Jak oczyścić twarz zaskórników w domu

Zawartość:

Z jakiegoś powodu, większość mężczyzn wyobrazić sobie przystojny. W tym przypadku każdy z nich może być kilkanaście kilogramów nadwagi, błyszczącej łysiny, trądzik na nosie i dużo długu do rozruchu. Ale jest to niezbędne do stawienia się na horyzoncie ładna dziewczyna, natychmiast zaczynają twierdzić, że budował im oczy. I to nie tylko powiedzieć, i naprawdę wierzę w to! To tam bułki samoocenę. Czy dziewczyna wtedy. Nawet najładniejsza z pewnością mają wiele kompleksów. Ktoś (ich zdaniem) nos jest zbyt duży, ktoś nogi kompletne, niektóre małe piersi. A jeśli na twarzy pojawił się zaskórników – w błoto! Kobieta nie tylko zdenerwowany i zaskoczony problemem staje się, jak oczyścić twarz zaskórników, ale także może łatwo anulować oczekującą na spotkanie. Oczywiście, w tej decyzji dziewczęta też popadać w skrajności. Ale trzeba przyznać, że tolerują uroczą damę z kompleksy są dużo ładniejsze niż narcystyczne człowieka.

load...

Mówiąc o czarnych plam. Ze swojej skromnej obecności nie jest konieczne. Oczywiście, datę, aby anulować – nie jest opcją, ale do prowadzenia zabiegów czyszczenia w domu są nie tylko możliwe, ale konieczne.

Przyczyny zaskórników

Zanim jednak dowiedzieć się, jak pozbyć się zaskórników, niech określić przyczynę.

 1. Niewydolność hormonalna w organizmie

  Może to być ciąża i stosowania pigułek antykoncepcyjnych. Można zauważyć na twarzy zaskórników? Nie spiesz się do zakupu drogich kosmetyków. Lepiej jest oddać analizę wielu hormonów w organizmie i spróbować normalizacji równowagi hormonalnej w organizmie.

  load...
 2. Niedożywienie

  Czarne kropki na pewno „proszę” ma wygląd po obfitym ucztę z tłustych, słodkich i pikantnych potraw. Ponadto, może to być nadmiar kofeiny we krwi lub niskiej jakości wina, pijany w nocy.

 3. Bad kosmetyki

  Jak nasze dziewczyny się uratować! Że szminka mimochodem kupić, fundament wątpliwego pochodzenia. A potem kolejny i dziwnego w oczach zaskórników w lustrze. Czego chcesz? Skąpiec płaci dwa razy.

 4. Nieodpowiednie oczyszczająca

  Wiele kobiet nie są dokładnie zmyć makijaż przed pójściem do łóżka, jeśli nie leżą malowane. Produkuje zatykają porów i wygląd zaskórników. Dlatego też, bez względu na zmęczenie może być wieczorem, należy zmyć makijaż. Nawiasem mówiąc, zwykły żel do mycia nie wystarczy. Przetrzyj tonikiem twarz codziennie do czyszczenia zanieczyszczeń, która nie mogła poradzić sobie środki demakiyazhnoe.

 5. Choroby przewlekłe

  Czasami zaskórniki informuje nas nie tylko o potrzebie umówić się z kosmetyczki, ale także zaostrzenia choroby przewlekłej. Więc nie zapomnij wpaść procedury oczyszczania twarzy z lekarzem.

Jak pozbyć się zaskórników w domu

Teraz, że przyczyny zaskórników na twarzy są jasne, będziemy uczyć się właściwie ich pozbyć. Mamy nadzieję, że każdy z was już zmieniła swoją dietę, nauczył się dokładnie oczyścić skórę i wyrzucił niskiej jakości kosmetyków. Teraz porozmawiajmy o kilku prostych zabiegów kosmetycznych, które mogą pomóc nie tylko do usuwania czarnych punktów z osobą w domu, ale również poprawy skóry jako całości.

 • Soda oczyszczona

  Niewielka ilość wodorotlenku sodowego, rozcieńczenia wodą, delikatnie na skórze. Po kilku minutach z obszarów problematycznych do masażu, a następnie przemyć gorącą wodą. Wielu kosmetologów podczas tej procedury zaleca się zastąpić wodę z octem jabłkowym.

  Powiedzmy, że dezynfekuje skórę i przenika w głąb porów, gdzie soda udało się uzyskać. Oczywiście, że to dobry pomysł, ale urzeczywistniającym go w domu, nie zapomnij, że ocet – tyle substancji czynnych, a jego penetracja może prowadzić do kłopotów w oku. Więc należy być ostrożnym.

 • Maski z gliny

  Suchość skóry i oczyścić pory, jak nic innego nie może biały i niebieski gliny. Aby to zrobić, należy rozcieńczyć trochę proszku do stanu bzdurny i starannie przykryć warstwą gęstej twarzy, omijając oczy i usta. Pozostawić maskę do wyschnięcia, a następnie przemyć gorącą wodą.

 • Peeling

  Przed zorganizować paczki sody lub maski z gliny, skóry twarzy powinny być dokładnie oczyszczone. Aby to zrobić, są idealne dla wielu zarośla i peelingów. Tuż przed zastosowaniem środka czyszczącego na twarzy, upewnij się, że pasuje do Twojego typu skóry. Ponadto, nie nadużywać obieranie, lub zastąpić czarne punkty pochodzą łuszczenie i zaczerwienienie na twarzy. Kosmetyczki powinni skrabirovat skórę dwa razy w miesiącu w okresie zimowym, a raz w tygodniu podczas cieplejszych miesięcy.

 • Listwy oczyszczającej czarnych punktów

  Ten środek zaradczy jest dobre, ponieważ pozwala szybko osiągnąć pożądany rezultat w domu. Dlatego też, jeśli jesteś w pośpiechu na randkę, jak zaskórniki zrujnować cały swój wyszukany makijaż, uratować sytuację jest oczyszczający paski. Jednak nie jest to konieczne, aby mieć nadzieję, że z ich pomocą całkowicie pozbyć się problemu. Narzędzie to zapewnia tymczasowy efekt, a po przyjemny czas w towarzystwie bliskiej osoby będzie jeszcze wrócić do kwestii oczyszczania skóry.

 • Mikrodermabrazja

  Bardzo wydajne i długoterminowe środki. Jeśli przed procedura taka musiała być wykonywane wyłącznie w gabinecie kosmetyczki jest dziś mikrodermabrazji można zrobić w domu. Wystarczy kupić zestaw kosmetyków i stosować się do instrukcji, zwłaszcza, że ​​takie oczyszczanie skóry nie może zapewnić ani maskę. Więc spróbuj ponownie w ciągu sześciu miesięcy, aby wybrać czas dla mikrodermabrazji. Wtedy i zaskórniki na twarzy nie pozostaną i będą zachwycać świeżość skóry.

 • łaźnia parowa z dalszego oczyszczania twarzy

  Ci, którzy nie znaleźliśmy wolny czas, aby odwiedzić kosmetyczkę, otworzyć ostatnią tajemnicę w zwalczaniu zaskórników. Ta kąpiel parowa z oczyszczania twarzy. Dial wody w głębokiej patelni, wrzucić z powrotem swoją ulubioną herbatę ziołową i aż woda zacznie się gotować, pójść na ręcznik. Następnie wyjąć gotowane mieszanki ziołowe z ognia, przechylić głowę na patelni i przykryć ręcznikiem. Pozostają w niewoli pary wodnej przez 20 minut w celu dostatecznie propotel skóry i otwarcie porów.

  Następnie nałożyć na twarz maskę oczyszczającą (na przykład z niebieskiej gliny), niech się moczyć i spłukać ciepłą wodą z sokiem z cytryny. Nie zapomnij, aby w końcu przetrzyj tonikiem skórę, ściąga pory. Oczywiście, taka osoba sprzątanie w domu, nie może być uznany za skuteczny jak samej procedury wykonywanej przez profesjonalną kosmetyczkę. Ale czy naprawdę jest czas ucieka, a stan skóry pozostawia wiele do życzenia, to metoda ta byłaby zbawienna.

Wreszcie, życzymy czytelnikom nie tylko oczyścić twarz, ale również piękny wiosenny nastrój. Uśmiechać się częściej, a jeśli źródło nie zauważy swój punkt czerni i iskrę w oczach i niekończący się strumień optymizmu, który nie może pomóc, ale jak.

load...