Jak nie mylić z wyborem torby

Torebka damska – to jeden z najważniejszych akcesoriów dla nowoczesnej dziewczyny, i że nie pomylisz z jego wyboru, zawsze należy zachować kilka „złotych” zasad:

load...
  1. Jeśli nie lubisz wielkie nieporęczne torby, a następnie spróbuj przyciąć ten piękny akcesorium tego rozmiaru, który będzie pasował Może przynajmniej torebka, telefon komórkowy, a niektóre przedmioty dekoracyjne kosmetyki.
  2. Jeśli nie można wybrać kolor z worka, co chcesz, lub nie jesteś pewien, o tym kolorze, najlepiej jest wybrać neutralny kolor torebkę.
  3. Jeśli kupujesz torebka nie jest na jeden sezon, a następnie wybrać z wytrzymałych materiałów – skóry, dobrze, albo w skrajnych przypadkach, sztucznej skóry. Torby Velvet, słoma i szmata – ta torba na jeden sezon.
  4. Co by twoja torebka zawsze wyglądają ważne – wybierz klasyczny. Najważniejsze, aby być w stanie połączyć trend w modzie, kształtu i dekoracji umiar.

Podobnie jak w przypadku wyboru worek nie mylić z jego jakości

Kupując torbę, zwrócić uwagę na szwach, muszą być idealnie gładka, bez wystających nitek. Jeśli wybierzesz torbę wykonaną ze sztucznej skóry, upewnij się, że jest dobrej jakości. Dzisiaj, nowoczesna technologia pozwala na ścisły Skóropodobna jakości i zapach naturalnej skóry. Złej jakości skóra może mieć specyficzny zapach, w pobliżu benzyny, jak również nie utrzymać niską temperaturę.

Jeśli produkt wisi kawałek tego samego materiału, z którego wykonane torby, powtarzając kontury skóry, następnie przed zrobić torebkę ze skóry naturalnej. W wysokiej jakości torby są zwykle wszystkie sekcje są ukryte, ale jeśli znajdziesz, spróbuj je badać uważnie. Podstawą tkaniny lub nici przyklejania powiedzieć, że starał się oszukać i do Ciebie produkt sztucznej skóry. Torba damska wykonana z prawdziwej skóry nie mogą być tanie.

Okucia Worki muszą być wykonane z metalu o gładkiej powłoki. Jeśli powłoka jest zbyt złoty, oznacza to, że produkt jest słabej jakości.

Torba troska

Jeśli masz skórzaną torebkę, a potem zetrzyj kurz i brudnych miejscach wilgotną ściereczką. Następnie stosuje się go bezbarwną lub dopasowanie torby kremu i pozostawić na 20 minut, następnie wytrzeć urządzenie miękką szmatką flanelową.

load...

Jeśli masz worek wykonany z zamszu, należy okresowo czyścić specjalną gumową szczotką produktów zamszu. Połysk w zalosnivshihsya części można usunąć środkami sody i ciepłym mleku (1 łyżeczka sody w 250 ml mleka). Worek można delikatnie umyć ciepłą wodą z mydłem, ale w żadnym wypadku nie wolno jej ukręcić.

load...