Jak nie stać się zakładnikiem nadmiernego motywacji „w HLS”

Zawartość

Okręgi nie są tak wyszukane nazwy kulturowe zjawiska psychologiczne, to stan umysłu jest nazywany „upór godny lepszej sprawy.” Videoblogger Denis Borisow nawet uzasadnić, dlaczego kobiety rzeczywiście upahivayutsya w szkolenia, niezależnie od obecności lub braku rezultatu. Okazuje się, że jednym z powodów – robimy poza niekończącą ćwiczenia 12-15 powtórzeń z niską wagą, po prostu okazać się skuteczne, jak potencjalny samicy. Powiedziano nam, że stajemy się bardziej atrakcyjne dla mężczyzn, co robimy. Taka jest prosta logika.

load...

Moja osobista opinia jest nieco cieńszy, oprócz wiary w wartości bezwzględnej szkolenie dla urody, cierpimy z powodu zbyt dużej wiary w tej samej motywacji. Większość dziewcząt absolutise cel, czy zostać podniesiony do 10 kg więcej niż przed upadkiem lub wadze 5 kg mniej niż przed miesiącem. Tak, człowiek może robić nic, to po prostu nie zawsze „wszystko może” oznacza, by stać się bardziej zdrowy, szczupły i silny. Kiedy należy pluć na samodoskonalenia i po prostu spędzić dodatkową godzinę w domu, zamiast znowu huśtawka otulina czy cardio?

[Powrót do spisu treści]

Motywacja – w mojej głowie, zdrowie – w odczucia

Reguła, wydany w podtytule, wymyśliłem dla siebie. Jeśli chodzi o silną motywację obywateli. Na przykład, jakiś czas temu byłem bardzo lubi wszelkiego rodzaju wizualizacje, „Run” szkolenia w głowie dla jeszcze większego efektu, a do rysowania map skarbów. Tak, douvlekalas do tego stopnia, że ​​już nie czuć całkowicie obiektywne sygnały do ​​ciała. Oni zeznał, że ciężar pracy jest zbyt duża, forma jest cierpienie, ale … miałem też mapę skarbów i motywacji. W ogóle, to kończyło się wszystko, co miał do „załamania” cykl zasilania przez 2 tygodnie wcześniej i poświęcić swój wolny czas rozciągania i medytacji, żeby leczyć liczne „travmochki ‚nadgarstków i palców.

I zazwyczaj czują pocisk może pociągnąć za uchwyt w prawo, a na co jest już wymagane raznohvat. Ale w tym konkretnym przykładzie, siła myśli, czuję odstawiane od piersi i po prostu przedstawił przed każdym podejściem, które ciągnąć prosto. I wyciągnął. Jednakże kosztem swoje ręce.

load...

Jeśli chodzi o historię odchudzania jest jeszcze bardziej dramatyczny kształt. Zazwyczaj, gdy klient ma sińce pod oczami, nos jest skierowany, a zaczyna się ślizgać niezdrowy błysk w jego oczach, zmniejszyć intensywność swojego treningu o 20 procent całych objawów u osoby, która nie kwalifikuje się do konkursu i jest zaangażowana w pokazach dla zdrowia i urody że jego system nerwowy „ciągnie”. Kolejny etap – zaburzenia snu, koordynacji ruchowej oraz brak programów odchudzających. Więc jeśli pojawiły się przynajmniej coś z tej listy, lub po prostu czuć się obrzydliwe, konieczne jest cięcie cardio. W dni wolne – Nie na treningach – pozostawić 10-15 minut po włączeniu zasilania. Zazwyczaj brakuje tej prostej czynności przez 2-3 tygodni, aby powrócić do normalnego, nie ruszając się z diety.

Jeśli nie pomoże – cut „zapleczu”. Bezwzględnie usunąć w czasie tych nóg zgięcia-extension, ćwiczenia łydek, zginając biceps i triceps rozszerzeń. Zostaw tylko przysiad staje pull-up, wyciskaniu bezpośrednim szeroki chwyt i pociągnąć pręty do brzucha. Czy skromnie – na 2-3 zestawów 8-10 powtórzeń.

Użyj wolnego czasu na praktykę techniki i mobilności – przysiad bez wagi „twarzą do ściany” z pełną amplitudą w zwolnionym tempie, aby dowiedzieć się załamała od podłogi do dotykania piersi, czy wreszcie wyciągnąć King, przeprostu z pełną amplitudą, a nie z żałosnym ruchem w górny punkt, nie ignoruj ​​pręty i „Superman”. I powtarzam jak mantrę: „Idę na siłownię dla urody, zdrowia i mobilności, ćwiczę, aby utrzymać masę mięśniową i utrzymania prawidłowej przemiany materii, ja nie zamierzam być mistrzem regionalny szkolenia spalania tłuszczu, koszty własne zdrowie.”

[Powrót do spisu treści]

Jak odróżnić normalne uczucie do utraty wagi z nieprawidłowym

Tutaj jesteśmy z wami rujnuje polu informacyjnym. Na przykład, teraz wszyscy wierzą, że kobiety w ogóle nie mogą jeść węglowodany, z niektórych dzikich barów białka z 15 gramów węglowodanów w porcji może, ale zwykle jabłko po obiedzie – nie może być, bo straszne węglowodany nabegut i szybko zatkane w komórkach tłuszczowych, Czytamy blogi przygotowuje się do zawodów, i wierzymy, że reguła – jest:

  • Obudziłem się rano, jeśli nic nie boli, to znaczy, że jeszcze nie obudził;
  • Opóźnienie podczas cardio, a niezdolność do podniesienia ciężaru pracy, pokonać kofeinę napojów przed treningiem i wysiłku woli;
  • Stale myśli o jedzeniu, Recepta napisane wyszukiwania setnych węglowodany darmo herbatników białka zamiast mąki, które byłyby mniej obrzydliwe niż liczba przepis 99

I czytamy fora „odchudzanie” i wierzymy, że powinno być tak:

  • „Piony” codziennie, co najmniej 200 gramów na;
  • Jeśli nie „pion” – aby usunąć Kolacja, a jeśli tak, składa się z jogurt i jabłko, ty – dobrze zrobione, ale konieczne jest, aby inne posiłki składały się także jogurt i jabłko; Głowica
  • Powinny być włączone do diety, a nie sądzę, umysł – być poluzowane tak aby wszystkie dowcipy o suki na diecie nie są już wyświetlane anegdoty;
  • Cardio powinno być. Die siebie, ale cardio wykonywania. Co miesiąc, brak snu, zęby tnące dziecka – to nie powód, aby zrezygnować z cardio. Z mocy – usprawiedliwienia

Normalne uczucie do utraty wagi – to jest, kiedy prawie nie zauważy żadnego dyskomfortu. Tak, możliwość łatwego Opóźniona bolesność mięśni w mięśniach, ale nie paraliżuje cały ból ciała. Tak, prawdopodobnie niewielki głód między posiłkami, ale nie budzi się o 3 rano z chęci natychmiast coś zjeść. Tak, można banalne leniwy, aby przejść do siłowni i to jest w porządku. Nietypowo – kiedy przyszli i nie może odebrać wszystko prócz małego palca lewej dłoni, ze względu na ból w całym ciele.

Nieostrożne Prawdą jest, że wiele z nadwagą – brak ruchu i jedzenia. Oznacza to, że z nieprawidłowego obchodzenia się z jego ciałem. Jeśli dasz mu niezbędnego minimum ruchu i usunąć nadmiar jedzenia, to nie powinien czuć się tak, jakby powoli próbuje odebrać życie. Nawet minimalna redukcja dieta oraz zwiększona aktywność działać lepiej niż większość, nie do zniesienia. No i jeśli trzeba więc coś w duchu nowoczesnej motywacji mody – należy pamiętać, że zdrowy tryb życia – to proces, małe codzienne wysiłki, aby stać się trochę szczęśliwsze i silniejsze niż byłeś wczoraj.

load...