Jak niezwykłe, by sprostać nowym 2017: pomysły na uroczystości dla wszystkich smaków

Uwielbiany przez wszystkich wakacje tuż za rogiem. Jeżeli przed scenariusz Nowy Rok był typowy – drzewo, Olivier, Radziecki szampan i zimne ognie, ale teraz coraz częściej praktykowane bardziej kreatywne pomysły uroczystości, ponieważ możliwości wdrożenia nawet najbardziej śmiałe patelnie – wagi. W oczekiwaniu na 2017 lat znają najlepszych 16 pomysłów – jak niezwykłe z okazji Nowego Roku, wybierz odpowiedni skrypt do życzenia, a do przodu – zanurzony w wakacje bez śladu.

load...

Zawartość:

„Jak sprostać nowym roku, więc spędzić go” – pamiętacie? Więc zadbać o zorganizowanie festiwalu w advance

Pomysły cieszyć

Psychologowie twierdzą, że jedyną rzeczą, która pozostaje z nami na zawsze – to wspomnienia. I w jaki sposób można uzyskać najbardziej uderzającym z nich? Oczywiście, wyruszają w długą podróż – w innym kraju, gdzie wszystko jest inaczej. Spójrzmy na scenariuszu trip Top 3 noworocznym:

load...
 1. Nowy Rok na plaży. Jeśli jesteś znudzony z tradycyjnymi scenariuszy, zimno, śnieg i warzyw w puszkach, nadszedł czas na ciepłe morze – gdzie można zapomnieć o zimie, zgiełku i wyczerpującym gotowania. Spójrz na starcie w miejscach takich jak Tajlandia, Egipt, Sri Lanka, Malediwy i Seszele, Dominikana. Ciepły, można zobaczyć egzotyczne, owoców rozpieszczają i upiększyć swoje ciało tan – a wszystko to w ostrej zimno w domu. Czy to nie jest prezent dla siebie na 2017-tym roku?!

  Na morzu nigdy nie jest nudne, nawet sam

 2. Niezwykłe tradycje. Chcesz spotkać Nowego Roku odbyło się w ramach tradycyjnych warunkach naturalnych, ale niezwykły scenariusz? cała Europa jest otwarta dla Ciebie. Kup bilet do Paryża, Londynu, Rzymu, Wenecji i Pradze oraz zapoznania się ze zwyczajami świątecznych innych narodów.
 3. Adventure Tour. Dla niepohamowana, aktywny, chcąc naładować adrenalinę podróżują kibice mają szczególny scenariusz: spotkanie w 2017 roku na szczycie góry w rundzie świat rejsu, w kombinezon do nurkowania pod wodą po drugiej stronie planety lub wycieczkę safari w Afryce.

Poznajemy nowy kraj – najlepszy prezent świąteczny

Scenariusze Valentine

Miłość czyni cuda, ale to musi być rozpieszczany – zwłaszcza w święta, by związek nie staje się rutyną i poczucie nie ustąpi. Zatem, 3 najlepsze pomysły jak uczcić niezwykłe budują nowe relacje noworoczne:

 1. Zamku jako dar. Wynajmij Stary dom (jeśli nie znaleźć prawdziwego zamku), upewnij się dekoracje, wynajem portier w liberii, kelnerzy w postaci rycerzy, wynajem średniowieczne stroje i cofnąć się w czasie, spotkanie Nowy Rok.
 2. Tete-a-tete

 3. Wakacje. Kochankowie zawsze marzą, aby być sam. Nie jest to pomysł – aby wynająć pokój w luksusowym hotelu, nakryć do stołu, ubierać choinkę, ozdobić łóżko z płatkami róż i kąpać w miłości przez cały dzień? I jak Nowy Rok prezent dać / oferta rękę ukochanej i serce.
 4. Zostań Świętym Mikołajem, lub, odpowiednio, Snow Maiden. Skontaktować się z drugą połowę, chce świętować i wdrożyć słyszał pragnienie życia. Jest to nie tylko ładne, aby uzyskać cenne dzieciom prezenty w Nowy Rok, dorośli również potrzebują cudów.

Świętuje razem nie wyklucza obszerny scenariusz – nie bój się reinkarnacji, to –

Pomysły dla singli

Co zrobić, jeśli na tym etapie życia wolisz samotność? Może niedawno zerwał ze swoją połowę, zmęczony komunikacji, introwertyk z natury lub są zmuszeni do pozostania w podróży służbowej bez rodziny. Jak bawić się w tego sylwestra?

 1. Drzewo miejskie. Jednym z najlepszych sposobów, ponieważ nie trzeba się postarać, będzie pochodzić wszystko gotowe, że jest to ważne dla tych, którzy są bardzo zajęty lub w podróży służbowej. Blisko drzewo jest zawsze zabawne, piękne, nie ma lekcji. Jesteś na wakacjach w tym samym czasie – wśród mężczyzn, ale należą do siebie – może odejść w każdej chwili, bez przeprosin dla firmy.
 2. Jeśli jesteś zmuszony do pozostania w wakacje samotnie ze względu na zerwanie z ukochaną osobą, ale nie chcą spotkać się z przyjaciółmi, pójść na dyskotekę. Nie będziesz bawić się z całego serca, z dodatnim ładunkiem, natantsuetes. Psychologowie twierdzą, że muzyka – najlepsze antydepresyjne.
 3. Opcja

 4. Dla introwertyków. Marzenie do spełnienia th 2017 sam, ale nie w tym mieszkaniu? Masa opcji. Wypożyczalnia dla siebie jedną kąpiel, basen, małe kino i kręgielnia. Chcesz usiąść w pustym wózku lub za kierownicą swojego samochodu, włącz muzykę i jazdę, podziwiać świąteczną miasta.

0. Sylwester w pustym autobusie, podróżowanie po mieście w nocy – dlaczego nie? Po tym wszystkim, w życiu trzeba spróbować wszystkich

Scenariusze dla rodzin wielodzietnych

Pary z dziećmi i rodzinami, którzy mieszkają w składzie kilku pokoleń, potrzebne są konkretne scenariusze, które biorą pod uwagę interesy każdego z gospodarstw domowych. Śledzić pomysłów dla takich rodzin:

 1. House Party. Jeśli rodziny małe okruchy, by wyjść z domu nie jest możliwe. Cóż – jeśli nie można pojechać na wakacje, niech przyjdzie do was osobiście. Porządkowanie domu kostiumach wydajność, konkurs na najlepszy taniec czy karaoke. Pochodzić z gry, konkursy, nagrody. Baw się w łonie rodziny, nie frustrujące, ponieważ potomstwo rosną szybko, a nadal masz czas dla siebie, aby wypróbować inne – bardziej kreatywnego scenariusz Bożego Narodzenia.
 2. Podróż do krewnych. Następnie są one wolne, aby zebrać całą rodzinę. Na pewno ktoś z twojej rodziny od dawna nazywane ci wizytę. Gdziekolwiek krewni są w sąsiedniej miejscowości, w przedniej części domu lub w jakimkolwiek innym kraju – nie jest to powód, aby świętować Nowy Rok razem?!

  5. Gdy firma jest duża, łatwiej jest wymyślić scenariusz, w rzeczywistości, im więcej ludzi, tym weselej

 3. Wakacje z całą rodziną. Kto powiedział, że trzeba wziąć urlop w lecie? Powiedz „nie” do konwencji i zabrać go w czasie wakacji szkolnych zimowych. Przeprowadzić badania domu – kto gdzie chce. Wybierz najbardziej odpowiednią opcję i tam całą wielką rodzinę. Nie tak ważne, czy to na plaży lub domu babci na wsi, Paryżu czy Syberii, wyszukanym hotelu lub domku na odludnej wyspie – najważniejsze, że każdy lubi.
 4. Piknik w lesie. Jeśli rodzina dzieci dorosłych, dlaczego nie spędzić Sylwestra w lesie? Sprzedam drewno opałowe, dostać grill, meble z tworzywa sztucznego, marynować mięso, zaopatrzyć się w daniach jednorazowych nosić bieliznę pod ubraniem Założyć buty, ubierać choinkę rosnące w lesie, a pamiętasz ten skrypt na całe życie. Jeśli boisz się zimno i wiatr, rozbić namiot lub namiotu, a także przynieść grzejnik marszową.

1. Dzieci – najlepszy wystrój i „bateria”

Recepty wakacyjne dla kanapie ziemniaczane

Jak niezwykłe spotkanie z 2017 th dla tych, którzy kochają być w rodzimych ścianach? Jest mądry i od dawna zauważył: mój dom – moja twierdza. Oferuje on wiele możliwości, ponieważ nikt nie może zapobiec robić, co chcesz, na jego terytorium.

Na przykład, sprawdź te oryginalny pomysł:

 1. Noc filmu. Spędź Sylwestra w towarzystwie swoich ulubionych gwiazd filmowych – nie jest to skrypt dla tych, którzy wolą spędzić wakacje w ich „gniazdo”. Zdecyduj się na filmie, dostosować technikę nagotovte wyśmienite dania, prosimy popcorn i colę, i zanurzyć się w swoim ulubionym kinofragmenty.
 2. Wirtualnym przedsiębiorstwie. Cel spędzić wakacje z kimś, ale ci ludzie również nie wyciągnąć z jego „twierdzy”? Na dziedzińcu wieku technologii: włączyć telewizor zamiast Skype, vayber lub telefon na tryb głośnomówiący i dzielić tosty, żarty i wrażenia z minionego roku. Nie lubisz rozmawiać na żywo, nie powitalną ucztę, szacunek do Internetu? Witamy na portalach społecznościowych, forach zainteresowania, gier, stron randkowych. Wybierz, co twój smak, bo nastrój noworoczny będzie przeniknęła w ogóle tej nocy.
 3. Hołd dla tradycji. Oczywiście, wszystkie zwykłe uroczystości nie został odwołany. Uwielbia Olivier, kanapki z kawiorem, wygodną sofę, przytulny koc, program „Spark” i świętować z rodziną? Nie wahaj się – taki scenariusz nigdy nie wychodzi z mody. Najważniejsze, że wszystkie zwierzęta, więc myślałem przestrzegane tradycję. Kupuj i ubrać całe drzewo genealogiczne, pripryachte pod jej prezenty, Navara galarecie, gołąbki więdnięcia, nafarshiruyte ryb. Uzyskaj serpentyny, zimnych ogni i okulary wakacyjnych i zaznaczyć nadejście 2017 roku, jak uczynił to wiele razy, ale zagadyvaya nowe pragnienia. Ponadto taki scenariusz – jeden z najbardziej praktyczne, że pewne istotne w dzisiejszych czasach. Gospodyni nie można gotować kilka dni, mężów, trudny górniczych „chleb”, można nadrobić zaległości w sen, dzieci – do nauki tradycji rodziny, starsze pokolenie – zabawy blisko wszystkich, którzy mieszkają w sercu. Następnie są one tradycje mają być przenoszone przez krew. Doceń domu, rodziny, a to, co masz, bo to jest główne kraje zamorskie, dyskoteki i nowych technologii.

8. Dom – najlepsze wakacje miejsce wydatków. Rodzina – najlepszy

Firma. Więc, co było pomysłem bliżej, jak niezwykła będzie można spotkać w Nowy Rok?

Przydatne video: jak ozdobić choinkę

load...