Jak nie dać się zwolnieni, jeśli twój mąż – szanowany biznesmen

W jednym ze stanowisk Mówiłem wam smutną historię z życia zwykłą dziewczynę, która lubi „feng shui”, a następnie Feng Shui grał z nim okrutny żart. Ale wszystko to w przenośni. Była zaangażowana w bzdury, zamiast razvivatsya.Oglavlenie:

load...

To właśnie o tym myśleć: oferujecie „żonaty” bardzo bezpieczny człowiekiem. Co o tym sądzisz, aby te pieniądze, to musi być sukces tylko? Oczywiste jest, że nie jest to szczęśliwe wydarzenie niesie pieniądze dla każdego. Albo bocian, że twoi rodzice rzucili. Prawdopodobne, aby fortunę lub być inteligentna, bystra, lub (jeśli nie zostanie zdobyta przez uczciwych środków). Tak, można wygrać na loterii, ale są to rzadkie przypadki, nie bierzemy pod uwagę.

So. Można spotkać mądry człowiek i to zrozumieć tylko w szmaty, maszyn i ośrodków. Jak długo człowiek zorientowany także czynniki ekonomiczne, które wpływają na stan powyższym będą zainteresowani tobą rozmawiać?

Tylko przez krótki czas! będzie mu brakowało pożywienia intelektualnej, które dostały się do długiej dyskusji na temat ważnych kwestii z byłą dziewczyną. Wziąłeś jej miejsce tylko dlatego, że trochę młodszy i świeższy wygląd. Ale trzeba być lepszym nie tylko w wyglądzie.

Do realizacji planu lub napisać Raport

Jak mówią w dużych przedsiębiorstwach, którzy nie spędzają czas na personel daje wskazówki zamiast dokuczliwy osiągnąć wyniki wymówek przeplatane a la „dlaczego nie mogłem się lepiej.”

load...

Twój Feng Shui oraz imitacja inteligencja WKontakcie na ścianie nie są potrzebne. Czy sama jej przyjaciół, ale nie więcej. Jeśli jesteś już żonaty z bogatych, dlaczego zachowują się tak, jakby wszędzie od was nie dostanie się? W ciągu kilku lat, a swoim luksusowym włosów, jedwabistej skóry i słodkim uśmiechem wystarcza osoba, której te oczy buduje kilkadziesiąt dziewcząt dziennie, zrozumieć sens tablice V12 Turbo S lub Edycja limitowana na pokrywie bagażnika komputerze pupsika. A wszystkie z nich o wiele lepiej niż ty!

Fakt, że jesteś dziewczyną i nie chcą decydować cokolwiek, nie oznacza, że ​​konieczne jest pasożytują na nieruchomości ukochanego. Jego kapitał mógłby kochał jeszcze bardziej niż ty. I nie waż się go potępić! Z dwóch powodów. Po pierwsze – są bardzo daleko w tyle rezerw tłuszczu, aby się z nim spotkać. Drugi – stolica zrobiło się dużo trudniejsze dla Ciebie.

Brzmi szorstkie. Można przyjąć, czy nie. Ale to jest. Czy to możliwe, aby zmienić tę sytuację – na pewno tak. Można go zmienić siebie – dlaczego nie? Po prostu chcemy być leniwy i nie ma mózgu.

Nie podoba burtę!

Nie ma sensu, aby potępiać kobiety za to, co poślubić bogaty. Czym kierują się impulsami – to inna kwestia. Ale jeśli masz na statku, który stał się liner cruise dla ciebie, więc staram się nie wypaść za burtę, mimo wszystko, może zacząć ponownie z małej łodzi, jeśli nie od kajaka, gdzie po prostu trzeba wyciągnąć jeden.

Młodości i urody dał wam bogatego męża. On jest gotów podzielić się z wami wszystkimi, że ma. Dlaczego nie można udostępnić coś z niego? Żmudne rozmowy i inne bzdury zostawić przyjaciół. Prędzej czy później, twoje ciało zacznie się zmieniać, a człowiek zaczyna więcej słuchać tego co mówisz. Jeśli teraz, wielu wpaść w głupocie swoich bluzki dekolt, potem będą latać i są coraz częściej wpadają do uszu swojego „faworyta”. Ileż pięknych kobiet, na co dzień kręci się wokół niego, wiesz z pierwszej ręki. Sam kiedyś w tym tańcu. Co zrobić, jeśli jest ktoś mądrzejszy od ciebie?

Koniec domek z kart!

, I do końca nie przyszedł dla tych lat, gdy konwencjonalne zaplanować swoje piękno będzie spadać, trzeba zapewnić stabilny i stały wzrost planu warunkowego swoją inteligencję. To proste. Nawet jeśli w pewnym momencie wydaje się wam, że jest to niemożliwe. Czytaj książki inteligentne. Następnie skręcić w drugą. Czytaj wszystko (ale nie romans i duchowość). To zajmie trochę czasu, a zobaczysz, jak wiele jesteś zainteresowany. Interesujące jest to coś więcej niż tylko rozmawiać z moimi przyjaciółmi …

0.

Może się wydawać, że mówimy o głupich dziewczynek z charakterystycznym kolorze włosów. Ale nie! Doskonałość nie ma limitu. A jeśli osiągnął go intelektualnie, że jest jeszcze co poprawić …

Niektórzy ludzie uważają, że lepiej jest piękniejsza niż inteligentna. Ale to oznaczało, że całkiem mądry nie ma konkurencji.

Ivan Sopiga

load...