Jak nie przytyć w okresie świątecznym

Nowego Roku wakacje … Jakie szkody powodują one do naszej figury! A kilka miesięcy warto poświęcenie liczyć kalorie, torturować siebie sprawować, a następnie wybieranie tygodniową stopę w jednej siedzi przy świątecznym stole? Jak nie przytyć podczas świąt, kiedy stoły jęcząc z jedzeniem? Czy nie lepiej, aby zmienić nazwę tych dni urlopu w piciu? Żuć zbóż, w czasie, kiedy wszyscy jedzą część trzeciego udziec jagnięcy z sosem czosnkowym? Może święta w ogóle wymyślił jako sprawdzian naszej woli, a jedynie ich znaczenie – show, będziemy mogli oprzeć się pokusom, ile? Uspokój się. Żadna siła nie będzie lepiej. Damy wam kilka prostych wskazówek, jak nie przytyć w okresie wakacyjnym.

load...
  1. 31 grudnia nie złamać nawyków żywieniowych. Porzucenie śniadanie lub obiad, prawdopodobnie jeść zbyt dużo na uroczystej kolacji. Więc upewnij kalorii rezerw podczas lekkie i zdrowe śniadanie i obiad, i nigdy go odwiedzić na pusty żołądek. Odpręż się na pyszne i zdrowe jedzenie przez cały ostatni dzień roku. Niech rozpoczęcie wakacji w godzinach porannych! I przed posiłkiem, jeść kiwi lub jabłko. Można wypić szklankę soku, mleka lub herbaty, zielony jest lepszy. Pozwoli to zaoszczędzić od nocy obżarstwa.
  2. Pamiętaj, aby nosić strój na rysunku. Taka odzież nieświadomie dyscyplin. Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z ich proporcji – to nie powód, aby ubierać się w obszerną szatę, która ukrywa swoją godność. Wszelkie stylista powie, że najbardziej korzystna dla sylwetki „apetyczne” dam – semilying gdy kontury figur są domyślić pod ubraniem, ale jednocześnie nie są wyraźnie widoczne. Ta sylwetka nie pozwoli tych wokół ciebie psychicznie dodać dodatkowy ciężar i będzie można kontrolować ilość spożycia.
  3. Przy stole w rodzinnej uroczystości lub imprezę prostu spróbować specjalnych posiłków z wakacji i nie jeść codziennie. Czekolada lub garść orzechów mogą być spożywane w dowolnym momencie. Ale galarecie, gęś z jabłkami lub „Podpis” ciasto matki można spróbować tylko w celebracji. I pamiętaj, że pierwszy kawałek najsmaczniejsze. W piątym ciasteczka smakują tak samo jak pierwszy. Dlatego lepiej jest spróbować i nie załadować.
  4. Dlaczego w zimnej nocy zimowej, pozbawiamy się od reszty przyjemność sen, i zamiast iść gdzieś na drodze w zimnie? Do jedzenia? Nie! Przez wzgląd na komunikowanie się z przyjaciółmi. Więc niech nas na stole noworocznym aby porozmawiać Pochwal o osiągnięciach i dzielić przyszłe plany, hojnie rozdając komplementy siebie. I niech nie będzie rozmowy po tabliczce, że druga runda do wypełnienia, ale nadział na widelec kawałek w usta!
  5. Innym ważnym czynnikiem – alkohol. Po pierwsze, alkohol odwadnia, a po drugie, jest niezgodny samokontroli, więc „w szkle” łatwy do przejadania się niezauważony. Czasami szklanka piwa lub kieliszek wina jest wystarczająco, aby można odwrócił się od prawdziwej ścieżki. Po trzecie, w alkoholu ogromna ilość kalorii. Ograniczenie spożycia alkoholu, to są „zapisane” przez setki kalorii: w kieliszek wina zawiera więcej niż 100 kalorii i szklankę gorącego grogu – prawie 400, tak samo jak w kawałku ciasta. Jeśli nie chcą zrezygnować z alkoholu, rozcieńczony wodą lub koktajle sok lub alternatywnego jednego napoju alkoholowego z dwóch miękkich.
  6. Jeżeli strona, nagle zauważył, że zbyt dużo jedzenia, spróbuj uciec. Chodzić po mieszkaniu, cieszyć się dekoracje wakacje, przejdź do znajomego, który nie jest aktualnie jedzenia. A jeszcze lepiej – aby zorganizować rozrywkę. Taniec, spacery na świeżym powietrzu, Rozpoczynające fajerwerki, grać w śniegu – bardzo terminowo zwód i prawdziwej ucieczki od kulinarnych pokus.

Nadal nękane przez pytanie, jak nie przytyć w okresie wakacyjnym? Mamy nadzieję, że zdali sobie sprawę, że zapobieganie jest znacznie bardziej skuteczne niż walka ze skutkami uroczystym świętem. Szczęśliwego Nowego Roku!

load...