piękno uczynić pewien rytuał, który zaczyna się od mycia ogromnej ilości różnych środków i kończy się stosowania makijażu na twarzy. I na pewno będą wiedzieć, tak że skóra nawet po ciężkim dniu i ekscytującą noc wydawało zawsze idealny, trzeba zadbać o najważniejszym – o fundacji, która będzie dostosowanie koloru ukryje wszystkie wady (siniaki, pryszcze, zadrapania, trądzik) wygłosi świeże twarz.

Jak wybrać kolor makijażu dziennego: podstawowe zasady

Zasada pierwsza: badanie tylko na twarzy

Główną wadą wielu kobiet próbuje wybrać odpowiedni odcień podkładu – podobnie testowanie kosmetyków na łokciu lub na grzbiecie dłoni. Należy pamiętać, że skóra na rękach i twarzy jest bardzo różne, więc wyniki będą w pełni przeciwieństwo.

load...

Tak, nałóż niewielką ilość fundamentu musi być na policzkach, czole i brodzie, nie powinno być rozcierać palcami – używa specjalnego pędzla lub gąbki regularnie. True Tone nie być od razu widoczne, musi przejść co najmniej dziesięć do piętnastu minut, w czasie których podstawą będzie miał czasu, aby zanurzyć się i suche.

Druga zasada: kolory nie powinny być takie same!

Reguła, co ton fundament musi być identyczna z tonu skóry, nie jest prawdą. Na przykład, jeśli dziewczyna jest lekko różowawy twarz, wybierz ten sam kolor, jak fundacja nie jest zalecane w tym przypadku lepiej wybrać jasny beż odcienie. Odwrotnie, słaba płeć skóry żółtawej lub oliwa należy unikać pomarańczowo-brązowy kolor, to jest bardziej odpowiedni ton beżowo-różowym.

Dla tych, którzy lubią stale opalanie na plażach i wizyty w solarium, należy użyć ciemny lub beżowy i moreli. W przeciwnym razie, dziewczyny skóra będzie wyglądać nudne, szare i bolesne. Oni również nie powinni wybierać zbyt lekki krem.

Reguła trzech: wybierz ton, czyli jak nie popełnić błąd

Że osoby i podstawą koloru nie powinien być taki sam, to nie znaczy, że można biec do skrajności. Wybierz odpowiedni odcień podkładu – nie jest łatwym zadaniem, ponieważ zbyt lekkie odcienie dadzą twarz zmęczoną, bladą i chorowity wygląd, jeśli nie spałem całą noc. Bardzo ciemny – bardzo stary sposób, do tej samej dziewczyny, aby korzystać z takiej podstawy, wygląda nienaturalnie, jakby nie spędził jeden dzień w solarium. Tak więc, powinniśmy trzymać się jednej bardzo ważnej regule – różnica między skórą i tonu kremu nie powinien być zbyt duży, inaczej taki kontrast natychmiast przyciąga wzrok.

Reguła czwarta: cały czas

Innym błędem, który często pozwalają na płeć piękną – użyj Rok założenia rundę. Pamiętaj, zimą i latem jeden kolor może być tylko świerk! W gorącym sezonie, kiedy słońce jest nie tylko światło, ale także ciepło, skóra staje się ciemne i odwrotnie zimą – mniej jasny. Dlatego zaleca się, aby mieć kosmetyczka w co najmniej dwóch różnych środków (w idealnym – trzy), należy użyć od grudnia do marca, od kwietnia do czerwca i od lipca do listopada.

Reguła piąty: Wybierz odpowiedni lekki makijaż

Aby wybrać odpowiedni odcień podkładu, na zakupy w jasny słoneczny dzień. Magazynie nie jest zazwyczaj fluorescencyjne lub halogenowych lamp, które pomimo stosunkowo wysokich kosztów, zakłócających kolor. W związku z tym, po zastosowaniu na skórę, należy przejść do okna i ostrożnie bada się w lustrze. Jeśli okaże się, że jesteś zadowolony, nie krępuj się kupić kosmetyki, jeśli odcień cię nie mylić lub coś dopasować, szukaj dalej.

Zasada szósta: Nie ufaj katalogi

Co widać na zdjęciu w zwykły katalogu – jest wynikiem dobrym stylista, projektant i programu Photoshop. Wybierz ten sposób odcień kremu – to jak kupić kota w worku. Oczywiście, można prowadzić, a fundacja nie leżą idealnie. Ale istnieje również ryzyko, że będzie płacić więcej niż sto rubli, a wskutek kosmetyków będzie musiała oddać lub wyrzucić do śmieci.

Tonalny fundamentem wieczorem makijażu

Na co zwrócić uwagę przy wyborze podstawy, jeśli będzie, na przykład, plan, aby używać go jako podstawy wieczorem makijażu? Po pierwsze, od koloru. Najlepiej jest wybrać pomocą tonu ciemniejsze niż którego zwykle używasz w ciągu dnia. Po drugie, jego jasność. To musi być obecny mikrocząsteczki musujące, które czynią twarz wygląda świeżo i zmierzchu, a tak zwane oświetlenie klub.

Ale z ciemnobrązowych odcieniach, które tak lubią używać dziewczęta przed pójściem do nocnych klubów, trzeba być ostrożnym, aby znaleźć odpowiednią opcję w tym przypadku nie można zadowolić wszystkich, oprócz takie ramy muszą być w stanie narzucić. Jeden mały błąd przy użyciu takiej podstawy – a osoba lub jak maska ​​gliny, albo staje się niezdrowe nakrapiane kolor.

W rzeczywistości, ciemny odcień jest potrzebne, aby dać do dziewczyny mogą napotykać głośności podkreślić kości policzkowe, ukryć zbyt duże wargi, zamaskować pewne niedoskonałości, itd. Eksperyment ze swojej drodze: próby zastosowania niewielkiej ilości ciemniejszych fundacji na skrzydłach nosie, policzkach, a na górze – fundament światła. Zatem twoja twarz nie będzie wyglądać zbyt płaska i spłaszczone.

I wreszcie – jeśli planujesz udać się do klubu w sukni z otwartym dekoltem, należy zastosować trochę fundament, na szyi, dekoltu i rąk, aby uniknąć efektu „cut off” na głowie. W ciągu dnia nie powinien to zrobić do codziennego makijażu najlepiej wybrać mniej jasny i bogaty ton fundamentów, które nie byłyby widoczne w naturalnym świetle.

load...